Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

ja juz dawno nic sobie nie kupilam uwazam ze narazie nie ma sensu, wrazie czego ciazowe stroje czekaja w kartoniku na mnie:) jak narazie stroje mojego maluszka, starszy jest poszkodowany w koncu i tak caly czas w szkolnym uniformie chodzi, ale za miesiac wybieram sie z nim na zkupy bo jedzie na wakacje do polski na 6tygodni wiec w uniformie go nie puszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
ehh dziewczyny ja uwielbiam zakupy ;) wiem, ze jak pojawi sie dzidzia to bedzie to musialo sie zmienic, ale na razie coz... nie sa tez jakies wielkie sumy, wiec spoko.. a przez to ze poluje na takie okazje to zamiast 1 ciucha za funtow 30 mam kilka z przeceny ( z 30, czy 15 funtow)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
ja na razie o ciazy nie mysle zreszta jak bedzie ciaza to zamierzam pozniej spowrotem w te wszystkie ciuchy wejsc, wiec sie nie zmarnuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Powiedzcie lepiej jakie macie plany na wakacje? Wybieracie się gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
chcielibysmy, ale nie wiem jak bedzie z ciaza, a nie chce nigdzie z brzuchem jechac a poza tym nie wyrobimy sie finansowo, bo wyprawka dla maluszka pochlonie duzo.. a nie chcemy oszczedzac ;)moja kolezanku tutaj juz porodzily wiec niby mam dostac pelno ciuszkow itd, ale nie obrazajac nikogo chcialabym tez sama miec radosc z pojscia do sklepu i wybrania osobiscie co mi sie bedzie podobalo ;) zaczelismy juz dom pomalu pod dzidzie dostosowywac - np wymienilismy piec, przesunalismy kaloryfer w malym pokoiku.. teraz trzeba maly pokoik odmalowac, otynkowac sufit, polozyc nowa wykladzine... bo wszystko jeszxcze po poprzednich ludziach.. chcemy na pewno do polski, ale kiedy dokladnie to bedzie postanowione jak zajde w ciaze, zeby na usg jechac i planujemy spedzic kilka dni w cornwalli :) marze o tym od dawna! wczoraj o tym rozmawialismy i planujemy tam wyskoczyc na kilka dnia w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym też gdzieś pojechała ale nie wiem właśnie pod jakim kątem planować :) chciałabym w góry :) dawno nie byłam a uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdzie w tym roku najwyzej do polski , musze malenstwu paszprt wyrobic najpierw, a tak to jakies weekendowe wyjazdy nad morze czy do jakiegos legolandu , thomas landu czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdzie w tym roku najwyzej do polski , musze malenstwu paszprt wyrobic najpierw, a tak to jakies weekendowe wyjazdy nad morze czy do jakiegos legolandu , thomas landu czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
elcia, dubel - beda blizniaki ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
ktos musi byc pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam dwa testy, o podpaskach zapomniałam :D Jutro z rana się przetestuję, choć i tak sobie nadziei nie robię. Drugi raz będę się testować niedziela-poniedziałek o ile @ wcześniej nie przyjdzie. Kto się testuje jutro ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropic
Ja z wiadomych powodów nie, ale będę trzymała kciuki :) Co porabiacie? Ja właśnie wykapałam dzieci i mają chwilę zabawy przed snem, a zaraz idę ich usypiać. A potem na godzinę zamykam się w łazience. Kupiłam sobie jakiś nowy płyn do kąpieli z Avonu i zużyje dziś całą butelkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadłam niedawno troche arbuza z mężem, ale znowu zaczynam się robić głodna :/ Jeszcze pare dni a będzie mnie łatwiej przeskoczyć niż obejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam :) Jak minął dzień? Ja przestałam się przejmować wyimaginowanymi objawami :) bedzie co ma byc! i już :) Idę łyknąć kwas foliowy i zjesć kolację,. A jak tam u Was? Ktoś robiłdziś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, mogę o coś zapytac?? Jak to wygląda z temperaturą w pochwie?? Nigdy nie mierzyłam dopiero zaczęłąm 3 dni temu i tak: przedwczoraj 37,5, wczoraj 37,7, dziś 38.2. Temperatura ciala mierzona pod paszką : wczoaj 35,7, dzis 36,3/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
cymbalka temperatura od owulacji jest podwyzszona ja dzis mialam 37.2, i tak od mniej wiecej 15 dnia cyklu taka temperatura sie bedzie utrzymywac do @, a jesli ' nie nadejdzie to jeszcze z tydzien ;) ---------------------- ja leze na kanapie plackiem, pojadlam obiadem i odpoczywam musze sie zebrac myc gary bo dzis moja kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dzien cyklu
no i zrobilam kolejne zamowienie.. dupa.. zycie toczy sie dalej :) jak niedlugo beda za ciasne to trudno :) bylabym z tego powodu szczesliwa :) ide juz spac, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulusieńkaa
Witajcie :) no to ja też się dopisuję nick/imię.............ostatnia @......dł. cyklu.....@/testowanie zuzzak...............24.05............28..............20. 06 Nestea tropical.....17.06............28-30..........20.07 elcia1984............22.05.............27-30..........20. 06 nelly_mama..........04.06............26-31..........05.07 Nassani ..............27.05.. . . . . . 23-25..........18-21.06 scooby84.............02.05............wow 45 .......16-17.06 paulusieńkaa........26.05............30-33...........27.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Dzisiaj 23 dc czyli początek terminu spodziewanej @. Wstałam rano i się przetestowałam, ale do 5 minut była 1 kreska, do 10 również i oczywiście jak już test zrobił się NIEWAŻNY to wyszła druga bladoróżowa :D Złośliwość losu normalnie. Do tej pory mi się to nie zdarzało - test mógł nawet wyschnąć a i tak zostawała 1 kreska. Poczekam do niedzieli i powtórzę, chyba że @ wcześniej przyjdzie :) A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) U mnie 24 dzień, nie mogę już normalnie o niczym innym myśleć jak tylko o tym czy się udało czy czy nie. Najgorsze , że to jeszcze tydzień czekania :( Damy radę :) A co tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzień kobitki! a mnie dalej dziwnie boli brzuch a dopiero @ w przyszłym tygodniu... a może jednak się nie pojawi;) nie znoszę tej niepewności...miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extaaasy, mnie też od paru dni brzuch pobolewa. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko cierpliwie czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się generalnie nastawiam bardziej na okres bo przedokresowo się czuję, a że w ciąży nigdy nie byłam to nie mam odniesienia ;) Trzeba wyluzować stres nie pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy dziewczyny ile sie juz staracie? i jak to w ogule u was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×