Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

ooo, prosze, az 2 x weszlo, a mialam info, ze jakis blad, wiec było wklej... :) Ja chyba juz na dzis sie pozegnam,ide robic te placuszki z jabłkiem A dla Wszystkich zycze spokojnej i cieplutkiej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia-wydawalo mi sie, ze mowilam-kategoria najlepsi w łóżku. Alebazi-z ta wilgocia, to zlgosic mozesz, ale oni chyba nic z tym nie zrobia, wysmieja Cie i tyle. Ja w bloku mialam grzyba i przeciekajacy sufit nad łączeniem balkonu, zglaszalam, cisza, drugi raz-przyszli, obejrzeli, spisali cos, cisza. Poszlam zapytac-gdyby oni tak mieli robic wszystkim, ktorzy cos zglaszaja, ten problem dotyczy kazdego mieszkania, musieliby blok wyburzuc, bardziej by sie oplacalo. Teraz pewnie kolejni lokatorzy beda to zglaszali, mnie juz nie dotyczy. Tez czytam, podobnie jak Karmelka, tyle, ze ja co innego w torebce, co innego przy łożku,a co innego do wanny. Teraz wlasnie mam dylemat, czy na wyjazd zabrac, cos ukochanego (i to jest przygotowane), czy cos nowego. Ale chyba jednak uczucie zwyciezy. Płakałam dzis przez Pierwiosnka, coraz bardziej mi sie wydaje,ze wpadam z deszczu pod rynne. Niby zasadniczo sie dogadujemy, po tych latach niedoceniania i szaroburosci, zaczynam sie czuc kobieta, budza sie we mnie uczucia, emocje, a jednak czasem on robi, a moze nie robi cos takiego, ze mam ochote sie wycofac. Alebazi dzieki, ze chociaz Ty mnie rozumiesz. Ja powinnam naprawde zostac lesbijka, bo nikt nie zrozumie kobiety tak dobrze jak druga kobieta, tylko, ze jakos nie tylko to zrozumienie jest mi potrzebne. Rodzice wrocili, dostalam fajne prezenty i ochrzan,ze psy przekarmilam. A jutro jade do NFZ, trzymajcie kciuki, zeby to oznaczalo koniec moich wycieczek do urzedow, bo juz wymiekam, az sie boje, co oni znowu wymysla. A na obiad zjemy najlepsze pierogi na swiecie. Dobra, uciekam, trzymajcie sie Dziewczyny i Chłopaku! Do zaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U mnie pierwszy sukces w nowym tygodniu - udało mi się pozytywnie załatwić przegląd techniczny :-) Mojemu dziecku podobało się w Filharmonii i od razu po wyjściu pytał kiedy następny koncert. To dopiero za półtora miesiąca, ale jak dziś zadzwoniłąm to usłyszałam, że biletów już nie ma. Pójdziemy na wejściówki - na pewno znajdziemy jakieś wolne miesca :-). Ja wczoraj byłam w szoku jakie tłumy tam zastałam - to bardzo dobrze - niech nam rosną młodzi melomani, a nie tylko techno-tłuki i inne łubu-dubu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapomnialam sie pochwalić, że ostatnio zajadałam się michałkami!!! ale białymi... niebo w gębie:D no i chcialam zapytać, przy okazji, czy ktoś wie co się dzieje z naszym forumowym michałkiem????? Odnoszę wrażenie, że jednak pobyt z nami dziewczynami wpłynął na rodzynko-michałka niekorzystnie...:( zupełnie przestał się udzielać... hmmmm Dudziu, teraz na spokojnie poczytam Twoje propozycje kulinarne:) Kusisz mnie ta zupką i murzynkiem z serem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, ja też zauważyłam kompletny brak jedynego faceta - a jaka przyczyna to należałoby zapytać KARMELKĘ - to ona spędziła z nim ostatnie godziny :-P ALEBAZI - białe Michałki pyszne, ake ja nie daję rady ich jeść - są koszmarnie słodkie. Na zupkę namawiam. Mam jeszcze jedną fajną i oryginalną propozycję - kiszona brukselka (o ile lubisz). MEE - wygasł mi abonament na Sympatii i nie zamierzam wykupić następnego - albowiem nie jestem zainteresowana ani pielęgnowaniem dziadków po 50-tce, ani sponsoowaniem dzieciaków w wieku mojego syna :-(. Inni mnie nie zauważają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHRUPECZKO - pewnie za wiele Ci nie pomoge na odległość, ale będę z Tobą myślami. Trzymaj się , a ja zacisnę kciuki. Nie daj się - pamiętaj - walczysz o przyszłość Twoja i tych małych księżniczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrupeczko- Ty jutro ,ja w następną środę,pamiętaj ,że trzymamy kciuki! Dudziu mnie aktywacja za parę dni wygasa i też nie przedłużę,wydaje się ,że wszyscy panowie tam szukają nieistniejącego ,wydumanego w głowie ideału,a sami przedstawiają się bardzo nijako.Przypomniałaś mi ,że moje dzieci nie były jeszcze w operetce i filharmonii,muszę je tam zabrać. Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczelo sie dzisiaj dzwonienie i wciskanie, ze on cos mocnego na mnie ma i jutro sie posram za przeproszeniem...przepraszam za slownictwo ale mam nerwa:( Sluchajcie czy przy rozwodzie sad bierze pod uwage to co sie dzialo tylko od momentu zawarcia malzenstwa czy podczas calej naszej znajomsci...??? powiedzcie mi szybko jak to jest, prosze!!! Ta radczyni prawna mowi, ze bieze tylko pod uwage to co dzialo sie w czasie trwania malzenstwa, a on powiedzial ze byla dzis u niego kuratorka i powiedziala mu zeby rak nie zalamywal bo patrzy na wszystko...od kad sie znamy... Jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHRUPECZKO - ja nie wiem :-( Nie daj się zastraszyć - niech sobie pogada i niech uważa żeby to przypadkiem on się jutro nie pos... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się wydaje ,ze o czas małżęństwa pytają,jedyne "sprzed" czego sąd pytał moją koleżankę to-czy pani kochała męża przed ślubem ,chodziło o przesłanki z jakich za niego wyszła. Straszeniem się nie przejmuj,jak mnie znajoma uczyła-patrz na skład sędziowski ,nie na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrupeczko, a wiesz,ze pewnosc siebie te ma duze znaczenie? Mąż wie,ze jego jest wina, wiec Cie zastrasza,zebys stracila na tym. Ogolnie Twoja sytuacja mi przypomina zwiazek mojej kolezanki-slub w wieku 18 lat, szybko dziecko, potem zdrady, zaniedbywanie jej i dziecka i nagle przed rozwodem (tez on wniosl) zaczal ja straszyc, nachodzic, a noc przed sprawa wezwal do niej aninimowo policje,ze niby dziecko strasznie placze. Sęk w tym, ze jej i corki w domu nie bylo, bo dla ukojenia nerowow spala u kolezanki ha ha. Sprawe wygrala, wina jego, nawet alimenty na siebie dostala i zmienila sobie i corce nazwisko. A po jakims czasie odebrala mu prawa rodzicielskie.Ale nerwy i napady paniki tez miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymaj Dudziu za niego -pod koniec października znów wystąpi,jedzie do Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARMELA - pyszne to ciasto z owocami. W pracy pól blachy pożarli w 3 minuty, a drugie pół pokonuję sama - nawcinam się, a potem słabo się czuję (że też nie wspomnę, w którą stronę wędruje strzałka mojej wagi :-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee jak by mi sedzia zadal pytanie czy kochalam meza przed slubem to powiedziala bym ze tak bo tak bylo...tylko zeby mi to nie zaszkodzilo potem jakos Jakich pytan moge sie jeszcze spodziewac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w lutym w sądzie przez chwilę,bo alarm bombowy,bo oddalenie pozwu ,już to kiedyś pisałam.Mnie zdążono jeszcze zapytać czy mamy wspólne kredyty i jak dzieci znoszą tę sytuację.TRZYMAM ZA CIEBIE.dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chrupeczko trzymaj się jutro dziewczyno :) powodzenia :) W sądzie nie powinni brać pod uwagę tego co się działo przed małżeństwem, ale niekiedy jest inaczej bo twierdzą że to mogło rzutować na bieżącą sytuację :( mee zobaczyłam - oj ma talent , żeby go tylko inni docenili :) dla reszty spokojnej nocy pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM no to pewnie bedzie cos pod tym katem kombinowal bo kiedys mielismy paro miesieczna przerwe z wziazku...poklucilabym sie o to z czyjej to bylo winy...a po za tym decyzje o powrocie podja sam, nikt go do tego nie zmuszal wiec powienien sie zastanowic czy warto takie rzeczy wyciagac bo idealny tez wtedy nie byl Coz co bedzie to bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrupeczka-ja bym mowila prawde, no bo skoro powiesz, ze go nie kochalas, to pytanie-czemu za niego wychodzilas... A tak w ogole, to jak my wszycy jutro za Ciebie kciuki bedziemy trzymac i Ty na sprawie o tym pomyslisz, to od razu bedziesz silniejsza! Pamietaj,ze moze my wirtualni, ale myslimy, czujemy, po drugiej stronie komputerow siedza zywi ludzie, ktorzy sa jak Ty i dobrze Ci zycza! No i w ogole pamietaj, to co Ci dzis pisalam i wiesz, dziekuje za Twoje rady. Jestes taka młoda, a taka mądra, ten koles pewnie Ci do pięt nie urasta i Ty masz mu sie dac? A reszcie zycze dobrej nocy! Alebazi-co z Tobą? Wielcem dziś wieczorem za Tobą tesknila, mam nadzieje,ze wszystko ok. U mnie drgnelo, ale sie nie dalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na szybko powiedziec Czesc Wszystkim:) Tak mnie dzisiaj nosi ze nie macie pojecia, ale to chyba normalne hehe Jestem podenerwowana ale poczucie humoru dopisuje:P zobaczymy co bedzie o 12.30 :) z czym mi ukochany i najdrozszy maz wyskoczy:P No nic ja spadam, musze wczesniej jechac do miasta bo przed rozprawa mam pare rzeczy do zalatwienia! Matko Polko ja tez dziekuje za rozmowe z Toba! Czy ja taka madra to bym sie poklucila bo dzis nie szla bym na srawe rozwodowa no alw coz....czasem tak bywa! Nie ma co dac sie tym manipulantom:) teraz to mu musimy byc gora:P:P hehe ale mi sie filozof zalaczyl :) IDE ZAWALCZYC O SWOJE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrupeczko-ja też o Tobie myślę, już od samego rana:) Czekam na Twoje streszczenie już PO. MP miałam wczoraj dużo zjęć, jak już wiesz, ale dzieki z tęsknotę... przynajmniej Ty,miło było to przeczytać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×