Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość szałwia1984
21 dzień cyklu" na każdego przychodzi pora kiedyś a Ciebie akurat teraz wzięło i fajnie bo nie było by tego topiku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe która pierwsza zaciąży ;P chyba jestem głodna, ale nie wiem co bym zjadła. wczoraj mąż do mnie w żartach jak mnie wzięło na jedzonko i zjadłam praktycznie pod rząd najpierw kanapkę z pomidorkiem i szczypiorkiem, potem truskawki z bitą śmietaną a na końcu wzięłam się za ogórki kiszone "ty to chyba w ciąży jesteś" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj facet mowi zawsze ze sie tak mozemy starac i starac wszystko i tak od Boga zalezy czy da nam wiecej dzeci nie od owulacji czy od plemnikow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
my mieslismy sie starac od pocztaku 2009 roku, ale stracilam prace po nowym roku i nie moglismy wtedy.. dlugo szukalam pracy znalazlam po pol roku, no i swoje odpracowalam, zagrzalam miesce by miec gdzie wrocic wiec teraz juz jest swietny moment :) pewnego dnia przed swietami 2008 sie obudzilam i poczulam tak strasznie ze chce miec dziecko.. TZ poiedzial ze tez o tym myslal ale ja ciagle mowilam ze jeszcze nie wiec cale swieta gadalismy o wozeczkach, pokoiku, ubrankach, chrzcinach... a tu lup.. zaraz stracilam prace.. nawet nie wiecie co ja wtedy czulam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Ja tak mieszam smaki zawsze przed okresem. Wczoraj moczyłam chipsy w roztopionych lodach wiec już wiedziałam ze coś się święci i wizyta w WC no i miałam racje. Oglądacie dziecięce akcesoria na allegro i w sklepach? bo ja ciągle coś oglądam jakieś ciuszki, wózki i się dobijam tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
coz nawczesniej sie dowiemy kto sie zaciazyl od tych co maja testowac ok 20 czerwca :) u mnie tez przed okresem taki mix smakow :P jestem glodna teraz jak wilk!! zjadlabym sobie sledzia w smietanie najchetniej ;) musze sie wybrac do polskiego sklepu za ogorkami, czy juz sie pokazaly - trzeba zakisic na swiezo, ktore zjem na wpol ukiszone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja nie oglądam, szczerze to jak już mówiłam gdzieś tam wcześniej na tym topiku - wyluzowałam bardzo, praktycznie od okresu przez cały cykl w ogóle nie myslałam o ciąży ale teraz @ się zbliża i nieuchronnie moje myśli krążą wokól tego, że to już 8cykl się kończy a ja nadal nie mogę zaskoczyć. pewnie jak dostanę @ to znów wyluzuję i nie będę myślała o staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 dc -pamiętam ten ból braku ogórków w normalnych sklepach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
No to ciekawe której pierwszej się uda :). Ja zawsze przed @ mam wilczy apetyt i pochłaniam więcej, a jak tylko przychodzi @ to apetyt tracę momentalnie. Tak już mam. Co do oglądania akcesoriów i tym podobnych to ja czasem oglądam ubrania ciążowe i teraz na przykład zastanawiam się, że jak się nam uda to największy brzuszek będziemy miec na zimę i jakaś ciążowa kurteczka czy płaszczyk będą potrzebne. Oglądanie wózków i dziecięcych rzeczy zostawiam sobie jak już będę w ciąży, za to mój M patrzy czasami na zabawki dla dzieci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
zuzzak - ostatnio sie klocilam u mnie w pracy z angolami, ze te male ogorki to sa tez ogorki - dla nich ogorki to tylko te duze dlugie... obiecalam ze jak sie pokaza w polskim sklepie to im przyniose... ja sama nie wierze jaka jestem spokojna :) niesamowite, ale mozliwe ze sie bede denerwowac blizej @ ... pewnie tak bedzie jak przyjdzie @ to zakladam zaraz watek "wielkanocny" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ogórków, to moja koleżanka mieszka w Australii i takich zwykłych kwaszeniaków tam ponoć w ogóle nie mają. Myślałam zeby jej wysłać nasiona, ale oni tam kompletnie nic wwozić nie moga i wszystko podlega restrycyjnej kontroli. Pewnie chodzi o ochrone ekosystemu, ale i tak sobie nie wyobrazam jak mozna nie mieć zwykłych ogóreczków w kraju... Ja też przed tym okresem jestem żarta, ale wyjątkowo długo mi na tym schodzi - na ogół to dopiero dzien przed, albo w dniu @ włącza mi sie apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
nelly_mama a ja nic, ja sie zachowuje tak jakbym ciazy w ogole nie planowala dalej kupuje dopasowane sukienki - wczoraj np zamowilam na mojej ulubionej stronie 4 kolejne - z dzialy CLearance, 6 kazda.. o ciuchy sie bede martwic pozniej, aczkolwiek mam troche ubrac z okresu przed zrzuceniem wagi wiec beda pozniej pasowac jak ulal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
cale szczescie wuk jest wlasciwie w polskich sklpeach dostepne wszystko ;) takie gotowe kupujemy ukiszone, ale o tej porze roku kupujemy swieze i kisimy sami ;) anglicy maja ogorki korniszone, ale te ogorki to nie sa wg nich ogorki.. tylko jakies inne warzywo.. stad ta moja ostatnia klotnia z nimi ... rece opadaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham takie z beki ;) właśnie sobie włączyłam muzyczkę na odstresowanie po tej cholernej kradzieży a mężowi zaniosę zaraz piwko z lodówki do firmy, bo założę się że chodzi poddenerwowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szałwia1984
bardzo dobrze że się nie stresujesz to lepiej wpływa na zaciążenie bo z tych schiz to można zajść ale w ciąże urojoną:-D ja to w ogóle jestem mega spokojna mam już córeczkę a kiedy będzie następne to będzie od stycznia nie używamy żadnych zabezpieczeń ale kochamy się tylko wtedy kiedy mamy ochotę na to także pełen luzik w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
babcy cukinia, baby kukurydza, baby kapusta, wszystko baby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
szalwia, a no widzisz, masz juz jedna pocieche, czesc z nas sie tutaj o swoje pierwsze stara! ja w poprezednim pierwszym cyklu albo mialam ciaze urojona, albo sie poronila.. nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
fajny przepisa.. ale tam jest serek plesniowy - w ciazy nalezy go unikac :( popatrze sobie za innymi przepisami na tej stronie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w staranich juz tak jest ze zawsze myslimy ze sie udalo a jenak @ jest i rozczarowanie i starania od nowa itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szałwia1984
no właśnie dlatego tym które już mają dzieci jest łatwiej przechodzić przez te starania ale z pierwszym to jest tak szczególnie pierwsze usg bicie serduszka, kopniaki, pierwszy poród to wszystko takie piękne z drugim już się mniej więcej wie co i jak ale ja już bym chciała te kopniaki po pęcherzu dostawać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szałwia1984
ide się zaczernić bo pomarańcz mnie razi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
no wlasnie za pierwszym wszysto takie ekscytujace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zaniosłam mężulkowi:) oglądam sobie na youtubku nagrania z koncertów, ach :) rozluźniłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
zuzzak jaka dobre z Ciebei zonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×