Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość dzien cyklu
juz mamusia... nie dziekuje :) dziewczyny a ja mam 28 lat i mieszkam w Manchester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) mnie dzisiaj od rana boli głowa jak przed okresem, boję się, że jednak przyjdzie @ :( lekarz jest dobrej myśli, umówiłam się z nim 30.07 na usg zastanawiam się czy nie powinnam duphastonu wziąć... w końcu lekarz mi nie przepisał - a się zastanawiał - i teraz mam zgryz :O no ale nic to, zobaczymy co będzie, trzymam kciuki za wasze testowanie!! aha, jestem chyba najstarsza z was - mam 33 lata i jestem z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
maryjka skoro sie juz zdecydowalas na tego lekarza to mysle ze powinnas sie trzymac jego zalecen :) bedzie dobrze, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mama...
hej dziewczyny nie poddawajacie sie, moja kolezanka starala sie dobre 3 lata, brala wszystko, leczyli i ja i jego, jej udrozniali jajowody, potem 4x in vitro i zalamani dali spokoj, pogodzili sie z tym, odstawili wszystkie leki i dali sobie spokoj, i co? zaszla w ciaze. maryjka- trzymam kciuki! ja jak nie dostane @ to przetestuje sie 19.07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
juz mama... 3 lata staran a potem ciaza jakos mnie pozytywnie nie nastraja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mama...
dzien cyklu- a ja mysle ze powinno, oni przeszli naprawde przez wszystko, ale albo u niego byl problem albo u niej, stracili nadzieje i sile walki. natura wie co robi, poradzila sobie sama. u ciebie wcale nie musi to tak wygladac, ale jak widac nigdy nie nalezy sie poddawac, moze jedynie tak nie "cisnac" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej dziewczyny! Maryjka, Moje gratulacje! Z pewnością będzie dobrze, zobaczysz :). A ja mam 26 lat i jestem z Gdańska. Dziś mój 8 dc dopiero, ale w tym cyklu się nie staramy, co nie znaczy, że się nie przytulamy :) . Ja jestem w tej chwili nastawiona na badania i leczenie, a na dzidzię będę się nastawiac dopiero od jesieni, bo przecież trochę czasu musi upłynąc, zanim się wyleczę. Jutro mam USG, trochę się boję torbielek na jajnikach - podobno lubią się pojawiac po odstawieniu antyków. Boję się też, bo cały czas po @ pobolewa mnie podbrzusze, wczoraj zastanawiałam się nawet, czy oby sobie tego nie wkręcam, ale na pewno tak nie jest bo czuje, że mnie pobolewa. Dzień cyklu, Zazdroszczę Ci możliwości zwiedzania tych zamków :). Fajna sprawa ! Ja generalnie jestem z tych co lubią aktywnie spędzac wolny czas, a nie leżec na plaży plackiem, no ale każdy ma swoje preferencje :). Wycieczki, spacery i sport są jak najbardziej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
juz mama... dla mnie 3 lata to starsznie dlugo, przeraza mnie takie czekanie... najwazniejsze ze im sie w koncu udalo!! :) nelly_mama bedziesz miec jajniczki sliczne jak ja, zobaczysz :) a wyleczyc mozesz sie szybciej niz myslisz ... na pewnoe jestes w dobrych rekach ;) my tez sie teraz nie staramy, nastawilam sie najpierw na kuracje luteina, oby sie wszystko unormowalo ;) potem bedziemy dzialac dalej ;) ja tez sie ciesze z mozliwosci zwiedzania zamkow lubie sobie polezec plackiem na plazy ale lubie tez zwiedzac niestety na wyspach ze wzgledu na pogode i brak fajnej pazy zostaje mi zwiedzanie.. a nad cieple morze trzeba sie wybrac w jakiej egoztyczne miejsce ;) ale wtedy to jeden dzien lezymy, kolejny zwiedzamy, i znowu lezymy - na zmiane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitna_
a ja mam 22 lata :) dziewczyny macie racje- nie ma to jak aktywnie spędzony czas wolny, chociaż leżeć plackiem tak teraz na takiej plaży, blisko morza, zimne napoje ...:) marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
blekitna_ najlepiej laczyc jedno i drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno nie zagladalam :) duzo spraw na glowie, czas leci, wlasnie zdalam sobie sprawe ze kolejny cykl staran dobiega konca i juz w ta niedzile bede testowac :) moze sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
elcia1984 hej, no dawno Cie nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co tu tak cicho??? U mnie kolejny dzień upałów, nie da się żyć 34 stopnie w cieniu. w domku chodzą non stop dwa wntylatory ale nie dają rady. Przyśliścjie troszkę deszczyku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
scooby84 ale zazdroszcze tego upalu! jak chcesz sie ochlodzic to wpadnij do mnie, u mnie od wczoraj.. leje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
a tak w ogole to co slychac dziewczyny? u mnie spoko, kawa na biurku - wlasciwie sie zastanawiam czy powinnam ta kawa ranna w ogole pic ;) powiedzcie cos na temat iloci USG w Polsce? ile razy jest robione? zmieniajac temat to sie nie moge doczekac weekendu - jedziemy na jakis zamek ;) bedziemy sie bawic w ksiezniczke i jej rycerza :D a i w ramach "prostestu" na fotogalerie na NK usunelam konto ;P ale za to coraz czesciej zagladam na facebooka... podoba mi sie, ludzie wklejaca fotki z wycieczek, imprez itd dzidziusiow wlasciwie zero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! u mnie parno jak tropikalnej dżungli, taka wilgość że włosy na głowie szaleją:) dość mam już tych upałów, co innego jakby człowiek mógł sobie w taka pogodę w morzu się poluskać... dzień cylku..uważasz ze kawa szkodzi? ja tam nigdy z niej nie zrezygnuję bo to najprzyjemniejsza rzecz z rańca, no chyba ze bede miała odruch wymiotny;) apropo usg to za bardzo nie wiem, ale jakis pare stron daleje chyba ktoś o tym pisał, ze chyba raz na trymestr choć pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
extaaasy u mnie kur.. leje, leje i leje... zwymiotowac mozna tym deszczem... no niby pisza zeby prz staraniach nie pic kawy - kofeiny.. kubek rannej mocnej kawy na takiego maluskiego dzidzie - jesli ktos jest juz w ciazy, to troche za mocne... czy ktoras z Was pije zielona herbate moze? pamietajcie dziewczyny ze zielona herbata owszem zdrowa itd, ale ona blokuje wchlanianie kwasu foliowego przez organizm! mam w domu kilka ksiazek pt "tydzien po tyghodniu" "ciaza bez tajemnic" itd i tak jest to podkreslone tlustym drukiem w kazdej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
pare stron wczesniej to ja pisalam o to usg ale chyba nikt nie odpisal ;P my jak juz bedziemy w ciazy to sie chyba zdecydujemy na prowadzenie jej w polskiej klinice, odplatnie zreszta jak bede musiala brac caly czas luteine to i tak wyjscia nie bedzie a z brytyjskiej sluzby zdrowia i ich usg to skorzystam, by w ogole wiedzieli ze w ciazy jestem - pewnego dnia w ogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej hej ! A moja poranna kawa już za mną. Z tymże w mojej kawie to więcej mleka niż kawy :). Ja tam uważam, że tej 1 kawy nie będę sobie odmawiac, tak samo jak odrobiny alkoholu czasami, było już kilka miesięcy, w ciągu których wydawało mi się, że jestem w ciąży i bez sensu sobie odmawiałam, a w ciąży nie byłam. Ewentualnie jak się @ spóźnia, to można sobie alkohol podarowac, a kawę, to jak już będzie ciąża potwierdzona przez ginekologa. Chociaż niektóre kobiety pozwalają sobie na 1 kawę dziennie w ciąży. Wszystko zależy od naszego organizmu i od stanu głównie magnezu. Ale ja tam myślę, że jak się wczesna ciąża ma nie utrzymac i ma przyjśc @ to tak będzie, niezależnie od tego, czy wypijemy tą filiżankę kawy, czy też nie :). A co do USG to nie mam pojęcia w sumie :), ale jak już będę w ciąży to wszystko obstukam od stóp do głów. Dzisiaj mam swoje USG, pod wieczór, więc jutro Wam napiszę co mi ciekawego wyszło. Cały czas pobolewa mnie to podbrzusze, w szczególności wieczorami. Wczoraj poprawiłam sobie humor i byłam u fryzjera :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dzień cyklu, Nie słyszałam o zielonej herbacie, że blokuje wchłanianie kwasu foliowego. Dobrze, że piszesz o tym, bo ja sobie lubię wypic zieloną herbate, czasami chyba nawet zbyt dużo jej piłam, bo 3-4 filiżanki dziennie. Ale już nie piję tyle, teraz króluje woda niegazowana, w te upały to nawet z 3 litry dziennie wypijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko nelly...gdzie Ty mieścisz te 3 litry?:) tą kawą to nie ma co sie przejmować bo zwykła herbata ma przecież tyle samo kofeiny a kazdy ja pije, no ja nie bo nie lubię, bardzo lubię za to goracą miętę i mniej gorący rumianek i hibiskus;) dziewczyny miałyscie kiedys problem z torbielami na jajnikach albo z zapaleniem pęcheża? czy to ma duzy wpływ na zajscie w ciaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
nelly_mama to u mnie to samo, wiecej mleka :) ja to sobie podgrzewam mleko i takim bzyczkiem robie piane, i kawe latte raczej wypijam :) nie mowie od odmawianiu sobie teraz, ale dopiero jak sie okaze ze w ciazy jestem. jak na razie to pije i alkohol, i kawe i herbate czarna. zrezygnowalam jedynie z zielonej i bialej ;) no nareszcie masz to USG, ciekawe czym sa spowodowane te Twoje bole, a jestes pewna ze nie jestes w ciazy? fryzjer? :) jestes zadowolona? :)jaka fryzurke nosisz? i kolor? ja bylam tydzien temu w poniedzialek i mam wrazenie ze mnie za krotko obszczygla.. :( czekam az troche odrosna.. u mnie skosny bob - ale za duzo mi powycinala tym razem- bardziej mi sie podobalo jak mnie obciela poprzednim, i mam na glowie kolor czekolady ;) widzisz z ta zielona herbata to roznie pisza, ja sie naczytalam ze zapobiega wchanianiu kwasu foliwoego ale tez czytam zeby pic bo toksyny usuwa i takie tam ze zdrowa. ale ja na razie odstawilam extaaasy ja mialam zapalenie pecherza w pierwszym cyklu staran. dostalamboli pecherza, mocz z krwia dokladnie w dniu kiedy mialam 1 dzien @ w pierwszym cyklu staran myslalam ze zwariuje i bede walic glowa w sciane- pecherz, okres, i bole miesiaczkowe z pecherzem! ale bralam Furagine przez kilka dni i mi pomoglo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys ze 2 lata temu miałam takie silne bóle na pęcherz i bóle pleców, myslalam ze to nerki i na usg okazało się, ze mam torbiel na jajniku...i tak sobie myślę, e to moze miec wpływ ze teraz ciezko jest zajsc chociaz kto wie nie z takimi problemami ludzie w ciaze zachodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dzień cyklu, Ja mam obcięte włosy lekko za ramiona i pocieniowane, a kolor taki karmelowo-orzechowy, czyli coś pomiędzy brązem a rudym :). Bob mi się zawsze marzył, ale niestety mam z natury kręcone włosy, a do tego bob nie pasowałby mi do kształtu twarzy. A taka fryzura jak mam teraz jest dla mnie optymalna i jestem zadowolona :). Mam nadzieję, że dziś dowiem się, co jest przyczyną moich bóli podbrzusza. W ciąży nie jestem, to znaczy testu nie robiłam, ale miałam przecież @, więc nie. Słyszałam niby, że @ może też i w ciąży byc, no ale pewnie wtedy jest to bardziej plamienie, a u mnie było tak: 3 dni nic, tylko mała plamka wieczorem, 2 dni normalna @ i 2 dni już bardziej skąpa. Także mieści się to w granicach normalnej @ (chyba). Poza tym, nie odczuwam ani żadnych mdłości, ani smaczków ani szczególnie senna nie jestem. Poza uczuciem rozpierania w podbrzuszu, bolą mnie tylko piersi jakbym była przed @, no ale może to kwestia pogody czy czegoś tam innego. Nie no jestem pewna, że w ciąży nie jestem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
extaaasy a konsultowas to z lekarzem? jaki to moze miec wplyw na zajscie w ciaze? bo jak bylam w polsce na wielkanoc ibylam u gina, to mialam robione USG pt "trzeba sprawdzic czy nie ma czegos na jajnikach" i tutaj w polskiej klinice co byla ostatnio tez sperawdzala mi usg czy mam czyste jajniki... wiec nie wiem :( u mnie wszystko czysto i pieknie niby nelly_mama masz krecone wloski? o jak super!!! zazdroszcze! moje sa proste, i obcinam na boba bo w dlugich zle wygladam, wszyscy mi mowia ze staro.. ;) a buzie mam okragla bardzo, ale podobam sie sobie w bobie ;) z przodem dluzszym niz wycieniowany tyl ;) hmmm.. podejrzane to wszystko u Ciebie, ciazy nie masz wykluczonej przeciez.. cale szczescie dzisiaj juz bedziesz wieczorem wiecej wiedziec ;) i znowu krok bedzie do przodu by zostac mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dzień cyklu, Nie, to na pewno nie ciąża, nawet się na to w 1% nie nastawiam. Bardziej boję się, że to jakieś problemy z macicą albo jajnikami. Kurcze no dobrze, że to USG już dziś, sporo mi się wyjaśni. Aczkolwiek badania z krwi mam dopiero za około 2 tygodnie, więc jeszcze sobie trochę poczekam na szersze wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nely...jak bedziesz u gina to mogłabys go zapytać czy torbiele uniemozliwiaja zajście w ciąże?nawet te przeszłe, kiedyśnie? znajoma mi mówiła, ze jak juz zajdzie się w ciąze to tzreba bardzo uważać na sprawy kobiece, nie przeziebić bo to moze sie źle skończyć. ja w końcu tez muszę się wybrać bo jak od maja mysle o dziecku to jeszcze nie byłam, nie radziałam sie , nie sprawdzałam czy wszystko ze mna ok, narazie idę na żywioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Jasne, podpytam się i dam znac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
O właśnie zauważyłam, że zaczął mnie zalewac biały śluz, taki jakby leciutko rozciągliwy, ale niepłodny. Czyli coś tam jednak u mnie działa dobrze :). Chyba niepotrzebnie tak strasznie schizuję, a to, że na pewno coś ze mną jest nie tak, że z pewnością będę musiała się długo leczyc i takie tam. Zastanawia mnie trochę dlaczego faktycznie tak dużo pije, mam na myśli te 3 litry, a może to cukrzyca :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
nelly, jak dostaniesz zaraz klapsa w pupe to zobaczysz dlaczego myslisz ze od razu niewiadomo co ci jest? pojdziesz, przebadasz sie ze wszystkiego, dostaniesz jakies piguly i zaciazysz sie :) z tego co czytam to czesto wystarczy jakas mala pierdolke naprawic ;) musisz myslec pozytywnie, a nie wyobrazac sobie niewiadomo co! glowa do gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×