Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Tak,dziękuję.Idzie falami,sporo niemiłych objawów,teraz jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Cóż mogę...jestem z Tobą w takich chwilach, pamiętaj o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
I wzajemnie! 🌻 Między innymi mam bezsensowne lęki,boję się telefonu, gdy np. poruszy się firanka mam wrażenie,że ktoś wskoczył przez okno(ułamek sekundy), takie głupie uczucie , jakby za chwile miało się coś stać. Wiem, że to złudzenie, ale brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam podobnie dzisiejszej nocy, a w zasadzie dzisiejszego ranka, kiedy to po 4-tej burza i deszcz mnie obudziły. Kocham taką pogodę, ale tym razem jakoś tak mi dziwnie było, nieprzyjemnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Żarty żartami, ale po czwartej wrócił mój syn, zapomniał kluczy, nie chciał nas budzić, wszedł przez balkon, ,trochę mnie przestraszył.Może przesłałam Ci część lęku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
W takim razie upraszam wybaczenia! Możesz mi coś powiedzieć w sprawie Iwony? (zarys) Nie mogę tego czytać, długie i za ciężkie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Była z grupką przyjaciół na dyskotece, w Sopocie. Sama jest z Gdańska. Wyszła jakaś kłótnia z nimi i postanowiła sama wracać do domu. Odłączyła się od grupki. Po godzinie 4-tej, ostatni raz zarejestrowała ją "kamerka uliczna". Szła chodnikiem, a za nią postawny mężczyzna z przewieszonym ręcznikiem na szyi. Jego szukają. Najpierw poszukiwali go jako świadka, mogącego coś wiedzieć w tej sprawie, a teraz poszukują jako głównego podejrzanego. Od tej godziny ślad się urwał. Było to 17 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dzięki! Gdzieś mi wpadło w oko, że "jego" ręcznik znaleziono nad rzeką, nie wiedziałam o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Też dzisiaj o tym czytałam. Tylko nie wiadomo czy to akuratnie jego, nie wiadomo czy w ogóle on miał coś z tą sprawą wspólnego. Na razie są to tylko przypuszczenia. Dziwne to wszystko. Współczuję jej rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Przykre. Do tego te komentarze...Fakt,że dużo się o Niej tu mówi,ale to przecież nie powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu o tej sprawie nie czytam. Zobaczyłam topik jeden, drugi, dziesiąty, ale to jeden, wielki bełkot, więc po prostu wpisałam w google jej nazwisko. Czytam artykuły z gazet. Na Kafe już ją dawno uśmiercili, zrobili z niej prostytutkę itd. itp, dlatego nie czytam. Zresztą moderatorzy zaczęli usuwać te topiki. I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Właśnie dlatego nie byłam w stanie przeczytać. Na google nie wpadłam. Lepiej Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Tak,zdecydowanie. Boję się rozmów w realu, ale tu jest łatwiej, tylko czasem brak mi słów lub tematu. Muszę się skupić, wtedy mniej myślę, nie , nie mniej , ale o czymś innym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też wolę pisać. Tzn. jeszcze zależy z kim, bo np. z przyjaciółmi, znajomymi nie boję się "reala". I nie boję się facetów, hahahaha. Każdy z nich mi mówi, że to on się mnie boi, więc sami wyrobili we mnie brak bojaźni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wcale mnie to jakoś nie dziwi(odnośnie facetów), mówiłam, wymiatasz!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Poszłaś sobie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Gracha, nie wymiatam, ale skoro się mnie "boją", to ja już ich nie ;) A na poprawę humoru coś Ci napiszę, hahahahaha. Kilka dni temu, kiedy wracałam spacerkiem do domu, zaczepił mnie starszy pan, który mieszka kilka ulic ode mnie. Starszy jest naprawdę, po 70-tce jak nic! :) Jakiś rok temu pierwszy raz mnie zaczepił i zapytał czy może mi się kłaniać gdy mnie będzie spotykał?:) No przecież nic w tym złego. Może potrzebuje po prostu otworzyć czasem do kogoś usta? A bardzo "chodliwy" dziadek, znaczy się "ruchliwy";). Ciągle go widzę, a to na targu, a to gdzieś w innej dzielnicy, itd. itp. No i ostatnio jak mnie znowu spotkał, rozmawialiśmy, odprowadził mnie pod samą Biedronkę, bo z miasta szłam jeszcze na koniec na zakupy do niej. I poprosił o numer telefonu:D Zaraz dodał, że chciałby zadzwonić przed świętami, imieninami czy urodzinami z życzeniami i czy może?:) Dałam mu ten numer, a co mi tam! Znają tu go, bo widzę, że wszyscy mu się kłaniają :) Bardzo inteligentny, starszy pan:) Wczoraj się znowu spotkaliśmy(oczywiście przypadkowo, żeby nie było :P ), to zapytał kiedy mam imieniny bo sprawdzał w kalendarzu i okazało się, że wypadają 4 razy w roku. Mam we wrześniu więc się ucieszył:) Pożyczył jak zwykle zdrówka i miłego dnia, no i się rozeszliśmy :D No! Także dałam numer telefonu 70-latkowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiedziałam to koledze, to najpierw się śmiał, a później powiedział, że jestem nienormalna i niereformowalna ;):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nieźle! Miłe! Patrząc z innej perspektywy, masz dwóch 35-latków w jednym! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ;) Kiedyś podpytam go ile ma lat? Myślę, że to chyba nie będzie niegrzeczne, kobietą nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
"Nieźle!" i" Miłe!" dotyczyło znajomego,nie kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei mam problem bo za dużo gadam :P:P:P W sumie każdy mowi mi, że to dobrze, ale mnie naprawde ciezko przegadac :P w poprzedniej pracy mówili na mnie europa ( od 'wolna europa") bo gadałam jak najeta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także czasem zdarzają się takie sympatyczne sytuacje w życiu. A ten co mnie miesiąc temu prosił po raz kolejny o numer telefonu, ma 26 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Może w pracy tak było, ale tu czekamy na pokaz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente, to średnia całkiem fajna! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Wróciłaś do nas Happy :) To i my jesteśmy od razu happy :) Kurcze, coś Kafe mi się wiesza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, w takim razie uciekam stąd, bo pewnie dzisiaj już się to nie zmieni :( A wysyłanie posta przez 5-8 minut, za bardzo mnie wkurza 😡 Dobranoc Gracha, dobranoc Happy! Spokojnej nocki Wam życzę! 🌼🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×