Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Maxx z tym pierwszym punktem się zgadzam,ale las blisko i brak sąsiadów to bym zeszła na zawał ;-) dobranoc Wszystkim ,miłych snów całusy Karmelko mua muuaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee - Haha:D Zgadzam się z tobą w zupełności:P Las, ludzi brak... wrr:O Sen już się zbliża dużymi krokami, gdy ciemność nocy jest między nami. Pamiętajcie o tym, moi kochani, że jutro znowu się tu spotkamy!:D I popłyną znowu najcieplejsze słowa, bo dzień się zaczął jak zawsze od nowa!;) DOBRANOC WSZYSTKIM MOIM ZŁOTYM, DOBRYM DUSZYCZKOM! Alebazka👄 Ewelinka👄 Dudzinka Ktosiu🖐️ Mateczka Poleczka👄 Mee👄 Maxx🖐️ Samodzielna👄 Karmelka👄 WAM I CAŁEJ RESZCIE, KTÓREJ NIE WYMIENIŁAM - ŻYCZĘ KOLOROWYCH, SŁODKICH SNÓW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P O P R A W K A Mee - Haha:D Zgadzam się z tobą w zupełności:P Las, ludzi brak... wrr:O Sen już się zbliża dużymi krokami, gdy ciemność nocy jest między nami. Pamiętajcie o tym, moi kochani, że jutro znowu się tu spotkamy!:D I popłyną znowu najcieplejsze słowa, bo dzień się zaczął jak zawsze od nowa!;) DOBRANOC WSZYSTKIM MOIM ZŁOTYM, DOBRYM DUSZYCZKOM!🌻 Alebazka👄 Ewelinka👄 Dudzinka👄 Ktosiu🖐️ Mateczka Poleczka👄 Mee👄 Maxx🖐️ Samodzielna👄 Karmelka👄 WAM I CAŁEJ RESZCIE, KTÓREJ NIE WYMIENIŁAM - ŻYCZĘ KOLOROWYCH, SŁODKICH SNÓW!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spałam całkiem słodko gdyż zasypiając myślałam o .... (bokserkach :-D ). MEE - bardzo dziękuję za wsparcie techniczne przy uruchamianiu radia 👄 CHRUPECZKA - jak się cieszę, że wróciłaś - tęskniłam :-) ALEBAZI - obiecała, że już nie gada ze mną, ale jakoś jej nie wychodzi :-D KARMELA - wcięło Cię w te Święta czy jak? MPE - co u lekarza z tymi Twoimi dwoma chłopami? ANNIKA - dziękuję za bijace od Ciebie ciepełko :-) Ja już dziś w pracy, ale na szczęście przed nami tylko 3 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich słonecznym uśmiechem:):):) Dudzia - Ja też mam problemy techniczne:O Chłop mi się zepsuł:D Czy ktoś umie go naprawić?:P Lecę nakarmić małego, później muszę się wykąpać i pouczyć, bo dziś mam pisemny egzamin z matmy😭 Ludziska - trzymajcie kciuki!:classic_cool: Do wieczorka!;)👄🌻😍🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich słonecznym uśmiechem:):):) Dudzia - Ja też mam problemy techniczne:O Chłop mi się zepsuł:D Czy ktoś umie go naprawić?:P Lecę nakarmić małego, później muszę się wykąpać i pouczyć, bo dziś mam pisemny egzamin z matmy😭 Ludziska - trzymajcie kciuki!:classic_cool: Do wieczorka!;)👄🌻😍🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich słonecznym uśmiechem:):):) Dudzia - Ja też mam problemy techniczne:O Chłop mi się zepsuł:D Czy ktoś umie go naprawić?:P Lecę nakarmić małego, później muszę się wykąpać i pouczyć, bo dziś mam pisemny egzamin z matmy😭 Ludziska - trzymajcie kciuki!:classic_cool: Do wieczorka!;)👄🌻😍🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich słonecznym uśmiechem:):):) Dudzia - Ja też mam problemy techniczne:O Chłop mi się zepsuł:D Czy ktoś umie go naprawić?:P Lecę nakarmić małego, później muszę się wykąpać i pouczyć, bo dziś mam pisemny egzamin z matmy😭 Ludziska - trzymajcie kciuki!:classic_cool: Do wieczorka!;)👄🌻😍🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dudzinka👄:) Kochana jesteś😍🌻 Ale kurcze... chyba znowu zepsułam kafeterię, bo naliczyłam z pięć identycznych swoich wpisów:D A wcześniej żaden cholernik nie chciał się wysłać:D Do później kochani🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Annika - z przyjemnością daję duuuuużego kopa na szczęście, połamania pióra i oczywiście trzymam kciuki cały czas :) Całej reszcie miłego dnia:) A Dudzi bokserek przed oczami nie tylko nocą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELINA - sugerujesz, że powinnam się przekwalifikować na sklepową w butiku z bielizną męską? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze na chwilkę:) Eweline - Dzięki Ci dobra kobieto za tego kopa w tyłek:):D Wiedziałam, że na Ciebie też zawsze można liczyć🌻👄:P Dudzia - Eweline sugeruje, że powinnaś przekwalifikować się na kochankę jakiegoś opalonego, umięśnionego bruneta, który chodziłby całymi dniami tylko w bokserkach:D:D:D No to teraz żegnam się już tak na poważnie!:P Paaaaaaa!!!👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Dudzia, że to niegłupi pomysł :D Myślę, że bardzo lubiłabyś swoją pracę :P A ja właśnie rozwiesiłam całe podwórko prania, normalnie ze 100 sztuk:D I juz mnie przeraziła myśl o prasowaniu tego brrr:( Na szczęście wczoraj wygrałam zakład i normalnie ktoś to zrobi za mnie :D:D I jak tu nie wierzyć w szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Anika Mo postaram się trzymać kciuki pięciokrotnie, mam tylko mały problem - 4 kończyny , cóż piątą od kogoś pożyczę miłego dnia dla Wszystkich :) S.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę zostać niczyją kochanką bo ja mam męża ;-), a praca w sklepie też raczej odpada bo oglądanie pustych bokserek mnie nie kręci :-P (Ewelina - podpadłaś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Jaki szalony dziś miałam dzień w pracy,normalnie jak na karuzeli:( Oczywiście robiłam wszystko tylko nie to, co sobie wczesniej zaplanowałam... dobrze, że jeszcze tylko dwa dni! Annika, ja cały czas o Tobie myślę,będzie dobrze, pozytywnie zdasz ten egzamin!!!!!!!! Dudzia, no nie pisz takich bzdur!! Przecież Twój piękny mąż sam odszedł do innej i juz rok żyją ze sobą, a Ty chcesz czekać nie wiadomo na co:( Jemu jakoś nie spieszno do rozwodu, a Ty powinnaś właśnie sobie budować fundamenty uczuć na przyszłość. Taka sytuacja, bez rozwodu,może trwać wiecznie i co będziesz wtedy nadal pisała takie słowa??? SM jak święta upłynęły?? Mam nadzieje, że rodzinnie, bo mnie się tak włąśnie trafiło,czego absolutnie nie spodziewałam się i było baaaaardzo miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać WRÓCIŁA DO NAS WIOSNA:D:D:D:D Nawet wyłaczyłam piec,bo jakoś za ciepło było mi w domu, ale juz powolutku czuje ten chłodek:( pod wieczór ponownie sobie włacze, bo to jeszcze nie pora na całkowity brak ogrzewania. Na dzis mam weile planów, tak się zastanawiam ile z nich zrealizuję siedząc tak przed kompem.... Bo ja mam nowy nałóg:P jak chyba większość z nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam nałóg co ALEBAZI - przez Was zaniedbuje domowe obowiązki, chodzę późno spać, a dziecko robi co chce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po egzaminie!!!:) Nie znam jeszcze wyniku, bo to był pisemny, a czeka mnie jeszcze ustny i masa innych przedmiotów do zaliczenia:D Ale myślę, że jak na razie nie jest tak źle;) Dziękuję ci Alebazi👄:) Twoje myślenie o mej skromnej osobie naprawdę bardzo mi pomogło🌻 Tak samo kop w tyłek od Eweliny:P i mocne trzymanie kciuków Dudzi i Samodzielnej Mamy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no!!! Co tutaj tak pusto?:( Pijemy, musimy to oblać:D Sama mam pić?:( Myślałam, że mi pomożecie;) hehe... Nie no, ja wiem, wy nie pijecie w środku tygodnia;) Ale raz możecie zrobić wyjątek:) Dla mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika - na pewno dobrze jest, wierzę w Ciebie:) Bardzo się cieszę na te Twoje egzaminy - tyle kopniaków sobie sprzedam :D A Ty mi nic nie możesz zrobić bo to na szczęście przecież :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mlodemu zawsze przy kazdym egzaminie sprzedaje kopniaczki szczseliwe... i zawsze zdawal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale gdy mial zdawać na prawko,on jeszcze spał i nie mialam jak tego zrobić:( i niestety nie powiodło się:( Wiec widac, że nawet słowne kopniaki szczęścia sa skuteczne:D Przed maturą Annika, beda Ci bardzo mocno bolały te pośladeczki:P ale chyba warto?????? Dudzia, znalazłam w domu migdały!!!!!!!!!! przyłączysz się?????? Tylko, że ja je rozgryzam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - No ja wiem, że ty to tylko z dobroci serduszka robisz:P Dlatego jestem w stanie ci wybaczyć:D Alebazi - A co tam, niech bolą:D:D:D Przynajmniej będę miała pewność, że po takich kopniakach to zdam na pewno:P Ale ja was kocham normalnie:D👄😍 To co dziołchy?:D Pijemy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę bo jutro nie wstanę ;-) ALEBAZI - ja te migdały najpierw posysam, ale ostetecznie też rozgryzam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×