Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Czesc dziewczyny, witam cieplutko:) Smerfetko chyba mocno trzymalas te kciuki bo przepisal mi bromka bez problemu, musialam troche naklamac ze wyjezdzam itd i nie mam jak do swojej gin ale sie udalo, tyle ze przepisal mi na 2 opakowania tylko, ale lepsze to niz nic, postanowilam ze bede nadal lykac pol rano i pol wieczorem, jak ma pomoc to pomoze, tylko tak sobie czasem mysle czy to faktycznie w tym lezy problem, bo jesli sie nie uda, ech oby tak sie nie stalo, no pozyjemy zobaczymy, kuruje sie dalej i czekam, wykupilam odrazu dwa opakowania ale tak sobie pomyslalam po cichutku ze moze az tyle potrzebne nie bedzie, oby:) Co do slubu to tak poczynilismy kroki, mamy sale, zespol, % juz nawet, takze troche pozalatwiane, kosciol zaczynamy zalatwiac tak lipiec i reszta pomalutku tez, a slub na jesien, pazdziernik, zleci i nim sie obejrze bede juz zona:) Mam tez upatrzona sukieneczke, tzn krój jaki chce, zaraz skopiuje i wysle Wam linka to oceńcie jak tam z moim gustem ok?? No a puki co zmykam pomalu bo obiadek pichce i tak biegam z kuchni do pokoju:) :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc olej z wiesiołka najlepiej łykać od 1dc i ja tak robię.Tylko należy pamiętać,żeby przyjmować go jedynie do owulacji,bo może powodować skurcze macicy.Ja dodatkowo piłam w poprzednim cyklu jeszcze siemie lniane i wprawdzie śluzu za dużo niestety nie było,ale chociaż trochę wigotniej się zrobiło ;-) Kochana a kiedy Ty do lekarz się teraz wybierasz? Aisza super,że lekarz Ci bromka przepisał!Tylko czy jedna tabletka to troszkę nie za dużo?Ja brałam tylko pół tabletki na noc i tak mi prolaktyna w dół polecaiała,że mój lekarz z kliniki zmniejszył mi dawkę do 1/4 tabletki. Obie sukienki są śliczne,ale mi chyba bardziej podoba się ta pierwsza :-) A co tam u reszty dziewczynek słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta!! Sukienki są śliczne , ale własnie ta 1 ładniejsza!!! Smerfetko ja do lekarza ide dopiero 11 maja bo wtedy miał wolne miejsca to bedzie 18 dc. pewnie juz nic nie zdziała w tym cyklu, ale chce zobaczyc co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Smerfetko baw się dobrze na wyjeździe Venusianko bardzo się cieszę kochana, dbaj o siebie :* i mam nadzieję że przyniesiesz i nam szczęście :) Aisza sliczne te sukienki ale wydaje mi się że ta pierwsza ładniejsza, ma takie wdzięk w sobie U mnie już zjeżdzają się goście na wesele brata, bo to już w sobote :) Byłam wczoraj na wizycie prywatnie u innego ginekologa, no i właściwie nie powiedział mi niczego specjalnego, tylko że w środku wszystko ze mną ok i przepisał skierowanie na różne badania ale u niego musiałabym płacić a jak pójde do mojego to te same przepisze mi na nfz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa. Doszłam do wniosku, że najlepiej dowiedzieć się o ciąży poźniej, tak, żeby na usg już była pewność. Zyję ostatnio jak na szpilkach, oby do ok 10 maja bo wtedy mam zrobić następne usg. Będę spokojniejsza jak w pęcherzyku w brzuszku zobaczę kropkę czyli moją dzidzię. Drżę o to że macica będzie pusta!!!!!!!!!! Ogólnie fizycznie czuję się dobrze, psychicznie nie za ciekawie. Martwię się że piersi mniej mnie bolą.... Mówię Wam że wyobrażalam sobie wszystko zupełanie inaczej... Pozdrawiam Was serdecznie, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ja znów zaczynam kolejny cykl starania wczoraj byłam u gina pęcherzyk 28 dostałam zastrzyk niic nam niepozostaje jak się starac:) może tym razem się uda?!..... Venusianka będzie dobrze!!!! Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggggggga
jak stosunek miałam 19.03 a test robiłam 27,04 a 25.04 miałam jeszcze jeden stosunek to mogło to zmienić wynik testu ten stosunek w kwietniu mógł zmienić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggggggga
proszę o jakieś odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki!! Moniczka2601 do roboty!! Trzymam kciuki! Nio Izabelka to miłej imprezy życzę, tylko się za bardzo nie spij :-). Venusianka nie mart się napewno na USG zobaczysz fasolkę!! mi już @ sie skończyła następny cykl działań!! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :-D Tak rzadko do Was zaglądam, prawdę mówiąc nie bardzo wiem co u Was.....:( Moja praca zajmuje mi prawie cały czas, żebym to jeszcze była z niej zadowolona :(:( dojazdy, codziennie 70km też robią swoje. Tylko patrzeć jak gdzieś padnę :( Smerfetko - odpowiadając na Twoje pytanie o starankach. I są i ich nie ma :( Niby się staramy. Tzn tak wszystko na luzie, bez stresu, bez liczenia, sprawdzania, cudowania. Pod warunkiem, że obydwoje jesteśmy w domu :( Na razie muszę porobić szereg badań (hormony mam oki, trochę podwyższona glukozę). W połowie następnego cyklu muszę zrobić hemoglobinę i dopiero z tymi wynikami do pani dr....A nie wiem czy Wam pisałam - od nowego roku zmieniłam lekarza, zrezygnowałam z szanownego pana prof. w Łodzi (który przez ponad rok nie zlecił mi ŻADNYCH BADAŃ - a kasa szła) i teraz mam ginkę z NFZ. Badania ze skierowaniem gratis. Jedynym mankamentem jest brak usg w gabinecie. Trzeba jeździć w drugie miejsce. Ale z tym nie ma problemu...Pani dr dała mi swój numer telefonu i w razie czego dzwonię i się umawiam. Ostatnio się kobitce popłakałam w gabinecie, bo myślałam, że pomału zacznie mi już stymulację, że podejmiemy działanie - ale trochę ostudziła moje emocje. Stwierdziła, ze najpierw wszystkie badania, trochę kg w dół i dopiero wtedy działamy. Nie chodzi chyba o to, żeby zajść w ciążę, ale o to, żeby tą ciążę donosić i urodzić zdrowego dzieciaczka :) Mam tylko nadzieję, że do końca roku nam się uda....A jeszcze dostałam luteinę na wyregulowanie cyklu, bo ostatnio to miałam plamienia prawie w całym cyklu. Tak wszystko w cały świat. I powiem Wam, że po dwóch tabletkach plamienia zniknęły :) nie wiem czy to efekt luteiny, czy zbieg okoliczności :):) Smerfi - życzę Ci udanego wypoczynku :):):) Izabelko - Tobie życzę udanej zabawy!!!!!!! Venusianka - nie doszukuj się typowym objawów ciążowych u siebie, przecież każdy organizm jest inny, każda kobieta jest inna. Na pewno wszystko będzie dobrze, musisz w to wierzyć. A to, ze lekarz nic nie widział na usg, to też nic nie oznacza przecież. Po prostu trochę się pospieszyłaś i to wszystko - jeśli tak się boisz to zrób sobie betę, za jakieś 2 - 3 dni następną i wtedy będziesz miała jasność. Głowa do góry :) i myśl pozytywnie!! Moniczko - to życzę Wam owocnych staranek E-mile - nigdy nie mów nigdy!! A Ty dalej tak dużo pracujesz?? Aisza - te sukienki są śliczne!!! Mnie się ta druga bardzo podoba! Ja czekam na @ (w sumie miło by było gdyby nie przylazła ). Od kilku dni pobolewają mnie jajniki, cosik zaczęły mnie ciągnąć piersi, momentami bolą mnie brodawki tak, że nie mogę się dotknąć...:( Nic tylko czekać... Znikam już, bo się strasznie rozpisałam, ale to strasznie :) :( papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny a mnie sie tak przy sobocie udalo wejsc na chwilke, dziekuje za opinie i znalazlam moja kiecke, bede musiala podjac decyzje pomiedzy ta a tą, moze mi pomorzecie, czywiscie obie biale bo ta jedna wyglada jak kremowa, a wiec: http://oiw.pl/galeria/gallery/suknie/romance.jpg http://www.suknieagnes.pl/images/photoalbum/10254_.jpg Trudny bardzo wybów, jedna i druka jest dla mnie tak urocza, a wiem ze w salonie w ktorym postaram sie ten zakup poczynic to nie dosc ze nie jest az tak drogi bo bylam to jeszcze akurat sa te dwie, tzn bardzo ale to bardzo zblizone i mnie urzekly, pomocy:) Poza tym u mnie po staremu, dzis nie bedzo mam juz czas takze postaram sie zajrzec na dniach, jutro jedziemy na majowke takze w tygodniu cos skrobne, jeszcze pozniej moze na chwilke mi sie uda wejsc ale puki co uciekam i zycze milego dnia i wieczorku, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !! ale tu cisza jak makiem zasiał! Co U Was słychac? ja dzis od rana na pełnych obrotach, zakupy , pieczenie ciasta, pranie. Ale mam chwilkę wolnego wiec weszłam. Aisz dla ,mnie obie sukienki sa bardzo fajne, zalezy co kto lubi, kazda ma cos w sobie. Trudno wybrac, ale dle mnie chyba ta 1 jest fajniejsza. Pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :):) Monjoc - jakby nie patrzeć niektórzy mają długi weekend :) Tobie się chyba jakaś imprezka szykuje, skoro urzędujesz w kuchni... Ja niestety niedawno wróciłam z pracy, ale przede mną 2dni lenistwa. Szkoda tylko, że pogoda nie dopisała, przynajmniej u mnie :(:( Aisza - mnie też się bardziej podoba fason tej pierwszej sukienki, tylko dla mnie trochę "za bogata", gustuję w bardzo skromnych sukienkach, w biżuterii zresztą też :( Ale to Ty musisz sama podjąć tę decyzję....Może wybierz się z kimś to salonu (siostra, świadkowa, mama), niech Ci jakaś kobitka doradzi..... Smerfetko - dopisuje Ci pogoda?? Mam nadzieję, ze tak? Ja mam dzisiaj 30dc i jak na razie @ ani widu, ani słychu :) pewnie się spóźnia, to pierwszy cykl na luteinie.... Idę sobie odpocząć, M w pracy więc mogę leniuchować na całego :-D Pozdrawiam, miłego popołudnia :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki!! Miska a moze @ nie przyjdzie. Masz racje Miska imprezowałam, dziś u nas odpust był i od razu imieninki robiłam bo jutro obchodze!!! A co u Was? jak minął weekend? Pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuśkaC
Hej dziewczyny Jestem tu nowa ale mam nadzieję że troszkę mi pomożecie:) Otóż od miesiaca staramy się z mężem o dziecko. Ostatnią @ miałam 10 kwietnia i była jak najbardziej normalna aczkolwiek spóźniona o 14 dni :(. Teraz jest 25 dzień cyklu i mam problem bo od 5 dni mam brązowe plamienia które w większości są widoczne na papierze przy podcieraniu, czasami tylko na bieliźnie. Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji. Wstpomnę tylko że wieczorem w pietak wziełam akatar zatoki bo miałam zatkan a rano pojawiło się plamienie.... Cylkle trwają od 30 - 35 dni. Nie robię jeszcze testu bo uważam że jest za wcześnie, ale co najgorsze nic innego mi nie dolega... a powinny mnie boleć piersi jeśli miałabym mieć okres. Do lekarza dostanę się najwcześniej za tydzień i do piero jutro mogę się zapisać bo tak przyjmuje mój gin. Nie wiem co o tym sądzić? Miła tak któraś z was? co to może oznaczać...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuśkaC
Kobitki ten spóźniony okres to miałam nie miesiąc temu a dwa. Sorki za błąd. I jak zagląda tu ktoś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sadzicie o femifertil? czy komus pomógł? staramy sie juz tad długo i nic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobiety moje Kochane:) MartuskaC to dopiero pierwszy miesiąc starań więc czytając o naszych problemach sama widzisz że czasami to nie takie hop, ale oczywiscie to nie dotyczy kazdej wiec moze Tobie uda sie szybciutko zafasolkowac wiec i tego oczywiscie zycze, jednak mam dla Ciebie pare rad biorac nawet z wlasnego doswiadczenia, po pierwsze popstaraj sie nie nakrecac i ciagle o tym nie myslec bo psychika ma akurat bardzo duzy wplyw na to wszystko, po drugie juz odrazu nie czekajac tak jak na przyklad ja zrob sobie wyniki na hormony a przede wszystkim na prolaktyne, powinien gin dac Ci skierowanie, popros o to ale mozesz rowniez udac sie do kazdego laboratorium i zrobic ten wynik na wlasna reke, koszt okolo 30zł i z nim udac sie do lekarza, ja z moim M staralismy sie 6 miesiecy i bez rezultatow po czym posluchalam kolezanki i dziewczyn na forum, udalam sie na ten wynik i okazal sie za wysoki, juz drugi miesiac zbijam to dziadostwo bromergonem i mam nadzieje ze to wlasnie prl byla blokada i ze niebawem nam sie uda, a jak nie to czekaja nas dalsze badania, w tym mojego partnera choc zyje nadzieja ze nie beda potrzebne i niedlugo bedziemy szczesliwi, takze namawiam do szybkiego dzialania w tym kierunku, ja zadlugo czekalam i stracilismy pol roku, a co dalej bedzie czas pokarze. Radze tez poczytac o sytuacjach jakie maja tu dziewczyny, naprawde wiele mozna sie dowiedziec i dzieki temu i sobie pomoc. Co do Twoich plamień to moga byc zaburzenia hormonalne, ja osobiscie mialam taki okres teraz, najpierw plamienia a potem troche polecialo, troche nie i w sumie nigdy tak nie mialam, ale byc moze to przez lek ktory zarzywam, takze nie moge stwierdzic dokladnie dlaczego tak jest. Poza tym chcialam Wam dziewczyny napisac ze majowy weekend minął bardzo milutko i "pracowicie";P, chciałabym napisac ze owocnie ale to sie okarze, w zasadzie zastanawiam sie czy jest owu czy nie, teraz mam bardzo "wilgotne" dni wiec i ochota byla spora, oj poprzytulalismy sie:) Mielismy tez w pon gruba impreze, czlowiek troche sie rozerwal, a tak poza tym po staremu. Wogole wczoraj wieczorem tak usiadlam i ni stad ni zowad pomyslalam ze chyba jestem w ciazy, jak w transie, nie wiem czemu tak mnie ta mysl naszla, bez sensu, ale szybko ja odgoniłam bo pewnie @ się zjawi, bromka łykam i czekam, pozyjemy zobaczymy!! Co do mojej sukienki to bede sie po nia wybierac ze swiadkowa, mama i tesciowa bo one tez chca sie obkupic takze mi doradza ale tak z ciekawosci chcialam poznac Wasze zdanie, mi tez sie podoba ta prostsza i chyba jednak na nia postawie, ksiezniczka nigdy nie bylam hehe i tez wole prostote wiec chyba macie racje:) Ok zmykam trzymajcie sie Kochane, milego dnia zcze, a Tobie MartuskaC mam nadzieje ze troche pomoglam i w razie czego pisz, sluzymy radą i witamy Cie:) :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cderfv a co to jest femiferti bo pierwsze słyszę, napisz o tym cos wiecej!! ile sie staracie noi czemu tak dlugo, robilas badania itd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza26... femifertil to tabletki ktore niby wspomagaja płodnosc. wyczytałam o tym na stronie femifertil.pl tam wszystko o nich pisze. wszystkie badania robiłam na insuline , tarczyce i wszystkie hormony. niby wszystko ok. ale mam problem z owulacja i pecherzykami graffa. a te tabletki niby pomagaja. wiesz próbuje wszystkiego ale nie wiem czy one cos pomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza26... bierzesz slub niedługo? w takim razie gratuluje... suknie obie śliczne. ale ta druga moim zdaniem ładniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cderfv wiesz jest tyle tych tabl na rynku i innych wspomagaczy ze juz naprawde niewiadomo co brac, ja biore ten bromergon na zbicie prolaktyny i niby on tez wspomaga owu ale czy ja wiem, nie robilam badan na owu takze nie wiem czy ja wogole mam ale mam nadzieje ze przy bromku tak, no ponic castangus, olej z wiesiołka i ziółka ojca sroki, a nawet luteina wspomagaja to wszystko ale sama nie próbowalam wiec nie wiem ile w tym prawdy i czy faktycznie skutkuja, ja łykam codziennie witaminy , zestaw witamin z luteiną noi bromka i chcialabym by to bylo wystarczajace no zobaczymy!! A Wy ile sie juz staracie?? A jak u Ciebie z prolaktyna, tez w normie tak?? W każdym razie zycze by sie udalo jak najszybciej, dobrze wiem jaka ma sie na to nadzieje:) Co do mojego slubu to w zasadzie nie tak niedlugo bo na jesien ale ten czas tak szybko leci i tyle zalatwiania a jeszcze remont zaczynamy i glowa pelna noi nadzieja ze cos miedzy czasie "wyskoczy", oby:) Pozdrawiam:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza26. ta kremowa zdecydowanie ładniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza26...prolaktyna i reszta juz w normie. ale jakos tak sie dzieje ze ciagle mam pecherzyk nie wiekszy niz 10mm a powinien miec ok 20mm. wiec długd droga leczenia przedemną. strasznie sie martwie. bo tak bardzo chcemy miec dziecko, ciagle jakies badania, pobieranie krwi i inne... ale jest poprawa bo wcale nie mialm pecherzyka graffa. a w tym cyklu sie pojawil, mały bo mały ale zawsze cos. tym sie pocieszam. ze moze w nastepnym cyklu sie uda. dzisiaj byłam u lekarza i powiedzial ze najpierw dostane zastrzyk zeby ten pecherzyk rósł a pozniej zastrzyk w brzuch na pekniecie, zeby mogły sie jajeczka uwolnic. tyle tego wszystkiego ze głowa mala. a co do twojego ślubu to masz fajnie bo masz głowe zajeta przygotowaniami i nie masz czasu na zamartwianie. napewno sie nie obejrzysz w a uda ci sie zajsc w ciaze. warto sie wspierac. a czas tak leci ze do waszego slubu tuz, tuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza26... my staramy sie od sierpnia ubieglego roku, wiec teraz na wakacje bedzie rok. to moje gg 34398884. jakbys chciala to napisz. pozdrawiam i jak napiszesz to podpisz aisza26, zebym wiedział ze to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuśkaC
Do aisza26 Dzięuję za ciepłe przyjęcie.:) Ogólnie widzę że źlę się wyraziłam z tym staraniem może inaczej po prostu przestaliśmy się zabezpieczać i uważać. Być może to nie jest zbyt odpowiedzialne bo oboje z mężęm chcemy dziecko a ja nie zrobiłam żadnych badań ale tłumaczyłam się że więszość kobiet zachodzi w ciążę bez żadnych przygotowań. Jak widać lepiej było się przebadać gdyż mamy pierwszy cykl i już jakieś problemy.(plamienia) :P. Nie zastanawiam się nad ciążą 24 na dobę ale chodzi mi o to aby ewentualnie wykluczyć. Po za tym w grupie raźniej. Ja już nauczyłam się że od dziewczyn z forum można sporo się dowiedzieć mimo że każda z nas to inny organizm ale często te co doradzają są po jakiś wizytach, leczeniach i mają szerszy ogląd niż taka co dopiero zaczyna starania i nawet boi się to tak określić:PP Dzięki za podpowiedź dotyczącą lekara i badań po prostu niepokoją mnie te plamienia a lekarz nie wiem kiedy mnie przyjmie mam jutro dzwonić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuśkaC
Do Aisza 26 Obie są sukienki całkowicie inne a więc wybór zależy od wszystkiego co będzie dookoła, a przede wszystkim musisz je obie przymierzyć i zobaczyć jak ty w nich wyglądasz, bo pamiętaj częśto coś się nam podoba a później się okazuje że na nas wygląda fatalnie :P Ja już jestem dawno po takich wyborach ale moge poradzić abyć przymierzyła te obie oraz jeszcze ze 2 lub 3 w salonie. Najlepiej skromną w literę A oraz jeszcze jeden styl- może falbany + coś co ci zaproponuje sprzedawczyni. Ja tak zrobiłam i uwierz mi efekt był zaskakujacy bo naprawdę inaczej wszytsko wygląda na tobie. Wtedy nie miałam już problemu z wyborem a wachałam się tak jak ty pomiędzy 2.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!! Witam serdecznie nowe forumowiczki!! Cderfv nio ja czytałam o tym femifertilu i zastanawialam sie tez nad jego kupnem. Moze zakupie niedługo. MartuskaC nie martw sie nie bedziesz taka pechowa jak my i załapiesz szybciutko! Trzymam kciuki, aby sie nie meczyła tak jak my !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×