Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

W nocy, w nocy. Nie, nie nachodzi, ale dostałam niemiły telefon i spać mi się odechciało. No, ale zobaczymy co czas przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niemiłe... Idę do sklepu,tego dużego,blisko mnie.;) Zaraz wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Bzium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Niente to przykre z tym mezem, a moze trzeba kogos do niego poslac, zeby odechcialo mu sie glupot?? Gracha mnie dzis czekaja jeszcze zakupy tez - takie spozywcze -wiec nic ekscytujacego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll,zakupy,to zawsze zakupy,jakie by nie były!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
No tak, zawsze to mozna meza na cos naciagnac, a no tak martini sie skonczylo wczoraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
A mi się kawa skończyła(ta w kubeczku),ruszam pupę,trzeba coś porobić w domu.Tymczasem znowu mamy saunę...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Ja od dzis nie robie nic, wedle zalecen :D nie sprzatam, zero obiadu, pojedziemy na zakupy zjemy na miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
....ale.....potem nie będzie na nas?.... Jestem za,tylko nie przesadź.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Gracha nic sie nie boj, Was nie wsypie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ufff...dzięki,już mi się gorąco zrobiło.No ,spadam,jakoś ciężko mi to idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
🖐️ paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Rozmawiam z mężem.Jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Już nie rozmawiam,a tu cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
My byliśmy na zakupach, potem była pizza i martini. Jeszcze trochę popadne w alkoholizm. Teraz czas spać a jutro zmierzenia się z nowym dniem. dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hej! Dużo siły na nowy dzień!🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Dzieki Gracha Tobie rowniez i Niente. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
(())

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Wchodze teraz na chwile bo jak sie maly obudzi nie bede miala czasu. Bardzo mi sie dziecko pochorowalo, ma ostra biegunke, bylam u lekarza, potem w szpitalu zostawic probki do badan i caly czas mam nadzieje ze juz mu sie poprawi. Przepraszam wiec, ale na razie nie bede zagladac czesto. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej :( Zatrucie? Wirus? Życzę Mu dużo zdrówka i oby już się zaczęło polepszać! A Tobie Cheryll spokoju, spokoju i raz jeszcze, spokoju! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witajcie! Cheryll, znowu podpisuję się pod Niente.Brak mi słów...Dużo wytrwałości i zdrowia dla Ciebie i Syna.Jeśli jakimś cudem znajdziesz chwilę odezwij się. Niente,czuję,że też ciężko.Nie poddawaj się!Jesteś silna!Wierzę w Ciebie! 🌻Chyba trochę się zżyłyśmy,myślę o Was jak o rodzinie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej Gracha, Niente, dzieki. U nas na razie bez poprawy, tatusiowi udalo sie wmusic lekarstwo, ktorego ja nie bylam w stanie zaaplikowac, teraz biedactwo spi, ale nocka zapowiada sie ciezko. Boje sie zostac jutro z maluchem, bo juz wariuje, nie w pozytywnym tego slowa znaczeniu., nie daje rady. Modle sie zeby sie poprawilo. Nie wiem co sie dzieje u Was, tez macie ciezko. Gracha Ty dobra duszo bardzo dbasz o nas ❤️ Niente nie wiem co, ale dasz rade, bo jak nie Ty to kto?! ❤️ Ja teraz juz padam spac, odezwe sie jutro, spokojnego snu Kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll,śpijcie dobrze! Pamiętaj- im mniej Twojego stresu,tym mniej stresu dziecka. Niente,Tobie też dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ciiiiii,śpijcie,śpijcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że ciężką noc miałaś Gracha... A jak Ty Cheryll i Twój Maluszek? Oby dzisiejszy dzień był dobry! Lepszy od wczorajszego! 🌼- tego Wam życzę i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witajcie Kobiety! Faktycznie mam trochę problemów,więc ze spaniem też gorzej,ale tym razem zajrzałam budząc syna do pracy.Miałam nadzieję ,że odezwałyście się wieczorem. Będę się kręcić po domu i zaglądać tu co chwilę,czekając na wasze wpisy.🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Witajcie 🖐️ Gracha widze ze to Ty mialas ciezka noc i juz od samoiutkigo rana na nogach. Dziecko bylo takie wymeczone ze o dziwo spalo cala noc, niestety jak na razie nie widze poprawy. Nameczylismy sie juz z butla lekarstwa i maluch wrocil do spania. Nie wiem jak mu pomoc, czekam do jutra i pojde jeszcze raz do lekarza. Choc w glebi mam nadzieje ze nie bede musiala. Obu Wam tez zycze udanego dnia i mniej problemow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll! Wkradło się nieporozumienie,sypiam z dość długimi przerwami,ale mam czas nadrabiać,więc nie dzieje mi się krzywda. Cheryll,kiedy wyniki badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×