Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość gracha
muszę spadać,dobranocka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MazGosiek611
Witam. Gosia prosila zebym napisal wiec pisze.. O 6.25 przyszedl na swiat nasz syn. waga:2.800g skala:8/10 Jest zdrowy,mial problemy z oddychaniem ale juz dobrze. Moja zona rodzila naturalnie. Jest nieprzytomna, stracila bardzo duzo krwi..zaraz po urodzeniu dziecka wyprosili mnie z sali. lekarze podajac znieczulenie poparzyli jej plecy.. jest w bardz ciezkim stanie. Wojtka zabrali na badania. przez 2 godz. ciagle plakal.. przy mnie byl troche spokojniejszy,ale chyba i tak wiedzial ze niema mamy w poblizu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
mążgosiek,gratulacje TATUSIU! nie martw się płaczem dziecka,to zdrowy objaw,wzmacnia płuca. martwię się o Małgosię,dali Jej krew? wiem,że teraz masz inne sprawy na głowie,ale jeśli dasz radę informuj nas na bieżąco,będziemy z Wami,gdybym mogła w czymś pomóc,jestem otwarta,bądż dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
mążgosiek,gdyby nie było mnie tu,a mogłabym się przydać ,to na mailu Gosi jest mój nr telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MazGosiek611
Gosia sie wybudzila. jest bardzo slaba ale juz lepiej. Wojtus od razu przestal plakac jak poczul ja. jak by ktos mu glos odebral. mozliwe ze dziecko od razu umie ssac piers? pielegniarki przystawialy go i nic,Wojtek ciagle plakal,az sie Gosia wkurzyla i powiedziala ze sama da sobie rade,polozylem go na niej,ona go przytulila,patrze a on juz je..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Graulacje!!! I trzymamy kciuki za szybki powrot calej rodzinki do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MazGosiek611
Dzieki. Gosia przesyla pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
miałam problem z wysyłaniem wiadomości,dobrzy ludzie pomogli,musiałam zmienić nick,jestem,jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MazGosiek611
Zdarzaly sie w waszych przypadkach,albo u znajomych ze zostaly poparzone znieczuleniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
nigdy się z tym nie spotkałam,zajrzę do googli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MazGosiek611
Gosia nie moze ani lezec,ani siedziec,a wstac nie ma narazie sily. Wojtus jest zdrowy,jej ciagle aplikuja krew. a ja nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
przede wszystkim staraj się przy Gosi być opanowany,wspieraj Ją,a z pewnych zródeł wiem,że pięknie to robisz. może, wrzucę ten temat na Kafeterię(w google nic nie ma),czy objawami poparzenia jest to,że Gosia ma problemy z poruszaniem-rodzaj porażenia? nie wiem,co pisać,gdyby ktoś pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MazGosiek611
Po prostu ma czerwona skore na dole plecow,pojawily sie pecherze,tak jakby ktos jej wylal goraca wode. lekarzowi wylalo sie troche tego znieczulenia na plecy,niewiem jakim cudem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
teraz rozumiem,miałam coś takiego na twarzy,dzięki dentyście(przy przyżeganiu), mocno boli,dość długo się goi,ale nie mam śladów.w tej sytuacji nie wrzucam tematu na kafe,bo myslę,że raczej nie pomogą.posmarowali to chociaż czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MazGosiek611
Nie. powiedzieli ze sie zdarza i musi bolec.. bedziemy sie ubiegac o odszkodowanie,ale Gosia powiedziala ze teraz trzeba zajac sie papierami zwiazanymi z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
jeśli się uda proponowałabym zająć się oboma sprawami jednocześnie,im szybciej,tym lepiej,i nie wiem-obdukcja,zdjęcia,jakieś dowody,żeby się nie wyparli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MazGosiek611
Wiem. nigdy nie widzialem jej tak szczesliwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
I TO JEST NAJWAŻNIEJSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MazGosiek611
Gosia czuje sie dobrze,mowi ze nic ja nie boli oprocz plecow,byla juz na spacerku i pod prysznicem.. Wojtek nie chce spac i placze jak ktores z nas go nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
mały terrorysta,szybko się uczy ,a tak poważnie -wie,co dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MazGosiek611
koncze. musze pare spraw pozalatwiac. Gosia pewnie niewytrzyma i odezwie sie niedlugo. narazie oboje spia. narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Ja tez mialam to znieczulenie w plecy i jedynie wiem ze czasem wystepuja komplikacje i bol plecow do konca zycia. Ja mialam taki bol przez kilka tygodni szczegolnie jak dluzej stalam, ale teraz to juz musze naprawde dlugo stac. O poparzeniu nie slyszalam. Miejmy nadzieje ze szybko wroci do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
cześć! jak gołąbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej, no wiec golabki byly.....takie jakies nie specjalne. Niby nie najgorsze, ale spodziewalam sie czegos wiecej. Za malo przypraw, za malo miesa? Sama nie wiem. Moze nastepnym razem wyjda lepsze. A co u Ciebie? Wiem ze znowu upal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
upał? mało powiedziane,masakra,do tego plaga komarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
dziwne rzeczy dzieją mi się z komputerem,albo komputer się psuje,albo jakiś wirus.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Ja bym wolala troche slonka, podesli mi tu,bo mam dosc tej ponurej typowej pogody. A moj komp tez szaleje, ale ja sie juz poddalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×