Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość 21 dzien cyklu
scooby ja tylko kalendarzyk i obserwacja sluzu biore jedynie kwas foliowy planuje zaczac brac wiesiolek i / albo preparat ktory reklamuja tutaj http://sklep.jestemplodna.pl/ wiesiolek bede miec wczesniej a ten drugi zamawiam dopiero po wyplacie, wiec najwczesniej w cyklu 4 zaczne stosowac... jesli wczesniej sie nei zaciaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chialam 2 chlopca i dziewczynke ale ze 2 chlopakow sie trafilo to trzeba coreczke sie postarac:)chlopcy sa kochani i grzeczniusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciała synka :) marzę o synku straszliwie ale szczerze mówiąc to nieważne jaka płeć i tak będę skakać z radości jak zajdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcia kupiłam wczoraj test bobo-test strumieniowy czułość 10. a też cler blue czy jakośc tak co pokazuje buźke jak jest sie w ciąży czułość 25. Zobaczne jak do jutra nie dostane to zrobie jutro rano ten bobo-test. Trzymajta ksiuki aby zołza @ sie nie pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie mam bóli ale czuję pms, zaczyna mi się smutno robić tak w środku i to napięcie, nienawidzę tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko wbrac imie dla dziewczynki moim zdaniem, w sumie jak zajde nie bede sprawdzac plci,bedzie super niespodzianka na sali porodowej :) ekscytujace.i tak nie bede nick kupowac mam juz ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcia ja kłucia w brzuchu i takie ciągniecia od kilku dni po dniach płodnych. a ustąpiły ok 2 dni temu. Znaczy są jeszcze pewnę ciągniecia ale to przeważnie wieczorem i takie krótkofalowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak wpadam co chwilke bo obiadek pichce i muszę uważac aby sie nie przypaliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tez straszne kłucia w brzuchu od 2 dni, ciążko mi dziś było wrócić z miasta z ciężymi zakupami... kurde nigdy tak nie miałam, a do @ jeszcze około tygodnia, może ja faktycznie w ciąży jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
heeeej!!!! prosze przestac pisac o objawach jakichkolwiek!!! :( dobrze wiecie ze objawy zblizajacego sie okresu moga byc objawami ciazy wiec nie marudzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja mam nadzieję, że u mnie to objawy ciąży, nawet piwa już nie piję;) zaczynam przerzucać się na herbaty, przy okazji poznam kilka nowych ciekawych smaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaka z lekka przypalilam kurczak jest ok ale gar szorowalam przez 15 minut, ja co 15 minut chodze do kibelka spawdzic czy @ dostalam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcia znam to uczucie hihih u mnie to samo. :) Ale widze że ty iedługo masz testowanko tak więc za wszystkie dziewczyny które testsują w najbliższych danich trzymam wielkie kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Wy już testy kupujecie a ja podpaski jak na razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
mi zostal jeden test z poprzedniego cyklu ale tampony juz zakupilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jak narazie w d.... testy ;) podpaski kupię jutro. testować bedę jak mi się okres spóźni co najmniej 2 dni co się raczej nie zdarzy. pms mnie wykańcza. słucham sobie znajomych, brakuje mi łajz, mogliby zagrać koncert wreszcie. dodam link [trzeba usunąć spację między you i tube], polecam :) może któraś z was ich zna, niedawno wydali kolejną płytkę: http://www.you tube.com/watch?v=uBA7ouz0JbM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
szkoda ze nie moge sobie tego zobaczyc w pracy - blokada... kolega z pracy ma dzis urodziny i przyniosl ciasto czekoladowe.. alem sie obrzarla!!! po pracy na silownie musze pocwiczyc! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wpisz sobie w domu na youtubku "normalsi" :) ojtam ojtam :P daj sobie trochę przyjemności bez wysiłku ;) należy ci się bo jesteś prawie w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
tiaaa wlasnie zby bylo malo to teraz jak podjechal van z lodami to sie wszyscy rzucilismy... tragedia!! prawie w ciazy haha :) fajnie brzmi :) wlasnie ejstem o krok od zamowienia dwoch kolejnych ciuszkow, szkoda ze dostawa taka droga... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
jestem... jak schudlam to mnie wzielo na sukienki, nic na to nie poradze... tylko ze ja zamawiam je tanio, on line, wiec rozmiar na oko, czasami sukienki w tym samym rozmiarze sa jedne wieksze drugie mniejsze wiec musze oddac te co nie pasuja wczoraj zmowilam 4w ieczorem wiec beda dopiero jutro jak zmawie dzis przed kolejna co mi sie podoba i bluzeczke, to tez dotra jutro.. tylko dostawa 5, troche boli, bo sukienki i bluzeczki na wyprzedazy za 6..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super ;) musisz sobie najlepiej upatrzyć kilka rzeczy i potem zamówić, i tak chyba w jedną paczkę idą nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
no wlasnie chodzi o to ze tam na sale sie pojawiaja rzeczy i znikaja szybko :( nie sa one caly czas, laski wykupuja, cokolwiek sie pojawic fajniejszego to zaraz jest out of stock na razie mam dwie rzeczy i nie wiem czy warto zamowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Wy o zakupach? Ja nie przepadam za kupowaniem ubrań dla siebie. Za to kocham dzieciom kupować, szczególnie córce bo wybór jest wielki. Ja właśnie wysłałam moje dzieci na spacer z nianią :P I się obijam, a zaraz im zrobię galaretkę z truskawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię zakupy ale od czasu do czasu ;) jak większości kobiet sprawiają mi one ogromną radość :D coś bym zjadła ale nie wiem co i tu mam problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×