Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

co do tego znajomego, to miało być że spłodził 3 córki ;) źle wcisnęłam klawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mąż właśnie chce mieć drugą córkę a te wszystkie motoryzacyjne sprawy i inne chłopskie to moja córcia uwielbia więc tata ma radochę jak razem naprawiają samochód albo śrubokrętami coś wkręcają:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój się boi córki bo trzeba będzie jej pózniej pilnowac jak oka w głowie;) a ja jak myslę o dziecku to własnie o płci żeńskiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budzi się mój brzdąc więc koniec buszowania po necie, godzinka na necie w między czasie obiadek skończony więc troszkę wypoczęłam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
kazde dziecko fajne, z kazdym mozna fajnie czas spedzic :) wazne by bylo :0 a jakie imiona ? macie juz wybrane? u nas Aleksandra, Alicja, Bianka (Bianek juz duzo wiec sie wahamy..), Julia (tez duzo..) Pawelek, Oskar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas prawdopodobnie jak będzie córka to magdalena- zawsze jak myslałam o córce to imię magda mi się nasuwało, a jak będzie synek to mateusz na 100%, mąż sobie już tak wymarzył x lat temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie też Daria...piękne...i sama miałam sie tak nazywać tylko ciotka wysłała kartkę z Krakowa z propozycją Ewelina i tak zostało heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
na pewno nie dam dziecku starodawnego imienia co teraz jest w modzie typu Jan czy Zofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22dc - ta wzmianka o imieniu była do ciebie ;) mam na imię aleksandra. co do imion starodawnych... nie rozumiem skąd wzięła się taka moda. nie chciałabym żeby moje dziecko żyło z "piętnem" imienia franek, albo jadzia. tragedia. można tylko dziecko skrzywdzić. dla mnie imię powinno być "ponadczasowe", nie powodowane żadnymi szałami na seriale, nie udziwnione, po prostu takie którego dziecko kiedy będzie małe jak i kiedy dorośnie nie będzie się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej mnie wpieniają rodzice którzy nadają dzieciom imiona typu jessica, anastazja, itd. a jeszcze gorzej kiedy pisownia jest spolszczona i biedne dziecko podpisuje się "dżesika".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo niestandardowych imion to nigdy nie zgadniecie jak mój małz ma na imię;) lekka podpowiedż...imieniny 4 stycznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
dla mnei imie powinno byc normalne jak na razie Aleksandra jest jako nr jeden ;) OLa, Olusia..Olenka.. cudo!!! odpadaja tez wszelkie Nikole, dzesiki, vanesy, vivieny itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
4 styczen Dobromir, Eugeniusz, Krystian, Grzegorz, Fereol, Tytus, Rygobert, Suligost ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
google podpowiada, że twoj mąż na imię ma: Dobromir, Eugeniusz, Grzegorz, Fereol, Tytus, Rygobert albo Suligost :D stawiam na Eugeniusza :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle pochwalcie się dziewczyny jak wy macie na imię i wasi mężowie ;) ja - Aleksandra, małż - Maciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
Justyna i Tomasz gdyby moj maz mialby inaczej na imie to synek bylby Tomasz, tak mi sie to imie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extaaasy jak będziesz miała synka to nazwij go romek :D a drugiego atomek :D żartuję oczywiście, nie chciałam obrazić twojego męża, imię niecodzienne ale przez "tytusa, romka i atomka" sympatyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
jakby mi chlopak sie przedstawil jako Tytus to bym wybuchnela smiechem i powiedziala dobry zart ;) przepraszam ze urazilam, ale zastanawiam sie czym kieruja sie rodzice dajac swoim dzieciom takie skomplikowane imiona?? znam rodzinke w ktorej sa dzieci Emanuel, Faustyna, Dobroslaw, i Sciborz.... zalamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh tez mi kiedys sie z ta święta tójcą kojarzył, wszystkim wokół z reszta też:)ale małż to raczej chwali się schedą po rzymskim cesarzu co to Jerozolime podbił i koloseum budował hahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe małż widać bystrzak ;) na mnie w podstawówce mówili aleksander wielki jak miałam bzika na punkcie historii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
z drugiej strony dziekuje moim rodzicom, ze dali mi na imie justyna, bo mialam sie nazywac bo babciach Zofia KAzimiera albo Kazimiera Zofia :P jeszcze sama Zofia ok, ale kobinacja tych dwoch imion to szok... koniec koncem Kazimiera i tak jestem, mam tak na drugie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja go w tym uświadomiłam gdy pewnego razu pewien Pan w pracy, zapaleniec historii jak tylko dowiedział się o imieniu małża przyniósł mi wielką książkę o rzymskich cesarzach:) a co kierowalo rodzicami...moze ćpali za dużo heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na drugie maria i dla mnie to mniejsze zło, bo miałam dostać genowefa ;) bogu dzięki rodzice się oparli wpływom babci ktora chciała żebym miała gienia na imię po jakiejś tam praprababci. uratowali mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
nasze dzieci beda miec na drugie imie Justyna albo Tomasz kazde :) i postaramy sie zeby wnuki mialy tak samo, chcemy zrobic takie "family second name" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam nadzieję że nie będę przeszkadzać i też się do Was dołączę. To będzie moj drugi cykl starań, na luty się nie udało ale trzymam kciuki żeby teraz się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
A_B witamy :) wpisz sie do naszej tabelki :) starsz sie juz o dziecko 3? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22dc -też o tym myślałam ale narazie to tylko w fazie moich "fantazji" przedciążowych ;) A_B - witam :) widzę że starasz się tyle co 22dc mam rację? :) poszukaj naszej tabelki, powinna być gdzieś niedaleko i wpisz się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×