Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Jakie gorzej, chyba nieco lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamuliłam się jak cholera. Tak to jest z łakomstwem :) Ale musiałam. Inni idą w alkohol, a ja w słodycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Polecam mocną gorzką herbatę. U mnie na stres-wafelek w czekoladzie, gorzka czekolada ,cebula lub banan. Sprawdzone. Czy wiesz o co chodzi ze <stopka><stopka>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopka to to, co ja mam po włosku. Nieraz jak Kafe muli, to sama stopka się "przekłada" do normalnego tekstu. No nie wiem jak Ci wytłumaczyć bo i nie bardzo wiem o co mnie dokładnie pytasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wiem, co to stopka. Chodzi mi o taką formę mnij więcej jak zapisałam, widziałam to ostatnio u kilku osób.Happy też taką ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba Kafe coś się muli :)...chyba tez za dużo słodyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
117 strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Myślałam, że to ma jakieś znaczenie... Moje gotowanie 'wzięło w łeb",zostawiam na jutro. Piszą coś o Iwonie,może znowu kpią? To było "Na każdy temat".;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Z Iwoną to kolejny głupi kawał, ludzie mają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziś o jakiś topik zahaczyłam, gdzie był link do artykułu z gazety i pod nim forum. Jakaś dziewczyna pisała, ze znała Iwonę i dobre ziółko z niej było. Ponoć umawiała się z czata ze sponsorami itd. itp. Nawet jeśli, to przecież jest młoda, może zbłądziła i ma matkę, która zapewne szaleje z rozpaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Frela (i nie tylko) dużo złego o Niej mówi, gdzie zaczynają temat tam jest. Podobno matka nie jest przejęta, widziałam matkę, moim zdaniem jest przejęta, nie przyjmuje do wiadomości, że Iwony może już nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu nie siedzi i nie rozpacza, tylko szuka. Zorganizowała wszystkich do poszukiwań. Policja, detektyw, jasnowidz, rodzina, przyjaciele. Babka się nie poddaje i dobrze! Ja też jej życzę, żeby Iwona się odnalazła. Młoda jest, jeśli popełniła jakiś błąd, można jeszcze wszystko naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Zgadzam się z Tobą. Jeśli to , co mówią o dziewczynie jest prawdą, tej matce jest jeszcze trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego podziwiam ją, ze wciąż szuka, walczy i nie przyjmuje do wiadomości, że może już za późno :(.Jednak z całego serca chciałabym żeby odnalazła się żywa. Biedna ta matka. Pewnie nie śpi i nie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet full domina
szukam laski z owlosiona cipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wydaje mi się, że do tego jest samotna matką. Nie słyszałam nic o ojcu, matka ma inne nazwisko. Chyba sen nadchodzi powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mi się wydaje. No i ja chyba się kładę, może jakoś zasnę mimo wszystko. Zwłaszcza, ze noc poprzednią miałam straszną, no i dzień mnie wymęczył :o Kolorowych snów Gracha i do jutra! 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Śpij dobrze!))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Sprawdzam tylko, czy też nie możesz spać. Właśnie ugotowałam leczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tych spotkań o których mowa była :) Może kiedyś udałoby nam sie znaleźć czas :) Ja chodzę zawsze na spotkania z takiej jednej gry internetowej (Jedyna chyba taka gra, w której są normalni ludzie i sa spotkania) i tak to polubiłam że hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! 🖐️ Faktycznie noc miałam znowu fatalną :o. Wszystko przetrwałam: ulewę, burzę i dopiero koło 3-ciej zasnęłam, ale laptopa nie włączałam. Słyszałaś Gracha, że jeden barak z butami na Majdanku w nocy spłonął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Jak, sorry ze tak znikam, ale nie chce żeby rodzice myśleli ze tylko do opieki są. Maluch czuje się dobrze, ma 200 procent zainteresowania. Ja piore i prasuje. Jutro jedziemy do stolicy na zwiedzanie. Słyszałam o tych burzach ale upały wracają do Was. Udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cheryll! Spokojnie, rozumiemy Cię! Cieszymy się, że choć Ty szczęśliwa i oby jak najdłużej! 🌼 Gracha...chyba będę miała do Ciebie interes...ale to jak się obudzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Dzięki Niente, ale nadal zagladam choć nie czytam na bieżąco, mam tylko telefon bo laptop u "lekarza". Ty jadnak powinnas udać się na urlop. 11 lat to szmat czasu a każdemu się należy choć krótki. Jak co to pakoj walizki i dawaj do mnie ;) jak wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hej,Kobiety! :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll , bije od Ciebie energia! Mam wrażenie, że biegasz jak fryga, taka kolorowa i radosna! Niente,nie wiedziałam, co dzieje się na Majdanku, słyszałam co chwilę syreny. Nie mogłam spać , zwłaszcza, że syna nie było i panikowałam. Po drugiej wstałam, położyłam się o piątej i leżaaaaaaałam. Żeby było weselej trzy razy mnie obudzili. Po sprawozdaniu. Jaki interes? Coś mi się zdaje,że Happy pisze, ale nie czyta.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogłabyś mnie wspomóc jakimś "cudem" uspokajającym? Jadę dziś do P. Mam autobus po 13-stej. Wolałabym jednak coś wziąć na uspokojenie by te 4h i 13 minut przejechać spokojnie, a i tam się zachowywać rozsądnie. Jeżeli byłabyś w stanie...bardzo proszę. Znowu mogłybyśmy się spotkać tam gdzie ostatnio. Ja mam autobus o 12.34-znaczy się mpk, więc spokojnie mi pasuje ta sama godzina. Zresztą to już od Ciebie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×