Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość 22 dzien cyklu
Naya, oczywiscie ze mozna zostac, to juz bedzie zalezec od nas samych ;) ja osobiscie wiem ze sie zmyje bo ciezko mi bedzie tutaj siedziec gdy bedziecie pisac o przebiegu ciazy zycze Wam jak najlepiej oczywiscie, zebyscie wszystkie pozachodzily teraz w upragniona ciaze, ale bede sie tutaj dolowac, jak bedziecie opowiadac o pierwszych skanach itd... przeniose sie na watek kwietniowy ale bede tutaj zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
Nassani, wierze Ci ze najgorsze ! dlatego ja robie wszystko by o tym nie myslec, glownie zakupy online haha i sie ekscytuje kazda nowo znaleziona fajna sukienka ;) a bycie tutaj z Wami mnmie nie nakreca, tym bardziej ze piszemu tutaj nie tylko o @, ale roznych rzeczach, to pomaga! trzymam za Was i za siebie kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może napiszecie o tym co jadacie, czy sa jakies diety pomagajace zajść w ciązę...podobno trzeba jesć duzo ryb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 dzień... ja tez robie tylko zakupy online hehe...jestem perfumoholiczką i troche sie obawiam co bedzie z moim nałogiem jak zaciąże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ostatnim tygodniu jadam dużo... wszystkiego.:D Zwłaszcza popołudniu dopada mnie taki głód, że srednio co 2 h musze coś zjeść i to nie jakąś malutką przekąskę. Do tej pory zdarzały mi się takie 1-dniowe napady głodu dzień przed lub pierwszego dnia @. Ale tak wracając do tematu to staram się zjadać dużo sezonowych owoców. Aktualnie truskawki + arbuz czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
ja pachnidel mam, kiedy kupilam hurtowo i zuzyc nie moge ;) za to ciuszki.... uwielbiam :) co do diety - jedynie zwiekszylam ilosc dzienna warzyw i jarzyn zawierajacych kwas foliowy. a tak to normalnie, nawet winko popijam soebi dosc czesto np lampeczka do kolacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba inna jakaś jestem, bo nie lubię robić zakupów. :P Jeszcze jak mam coś komuś kupić, czy spożywkę, to ok. Ale sobie??? Zbieram sie zawsze do tego jak pies do jeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
ja sie lubie stroic :P i tyle biegac po sklepach nie lubie w tlumie ludzi ale online uwielbiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja tez wino popijam i ma z tego powodu wyrzuty sumienia ale jak dostane @ to bez wyrzutów juz wypije z urodzinowe 4 lampki;) a ciuchy moga dla mnie nie istniec licza sie zapachy;) cały czas nabywam jakieś i sprzedaje...nie che namiawiac do nałogu ale mozna zobaczyc jak dziewczyny szaleją na wizażu, w sumie fajne hobby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Witajcie. U mnie tydzień pod czerwonym znaczkiem nadal trwa :) Pospaliśmy dziś troszkę dłużej i z niczym się nie wyrobiłam jak trzeba. Muszę wymyślić jakiś szybki obiad z tych składników jakie mam, a dużo tego nie ma. Więc zakupy tez by się przydały, a dziś piątek w sklepach będzie tłoczno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
extassy... wizaz powiadasz :) jam tez tam wizazanka od lat :P ja sie na razie trzymam zapchow ktore mam :) wole kupowac ciuchy ejdnak :P co do picic winka - nie mam wyzutow, wypicie jednej lampki zajmuje mi jakies 2 godziny, wiec to nie jest tak ze sie upijam ;) nic mi ie bedzie :) jak bede w ciazy to odstawie zuplenie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bry coś ta nasza tabeleczka nieczytelna, przeniosę ją tutaj i trochę nagłówek zmienię ;) ------------------------------------------------------------------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE ------------------------------------------------------------------------------- zuzzak...............24.05............28..............20. 06 Nestea tropical.....17.06............28-30..........20.07 elcia1984............22.05.............27-30..........20. 06 nelly_mama..........04.06............26-31..........05.07 Nassani ..............27.05.. . . . . . 23-25..........18-21.06 scooby84.............18.06............30-45 .......to się okaże po owulce paulusieńkaa........26.05............30-33...........27. 06 dzien cyklu..........28.05.............31..............27.06 czarodziejka .......6.06-------------28-30............4.07 extaaasy.............27.05.............28..............24 -26.06 Quenn.................03.06...........26--30...........hm m03.07?? Naya..................31.05............26-27...........28 .06 szałwia1984..........13.06...........29-32............19 .07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
http://www.youtube.com/watch?v=MI_6X4IQEnc wiecej zwierzatek :) mnie dzisiaj tez czekaja zakupy :) jak zawsze w piatek po pracy najpier jedziemy na bazarke pakistanow - tam sa same swieze soczyste i pachnace owoce iw warzywa, a potem do marketu po reszte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włączając się do tematu ;P ja od męża dostałam piękne perfumy na pierwszej naszej prawdziwej randce i tak sie w nich zakochałam że do dziś się ich trzymam ;) dzisiaj bym poszła na piwko ale nie wiem jak to będzie wieczorem. rano takie przytulanki były że ledwie chodzę heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
zuzzk, ty perfekcjonistko wstretna :P wszystko musisz poprawic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja artystyczna dusza nie pozwala mi na oglądanie nagłówka zlewającego się z nickami hahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
zuzzak, a jak tam sprawa ze zlodziejem? znalezliscie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory nie miałam problemu z zajsciem w ciaże - pierwsz ciąza ( 1 cykl staran) ....niestety w 7 tygodniu dzidziusiowi przestalo bic serduszko druga ciąza tez za pierwszym razem i mam syneczka 2 lata Teraz troche sie zdziwiłam ze nie wyszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie staramy się odsuwać od siebie myśli o tym wszystkim. nie zaleźliśmy go a policja.. ehh szkoda gadać. mąż dzisiaj jedzie sie dowiedzieć jak to z tym naszym ubezpieczeniem, ile jesteśmy w stanie wysępić. zobaczymy.. wczoraj stwierdziłam że ocipieję jak będę o tym w kółko myśleć. wziełam męża wcześnie do łóżka i mu też skutecznie z głowy wybiłam na jakiś czas te myśli ;) a o 1 w nocy poczułam taką nieziemską ochotę na spaghetti bolognese że aż wstałam i je zrobiłam i jedliśmy z mężem o tej grzesznej późnej porze ;) gdybym nie zjadła to bym chyba kociokwiku dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
wy oboje dusze artustyczne a stworzycie matematyka, albo komputerowca, naukowca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
czarodziejka luna o jak mi przykro.. ja sie strasznie boje tego ze zajde w ciaze bede sie cieszyc i cos takiego sie stanie.. :( no ale los wynagrodzil Ci . masz kolejnego szkraba i bedzies wkrotce miec kolejnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
zuzzak ehh jak mozna tak po prostu zniknac.. cudowna z Ciebie zonka - skarbus meza doslownie :) hehe no od razu byloby pytanie " a po kim dziecko to ma bo na pewno nie po rodzicach" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) przydałby się jeden umysł ścisły w rodzinie, nie ma co. weźcie coś zróbcie żebym dostała wreszcie @, chcę nowy cykl i nową szansę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
ja tez sie nie moge doczekac.. niech albo przyjdzie juz @ albo niech juz bedzie po dniu spodziewanej @ i niech bede w ciazy :) czy my chcemy az tak wiele??? my z mezem scisniaki jestesmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
u mnie inna koleanka z pracy jest teraz w 7 miesiacy a dowiedziala sie dopiero pod koniec miesiaca 4, caly czas miala okres druga jest w mlodszej ciazy ale mowila ze nie miala @ i zrobila test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extaaasy- to skądinąd pocieszające ;) ja chyba jednak wolałabym wiedzieć od początku czy jestem czy nie, żeby zmienić troszkę swój tryb życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym wolała wiedzieć aby zawczasu wino przestać pić;) także jak dostaniemy @ to wcale nie znaczy że nie jestesmy, trzeba się testować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×