Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość dzien cyklu
nie potrafie sobie wyobrazic momentu kiedy sama bede miec dwie kreski.. jakie to uczucie!! nie potrafie sobie tego nawet wyobrazic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) ale gratulacje będę przyjmować jak na 100% okaże się że jest ok. na razie nie mogę w to uwierzyć... po roku nerwów.... ech byłoby super gdyby się w końcu udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień cyklu.. powiem ci coś. W poprzednim cyklu zrobiłam test przed spodziewaną @. piewrszy jakiś tydzień po domniemanym zapłodnieniu. Widziałam drugą bladą kreskę. Ta druga blada kreska ( bardzo blada) pojawiła się jeszcze na kilku następnych testach. W dniu spodziewanej czyli 17.06 test negatywny tylko jedna kreska. 18.06 dostałam @. Trwał tylko 3 dni i był bardzo skąpy. Zdziwiło mnie to bo zawsze miałam bite 7 dni i bradzo obfity. 21.06 zrobiłam jeszcze jeden test (wyczytałam że w ciązy może pojawic się @ ale jest slabsza niż normlanie). Ale test wykazał tylko jedną kreskę. Na innym forum dziecwzyny powiedziały mi że to mogło być poronienie biochemiczne. Załamałam się i przyrzekłam sobie że już nigdy nie będe robiś testów przed spodziewaną @. może jednak była fasoleczka ale ją straciłam. Nie wiem w 100 % i wolę nie wiedzieć ju teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy przy takim poronieniu biochemicznym odczuwa sie ból, krwawi się? w poprzednim cyklu jakis 1,5 tyg przed @ miałam bardzo silny ból w podbrzuszu, trwał z 4 dni, nwet miałam trudności z chodzeniem ale żadnego krwotoku nie było, potem noralny @, jestem ciekawa co to mogło być bo nigdy tak nie miałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extaaaaasy na pewno każda inaczej przechodzi poronienie biochemiczne. Ja miałam 3 cykle temu dodatni test a potem normalny okres... gdyby nie bHCG którą zrobiłam (a musiałam zrobić bo nie wiedziałam, czy mogę poważne lekarstwo wziąć) zupełnie bym nie poznała, ze to była ciąża. Lekarze różnie do tego podchodzą - dwóch mówiło, że nie należy się tym przejmować, często tak się zdarza, a z kolei kolejnych dwóch stwierdziło u mnie skłonność do nawykowych poronień i faszerowało hormonami... grunt mieć dystans do diagnoz lekarskich i czytać czytać czytać... żeby lekarz głupot nam nie wciskał. No nic, idę do mojego obecnego, ma bardzo opinie i mam nadzieję, że się nie zawiodę... w tym cyklu mu zaufałam - nie wzięłam duphastonu zapisanego przez innego lekarza (sławę lekarską). Trzymajcie za mnie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extaasy... Nie chcę wprowadzać cię w błąd... ale ja od momentu stosunku aż do @ miałam silne bóle jajnika lewego. póżniej dostałam @ ale jak pisałam trwała 3 dni ibyła bardzo skąpa... Wiec trudno mi oceniać twoją sytuację. Staram się o pierwsze dziecko więc nie mam doświadczenia w tych sprawach. wiem tylko jedno że moja sytaucja w poprzednim cyklu była bardzo dziwna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia @ miałam 19 czerwca była ona po 38 dniach cyklu (jest to mój rekord jeśli chodzi o długość cyklu) zwykle trwał 28 - 32 teraz tak miałam z powodu nerwów związanych ze ślubem, który był 19 czerwca. W 20 dnia cyklu kochałam się z moim mężem do końca. a przestałam czuć śluz, że mam dni płodne w 15 dnia cyklu. Teraz jest w 25 dniu cyklu i czuje się tak inaczej. cały czas mnie nakłuwał prawy jajnik tak pulsował jakieś 2 godz. po stosunku, teraz do teraz czuje jego ból i ból podbrzusza tak jak przed miesiączką mimo w odstępach czasowych nie jest to ból ciągły. Ból piersi. Mam jeszcze do @ ponad tydzień i do tego jak popatrzeć na brzuch to widać gołym okiem jak się rusza od oddychania i takie do tego delikatne drganie (pulsowanie). czy możliwe, że jestem w ciąży? co prawda bolały mnie piersi i brzuch nieraz 5 dni przed @, ale czy jest jakiś cień nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams...musisz cierpliwie czekać... zawsze przed @ wydaje się, ze jest jakos inaczej, mi np wydaje sie ze mam wieszy brzuch ale po dzisiejszym teście to juz wiem ze to raczej z przejedzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extaaasy a ty na kiedy masz planowaną @?? ja mam na 20-21.07 wieć dopiero wtedy będę testować jak nie przylezie zołza @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby84 nie wiem jak z tym moim cylem bo to jest różnie ale 28 dni będzie 19 lipca 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mamusia...
hej podczytuje sbie was :) ost miesiaczke mialam 10.06, moj ost cykl mial 35 dni. nie testowalam sie jeszcze, czekam na jakis przynajmniej 36 dzien cyklu. czuje sie ciut inaczej niz zwykle, podobnie jak przy 1 ciazy, ale zdaje sobie sprawe ze wszystko mozna sobie wmowic, poza tym te tropiki za oknem... gratuluje zaciazonym mamusiom, a reszcie zycze 2 kresek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja @ mam mieć 22 lipca ale dzisiaj sie troche pospieszyłam z tym testem rano, tak sobie pomyslalam ze jakbym już była to może by cos pokazał a tu tylko jedna krecha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extaaasy 22 lipca wyjdą II :) życzę Ci tego a czujesz się jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extaaasy to testujemy razem. Ja też mam termin 20-22.07 więc zrobię 22.07. Razem będziemy się wspierać hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewzyny a ile macie lat i skąd jesteście. Ja mam 26 lat i jestem z okolic Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie nie bede musiała testu robić bo przyjdzie @ jak malowana:)dzis zrobiłąm z ciekawości bo lubie sobie piwko posączyć;) a teraz przez te upały to pewnie każda z nas czuje się jakoś inaczej, ja np czuję sie strasznie ociężała jak słoń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy was to stara bo az 31 i chciałby sie tak na starość zaciążyć;) a z okolic białegostoku jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny żadna z nas nie jest ani za stara ani za młoda. Ciąża to odpowiedzialność na całe życie i warto dojrzeć do tej decyzji i być pewnym że chcę się dziecka razem z partnerem. Tyle się słyszy o porzuconych noworodakch na śmietnikach o maltretowanych dzieciach Zabiłam bym takie matki. Czy ona nie mają serca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też testuję 22 lipca :) umówiłyśmy się czy jak??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitn
maryjka gratulacje:) dziewczyny jeżeli @ się nie pojawi, to też zatestuje 22.07. testowałam już wczoraj i była jedna krecha :( od terminu spodziewanej miesiączki upłynęło 6 dni dziś mój39 dc i nic... zawsze jak w zegarku. Dlatego może w tym cyklu owulka mi się przesunęła i automatycznie cykl również. Dlatego postanowiłam,że jeżeli @ nie będzie testuję tak jak Wy 22.07 :) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- maryjka..............15.06............29................. ....13.07 Nestea tropical......17.06.............28-30.............20.07 Naya...................27.06.............26-27........... ..22.07 scooby84.............18.06............32-34 ...............20-22.07 Navi ..................3.02..............ok 28................31.07 extaaasy.............24.06...............28.............. ..czas pokaże dzien cyklu.........26.6..............31............. nie wiem nelly_mama............7.07..............26-34............ nie wiem dziewczyny hejka. Jeśli wiecie już kiedy będziecie testować to poprawcię tabelkę tak aby było wg kolejności testowania. Wtedy będziemy wiedziały która kiedy testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
czesc dziewczyny :) ale sie rozpisalyscie wczoraj ;) wiecie, mialam od tego cyklu stosowac testy owulacyjne ale przez ta Luteine zupelnie mi to wypadlo z glowy musze sie obkupic w to cudo na kolejny cykl - dzisiaj moj 19 dzien cyklu i w tym miesiacu nie wyczulam kiedy mialam owulacje :( w cyklu poprzednim pisalam na watku ze mialam chyba owulacje z piatku na sobote.. i mialam race bo dokladnie 14 dni pozniej dostalam @ w tym cyklu nie czulam nic.. :( skomplikowane to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
scooby84 ja wczesniej tutaj na watku tez pisalam ze podejrzewam ze poronilam w pierwszym cyklu... albo milam urojona ciaze.. sama nie wiem.. ale biorac pod uwage ze musze brac Luteine to mozliwosc ze do zaplodnienia doszlo jest, ale sie nie zagniezdzilo dobrze i nie utrzymalo.. za wiele rzeczy mi sie nei zgadza, albo to zwyczajny zbieg okolicznosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×