Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Niente no aż tak szybko to sie mnie nie pozbedziecie :D Robicie wogole jakies spotkania w realu?:> <stopka></stopka> <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie tylko Ty.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente! Happy,ja mam pewne problemy,co utrudnia mi kontakty.Widziałyśmy się z Niente dwa razy przez moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, były "spotkania", nawet dwa z Grachą:) Najpierw podarowała mi ślicznego Aniołka (figurkę), którą sama wykonała-po prostu fenomenalny! A drugim razem racuszki drożdżowe mi dała-też własnej roboty :D Tak oto wyglądały nasze spotkania:) W biegu, ale ale ze szczerymi chęciami :) Cheryll nie widziałyśmy "w realu":( Za daleko mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
A ja dostałam wielką czekoladę z orzechami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie chwal dnia......no,w sumie już zaszło.;) Na Kafe mulenie w niedzielne wieczory to chyba tradycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Kafe-staw z nadmiarem ryb? Nie wymienię. Happy, juz Cię nie ma, Błyskawico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Może wróci. Opowiem Ci dowcip z Kafe; Siedzi podchmielony gość w knajpie, patrzy na wentylator i komentuje- ale ten czas za...(pędzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
No to co? Kleją się oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, chwilę przez telefon rozmawiałam, mąż, ale nie wyprowadził mnie z równowagi, także spoko...No kleją się, kleją, taki dzisiaj dzień. A więc co, raz jeszcze spokojnej nocki i do jutra! 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Życzę snów o ............(sama wybierz)!Dobranoc!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej Kobietki! Mam nadzieje za weekend mialyscie udany. My wczoraj byliśmy nad morzem, jest zupełnie inaczej mając przy sobie rodziców. Oni biegają za maluchem a ja odpoczywam. Dziś tez trochę pozwiedzamy okolice, ja zaczynam pakowanie. Będę zagladala do Was. Udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🖐️🌼 No widzisz Cheryll, tyle nerwów, a teraz masz tyle luzu, a niedługo jeszcze go więcej :D Cieszę się, że jesteś radosna, szczęśliwa i oby ten stan trwał, trwał i trwał! 🌼 A Ty Gracha jak tam po nocy? Ja miałam fatalną. Oj, dawno takiej nie miałam. Do 2-giej kręciłam się i spać nie mogłam :(. Zresztą nawet jak w końcu zasnęłam to się jeszcze 100 razy budziłam, ech! Miłego dnia życzę Wam dziewczyny! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witajcie!🌻 Cheryll, bardzo dobrze! Ach, powiało wiatrem od morza...Zapach wolności.. Korzystaj, czas najwyższy na odpoczynek! Niente, tym razem nie zgrałyśmy się. Spałam jak zabita, ale nie czuję się wyspana. Dopiero się zwlekłam, oczy mnie pieką, jestem obolała(fizycznie) i otumaniona jak po lekach nasennych (których nie biorę). Psychicznie jest lepiej, niż wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Kiedy zaczynałam pisać nie było Twojego ostatniego wpisu,jestem spowolniona ...trochę...Już nie płacz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ty dochodzisz do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Przykro mi ze tak zle sypiasz Niente, przydał by Ci się jakiś nawet krociotki wypad za miasto na odreagowanie. My z Gracha trochę odsapniemy. Zaczynasz się pakować Gracha? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll jesteś! Myślałam , ze tylko zostawiłaś wiadomość. Nie, jeszcze nie myślałam o pakowaniu, chyba trzeba się za to zabrać. Jak Synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze się czuję, pewnie dzisiaj padnę jak świnia ;) Ogólnie fizycznie niemal nigdy mi nic nie dolegało. Czy uwierzycie Dziewczyny, że nie wiem co to znaczy ból głowy? Ból pleców?...szkoda, że moja psychika jest znacznie nadwyrężona, no, ale to już osobny temat :o Na wakacjach nie byłam od...11 lat, czyli tyle, ile trwa moje małżeństwo. Nie licząc kilka dni spędzonych u teściów w innym mieście, ale z wypoczynkiem nie miało to nigdy, nic wspólnego :o Właśnie Cheryll, dołączam się do pytania Grachy, jak Maluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jeśli nie znasz tego bólu, to jest powód do radości, obyś nigdy go nie zaznała.Pocieszę,na wakacjach nie byłam od...swojej osiemnastki, ostatni wyjazd na obóz. Potem "podróż poślubna", tydzień nad morzem, raczej katorga i pełny nadzór(nocny również), dwie starsze ciocie. W ubiegłym roku 3-dniowy kurs w Krakowie no i 5-dniowy wyjazd do Kazimierza,oba wyjazdy z terapii, z pełnym rozplanowaniem zajęć. No, to jednak mimo wszystko gdzieś byłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Aaaaaaaa,zazdraszczam! ;) Cheryll,jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżeństwo stało się moim więzieniem-dosłownie i w przenośni. Ale, ale, w ciągu ostatnich dwóch lat byłam na małych wycieczkach w Kazimierzu, we Wrocławiu i w stolicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×