Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość różówacała31
NELLY nie martw ię na zapas. na podwyzszona prolaktynę dają bromergon na pco to chyba metforminę i inne .najczęśiej po loeczeniu dziewczyny zachodzą w ciąże. będzie dobrze zobaczysz. ja mam 27 dzień cyklu. jeszcze 3 dni czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dni:) tez bym tak chciala u mnie 18 dzien cyklu i po raz pierwszy pokazala sie 2 wyrazna kreska na tescie owulacyjnym :) az sie zdziwilam myslalam ze to po owulaciji a tu posze moze dzisiaj sie uda, poza tym jak sie podcieralam zauwazylam duzo rozciagliwego przejzysteg0 sluzu :) moze to to ,juz sama nie wiem za 12 dni bede testowac czas tak wolno plynie, ale szybko mi zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
nelly_mama dokladnie, to juz krok w strne dzidzi, i do tego jak duzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
elcia1984 ja w tym cyklu nie tesstuje, bo sie nie staramy musze Luteine zaczac brac, no bedziemy sprawdzac moje jajeczka za miesiac o tej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
elcia1984 lutine mam pierwsza wziac dopiero w niedziele :( w 16 dniu cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień cyklu...co znaczy , ze sie nie staracie? przeciez trzeba się troche posexić dla przyjemności;) kurcze ja nie wiem kiedy u mnie ta owulka, wg kalendarza dni płodnych i mego 28dniowego cyklu najwieksza szansa była wczoraj, zobaczymy:) od nastepnego cyklu kupuje termometr i bede się mierzyć:) na kwietniowym ktos radził aby po @ nie zawczesnie zacząć sie przytulać czy tzn czekac aż do samej owulki? toz to moszna zwariować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o nastepnym cyklu nie mysle mam przczucie ze teraz mi sie uda zreszta zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nadzieję, że przez lato sie zrobi;)chociaz nigdy nic nie wiadomo...na ten cykl wogóle się nie nastawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
extaaasy seksic sie seksimy, ale dla przyjemnosci, bez starania sie boje sie kolejnego rozczarowania, ale poki progesteron niski, to lipa ze starania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien cyklu - a jak niski masz ten progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
Navi nie miala robionych badan hormonalnych tylko na podstawie moich plamien dostalam Luteine - ma to tez mi uregulowac miesiaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, ja robiłam progesteron i był OK a i tak plamiłam przed okresem. luteina jak najbardziej się przyda ale tak naprawdę bez badań nie wiadomo do końca jaki masz ten progesteron... uwielbiam takie podejście lekarzy ( to tak jakby mówili że każdy blady człowiek ma anemię ) tak czy inaczej ja myślę że szansę i tak masz ;) a jak tam dietowanie? ja właśnie przed chwilkę urozmaiciłam moją dietę Magnum Gold i co gorsza nie mam wyrzutów sumienia ;) śmigam do pracy! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja też dostałam luteinę bez badań specjalnych. Po prostu spóźniła mi się w kwietniu @ o 2 tygodnie i gin. dał mi lutkę na wywołanie. A ponieważ wiedział, że będziemy się starać o dziecko, to kazał brać jeszcze przez trzy miesiące od 16 dc przez 10 dni dla ewentualnego podtrzymania ciąży po samym zapłodnieniu. Lipiec to jest właśnie ten ostatni trzeci miesiąc z luteiną, potem idę na wizytę, jak widać ciąży nadal brak, więc ciekawe co będzie dalej? U mnie dziś 14 dc, starania w toku, choć tak jak pisałam wcześniej, podejrzewam, że owulacja już była zaraz po @, czyli około 5-6 dc, tak przynajmniej wskazywałaby temp. Zobaczymy co z tego wyjdzie (albo i nie wyjdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
Navi coz, ona powiedziala ze to niski progesteron i nie ma co badac mam wziac Kuteine i bedziemy obserwowac co bedzie dalej moja dieta idzie sokojnie,ale odpuscilam sobie dukana - nie chce drastycznie tracic na wadze w okresie kiedy sie niby staramy czy bedziemy starac o dziecko... :) Naya29 no ponoc Luteina ma mi rozniez wyregulowac troche cykl, zobaczymy, ja bardzo licze na to ze Luteina pomoze .. ja rowniez mam brac od 16 dnia cyklu przez 10 dni jedna tabletke :) jutro pierwsza dawka :D o, to dzis dzien cyklu 15 w takim razie :) strasznie szybko mialabys owulacje! ja to nie wiem, nie mierze temperatury, nie obserwuje sluzu a bolu owulacyjnego chyba jeszcze nie wyczulam... w nastepnym cyklu ide na kontorle miedzy 10 a 16 dniem cyklu i bedziemy wtdy obsereowac moje jajeczka, mam nadzieje ze bedzie wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! u mnie dzis ostatni dzień dni płodnych i juz tylko czekanie pozostaje ale jak juz wczesniej pisałam nie nastawim się zbytnio na sukces w tym cyklu...od nastepnego poczekam z przytulaniem chyba te 1,5 tyg, ciężko bedzie;) i termometr sobie kupię hehe zawsze to o cykl mądrzejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
extaaasy a ja juz nic nie wiem, nie mam sily obserwowac liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitnia_
Cześć dziewczyny :) Najlepiej nie obserwować, nie wmawiać sobie i po prostu o tym nie myśleć:) Już 3 dni spóźnia mi się @ , ale nadal czekamy :) Test zrobię może w przyszłym tyg.zobaczymy :) tzrymajcie się moje drogie i proszę weźcie na luz tak jak ja , zrelaksujcie się mamy przecież piękne polskie lato wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agululi
Hej dziewczyny, zdaje się jestem w 4tygodniu, 2 pozytywne testy , 29 dzień cyklu, za wcześnie na wizytę, czekam pełna niepokoju i radości - oby wszystko się sprawdziło. Jak się sprawdzi to dzidzia będzie pod koniec marca 2011. Pierwsza! :) Objawy: temperatura, bóle i kłucia w dole brzucha i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agululi
Chciałam jeszcze powiedzieć, ze miałam hiperprolaktynemię, ale taka nie bardzo mocną. W każdym razie nie jajeczkowałam. Gin przepisała mi antykoncepcje, bo rosnace i niepekajace pecherzyki na jajnikach doprowadzaly do bolu. Powiedziala - tabletki ci zblokuja, a jak odstawisz po pol roku, beda sie uwalnialy, ze hej. No i jest, ze hej :) Pierwszy cykl bez tabletki (Qlaira) Teraz sie tylko poza tym, zeby pozytywne testy potwierdzila gin, obawiam sie tylko, zeby byla ciaza pojedyncza a nie mnoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
hej dziewczyny jak mija Wam weekend, a raczej minal bo juz prawie koniec niedzieli :) ja musze sie pochwalic jestem po pierwszej dawce Luteiny ! nareszcie sie doczekalam!!! a co za tym idzie dzisiaj to moj 16dc... konca cyklu nie widac! ;) dziewczyny, gin mi kazala brac jedna tabletke dziennie pod jezyk, ale jak czytalam na forach posty to dziewczyny maja przypisane lub braly wieksza dawnke niz moja... :( jak to mozlwie ze mam brac raz dziennie tylko? poradzcie, bop jestescie skarbnica wiedzy! agululi - seredecznie Ci gratuluje ! :) blekitnia - trzymam kciuki! dziewczyny ile cykli sie staralyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień cyklu a jaką masz tą luteinę? Bo ja mam luteinę 50 i biore 2 razy dziennie dopochwowo. Może masz setkę na przykład i dlatego raz dziennie? Nie wiem w sumie od czego to zależy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
50 mam :( a na pewno mam brac raz dziennie, bo mowila zebym brala wieczorem :( w sumie to nie pomyslalam i nie sprawdzilam jak dziewczyny biora, wiec jak powiedziala raz dziennie to nie kwestionowalam :( mam pod jezyk .. kurna mac,, no chyba kobieta wie co robi co nie? za miesiac mam wizyte, moze jak sie okaze ze jedna dziennie nie daje rady to wtedy mi da wieksza dawke? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różówacała31
wiem,że droga podania yzn dopochwowo czy pod język jest bez znaczenia,bo jak brałam duphaston na podtrzymanie to mój lekarz mnie zapytał jak wole brać.ja wolałam nie pod jezy a o połykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitna_
Cześć moje drogie:) Weekend minął mi w pracy, ale nie ma co narzekać:P agululi- gratuluję:) Kto wie, może razem będziemy przez 9 miesięcy sobie kibicować, bo @ nadal nie ma :) Zazwyczaj mam 33-dniowe cykle dziś 37 dc i chyba dłużej już nie wytrzymam i jutro zrobię test :) dzien cyklu myślę,że gin. wie co robi i dlatego masz łykać jedną a nie dwie tabletki. Może warto przy następnej wizycie zapytać dlaczego Ty masz brać jedną, a niektóre dziewczyny biorą np. po dwie? Ja bym się przynajmniej zapytała:) Powiem Ci tyle,że moja znajoma bierze jedną tabletkę dziennie . I to chyba kwestia indywidualna , każdy ma inny organizm a ilość nie zawsze znaczy jakość. miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralina*
🖐️ Pozwolę się przyłączyć do was, chyba że sytuacja ulegnie zmianie i jednak dostanę okresu. Planowo powinnam mieć 8 lipca, ale do tej pory jeszcze nie dostałam, mam bardzo regularny, ale nie cieszę się zawczasu. Test zrobię jutro. I jeżeli będzie ok, zapiszę się do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej ! A u mnie dziś 6 dc - miałam nie liczyc dni, ale muszę, bo w 21-23 dc robię badania hormonalne i muszę się pilnowac. Wczoraj skończyła mi się @, w tym cyklu na pewno będziemy się przytulac dla przyjemności, ale nie staramy się. Trochę sobie przez weekend przemyślałam sprawę i nie chcę skupiac się jedynie na czekaniu na dziecko, bo zwiększający się stres może ten moment skutecznie blokowac. Także najważniejsze dla mnie będzie teraz odstresowanie się. Kupiłam sobie rolki i chcę się na nich nauczyc jeździc, zainteresowałam się też grą na giełdzie, a więc to kolejne pole do dokształcania się ;), we wrześniu jedziemy w Bieszczady, a od października chcę zacząc studia podyplomowe i dalej rozwijac się w pracy. Może będzie mi trochę łatwiej nie myślec ciągle o dzieciach, bo na tym się co chwila łapię :). A w ten czas mam nadzieję wyleczyc się i wierzę głęboko, że jeszcze się uda miec dzidziusia :) W czwartek mam USG ginekologiczne, głównie pod kątem jajników. Mam nadzieję, że nie będzie ze mną najgorzej. Męża zaczęłam faszerowac Salfazinem i witaminą B complex, a sama biorę Prenatal Classic i też witaminę B complex. blękitna, Robiłaś już test? Trzymam mocno kciuki! Dziewczyny, Co tam u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitnia_
nelly_mama i to jest prawidłowe podejście- odstresować się,zająć myśli czymś innym , przyjemnością podobno właśnie podczas lata, wakacji udaje się wielu parom zajść w ciążę, bo jesteśmy wtedy wyluzowani, wakacyjni, odstresowani :) Testu jeszcze nie robiłam -czekam do jutra:) Podobnie jak Koralina*8.07 miałam dostać @ a do tej pory nic... Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
dzien doberek :) różówacała31 w sumie to bez roznicy dla mnie jaka jest droga podawania, moze to byc nawet zastrzyk, byleby dzialalo :) blekitna_ wlasnie tak zrobie, zapytam :) nie pomyslalam podczas wizyty o tym w ogole, ale juz nastepnym razem bede madrzejsza :D a, czyli jednak jest ktos kto tez bierze jedna :) ja znalazlam na watkach wpis dziewczyny ktora bierze dwa razy dziennie ale po pol tabletki pod jezyk, wiec to mniej wiecej to samo z drugiej strony sobie tez tlumacze, ze ja biore na plamienia i regulacje miesiaczki a dziewczyny niektore na podtrzymanie, wiec chyba wtedy dawka musi byc silniejsza ;) Koralina* to trzymamy kciuki!!! nelly_mama no piekne masz plany :) warto cos zaplanowac, wtedy mozna sie oderwac od tego tematu... my sobie tez odpuscilismy, nie chce sie napalac bo wiem ze @ sie pojawi - ale moze Luteina zrobi swoje + moje witaminki Femifertil :) wiec jak jest przytulanko to dla przyjemnosci ;) a ja sie wczoraj dowiedzialm ze od naszych bliskich znajomych - jej brata zona - starala sie zajsc w ciaze od kwietnia zeszlego roku i obecnie jest w 3 miesiacu ciazy, w trakcie staran sie okazalo ze ma jakies problemy i leczyla sie hormonami, ale jak widac wszystko dobrze sie konczy! :) niestety nie wiem dokladnie co jej bylo, glupio tak bylo pytac, ale wiem ze rok temu, kolo wrzesnia moja znajoma mowila, ze oni chyba nie beda mogli miec dzieci w ogole - lekarze odebrali im nadzieje (nie ma to jak wiara lekarzy... ) ale terapia zadzialala i bede rodzicami :) nasi znajomi i jej brat z zona zaczeli sie starac dokladnie w tym samym miesiacu, nasi znajomi zaskoczyli od razu za pierwszym razem a tamci .. rok pozniej po czy w trakcie jej terapii.. ale wiem ze ona w sierpniu juz byla tak podlamana ze poszla do lekarza i zarzadala badan, bez czekania tych przyslowiowych 12 miesiacy staran... dawali im marne szanse na dziecko a tu prosze ;) brzuszysko rosnie - widzialam fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agululi
Dziewczyny, kiedy pierwsza wizyta po stwierdzeniu ciąży domowym testem? Moja gin na urlop wyjeżdża i wychodzi na to, że dopiero w 9 tygodniu bym poszła, nie za późno? Może się do kogoś innego umówić na tę pierwszą? Co uważacie? Trzymam kciuki za Was! :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×