Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

kallipoe no to jesteśmy razem :-O mój mały też chory - był zdrowy całe dwa dni, a potem odstawiliśmy prawidlowo leki i znów wróciła ta biegunka/jelitówka czy co to tam jest :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lepiej nie komentuje niektórych wpisów. szkoda słów :( lepiej wezmę urlop trzymajcie się PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć coś nie wpisało mi wiad??? powtórzę lepiej zostawię bez odpowiedzi nie które wiad. lepiej wezmę urlop PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx, no co Ty??? Idiotą się będziesz przejmował??? Masz prawo do swojej opinii, swoich odczuć, swojej samotności!!!! Wpisami osób obcych się nie przejmuj :) Jak dla mnie jesteś bardzo wartościowym, pełnym mądrości życiowej, miłości do dzieci i świata człowiekiem!!! Nie chcesz szukać kobiety? Twoja decyzja, nikt nie może Cię za to oceniać!!! Sparzyłeś się, trudno po czymś takim zaufać!!!! To zrozumiałe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx, nie wyglupiaj sie ...a ja myslalam, ze dasz sie namowic na niezobowiazujace towarzystwo na wesele, bo skoro dobrze i lubisz tanczyc... Nie tylko Ty nie szukasz...kazdy ma tylko inne powody... Wracaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola możesz mi powiedzieć czy to możliwe żeby mały biegunką odreagowywał to co się dzieje między mna a M.? :(:(:( słyszałam że jelitówka raczej nie trwa tydzień, a mały chorowal (tzn humor miał swietny, zdrowe dziecko tylko pieluchy zmieniamy co pol godziny-co godzine) caly poprzedni tydzien, wczesniej z miesiac temu a teraz po dwoch dniach znow to samo :(:(:( byłam u lekarza, jutro znów idziemy ale nie bardzo mam ochotę niepotrzebnie się "zwierzac". Dodam że właśnie ostatni miesiąc-dwa były u nas najgorsze bo zastanawialismy sie bardzo poważnie nad tym rozwodem :( przedtem jeszcze się trzymalam, a tak jeszcze do teraz mam stresa choc juz ze mnie opada powoli, choc nie zawsze wierze ze bedzie ok... maly jest jeszcze oprocz innych posilkow karmiony piersią, nie wiem czy to moze miec wplyw :-O martyna widzialam ze chodzi o wesel :P:P:P czekalam az wreszcie odwazysz sie spytac ;););) maxx nic nie dodaje, podpisuje sie po tym co mowily dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi facet do lekarki. Fajna z niej babka, zgrabna. Zaczyna go badać i po chwili mówi: - Musi się pan przestać onanizować. - Dlaczego? - Bo próbuję pana zbadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna, spokojnie pewnie Maxx za nami zatęskni i się odezwie :P I skoro lubi tańczyc :) :) :) Kiwiandkoluś, nie sądzę by to od stresu... Raczej nawrót jelitówki. U małych dzieci potrafi trwać i 2 tyg... Daj małemu smectę, Probiotyk i powinno być lepiej. Smecty spokojnie 2-3 x1/2 saszetki :) A mnie braciak zaprosił na sobote na imprezkę urodzinową jego dziewczyny (mieszkają razem już 2 lata :) -Super dziewczyna) Tak się cieszę :) Dzieciaki odeślę do mojej mamy, wezmę Tequilę i zresetuję się :) :) :) z kolega brata (wychowany w Grodnie, więc dobrze radzi sobie z kieliszkiem :P :P :P ) - przynajniej wiem, że odtransportują mnie do domu :) :) :) No dobra, nie zamierzam przesadzać, ale dobrze się bawić :) Na całe szczescie nie tak łatwo mnie spić :P :P :P łeb mam lepszy od większości kolegów :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola , mocna glowa...znaczy sie kobieta ze wschodu :) Na ostatnim weselu w Suwalkach mialam okazję pic miejscowy specyfik, czyli rarytas w dzisiejszych czasach ,wysokiej klasy samogon :) Zero skutkow ubocznych :) I jeszcze uwielbiam tez sękacz z tamtych stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAXX< GDZIE JESTEŚ???? Martyna, ja też lubię samogony :P , wszelkiego rodzaju whiskacze, uwielbiam Tequila'ę :P Jak byłam mała, miałam duży problem ze śliniankami (byłam pierwszym stwierdzonym w Polsce dzieckiem z wrodzonym brakiem śliny- ale teraz już mam :P ) i dostałam specjalną nalewkę ziołową od prof by te moje biedne ślinianki pobudzić.... ziółka + 68%spirtu :P Miałam brać 10 ml i trzymać 10 minut w ustach :P :P :P w wielku 8-10 lat mniej więcej... Wielokrotnie biegłam do szkoły i zamiast wypluć (nie było jak i gdzie:P) połykałam :P teraz to wszystko do 70% wchodzi jak po masle... żadnych zapojek nie trzeba a i łeb wytrenowany :P :P :P P>S> uczyłam się mimo rauszu bardzo dobrze :P :P :P Tyle, ze brak mi okazji ostatnio do skosztowania czegokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie Jak tak już piszecie o mocnych trunkach to wam opowiem moja przygodę w starych czasach a miałam wtedy dwa lata, moja mama robiła w domu adwokat ( w sklepie pustki to trzeba było coś kombinować) i zostawiła garnek, który ja dopadłam. Oczywiście myśląc że to kogel mogel. Potem miałam problem z chodzeniem a zdziwienie moich rodziców nie miało granic. Na drugi dzień strasznie mnie suszyło. Dostałam nauczkę do dzisiaj. chyba dlatego nie przepadam za mocnymi trunkami to tak na trochę rozweselenia :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No prosze , wychodzi szydło z worka... Ladne "typy" tu mamy...hahahaha Mam nadzieje , ze czytający też mają poczucie humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie są wszyscy ? :) O blondynkach jeszcze nie było... Mowi jedna blondynka do drugiej : - Patrz jak Kaśka zbrzydla, aż milo popatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) Moje dzieci wreszcie poległy :) Oglądam CSI :) Maxx, na dobre urlopujesz??? Nie dasz się przekonać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj też wykonczyl taki jeden, 11 miesiecy i od kilku tygodni chodzi :) Przeuroczy , ale bardzo absorbujący...chyba już zapomniałam jak to jest :) maxx...i zostawiles nas tak bez Ciebie i muzyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, coś to forum zamiera bez Maxxa... Może jednak do nas wróci... Wczoraj miałam ciężki dzień, bo mój Biedy Ludwiś od 4 rano strasznie wymiotował... tatuś nakarmił go pizzą, biedaczek nie pogryzł dokłądnie (pewnie z Matim jedli na wyścigi) i strasznie się męczył... Musiałam ściągnąc M bo nie mogę chodzić teraz na zwolnienia, szczególnie że wszyscy wiedzą, że M nie pracuje :( No i usłyszałm ze jestem wyrodną matką :( bo normalna matka to nie idzie do pracy jak dziecko się źle czuje Pewnie - powinnam rzucić pracę i iść na zasiłek, bo przecież M zamierza płacić mi kolosalne alimenty... Jak na razie od listopada łącznie prawie 500pln dostałam :P :P :P Szkoda słów... Do tego moja mama leży w szpitalu, miała zrobić badania i wyjść dziś, ale ją zostawiają do poniedziałku :( więc z imprezy nici... No i nawet nie mam z kim dzieci zostawić by do niej pojechać :( Dziś chyba urwę się z pracy, bo strsznie mnie to boli, córka lekarka i nawet nie zajdzie nie zapyta lekarza.. :( Nie mogę pojechac z dziećmi, bo leży na Oddziale zakaźnym :( Na całe szczęście wygląda na to, że będe miałą fajny weekend, bo mój sąsiad (ulubiony) ma córkę na te dni, więc dzieci już dogadały się i robią Pijama Party :P :P :P Musze chyba skoczyc i jakąś extra sexowną piżamkę sobie kupić z tej okazji :P :P :P :P :P :P :P Bo ja to uwielbiam spać we flanelach :P :P :P Tylko jeszcze musze jakoś wytłumaczyc dzieciom by nic M nie powiedziały, bo on starsznie nie lubi tego mego przyjaciela i pewnie w sądzie byłby problem z tego... Ale chłopcy są rozsądni, bardzo lubią do nich chodzić i ich zapraszac do nas, więc mogę liczyć na dyskrecję :) upiekę ciacho, zrobię coś na kolację i będzie super :) Zawsze to jakas rozrywka w miłym (baaaardzo) towarzystwie :) jeszcze cos na niedzielę trzeba zaplanować- mam pomysł na konkurs Wii (brat mi wczoraj wreszcie pokazał jak podłączyć do TV :P :P P bo M nie miał ochcoty... A mam tyle różnych sprzętów że trzeba przełączać kable :P :P :P A jak pogoda będzie ładna, to może jeszcze sobie na spacer pójdziemy :) z trójką dzieci i psem :P :P :P Będzie hardcore :P :P :P A jak nie to może basen - bez psa oczywiście :P :P :P Jedyne co mnie smuci, to to że jutro u nas sobota pracująca :( :( :( A tak by się chciao pospać do 8.00 :P Ale miałam wolny 7.01 więc nie powinnam narzekać :P Dobra czas szykowac się do pracy, bo już chyba godzinę piję poranną kafe i nadrabiam zaległości w necie :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
Witajcie Coś faktycznie mało wpisów ostatnio...ja też zaglądam nieczęsto, ale zawsze zaległości miałem dużo więcej. Co się stało? Pogoda wykańcza dzieciaki? Niestety tak jest z nami facetami- potrafimy powiedzieć w takich sytuacjach, że co z kobiety za matka, jak idzie do pracy kiedy dziecko chore. Znam takie przypadki u znajomych i lepsze... Karola co do sąsiada- nie masz się czym przejmować, wszystko trzeba porządnie udowodnić w sądzie cywilnym jak się chce. Nie masz się czym przejmować i spędzaj z nim te kilka chwil ze swoimi i jego dzieckiem. Ciesz się tym, że jest ULUBIONY ;P Przecież nie będziecie robić niewiadomo czego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
no i ponikali wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem...jestem... :) Ale z innymi faktycznie cos cienko... Karola, dzieci mozesz spokojnie podrzucic do mnie :) Szkoda , ze ja nie mam takiego sasiada...ale faktycznie troche ostroznosci nie zaszkodzi... Jak to sie mowi "dajcie mi czlowieka a znajde na niego paragraf" Zawsze sie znajda zyczliwi co to za odpowiednia gratyfikacje potwierdza nawet fikcje... A maxx... no coz , jego wybor... Szkoda tylko , ze temu kto pisal te glupoty, wydaje sie przez to ,ze ma racje... Cel osiagnął... A u nas taka wczesna wiosna... :) tylko bez sloneczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
albo jesień :), a słonko przydałoby się, więcej pozytywnych fluidów na człowieka by spłynęło. a maxx no cóż, może faktycznie urlopuje, nie sądzę, że przejął się specjalnie tym durnym pisaniem, duzy jest przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie wole wiosne :) Juz prawie...jeszcze tylko luty i troche ... :) A maxx, moze faktycznie gdzies w spa siedzi albo w alpach na nartach :) Bo u nas to chyba chwilowo brak sniegu...Mam nadzieje, ze go przynajmniej mocno "czka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem tradycyjnie jak ostatnio nie zdążyłam Karola , to miałaś nie ciekawie z małym. Ja nie rozumiem tak niepoważnego podejścia dorosłej osoby. Szkoda dziecka, bo się później męczy. Oczywiście do tego komentarze że co z ciebie za matka, jak nie możesz zostać z dzieckiem w domu. Ale przecież ma dwoje rodziców. Nie wystarczy że jest nam smutno,że tak niekiedy musimy postąpić, jeszcze nas dołują taką gadką. Weekend faktycznie zapowiada wam się fajny, w związku z czym życzę miłej zabawy. :) Ja Tata poznikali w pracy. Do wiosny już nie daleko, a zimy już coraz mniej Martyna cienko, ale zawsze ktoś się zjawia. Z tymi życzliwymi to tak faktycznie, jak by mogli pomóc to ich nie mam a jak zaszkodzić to się znajdują maxx , dinusik dzięki za muzykę , ładna , ba nawet bardzo :) to ode mnie po kwiatku 🌼 🌼🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×