Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość 22 dzien cyklu
2... nie 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
fajny motyw by wprowadzic tak swoje imiona :) na wiele pokolen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny widze że weszliście na tematy imion :)no exxtasy faktycznie śmieszne to imie ma twój mąz :) tylko sie nie obraz jak tak przeczytałam waszą dyskusję to odrazu mi się humor poprawil he:)dziewczyny te imiona co wymieniłyście to jeszcze nic ja ostatnio spotkałam sie z dziewczyną co miala na imie PROSTYTUNCJA oczywiście odrazu z jednym mi sie skojarzyło a mojej znajomej znajoma dala synowi na imie AXEL to ja im doradziłam ze jak bedzie nastepny chłopiec to niech mu dadzą MICROSOFT WORD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos ty, ja nie obrażalska, sama się z niego nabijam czasami:) słuchajcie jest taki mit aby w ciązy nie fabowac włosów i nie wiem czy to prawda...ja np za miesiąc mam wizyte u fryzjera i jakbym była w ciązy to iść czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extaaasy - w ciaży włosy są słabsze i po ciaży to już w ogóle tragedia, do tego dochodzi strach o te wszystkie "chemikalia" ale powiem tak: znam koleżanki które w ciaży farbowały włosy, jedyne co, to u fryzjera, jak powiesz dobremu fryzjerowi to dobierze ci delikatną farbę bez amoniaku, do tego jakiś zabieg pielęgnacyjny po, odżywki no i oczywiście witaminki, witaminki! :) i myślę, że nie będzie tak źle, ja też się farbuję i w ciąży chyba zrobię tak jak teraz powiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki zuzzak, uspokoiłaś mnie bo nie zamierzam bedąć w ciązy sie zapuszczać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dlatego popytałam znajomych mam jak one z pewnymi rzeczami sobie radziły :) będę kochała moje dziecko od pierwszej chwili i dbała o siebi i o nie ale tez nie chcę przez ciążę przestać być atrakcyjna dla siebie i dla mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio moja ciążarna znajoma powiedziała, ze ja to kompletnie nie obchodzi i nie dba o swoja figurę, nie zwraca uwagi na to co je...dziwne...to jest najgorsze co kobieta moze zrobic, przeciez można jest zdrowo nieszkodząc swojemu wyglądowi i potem być piekna mamusią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exxtasy tyle co ci moge doradzic jako fryzjerka ...do pierwszego trymestru ciąży możesz się wstrzymać gdyz nie chodzi tu o to że farbowanie moze zaszkodzic poniewaz farba nie dostaje sie do obiegu krwi tylko w strukture włosa ale lepiej dmuchac na zimne jak to mówią i na poczatku ciąży powstrzymać się od tego typu zabiegów bo jedynym minusem może być to że kobieta wdycha zapach farby te różne składniki które zawarte są w farbach (amoniak i inne chemikalia )i tylko z tego względu radzilabym się wstrzymać również podczas ciąży wlosy mogą inaczej reagowac na farbę można uzyskać inny odcień koloru niż się chcialo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o tym nie słyszałam :/ cóż, ja i tak mam na głowie kolor który można określić jako czerwień z fioletowymi przebłyskami więc jak mi wyjdzie coś innego niż będęchciał to się trochę pośmieję i tyle ;) co do chemikaliów - chyba farbowanie w wietrzonym [bez przeciągów] pomieszczeniu nie wpłynie gorzej na dziecko niż wdychanie spalin na ulicy albo oparów tytoniu... nie wiem.. nie chodzi o to, że mi nie zależy na dziecku i jego zdrowiu ale staram się nie popadać w paranoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak jak napisała zuzzak są farby bez amoniaku więc jak zdecydujesz udać sie do fryzjera to poinformuj go że jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
sa farby bez amoniaku te z Garniera owocowe ;) ja bede sie farbowac, moze nie tak czesto jak teraz ale tez nie mam zamiaru sie zapuscic ;) bede fajna laska w ciazy i tyle :) a co zrobimy by niemiec rozstepow? smarowanie samym balsamem wystarczy? jak czesto? i czy te specjalne oliwki przeciw rozstepow w ogole dzialaja?? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
aaa i czy zamierzacie kupowac ubrania ciazowe? czy zwykle ale w wiekszym rozmiarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zuzzak masz rację co do tych spalin bo wkoncu to by wszystkie ciężarne z domu nie wychodziły przez 9 miesięcy ale mówie w pierwszym trymestrze można bybylo się powstrzymac ze względu na samopoczucie przyszłej mamy :)a słyszałam tez ale to tylko zarcik że jak sie wloski farbuje to dzidziuś urodzi się z rudymi wloskami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosze dziewczyny..ja co nie wyjde na miasto to widze same baby w ciązy:) co do ubrań to narazie lepiej nie kupować, jak trzeba bedzie to sie kupi, ja i tak na codzien biegam w legginsach i tunikach...ale za to dzis na allegro ogladałam wóżki dziecięce:) a roztepy...cholera wie...te wszystkie kremy ujedrniajace to chyb duzo chemii mają...moze lepiej troche ćwiczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
ja uzywam balsamow i kremow dla dzieci tylko wiec nie pwinny dziecku szkody zrobic ;) ubran tez nie kupuje, pytam tak sie jedynie na razie nic nie kupuje, nic nie ogladam by nie zapeszyc jak sie okaze ze jestem w ciazy to bede odkladam mala sumke co miesiac by po 9 miesiacach sie zaopatrzyc w cokolwiek mi sie spodoba dla dziecka - ubranka, aksesoria itd nie odwaze sie tez nic kupic wczesniej niz koncowka ciazy owszem, bede wyszukiwac idealow, ale z kupnem poczekam do konca nie jestem przesadna, ale tak bardzo nie chcialbym zapeszyc.. jesli mam miec dziecko i reostepy to wole dziecko niz roztepy niz nie miec rozstepow i nie miec dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedziec które środki są najlepsze mam znajomą która smarowała się bardzo często tymi różnymi balsamami a rozstępy ma okropne podczas ciązy tak mniej więcej od 4 miesiaca do konca ciązy należy masować okolice brzucha ten masaż to masaż powlok brzusznych ujedrnia i uelastycznia skorę a co do kremow balsamow nie mam przekonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
no nic, co bedzie to bedzie, bede sie martwic jak bede w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie moge przestać myślec o dzidzi myślę i prosze BOGA w myślach caly czas by sie udalo dzisiaj przypuszczam że mam owulację bo wystąpił śluz ciągnący i śliski dzisiaj w nocy działałam z moim ukochanym i tak myśle sobie czy już się tam coś dzieje w moim brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ALe się rozpisujecie :) jesli pracujecie, to fajnie, że macie możliwość, żeby korzystać ztakich stronek - u mnie w pracy mają podgląd na to co robię, więc nic z tego :) Strasznie się rozchorowałam, rozłożyło mnie totalnie :( chyba zrobię sobie herbatkę z cytrynką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymbałka, jak w pracy nie mozna to bierz zwolnienie i dołacz do nas:) mimi, myslenie w niczym Ci nie pomoże, ja zaczęłam myslec jak mnie cos bolec w brzuchu zaczęło ale prawdopodobnie to fałszywy alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem ale trudno jest nie myslec:)ja w pierwszym cyklu staran juz bylam przekonana ze zaszlam spóżniajacy sie okres o 5 dni jak nigdy dotad wmówiłam sobie prawie wszystkie objawy ciąży bo naprawde czulam ze tak odczuwam:)i gdy @NADESZLA PŁAKALAM CAŁY DZIEŃ:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJNIE BYBYŁO JAK BY NAM SIE WSZYSTKIM UDALO W TYM MIESIĄCU:)JESTEM BARDZO CIEKAWA JAK TO BĘDZIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
ja mam net w pracy, siedze w bardzo fajnym miejscu wiec nie widac co robie czy monitoruja? nie mam pojecia :( ja tez jestem strasznie ciekawa ile z nas jest juz w ciazy :) oki dziewczynki zmykam! weekend sie zaczal ;) zakupy po drodze, obiadek, i filmy :) i winko oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uciekam...miłego weekendu!!!!!! a z tym winkiem to troche mam stracha bo juz niedaleko do @ zostało:)juz po wczorajszych 2 lampkach mam wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ ale ci dobrze winko zakupy obiad jak winko to pewnie jakas romantyczna kolacja a ja jeszcze jutro do pracy:(a następny tydzien tyle jeszcze przygotowan do ślubu i tyle spraw do zalatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym wypiła winko :) mam w barku takie wielkie, 1,5 l :) hmmmmmm :) chyba bede musiala poczekać do @ i wtedy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tam wyżej pisał o rozstępach... ostatnio czytałam, że olejek ze słodkich migdałów jest bardzo dobry przeciw rozstępom, kosztuje 10 zł na allegro, więc nie majątek. Z drugiej strony, podobno jak ktoś ma skłonności, np genetyczne to nawet święty Boże nie pomoże :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×