Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość Oewelajn
Halo Halo staraczki kochane :) U mnie jak u Was wielka niewiadoma... mam dzis dostac @ ostatnia mialam 17.06 a 4lipca pierwsza proba zajscia..chyba tez za duzo o tym mysle.. ale moze cos z tego bedzie... aczkolwiek nie mam zadnych objawow ;/ hmmm ciekaweee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Oewelajn, Witamy! Moja rada jest taka: tylko spokój Cię uratuje ;). A tak na poważnie, to jeżeli @ się u Ciebie nie pojawi przez najbliższe dni, to zrób test i będziesz wiedziec na czym stoisz. To Twój pierwszy cykl starań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oewelajn
Tak pierwszy.. zdziwilabym sie gdyby sie udalo, bo jak czytam to mi normalnie oczy z orbit wychodza.. nie zdawalam sobie sprawy z tego ze tylo ludzi ma problem z zajsciem w ciaze,, wiadomo ze stres poteguje i stwarza klopoty ale nie myslalam ze staraczek jest az tyle... czasami sie zastanawiam jak mozna wpasc??!!! skoro tutaj i na innych forach tyle chcacych a efektow brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Jestem szczesliwa mama 2 dzieciaczkow 14 letni syn i 2 letnia corcia:) Z synem nie bylo zadnego problemu zeby zajsc w ciaze pierwsza owulacja i na tecie 2 kreseczki:))) Z corcia 7 miesiecy staran...no i wkoncu sie udalo:)) Teraz staramy sie o 3 bobaska bo brak kontaktu miedzy rodzenstwem..za duza roznica wieku,chociaz to pewnie nie jest regula.Zuwazylam ze coraz ciezej zajsc w ciaze,mysle ze ogromny wplyw ma na to srodowisko i ogromna chec posiadania dziecka wiem ze ciezko sobie odpuscic jesli sie czegos pragnie ale jesli mozna cos wam doradzic to chyba troszke wyluzowac..pamietam siebie jak probowalismy z corcia,,prawie meza wykonczylam;) i nic pozniej mowie nie no STOP..i zaszlam w ciaze:))) Zycze wszystkim wyczekujacym paniom 2 kreseczek na tesciku :)Pozdrawiam.Sylwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starania mają też poztytywną strone, człowiek bardziej psychicznie się przygotowuje do posiadania potomstwa, bardziej mu sie chce...a ja przed chwilą tak się najadłam ze czuję się jakbym była od razu w 3 miesiący ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pamiętacie jak pisałam o mojej pracy? Otóż jest szansa na zmianę, od sierpnia zaczęłabym nową pracę, "normalną", 8 godzinną i z wolnymi weekendami, no i teraz na dobrą sprawę ciąża byłaby nie najlepszym pomysłem :) I pewnie teraz okaże się że się udało, bo przecież zawsze jest dokładnie odwrotnie niż się chce. I co tu robić? Marzę o zmianie pracy ale marzę też o dzidzi (oczywiście o dzidzi bardziej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naja, dopóki dzidzi nie ma ja bym zmieniła pracę na lepsza bo tak można gnić w złej w nieskończoność... przeciez od razu nie musisz wszystkich informawac ześ w ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
Oewelajn musisz niestety wyluzowac ;) niektore sa szcezsciarami i zaciazaja sie za pierwszym razem ale niestety wiekszosc musi poczekac dluzej .. najszybciej to zajsc w ciaze wpadajac ;) Sylvinka powodzenia w strankach ;) Naya29 go for it!!! zmien prace jak masz taka mozliwosc ;) dzidzi jeszcze nie ma, a jak bedzie to przeciez i tak zdfarzysz dlugo popracowac.. ja bym zmienila jakbym miala taka mozliwosc na lepsza ;) nie wiem niestety jak to jest w polsce z macierzynskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oewelajn
dzien cyklu Noo tak wyluzowac.. heheh jak sie bardzo chce i duzo mysli to wiesz.. ale nie lamie sie nawet jak nadejdzie @ ; ) bede tzn bedziemy probowac dalej w koncu to przyjemnosc ;) hehhe Ale pomysl sobie malolacie raz sie zdarzy, czort wie w ktory dc i o ma albo w tych patologicznych rodzinach cyk cyk i z jednej ciazy w druga a my bidaki staraki musimy tyle stresu przejsc prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie widziałam tej naszej tabelki, ale co najmniej pare z nas testuje juz za tydzień:) u mnie to napewno przylezie @, juz dzis czuję się jak słoń, jak coź zjem normalnego to mi ciężko, i jakis taki brzuch powiekszony pomimo ze zawsze mam płaski a te temperatury mnie wykonczą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
Oewelajn no wlasnie :( ja tez jak czytam niektore posty panien ktore chca usunac dziecko to mi lzy plyna... albo pisze ze wpadla nie chce dziecka, albo ze sie nie cieszy ktoras z ciazy... w glowie mi sie to nie miesci! :( TABELKA --------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- maryjka..............15.06............29................. ....13.07 Nestea tropical......17.06.............28-30.............20.07 Naya...................27.06.............26-27........... ..22.07 scooby84.............18.06............32-34 ...............20-22.07 Navi ..................3.02..............ok 28................31.07 extaaasy.............24.06...............28.............. ..czas pokaże dzien cyklu.........26.6..............31............. nie wiem nelly_mama............7.07..............26-34............ nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
extaaasy to przez temperature :( ale i tak Wam zazdroszcze tych upalow strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu w Polsce nie moze byc normalnie, albo jest +35 albo -35, a jak leje to powódź...ze skrajności w skrajność ło matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja dzisiaj miałam wizytę u ginekologa... zrobiła mi USG i nie widziała niestety jajeczka gotowego do pęknięcia , a jutro powinnam mieć owulację... :( powiedziała, że może owulacja się przesunęła i już była a może dopiero będzie... tak czy inaczej mam zrobić Tsh i prolaktynę ( bo wg niej tu jest problem) i przyjść do niej we wtorek. tak czy inaczej na kwiecień to już nie dam rady napewno i może sprawię sobie prezencik na urodziny w maju ;) poprawiam tabelkę bo coś źle datę wpisałam TABELKA --------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- maryjka..............15.06............29................. ....13.07 Nestea tropical......17.06.............28-30.............20.07 Naya...................27.06.............26-27........... ..22.07 scooby84.............18.06............32-34 ...............20-22.07 Navi ..................3.07..............ok 28........................ extaaasy.............24.06...............28.............. ..czas pokaże dzien cyklu.........26.6..............31............. nie wiem nelly_mama............7.07..............26-34............ nie wiem a co u nelly mama po wizycie u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich starajacych sie!ja probowalam w tym tygodniu wiec trzymajcie kciuki! pierwszym razem sukces za 3 podejsciem,drugim po 2 miesiacach a teraz oby po 1ym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny nie schizujcie się tak. Napewno wszytsko jest w porządku z nami. Przyczyną jest napewno blokada że tak bardzo chcemy dzidzi. A mnie dziś tak napiernicza brzuch ( jajniki chyba) że nie wiem czy dam rade jeszcze w dodatku te upały. Pewnie to na nadchodząca @ , a może....... :) Najchętniej poszłabym się wykąpać w jeziorze które mam pod nosem, ale woda tu nie nalezy do najczystszych i nie chce ryzykować jakby się okazało że jednak teraz się udało, a przez głupią kąpiel w jeziorze jest ryzyko utraty albo coś innego. Wszędzie piszą że należy unikać kąpieliw takich wodach. uffff jak gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosia.... jasne wpisuj się im nas więcej tym więcej kciuków trzymających za testujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mama...
to moze i ja sie dopiesze :P TABELKA --------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- maryjka..............15.06............29................. ....13.07 Nestea tropical......17.06.............28-30.............20.07 Naya...................27.06.............26-27........... ..22.07 scooby84.............18.06............32-34 ...............20-22.07 Navi ..................3.07..............ok 28........................ extaaasy.............24.06...............28.............. ..czas pokaże dzien cyklu.........26.6..............31............. nie wiem nelly_mama............7.07..............26-34............ nie wiem juz mama..............10.06...........32-35..............19-22.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku teraz doszły też cycuchy. Ale boli :( Sutków aż nmie mogę dotknąć. a jak tam u wac spomopoczucia jakies objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitna_
u mnie @ nadal brak, piersi bolą są obrzmiałe, codziennie rano wita mnie biegunka i ta senność..... dziś mój 41 dc. jak do 22.07. nie będzie @ to lecę na Betę. Testuje razem z Wami, więc pozwolę się dopisać do tabelki :) TABELKA --------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- maryjka..............15.06............29................. ....13.07 Nestea tropical......17.06.............28-30.............20.07 Naya...................27.06.............26-27........... ..22.07 scooby84.............18.06............32-34 ...............20-22.07 Navi ..................3.07..............ok 28........................ extaaasy.............24.06...............28.............. ..czas pokaże dzien cyklu.........26.6..............31............. nie wiem nelly_mama............7.07..............26-34............ nie wiem juz mama..............10.06...........32-35..............19-22.0 7 blekitna_..............6.06............. 33...................22.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej! No i już po wizycie u gina, ale niestety z nienajlepszymi wynikami. Okazało się, że prawy jajnik mam powiększony i na obu jajnikach mam kilka pęcherzyków-torbielek :(. Lekarz stwierdził, że może to byc: -> PCOS -> problemy z tarczycą -> problem z prolaktyną -> problem z równowagą hormonalną w organiźmie: wspominał coś o androgenach, estrogenach i progesteronie Nie wiadomo jednak, która z tych przyczyn powoduje te pęcherzyki i żeby którąś na 100% zdiagnozowac, muszę miec juz zrobione te badania hormonów, co mam za 2 tygodnie. Lekarz stwierdził też, że może się okazac, że mam rzadsze owulacje, i wtedy trzeba będzie rozpocząc stymulację owulacji u mnie. Jest mi przykro, że jednak okazało się, że coś we mnie nie trybi ale z drugiej strony zdiagnozowanie tego, to jeden krok dalej do posiadania dziecka. A co tam w Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mama...
dzien dobry nelly- ja mysle ze jednak krok blizej niz dalej, bo jestes pod opieka lekarza, ktory wie co zrobic, bys zostala mama, glowa do gory, bedzie dobrze, trzymam kciuki blekitna_- wytrwala jestes, ze jeszcze sie nie przetestowalas, ja mam 38dc i gdybym test miala w domu to bym go pewnie juz zrobila :P a ja pol nocy spac nie moglam... bol podbrzusza mi zasnac nie dawal, na boku sie nie dalo, jedynie na wznak, ale tak zasypiac nie umiem. stram sie nie nakrecac i wyszukiwac objawow, ale tego sie nie da nie zauwazyc. przy 1 ciazy na te bole dostalam na poczatek luteine. nigdy przed miesiaczka nie mam boli, po prostu pach i mam @, a tu od kilku dni bole, klocia jajnikow. Nakrecam sie? :P Milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelly mama - czyli jedziemy na tym samym wózku :( ja rano dałam krew do zbadania (TSH i prolaktynę). Wieczorkiem jak pójdę do pracy to już będę miała wyniki , a we wtorek znów do lekarza... może jak się sprężymy z diagnozowaniem i leczeniem to zdążymy być majówkami :) Moja lekarka też wspominała o możliwości stymulacji owulacji. Śmigam się kimnąć bo jestem po nocce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blekitna_ a na kiedy miałaś termin @ ??? Ja na twoim miejscu zrobiłabym test już jeżeli jest po termienie nawet teraz ( jak jest po terminenie to nie musi być z porannego moczu). nelly mama.. wszystko będzie dobrze. Ważne że będziesz pod opieką lekarza, to naepwno szybko zaciążych ( heh może nawet szybciej od nas staraczek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. No niestety leczenie zacznę najwcześniej od następnego cyklu, czyli tak jak przypuszczałam, o starankach mogę pomyślec dopiero na jesień. Dobrze, że nie czekałam dłużej i już poszłam się przebadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
Navi i Nelly dziewczyny najwazniejsze ze jestesmy juz pod opieka lekarza - na pewno beda rozultaty!!! pewnie troche to potrwa ale bedzie warto ;) ja bede miec obserwowane pecherzyki w nastepnym cyklu - bardzo sie tego boje, ze mi powie ze nie mam owulacji w ogole czy cos.. no ale wiem ze wtedy mi w tym pomoze i to bedzie znow kolejny krok do dzidziusia :) blekitna_ dlaczego jeszcze nie testowalas? 41dc i nie testowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
ktosia mozesz sie oczywiscie dopisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Witajcie. U mnie dziś 30 dzień cyklu. Zrobiłam test (i żałuje bo miałam robić 20) i wyszła bardzo bledziutka druga kreska. W zasadzie sam cień tak że nie mam pewności czy ona na prawdę jest. Widzę, że dziś na kafeterii dużo takich jak ja, które nadal nie wiedzą czy to ciąża czy nie. Za kilka dni powtórzę test, a na razie nie nastawiam się, że się udało. Te tabletki co mam dostać w sierpniu to Clostilbegyt. Jak będę wiedziała coś konkretniej to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×