Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość kaja 71
Tylko żebym nie przesadziła . Jutro podobno ( czytałam o tym na portalu gazetowym) policja ma kontrolować stan trzeźwości kierowców a jak pojade do kościoła to koniecznie autem (ok 5km) w niedziele do kościoła w sukience przecież na rowerze nie pojade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Jeśli ktoś ma bo ja chyba nie mam. Zreszta musze zobaczyć, poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Sugerujesz że powinnam na rowerze jechać? NIe, moja wiocha a raczej ludzie tu mieszkający to tacy tradycjonaliści to taka jest raczej dziura zabita dechami a ja nie lubie jak bez potrzeby o mnie gadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Tak to też jest wyjście:). Chciałam zapytać czy Jesteście może któraś szcześliwą posiadaczką jakiegoś kundla. Moje dziecko bardzo chce mieć psa. Już mu obiecałam jak bedzie miał średnia na świadectwie 4,2 to dostanie psa dzieki Bogyu ( wredna jestem nie?) miał4,1. Czy macie jakieś pozytywne doświadczenia dotyvczące posiadania psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Oj niestety nie masz najnowszych wiadomości. Podobno za jazde pod wpływem na rowerze już nic nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam-spacery i nie ma zmiluj sie, zalatwianie opieki na wyjazdy. Ogolnie lubie psy i kto wie, gdybym nie mieszkala w bloku, pewnie bym znowu miala. A kundelki sa najmilsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Zdrówko !!!na 2 lampkach sie skończy . Do kościoła jade autem. Mój Warszawiak zawsze powtarza że jesem bardzo sexowna choć ja sie tak nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Czemu nie . Zdarza mi sie zakładać stringi i to całkiem często.:) A Tobie ( Wam ) sie zdarza? Zakładacie sexowną bielizne tek dla siebie tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie rzadko zdarza robic cos dla kogos, jesli nie mam ochoty. Totez najczesciej sie nie maluje, natomiast bardzo lubie ładną bielizne, tyle,ze musi tez byc wygodna. Lubie stringi, ale nie tylko, natomiast gdybym miala miec miedzy posladkami podrazniajacy sznurek, tylko dlatego,ze moja pupa ladnie by w nim wygladala, to ja dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAJA - to może odmontuj siodelko :-D ZDRÓWKO !!! Czy myślicie, że to dobry pomysł, aby tabletkę na depresję popić piwkiem ;-) KAJA - ja stosuję jakiś specjalny preparat do usuwania tłuszczu. sprawdza się dobrze, ale kurna nie na drewnie :-( ale ten, który polecasz chętnie spróbuję W kwestii psa i kota mam doświadczenia, ale chyba nie jestem dobrym doradcą bo ja mam świra na punkcie zwierząt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRINGI - ha ha. Miałam z nimi jakiś czas temu niezłą przygodę. Otóż wybrałam się na wesele w stringach coby mi się nie odciskały gacie na posladach przez sukienkę. No ale w międyczasie poszłąm się przebrać z tej gorącej dlugiejn kiecki w krótką. No i się zaczęlo. Ona byla mocno rozkloszowna, a ja wpadłam w wir tańca bez opamiętania. Na brzegu parkietu zebrała się spora grupa gapiów. Okazało się, że jak się kręcę bo mam na wierzchu golą dupę - sznureczek się schował mięszy pośladkami i wszyscy uwazali, ze jestem bez majtek. :-D Ja przystopowałam z szaleństwem na parkiecie, ale co chłopaki mieli radości to ich :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Ja sie ogólnie nie maluje kreska pod oczami troche pudru, szminka i to wszystko. Ale też jest tak że nie czuje sie nie ubrana bez makijażu Ale jak widze fajną dziewczyne w obcisłych rybaczkach i zarys szwa z majtek i to jeszcze w kolorze który sie przebija to jakoś mi to nie bardzo pasuje. Chyba nie jestem wzrokowcem ale takie rzeczy raczej mnie rażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Widzisz DUDZIA nie pomyślałam o tym żeby ściągnąć siodełko ze stringami w sukience może być ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Też bym ten film z tego wesela obejżała hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już za późno :-( popilam film? pewnie jest. a czemu pytasz? KAJA - ja od razu mam takie kudlate myśli :-D. Pewnie wychodzę tu na dyżurnego zboczka, ale co tam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia-jak to czemu? Chce zobaczyc! Duzurny zboczek hi hi. Kiedys siedzialam z kolega w knajpie, przyszedl koles po zamowienie na wynos, a barmanka do niego-prosze stanac tam, z boczku. Wypowiedziala to jednym ciagiem.Moj kumpel na glos-ciekawe, skad ta pani wie? Wszyscy w ryk, koles czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Czy my musimy tylko płakać ? Nie musimy , nie powinnyśmy a nawet powiedziałabym że nie możemy jesteśmy to winne sobie. Żeby mieć namiastke szcześcia. Zdrówko tym co piją!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam skorzystac z okazji i pozdrowic Maxxa-wiem, z bardzo dobreg źródła, że nas czytasz. Przyjmij moje gorące pozdrowienia i zaproszenie do napisania czegos. Twoja obecnosc pisząca jest dla mnie bardzo ważna, myśle, że dla nas ogólnie tez. Twoje zdanie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Ale sie uśmiałam. Słyszałam też taką anegdote. Przyszedł pan do sklepu a tam kolejka a pani jakaś woła na końcu se pan stań a pan na to odpowiada jak pani jest taka mądra to niech pani sobie na cyckach stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×