Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Hej dziewczyny :-) Stylowa przeczytałam Twoje objawy i ta niechęć do fajek.. Ja miałam tylko raz takie objawy. Mama mi wtedy mówiła, że to na sete ciążą.Ale i tak klops. Mam nadzieje, że Tobie udało się w końcu zafasolkować i trzymam kciuki żeby test był pozytywny :) :* Ja ostatnio duzo oglądam na discover&travel "ciąża z zaskoczenia". Nie wiem czy to możliwe czy nie co w tym programie mówią ale troche zaczyna mnie to przerażać i pasować do mnie. Wczoraj dostałam zgagi :-/ Niby jakieś objawy są, okres mam a testy wychodzą negatywne :-( a i zgrubłam 5 kg w ciągu 2 tyg!!! :-/ Chyba pójde na badanie krwi bo te testy mnie przerażają. I na początku października mam wizyte u swojego gienia. Od tygodnia w ogole nie pale bo nie mam ochoty a jak zapale to od razu mi sie odechciewa. Ehhh.. Nie wiem co ze mna jest nie tak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co u mnie też dziś deszczowo i tylko bym spała,masakra dzionek:( Jakieś doły chwytam ,chyba przez to,że dzień prawdy nadchodzi byłam dziś w aptece i rozmawiałam z lekarką,bo tutaj w każdej aptece siedzi lekarz,bo tylko jemu wolno wydawać leki na receptę,pytałam o nospę i o leki na podtrzymanie ciąży. No więc do nospy coś podobnego jest,ale leki typu np. duphaston absolutnie nie. Jedynie co mi doradziła to żebym jak najszybciej poszła do lekarza domowego,bo im szybciej zgłoszę u lekarza domowego ciążę tym szybciej się mną zajmą jako kobietą w ciązy,może już w 9 tygodniu mi się uda :( Masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane staraczki!!!!!! Wiem wiem strasznie długo się nie odzywałam ale tak jakoś wyszła a to weszłam i nie miałam czasu do Was napisać albo siedziałam u mamy żeby zabić czas :) My z Milką bardzo dobrze się czujemy i mamy duży apetycik i to dosłownie na wszystko od musztardy na cukierkach i czekoladzie kończąc więc dietkę mam urozmaiconą no może tylko jeszcze odrzuca mnie od takiego ciężkiego smażonego ale tak to wszystko dosłownie wszystko zajadamy :) Już jestem happy bo mój mąż przyjeżdża do nas jutro no i to jest ostatnia samotna nocka a w niedzielę mamy 1 rocznicę ślubu i wybieramy się na jakiś dobry obiadek i lody :P chcieliśmy jeszcze skoczyć do kina ale nic niestety fajnego u nas nie grają :( Stylowa czyżbyś była w ciąży????? Może jeszcze któraś zaszła w ciążę a ja jestem do tyłu i nic o tym nie wiem :) a tak na koniec wkleję Wam mój 16 tygodniowy brzuszek :) http://www.voila.pl/388/c4w77/?1 Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo,ale ślicznie Ci się kochana brzuszek zaokrąglił-niedługo Ci się z niego całkiem spora piłeczka zrobi :-) Stylowa i ja mam przeczucie,że zafasolkowana jesteś :-) Już nie mogę się doczekać,jak nam tu napiszesz,że na teście dwie kreseczki Ci się pojawiły.Tylko kurczę kiepsko,że ta opieka medyczna taka kiepska jest :-( U nas na bank Duphaston od ręki byś dostała! Kiedyś chcesz testować? Emilko już wkejałam,ale dla Ciebie zrobię to jeszcze raz :-): Hormonki badamy: 2-4 dc: FSH, LH, estradiol, testosteron, w tych dniach można też badać TSH, fT4, fT3 1-2 dni przed owu: estardiol i LH (gdy chcemy zobaczyć jak dojrzewa jajeczko) 7 dni po owu: progesteron, prolaktyna na czczo i po obciążeniu (obciążenie tylko w cyklu niestarankowym!!!) E-mile a czy lekarz może coś zrobić z tym Twoim endo szyjki macicy?Na pewno jest na to jakiś sposób i już na najbliższej wizycie się o nim dowiesz :-) A ja też mam strasznego doła,bo mam wrażenie,że starania nie mają sensu,bo i tak po raz kolejny nic z tego nie będzie.Po wzięciu Bromka wieczorem tak się fatalnie czuję,że kurczę na żadne przytulanki nie mam ochoty :-( I czy przyjmowanie pół tabletki,jeśli miałam brać całą coś w ogóle da? Beznadzieja totalna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kilka słów masz rację, wiem o tym, ja jestem z natury pesymistką, dobija mnie już wszystko, szczerze nie wyobrażam sobie tej walki, badań itd. może jestem rozleniwiona bo w pierwszą ciąże zaszłam bez problemu, po 2-3 miesiącach. Potem niestety wyskoczyła mi po ciąży ta niedoczynność i wszystko pochrzaniła. Margo malutki masz brzuszek, prawie w ogóle jak na 16 tydzień. Anetko podejrzewasz, że jednak możesz być w ciąży? Daj znać jak się czegoś dowiesz. A u mnie nadal brak @ co mnie zaczyna martwić, wiem, że mam 2 dni do terminu ale jak mnie podobela od dawna to liczyłam, że sybciej przyjdzie. Na sto procent nie jestem w ciąży więc jak nie odstanę to okres mi się zatrzymał po prostu i znowu chemia. Mnie się nie chce. Jak tak trzeba będzie to mówię poważnie odpuszczam na całego i wręcz nie chcę dziecka. Może gdzieś tam mam tak zapisane i walczę z losem bez sensu. A z resztą nie mam się z kim bzykać, już powieziałam mojemu, że sąsiada poproszę chyba bo na niego liczyć nie mogę ;) Oczywiście reakcji brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko chyba teraz masz jakoś owulkę prawda? Ja tam bym się przytulała codziennie jakbym miała z kim, chyba nie zaszkodzi, gdzieś czytałam, że można tak często, chyba, że ma się nieregularne miesiączki to w jakichś odstepach ale nie wiem dlaczego. Aha ja sobie kiedyś powiedziałam, że zanim będzie setna strona tego topiku ja zajdę w ciąże. No ale chyba nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu jaka ja słaba jestem ,postaram sie choć parę słów skreślić,choć to takie męczące dziś dla mnie,jak ja wytrzymam trzy dni pracy? Smerfetka myślę,że potrzeba troszkę czasu żeby Twój organizm przyzwyczaił się do nowego,na pewno będzie lepiej ,a rozmawiałaś już z lekarzem na ten temat? Ja może zrobię test jutro ,ale nie obiecuję,bo nie wiem czy mi odwagi starczy Margo ślicznie wyglądasz z tym maluśkim brzuszkiem,aż wstyd się przyznać,ale jak ja tak stanę bokiem to wygladam podobnie tyle że w moim przypadku to nie z powodu ciąży:( :) Taka jedna może nie będzie tak źle jak sądzisz,do terminu @ masz jeszcze 2 dni,więc po co się tak martwić na zapas,pewnie wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ledwo żyje dzieciaki mnie zaraziły i od wczoraj choruje, a okresu nie widać. Do tego przyszło dziś dziecko po dwóch dniach nieobecności i ma wirusa żołądkowego z biegunką. Niedawno była taka sytuacja i wszystkie dzieci i osoby opiekujące się były chore. Honor pracowałam z klientami kilka lat w różnych sklepach i już też miałam dosyć użerania się z nimi. Stylowa ja też Ci już powoli winszuje. Margo fajny masz brzuszek. Ja też mam taki brzuszek jak stanę bokiem ale bez ciąży. Wracam pod pierzynkę się wygrzewać. Nie wiem jak mój mąż zareaguje jak mu powiem że dziś raczej też nici z przytulania, nie mam siły. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczynki :-D :-D Ja jestem padnięta po pierwszym dniu w pracy po trzech tygodniach urlopu, a jutro powtórka z rozrywki i jeszcze weekend :(:( Dziewczynki kurujcie się, testujcie i przekazujcie pozytywne fluidy.... Ja idę spać, jutro postaram się poczytać co u Was....Normalnie nie mam sił....😴 papatki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
hej dziewczyny , uprawiałam seks z narzeczonym bez zabezpieczenia . To było ok 17 sierpnia . Jakiś tydzień po tym, może trochę dłuzej dostalam okres .... bardzo bolesny i bardzo silny , ale nie bylo tak zwanych " skrzepów z krwi " . Od paru dni powinnam miec dni płodne . A tu ... mam dziwny biały śluz . Bardzo bolą mnie jajniki i w okolicach własnie tych jajników pojawily sie nawet zyly ... na nogach i troche na brzuchu . Cholerny ból . Jem mniej, nie mam jakiś innych objawów ciazy ... tylko bardzo malo robie siku i bardzo rzadko . Czy mam szanse na dzidzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
Dajcie mi iskierkę nadziei ! Czy taki sluz jestw ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde,skasowało mi sie mysle,ze jak mialas okres i masz bóle w okolicach terminu owulacji i śluz to raczej nie zaszłaś w ciążę no ale nigdy nie wiadomo Margo fajny brzusiu ja krwawię na całego, mimo, ze okres dopiero za 1,5 tygodnia czyli pewnie nie udało się w tym miesiącu.. juz mi sie nie chce probowac zaczynam godzic sie z mysla,ze wkoncu mam endometriozę i nie uda się koniec kropka o tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia idz do lekarza ja takie objawy mialam jak mialam stan zapalny jajnikow nie chce Cie rozczarowac,no ale takie wlasnie mocne bole i bialy sluz to raczej stan zapalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
Taki kaszkowaty , rzadki , nie ciagnie sie, bialy ... duzo go . Jestem dobita :( . W chwili obecnej jest sucho ... dzis sie depilowalam i od tamtej pory nic mnie nie boli i nic nie leci ! Ja mam schizy jakies :( . To znaczy, ze nie bejbi : ( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może bejbi.. kto wie? co ciało to obyczaj no ale mialas okres.. masz bole jajnikow i sluz.. zrob test moze co? ale ja bym polecała ginekologa, bo ja mialam takie objawy przy powaznym stanie zapalnym- a ztym nie ma zartow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
Dziewczyny , nie straszcie mnie tym zapaleniem . Ok tydzień temu jak siku robiłam to kwiczalam z bólu . Piekło jak cha :( ! Od paru dni ten śluz biały , te żyłki w okolicach jajników ... Boże :( ! A ja o bejbi myśle , a tu chora jestem :( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
Jak to poważne ? I czemu nie ma zartow... Boze . Prosze powiedz mi cos o tym wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj znowu jestem sama, tzn. z moim dzieckiem ale bez faceta, jest w trasie, chociaż dzisiaj to mi nie przeszkadza. Myślę, ze to dobrze, że jest tak a nie inaczej, martwię się o niego, żeby nic mu się nie stało ale takie przerwy są chyba nam potrzebne, ja się w tym w każdym razie odnajduję. Może niepotrzebnie panikuję, obym do terminu dostała, mam nadzieję, baaardzo na to liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ciężko stwierdzić, każde ciało inaczej reaguje pewnie, byleby nie zapalenie jakieś. Teraz chyba nie masz innego wyboru i musisz poczekać do terminu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak kwiczałaś jak robiłaś siku to raczej nie jest to objaw ciąży.. a stanu zapalnego nie ma żartów ze stanami zapalnymi bo im dłużej zwlekasz z leczeniem-tym ciężej to wyleczyć a im dłużej chorujesz i nie leczysz, tym ból się nasili czasem ból znika na kilka dni/tygodni a później zapalenie wraca ze zdwojoną siłą idź do ginekologa i tyle chcesz dzidzi to musisz zadbać o swój organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Nie udzielałam się do tej pory bo jeszcze nie przeczytałam wszystkich Waszych postów. Moje starania zaczęły się w zasadzie na równi z powstaniem tego topiku ale dobiero niedawno odkryłam to forum. Czy możecie mi coś doradzić a mianowicie przez 2 cykle brałam duphaston od 16 dnia, a w tym cylku nim będę miała termin wizyty u gin będzie już dawno po 16 dniu czy w związku z tym mam się udać po receptę choćby i prywatnie aby tylko zdążyć zażyć 16 d.c. czy można sobie odpuścić jeden cykl żażywania? Proszę odpowoedzcie, bardzo mi zależy na Waszej pomocy. Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Smerfetko bardzo Ci dziękuję za podanie terminów kiedy mogę wykonać te badania. Nie załamuj się tym bromkiem. Na pewno wszystko się wyreguluje. Musisz być cierpliwa, pamiętaj jaki cel chcesz osiągnąć. Ja trzymam mocno kciuki za Ciebie. Margo, teraz to już Ci brzuszek tak szybko urośnie, że jak nam wkleisz następne zdjęcie, to Cie nie poznamy ;-) Mojej koleżance też tak się powiększył po 5 miesiącu. Fajnie masz z tym urozmaiconym meni ;-) Taka jedna mała, ja też byłam bez męża od marca do połowy lipca. I powiem, Ci że strasznie za nim tęskniłam. Ale jak już się spotkaliśmy to czułam taką świeżość ;-) Nie za często, ale czasem są wskazane takie rozłąki. Bo człowiek docenia to co ma. Ja też czekam na okres, a właściwie się modlę żebym go nie dostała. Nie mam żadnych brązowych plamień. Tylko mnie jajkini troche czasem zabolą. No i lekko piersi mnie bolą. Och, oby to nie były jednak objawy na @. Stylowaa idz w takim razie jak najprędzej do tego lekarza domowego. Może akurat trafisz na jakiegoś ludzkiego lekarza. Tym razem Ci się uda. Zobaczysz!!! Już się nie mogę 16.00 doczekać, bo zaczyna się weekend ;-) a dodatkowo ma być ładna pogoda. I oby @ nie przyszedł to już wogóle będzie fajnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mała obawiam się, że jestem w ciąży ale żaden test tego nie pokazuje. Ide w pazdzierniku do lekarza (tak dlugo czekac) bo ze mna sie cos nie dobrego dzieje :-( Wczoraj byłam na spotkaniu klasowym. Wypiłam dosłownie 1 piwo i zwymiotowałam :-/ Ja teraz żadko bede tu przesiadywać wiec macie mój nr gg 1932553 :-) Jakby któraś z was chciała pogadać :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko, ciekawe dlaczego testy Ci nic nie wykazują? Myślę, że nie masz na co czekać. Zrób sobie badanie krwi, w tym Ci na pewno wszystko wyjdzie. Ale faktycznie te Twoje objawy budzą zastanowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wpadam na momencik zdać tylko relacje z wykonanego przed momentem teścika- więc wyszły dwie piękne czerwone krechy:D tak mocne jak na teście owulacyjnym:) Piszę na szybko z rana ,bo teraz trzy dni pracy przede mną,więc zawitam pewnie u Was dopiero w poniedziałek:( Jestem przeszczęśliwa,pamiętajcie ,że i Was to czeka !!! :D Miłego dzionka dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochana To Wielkie GRATULACJE !!!! ;-) Teraz uważaj na siebie i się za dużo nie przemęczaj. Bo pamietaj, że masz o kogo dbać ;-) Ale super!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D gratulacje! :) a ja dziewczyny w przyszłym tyg gin..bo mój stan sie troche pogorszył, już mam tego dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No stylowa to wielkie gratulacje!!!! Widzę że grono ciężarówek się powiększa!!!! No to która następna w kolejce??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie..... Ale super wiadomości :-D :-D :-D Stylowa - moje O G R O M N E G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!! :-D :-D super, że Wam się udało :):) Margo - ja cę być następna w kolejce, ja cę.....a tu muszę czekać co najmniej do 20.09. No przecież ja oszaleję.....Hmmmm a niby się nie nakręcam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×