Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Podczas pierwszej ciazy zapisalam sie do szkoly rodzenia i tam mowili, ze im mlodsza kobieta tym wieksze prawdopodobienstwo powstania rozstepow, ale nie zapamietalam dlaczego :P Ja smarowalam sie oliwka dla kobiet w ciazy rosmana i nie mama sladu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam to na necie wiec wkleje :P "Pojawiają się na brzuchu, biodrach, udach, piersiach a nawet łydkach. Pocieszające jest to, że z czasem stają się coraz bledzsze i mniej widoczne. Na rozstępy narażone są przede wszystkim bardzo młode mamy, bo ich skóra jest jędrna, słabiej się rozciąga i łatwiej pęka. Skóra starsza jest bardziej rozciągliwa i choć dłużej potem wraca do formy, to mniej jest narażona na ryzyko ich powstania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------------------------------------------------------- --------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- zuzzak...............24.05............28..............20. 06 Nestea tropical.....17.06............28-30..........20.07 elcia1984............22.05.............27-30..........20. 06 nelly_mama..........04.06............26-31..........05.07 Nassani ..............27.05.. . . . . . 23-25..........18-21.06 scooby84.............18.06............30-45 .......to się okaże po owulce paulusieńkaa........26.05............30-33...........27. 06 dzien cyklu..........28.05.............31..............27.06 czarodziejka .......6.06-------------28-30............4.07 extaaasy.............27.05.............28..............24 -26.06 Quenn.................03.06...........26--30...........hm m03.07?? Naya..................31.05............26-27...........28 .06 szałwia1984..........13.06...........29-32............19 .07 A_B.....................10.06...........31...............10.07 Ok, wpisałam się do tabeleczki :) A tak cos o mnie to mam na imię Ania, jestem z Kielc :) Mam już synka Kacperka i mam nadzieję że kolejna bedzie dziewczynka bo jakimś dziwnym trafem same chlopczyki teraz rodza sie w mojej rodzince. Jeśli chodzi o rozstepy juz isthniejące polecam bardzo mikrodermabrazje w gabinecie kosmetycznym, sama robilam i jest świetna, do tego jakies zabiegi ujedrniajace. W pierwszej ciazy uzywalam balsamu Vichy przeciw rozstepom i bylo ok, potem zmienilam na Avent i skora zaczela "strzelać". Dziewcznyki bierzecie jakies witaminki?? Ja biore Feminatal Metafolin 800, ma bardzo duża dawke kwasu foliowego, plus witaminki dla kobiet starajacych sie i w ciazy do 12 tyg więc polecam. Robilam sobie ostatnio morfo9logie i pierwszy raz wyszla mi idealna, zadnych odchylen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam takie pytanie czy pozycje w jakich uprawiamy seks mają znaczenie w zajściu w ciąże chodzi mi o to czy sa pozycje w których łatwiej jest zajść bo ja slyszałam ze tak ale nie wiem czy to sie sprawdza jak sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
jak maja byc rozstepy to beda sprobowac zapobiegac mozemy ale ostroznie by nie wsmarowywac swinstwa jakiegos w brzuch ;) mimi, przygotowania do slubu? wychodzisz za maz? :D jesli chodzi o pozycje to trzeba wybierac takie w ktorych partner ma mozliwosc wytrysniecia w nas gleboko np lezac na plecach z nogami rozserzonymi i lekko uniesiona pupa (poduszka) partrer wejdzie bardzo gleboko, albo na pieska ;) pozycja na jezdzca - ona na gorze niestety sila grawitacji dziala i nasienie moze w sporej ilosci wyplynac zanim sie obrucisz na plecki ;) ja po kazdym przytulanku leze z nogami wysoko, i pupa na poduszce, pomagam grawitacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
A_B ja biore tylko kwas foliowy ;) a mozesz kleic linka do tych witaminek dla starajacych sie kobiet? przyznam szczerze ze tutaj w uk sa jakies dla kobiet w ciazy, ale mam wrazenie ze to takie wszystko sztuczne.. przydalaby mi sie jakas wskazowka co jest w polsce dostepne, zamowilabym sobie na necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 dzien cyklu
a ja sie zapytam o cos innego.. przy nie boicie sie teraz przezywac orgazmy? przeciez to sie miesnie macicy naprezaja, dreszcze przechodza... ja sie boje teraz w ogole dochodzic - zeby tam zadnych wstrzasow nie bylo :( wiem ze mozna sie kochac w ciazy, ale jak to jest z orgazmami? przeciez dobry orgazm to istne trzesienie ziemi, mam obawy czy to moze jakos zle wplynac np na to gdy zarodek sie wlasnie zagniezdza... jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wychodze za mąz i juz nie mogę się doczekac i tak bardzo chciałabym zeby udalo mi sie w tym cyklu to bym mojemu przyszłemu mężusiowi prezent zrobila :)właśnie slyszałam o tej pozycji na pieska i prosiłam mojego faceta ze jak bedzie czuł ze dochodzi to zebyśmy pozycje zmienili i zeby doszedl w tej pozycji własnie a ten powiedzial ze tak mu dobrze było ze zapomnial mi powiedziec i tak jakoś nie skontrolował tego i doszedl ale wlasnie w pozycji na jeżdżca prosze pocieszcie mnie ze jednak cos tych plemniczków tam we mnie zostalo:(bo sie zalamie bo ja już jestem chyba po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->> 22 dzien cyklu Podaję link do tableteczek http://www.feminatal.pl/metafolin800.html W pierwszej ciąży bralam najpierw folik, potem od 4 miesiaca materne. W tych tabletkach feminatal podoba mi się to ze oprocz dużej dawki kwasu foliowego są witaminki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Witam,Jestem ania,mam 23lata i zaczeliśmy starania z mężem.To mój pierwszy cykl.Kochamy się codziennie żeby nie przegapić owulki,ale ponoć m,owią żeby co 2dni a Wy jak stosujercie co jaki czas staranka?a"po" mąż wkłada mi dużą poduszkę pod tyłek żeby nasienie zostało tam gdzie powinno jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdanie jest takie ze orgazm w zaden sposób nie przeszkadza aby doszlo do zagniezdzenia sie zarodka wiec nie masz co sie martwic i spokojnie przezywac orgazmy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję metodę co "2-gi dzień" a potem idę spać :) Oczywiście wystarczy podobno poleżeć jakieś 15 min. po, ale dla pewności robimy to przed snem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z tego o zaobserwowałam owulację mam 16 - 17 dzień cyklu. Po pierwsze boli mnie wtedy jajnik (baaardzo), po drugie akies 3 miesiace temu potwierdzila mi to ginekolog na usg, a w poprzednim cyklu kupilam testy owulacyjne i sprawdzily sie moje przewidywania :) Wiec w tym miesiacu czekam na 26 czerwca, oczywiscie starania zaczna sie wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
my tez staranka a potem już nie wstaję do rana żeby żolnierzyki mogły podziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja już sie staram 2 cykl i tez mialam takie pytania jak ty ale teraz juz wiem ze nalezy najlepiej kochac sie co drugi dzien aby nie osłabic plemniczków bo liczy sie jakosc bo jesli tak jak piszesz kochacie sie codziennie to jakosc nasienia nie jest tak dobra ja w pierwszym cyklu tez kochałam sie codziennie i jeszcze na dodatek 2-3 razy dziennie i mialam owulacje i nie udalo mi sie bo własnie może z tego powodu ze przytulalam sie za czesto i plemniki byly za slabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
nieno cząescie jak arz dziennie nie ma co się przytulać bo to rzeczywiście plemniczki za slabe są,ale nawet gdy kochamy się codziennie to tego jest dość sporo :) więc "produkcja" jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo może być bo ilosc prawie zawsze taka sama ale najwazniejsza jaskosc :)powodzenia zycze aniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny!zaczął się kolejny dzień nerwów ale cos czuję, ze niedługo wylecę z tego fajnego wątku;)miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Ja miałam dzisiaj piękny sen - śniło mi się, że się prztestowałam i wyszły mi dwie, grube, wyraźne krechy, więc co? Jak sie tylko obudziłam poleciałam zrobić test. Niestety w miejscu drugiej kreski jest tylko jakiś brudek, a ja sie co raz bardziej na @ czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Nassani- nie martw się , pewnie to jeszcze za wcześnie , żeby test pokazał ewentualną ciążę. Będzie dobrze :) Ja też tak dziwnie czuję , że jeszcze parę dni i pożegnam ten wątek :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
O rany ale wy piszecie. Nie jestem w stanie tego wszystkiego przeczytać. Jutro dużo dziewczyn ma robić test więc trzymam kciuki. U mnie dopiero 3 dzień. Leje, szaruga za oknem. Może popołudniu się rozjaśni. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziecwzyny. Co do naszych imion to ja mam na imię Ewa a mąż Dawid. Jak będzie dziewczynka to chcemy dać Zuzia, a jak chłopczyk to najprawdopodobniej Tomasz ( bardzo chciałam Jakub ale niestety mam brata i nie chcę powielać imion w najbliższej rodzienie). A jak tam staraczki kiedy testujecie. Mam nadzieję że uda wam się w tym cyklu. wiecie ja już nie mam szans na marzec wiec zakładam nowy Temat " starania na kwiecień 2011". Ale jestem z wami cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. ale wczoraj napisałyście ;) ja zrobiłam sobie kawe i zaraz poczytam co tam słychać:p wsta.łam z okropnym bólem głowy :( i na dodatek pada deszcz ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiięc ja mam na imię Karolina a mój mąż Daniel A_B witam i trzymam kciuki zeby sie udało ;) Mimi18 hehe dobre z tym MICROSOFT WORD :D co do farbowania włosów w ciąży i wogle dbania o siebie i dziecko to tez ja tez nie mam zamiaru sie zapuscić :p bedziemy pięknymi kobioetkami w ciąży i po cią\ży również hmm na rozstepy moja siostra ma podobno jakis dobry krem jest akurat 2 miesiace po porodzie i sie nic smaruje i mowi ze jej pomaga podpytam jaka nazwa jest tego kremu i napisze ;) a co do ciuchów ciążowych to raczej na razie nie bede kupywac jak beda potrzebne to dopiero kupie :p Cymbałka dokładnie to nic nie da jak @ spózniała mi sie 12 dni prawie na rzesach chodziłam kupiłam test juz chciałam go robic a tu bach! przyszłą @ a miałam takie bule podbrzusza i wogle zułam sie jak na Ciąże wiec peqwnie sobie wkreciłam jak jest juz 'PO WSZYSTKIM' hehe i skonczymu działac ja najpierw kłade nogi na sciane i pod pupę podkładam poduszkę :p tak leze z 15 minut a potem szybciutko na brzuch i idę spać żeby żołnierzyki mogły robić swoje ale tak szczerze jak juz tak leże to odrazu wpada mi myśl do głowy że sie uda i że jak bym mogła to sama bym im pokazała tą 'droge' bo same jakos trafic tam nie moga :o aha i stosujemy metode co 2-3 dni zeby basienie było mocniejsze hm znaczy silniejsze :p Nassani - trzymam kciuki zeby wyszły dwie kreseczki ;) bedzie doibrze nie mozesz myslec o najgorszym 🌼 dla Ciebie ;) Nestea Tropical i scobby84 witam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 U mnie jeszcze 7 dni do @ (ma być 26-go ), brzuch mnie pobolewa, do tego w krzyżu łupie, mam podły nastrój i nic mi się nie chce. Typowy PMS ;) Zaraz poszukam wątku na kwiecień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie planowany @ w czwartek, cos czuję, ze przyjdzie wczesniej...już sobie olałam, nawet wczoraj piłam sobie winko, piwko a dzis byłam na solarium i wieczorem znowu sobie winko wypiję...a co tam...no i wpiałam się w wątek kwietniowy, tym razem się przyłoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Zrobiłam ciasta i dzieciaki położyłam do łóżeczek, obiad gotowy i będę się leniła teraz. My imion jeszcze nie wybraliśmy bo co chwile nam się zmienia. Chłopczyk pewnie będzie Wiktor a dziewczynka nie wiadomo. Te imiona, które mi się podobają czyli Alicja, Hanna, Ewa nie podobają się mężowi. On chce Anetę, Laurę albo Karolinę. Będziemy musieli szukać kompromisu, chyba, ze się przekona do Hani albo Ali bo ja do Anety na pewno nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 dzien cyklu
czesc dzieweczki ;) dopiero teraz udalo mi sie dotrzec tutaj, od rana pelno roboty juz sie zdarzylam posprzeczac z M bo lazi jak menda i sie obija a ja zapierniczam od rana ze sciera sama po domu jakby nie mogl dupy ruszyc i chociaz poodkurzac ciagle co jakis czas ta sama awantura, sie zapomina chlopak i musze go na ziemie sporowadzac z bujania w oblokach... u mnie dzis nawet ladna pogoda, nie leje, to najwazniejsze ;) maz teraz pojechal z autem do mechanika... az sie boje normalnie, bo takie wyjazdy nie wroza nic dobrego niestety:( Nastea, mniam, jakie ciasta napieklas???? az mi smaka narobilas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×