Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

I znowu nowa strona. Czemu mi przypadł ten zaszczyt ostatnimi czasy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
a czemu nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
myslalam ze takie klepiace lapki wyskocza ale nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, teraz tak przeleciałam po stronach i widzę, ze jednak Gracha przoduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Niestety moje GG zjadl wirus ktory od jakiegos czasu pasozytuje na moim kompie. Podobnie wiekszosc programow, lacznie z antywirusem ;) az dziw bierze ze caly sie jeszcze nie rozlecial, ale co troche ekran robi sie niebieski, wyskakuja numerki i Warning, Warning!!!!! Uwaga, Atencione prego :D :D :D A ja olewka totalna, ciekawe kto wygra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu Twój komputer ma już serdecznie dość Kafeterii i strajkuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Dziecko sie obudzilo, ide zrobic cos do jedzenia, zajrze jeszcze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
W domciu,owszem,jeszcze musiałam pobiec do apteki po szałwię. Syn jęczy z bólu,dalszy ciąg po rwaniu zęba.Oszczędzę Wam szczegółów. Nie wiem,czy znów nie wylądujemy na pogotowiu,jak prawie codziennie. Z innej beczki-Smacznego,Niente! Jeszcze Cię widzę,Lasencjo-wymiatasz!Zupełnie nie wyglądasz na osobę,która ma jakiekolwiek problemy.Oby to ,co w środku,jak najszybciej dorównało temu ,co z zewnątrz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego to taka moja "maska". Nikt nie widzi, ale z dwiema czy z trzema osobami mam częsty kontakt, niemal codzienny (chodzi o moich znajomych) i oni wiedzą, że mam problem, że nie potrafię się "wyluzować", że tak ciężko mnie wyrwać teraz z domu gdziekolwiek itd. itp. Może to i dobrze, że z zewnątrz nie widać. Zresztą...po Tobie Gracha jakoś też nie widać! Wyglądasz na pełną energii, wesołą kobietkę około 40-tki :) I nie mam zamiaru się podlizywać, wręcz tego nie trawię :P A z Synem. No niedobrze. Też już tyle cierpi przez zęba. Mógłby ktoś się bardziej przyłożyć, a nie jakiś partacz/czka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie,nie,to raczej nie wina lekarzy,tylko skłonności.U mnie zawsze takie cuda z zębami,u syna niestety też i to jeszcze większe... Co do masek-też mam nawet kilka.Zależnie od samopoczucia potrafię być w miarę zadbaną Pierdziawką z makijażem,kimś niewidocznym(niezauważalnym) lub jak teraz,raczej neutralna.Tak w każdym razie widzę siebie.Jakby nie patrzeć mamy lata praktyki.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, makijaż Ci niepotrzebny do tego by młodo wyglądać :) I kto by pomyślał, przechodząc obok Ciebie, że masz tyle problemów zdrowotnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie mieszaj mi w głowie kobieto,bo przestanę się leczyć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, ha! Ok, nie mieszam. Prawda jest taka, że ludzie myślą, że jak ktoś ma depresję to jest brzydki, zaniedbany, nieumyty itd. itp. A wcale tak nie musi być. Często taki człowiek właśnie nie chce pokazywać światu co się z nim naprawdę dzieje. Nie chce by się wszyscy patrzyli, by wszyscy współczuli i by wszyscy kręcili głowami...Ludzie są strasznie nietolerancyjni. Nie wszyscy, ale bardzo duża część, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
I tu masz całkowitą rację.Dorzucę jeszcze "dobre rady",a "najlepsza" - "weź się w garść".Nic mnie bardziej nie dobija. Poproszę o zmianę tematu,jak zwykle mi pomysłu brak.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha, dokładnie z tym "Weź się w garść!" :D Jakoś biorę i nic z tego nie wychodzi ;) Powiedz jak tam Córka? Ma pracę? A jej chłopak? Wszystko u nich ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Córka ma dwie,ale dorywcze,jej chłopakowi udało się znaleźć legalną. Są bardzo zadowoleni,jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niedawno trzyletnia córka znajomych męża zapytała:Wujku,dlaczego masz rzęsy pod nosem?-Bardzo mi się to spodobało.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D To super! Jedno zmartwienie mniej u Ciebie. Mój bratanek mówił, że jego tata wyjechał do Hulandii:D Oj hulają w tej Holandii, hulają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Tyż piknie! Ha,ha,Hulandia.Próbuję sobie przypomnieć takie teksty dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka natomiast na odżywkę do włosów mówiła...oddziwka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Mam! Syn znajomych odmawiając pacież nie potrafił wypowiedzieć słowa królestwo,wychodziło mu kure....Zrezygnowali na jakiś czas z tej modlitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahahaha:D Niedługo Cheryll będzie miała ubaw ze swojego Synka, z Jego wymowy :) Mojej córci pierwsze słowo jakie wypowiedziała było...GEJ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ha,ha,ha, Mój syn podczas burzy mówił-ale grzmoci a córka poinformowała tatę,że mama goli "podpachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jedna z historyjek.Msza na Majdanku,otwarte okno,więc słychać.Syn śpiewa sobie również.Wsłuchuję się i słyszę-ale ludzi,ale ludzi...(alleluja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Park, moja matka z najstarszym bratem na spacerze. Mój tata był wtedy w wojsku, brat miał ze 4 latka. Szło kilku żołnierzy. Nagle brat woła: -"Mamusiu, mamusiu, zobacz ile tatusiów idzie!":D matka miała minę nietęgą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×