Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

j atez nie byłam, to będzie mój pierwszy raz:) ale tez raczej nastawiam się na @, chyba nawet dzis wybiorę sie po zapas tamponów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ,,staram się" drugi cykl ale od nastepnego zacznę już staranniej, jeszcze nie mam rozeznania w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) rozumiem ;) my staramy sie od 1,5 roku i czasem mam ochotę odpuścić ale jak widzę jakąś kobietke z wózkiem i maluszkiem to nie ma mowy o tym żebym dopusciła;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też będzie moja pierwsza ciąża :) Ja tak na poważnie to się staram 2 miesiąc bo zażywam witaminy, obserwuję śluz , liczę dni płodne, mierzę temperaturę , a tak to od około 6 miesięcy tylko , że wcześniej to jakoś tak bardziej myślałam ,że będzie to będzie jak nie to trudno bo miałam wiele stresów w pracy itp i przeprowadzka więc tak bardzo się nie staraliśmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też jest to 2 cykl. Chociaż staramy się na zasadzie, że po prostu przytulamy się kiedy mamy na to ochotę. Staram się nie starać mając w pamięci koleżankę, która dłuuuugo się starała, a zaszła w pierwszym cyklu kiedy tylko odpuściła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też pierwsza ;) wyczekana ja obecnie mam 15 dzień cyklu z moich wyliczeń wynika że jest to dzień płodny cykle mam zazwyczaj 28 31 dniowe czasem zdaży się 35 ;p temperatury nie mierzę ale chyba zacznę zazwyczaj mierzy się rano tak? wtedy jest najbardziej wiarygodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko z tego co czytałam to temperaturę powinno sie mierzyć od samego początku cyklu, żeby można było zaobserwować skok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie dziewczyny, ja gdzieś czytałam na forum ze powinno ,,starać się" co dwa dni...zastanawiam się czemu nie codziennie?hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nassani ma rację powinno się mierzyć żeby widzieć kiedy jest skok :) Z tego co wiem to co dwa dni to dlatego , żeby plemniki miały czas na zgromadzenie się i rozwój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extassyy dlatego zeby nasienie było mocniejsze hm silniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie jak ja jeszcze mało wiem;) dzięki!jestem już po 30 i strasznie sie boję ze moze nie byc tak łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) z czasem wszystko bedziesz wiedziała co z tym zwiazane ;D a probowałyscie testów owulacyjnych ?? ja nigdy nie prubowałam tego wynalazku ale chyba czas sprubowac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie, miałam was zapytać o jakis dobry test ciążowy i owulacyjny...na allegro tego w brud i trudny wybór...może polecicie jakąś sprawdzona firmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakby ktoras miala juz taki sprawdzony to i ja chetnie wyprobuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to dużo dziewczyn stosowało bobo-test i pokazywał dobry wynik. Kiedyś też miałam pre test czy jakoś tak i też pokazał dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja też pre test używałam i też pokazał prawidłowy wynik czyli brak ciąży. Mam nadzieję , że w tym miesiącu zobaczę te upragnione dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
nick/imię.............ostatnia @......dł. cyklu.....@/testowanie zuzzak...............24.05............28..............20. 06 Nestea tropical.....17.06............28-30..........20.07 elcia1984............22.05.............27-30..........20. 06 nelly_mama..........04.06............26-31..........05.07 Nassani ..............27.05.. . . . . . 23-25..........18-21.06 scooby84.............02.05............wow 45 .......16-17.06 paulusieńkaa........26.05............30-33...........27. 06 dzien cyklu..........28.05.............31..............27.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
22 dzien u mie :) Nassani, kurcze jak Ci fajnie z tymi krotkimi cyklami.... juz mozesz testowac!!! witam nowo przybyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
dziewczyny a jak to sie robi? jak sie "odpuszcza"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien cyklu, no niby fajnie no i się testowałam ale wyszła kicha. Gdybym chociaż regularne miała to wiedziałabym kiedy najwczesniej testować, bo "dzień spodziewanej miesiączki" u mnie przeciąga się na 3 dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:) U mnie @ jescze nie ma, bol podbrzusza delikatny mniejszy niz wczoraj, budzilam sie 3 razy w nocy zeby sprawdzic czy @ przyszla hehe dzisiaj musze zaopatrzyc sie w test na wszelki wypadek zaraz hyba pojde do sklepiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
Nassani - moze jeszcze za wczesnie - powtorzysz za kilka dni a wiesz kiedy mialas mniej wiecej owulacje? np na podtsawie sluzu czy temperatury? elcia :D dzien doberek - hihi no widzisz :P extasy - jeszcze troche nam do testowania zatem zostalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
extaaaasy wpiszesz sie do tabelki? kiedy bedziesz testowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×