Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość 21 dzien cyklu
hahaha dbac trzeba bo zawsze sie moze znalezc inna ktora bedzie chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciazy wszysko mozna jesc al niektore rzeczy z umiarem zawsze wkurzaly mnie komentarze ojej w cizy ananasa nie mozna bo skorcze wywoluje moze i tak ale jak zjesz ic 20 kilo a nie troszke w salatce takze reakcje na snickersa ojej w ciazy orzechow nie wolno:) a ja sie nimi zajadalam i nic mi nie bylo poza tym nie wierze w uczulenie dziecka w brzuchu na orzechy, redbula tez pilam lepiej redbula niz kawusie a ja jestem kawocholiczka:P a ogolnie to mialam zachcianki na pice fanty pomaranczowej poprostu umieralam dla fanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Każde jest ekscytujące. My staramy się o trzecie. Drugie budziło takie same emocja jak pierwsze i myślę, że przy trzecim też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
z tymi serami to jest tak ze tam sie znajduja jakies bakterie, czy cos. generalnie chodzi o to by jesc nabialy spasteryzowane, by uniknac zagrozenia ze strony tej bakterii.. juz nie pamietam dokladnie, musialabym ksiazke wyciagnac i przeczytac jeszcze raz to samo dotyczny sie serow Camambert i Brie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
nestea juz trzecie? ale fajnie :) to tak jak elcia a co juz masz? i w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to ty już dzieciata jesteś :) 21dc - a niech tylko spróbuje się jakaś flądra do mojego zbliżyć hehe, to oczy wydrapię ;) zresztą wątpliwe żeby mój mąż na coś takiego poszedl bo z inną tak dobrze miał nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Parkę 3 i 2 lata. Teraz liczymy na dziewczynkę :P Oczywiście żartuję bo płeć nie jest ważna, ważne żeby się udało i dzieciątko było zdrowe. Albo dzieciątka bo mąż żartuje, że po takim czasie nieudanych prób to nam wyjdą bliźniaki jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
W serach z niepasteryzowanego mleka znajduje się listeria, ale wszystkie sery dostępne w PL są pasteryzowane wiec można je jeść bez przeszkód. Trzeba uważać na surowe mięso i potrawy z grilla (często bywają niedosmażone) bo to z kolei może zawierać Toxoplasma gondii - pierwotniaka wywołującego toksoplazmozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
no moj mi ciagle powtarza ze z nimik innym nie mialby tak dobrze jak ze mna - ze to niby tak okazuje jak mnie docenia.. kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
tutaj w uk to nigdy nic nie wiadomo jak robia i kto robil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
ja juz mowilam ze bede miec blizniaki bo mi sie posty dublowaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie quiz na facebooku zrobilam kiedy urodzisz nastpne dziecko i wyszlo mi maj 2011, ostatnim razem jak zrobilam test na plec bylo baby boy i sie zgodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja też rocznik 84 hihi ale nas się tu zbiegło to chyba jakieś przeznaczenie a wieć ja też sie dopsiuje nick/imię.............ostatnia @......dł. cyklu.....@/testowanie zuzzak...............24.05............28..............20. 06 Nestea tropical.....17.06............28-30..........20.07 elcia1984............22.05.............27-30..........20. 06 nelly_mama..........04.06............26-31..........05.07 Nassani ..............27.05.. . . . . . 23-25..........18-21.06 scooby84.............02.06............wow 45 :(.......16-17.06 trzymacje kciuki raz blada kreska raz tylko jedna. sama już nie wiem. Zauważyłam wczoraj śluz w kolorze brązu, myślałam że zacznie się @. ale na razie cicho sza. Czytałam że tak jest czsami jak zarodek się zagnieżdzi i macica wydala resztki po zagnieżdzeniu. wiec jeszcze nie tracę nadzieji, jak do jutra nie przyjdzie @. to zrobie kolejny test rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Ja tam testów nie robię. Wiem, ze teraz będzie chłopczyk, a kolejne to dziewczynka. Tak czuję i już. To, że będzie 4 wiem już od dawna. Wiem też, że zaraz po tym trzecim zdecydujemy się na czwarte bo wtedy po porodzie kobieta najbardziej płodna i najłatwiej w ciążę zajść. Elcia, a ty już masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
scooby mials miesiaczke juz w czerwcu? czy mialas na msyli maj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
Nestea, a to 4 planujecie? :) mi wszystko jedno co bedzie, aby zdrowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nestea Z ta plodnoscia po porodze to nie ma reguly,ja urodzilam syna w styczniu 2010 i po 1 okresie zaczelismy sie starac mielismy nadzieje na grudzen zeby miec dzici z tego samego roku ale sie nieudalo juz 4 cykl sie konczy , moj starszy syn ma prawie 6 lat na 4 sie pewnie zdecydujemy "na star lata" czyli za jakies 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Planujemy 4, a co wyjdzie z tego planowania to się okaże. Ja też myślałam, ze 3 z małą różnicą, a czwarte "na stare lata" ale już będzie spora różnica wiec teraz znów chcemy dwoje od razu. A jak się na stare lata trafi jeszcze jakieś to będziemy po prostu bardzo wielodzietni i tyle. No ale nie ma co wybiegać w przyszłość. Trzeba się na tym trzecim skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh sorki faktycznie walnęłam sie juz poprawiam nick/imię.............ostatnia @......dł. cyklu.....@/testowanie zuzzak...............24.05............28..............20. 06 Nestea tropical.....17.06............28-30..........20.07 elcia1984............22.05.............27-30..........20. 06 nelly_mama..........04.06............26-31..........05.07 Nassani ..............27.05.. . . . . . 23-25..........18-21.06 scooby84.............02.05............wow 45 .......16-17.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam w takie testy nie wierzę i ich nie robię. Dobra zabawa dopóki wszystko jest pomyślnie, a później siedzi taka bida i płacze (gdzieś na cafe czytałam), że dzieci mieć nie bedzie bo jej tak w teście wyszło :/ No i po co, ja pytam, takie farmazony sobie wkręcać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet mowi ze bdziemy bardzo wielodzietni bo zanim doczekam sie upragnionej dziewczynki bede miala kilku chlopcow po drodze poza tym on zawsze zartuje ze on tylko chlopaka zrobic potrafi heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a stosujecie testy owulacyjne czy tak wg wałsnych obserwacji??? Ja korzystam z testów w powodu mogich nieregularnych cykli. Poprzdni był 35 dni tym razem masakra 45 dni. no cóż taki urok kobiecej natury. A brała któraś z was wiesiołek?? Bo jak mie sie nie uda teraz to zamierzać zaczac brać ponoć popmaga. Ah i własnie pytanie czy wiecie jak go brać tzn od kiedy , jak długo i ile tabletek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe skoro tak mowi to zapewne przekornie pierwsza mu wyjdzie dziewczynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby ja brałam wiesiołka ale na mnie akurat dobrze nie podziałał :/ on ma za zadanie polepszyć śluz i to robi, płodnego jest więcej i jest bardziej klarowny ale niestety u mnie tego śluzu było tak dużo [nawet jak o połowę pomniejszyłam dawkę wiesiołka] że nie dało rady się kochać normalnie, nie mówiąc już o tym, że mąż czuł się jak na basenie a nie w swojej kobiecie ;/ ale pewnie różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
my wczoraj rozmaiwalismt z mezem i jak sie urodzi pierwszy chlopak, to zaraz sie stramy znowu jak sie urodzi drugi chlopak, to znowu sie staramy jak wyjdzie 3 to koniec ;) a jak pierwszy chlopak, druga dziewczynka to na tym koniec jak pierwsza dziewczynka to drugie bedzie i bez znaczenia co ;) tak chcemy dziewczynke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to na bank dziewusia bedzi i bede kupowala sliczne malenkie sukienusie:) Scooby ja mam przeczucie ze ty w ciazy jestes, idz do apteki popros o najczulszy test 10mlU i zrob go jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×