Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

wyczytalam wlasnie ze to moze byc wszystko od implantacji przez cysty, problemy hormonalne itd. w poprzedniej ciazy nie mialam ni takiego. pozekam z tydzien i z porannego moczu zrobie test, innego wyjscia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia to mam nadzieję że u ciebie to to plamienia. Ja się w kuchni narobiłam pieskowi jedzenie ugotowałam pocięłam poporcjowałam i zamroziłam usmażyłam naleśniki, zrobiłam serek w zalewie po turecku a i pichci sie sos do spaghetti z świeżych pomidorków na jutro. Nadal brak typowego jak u mnie łakomstwa przedmiesiączkowego, bóle podbrzusza coraz mniejsze a i piersi się uspokoiły więc nie robię sobie nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Buuuunia a skad jestes?bo ja mieszkam pod poznaniem:)te remonty drog mnie wykoncza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno--- u nas nie tylko remonty, co nowa A1 łącząca południe z północą Polski powstaje, ja jestem z pod Katowic ze śląskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj wieczorem wymiotowalam a dzis rano ledwo z lozka zeszlam bol brzuszka i czuje sie jakbym z tydzien nie spala....teraz czekanie do srody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka_84
Dzis drugi dzień spoznia sie @ co sie nigdy mi nie zdarza. Bete robilam dokladnie tydzien temu i wyszla 0. Wkurzylam sie bo nie wiem o co chodzi i kupilam test. Zrobilam jakas godzinke temu i .....WYSZLA DRUGA KRESKA (narazie slaba ale widoczna) jestem w szoku. Jutro powtorze z porannego. Czyli owulacja byla kilka dni pozniej niz myslalam. Jeszcze nie moge w to uwierzyc hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo prawie 2 latka - to na pewno plamienie implantacyjne (pojawia sie pomiędzy 6-12 dniem od owulacji), kolor lekko różowy to kolor podręcznikowy :) 48 h po plamieniu test ciążowy powinien wyjść bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka Gratulacje ogromne. Teraz możesz już powtórzyć bete. Widocznie wtedy było za wcześnie jeszcze. Mama prawie 2 latka coś czuje że Ty również zobaczysz upragnione DWIE KRESECZKI :)))) U mnie po staremu. Jeszcze dwa dni z Duphastonem, Ale Dziś mąż zabiera mnie na balety Jupi, hura troszkę się poruszamy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ale mnie nakreacie dziewczyny... az mam ochote przetestowac sie wzesniej :P Balbinka- gratulacje! super! duzo zdrowka dla was! kurcze, mam nadzieje, ze bedzie nas jeszcze wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Balbinka---normalnie jestem w szoku, coś niesamowitego jak nadzieje mogą szybko wrócić, gratuluje, uważaj na siebie U mnie jakoś nadzieje zaczynają pryskać jak czuje bóle menstruacyjne, w pierwszej ciąży bóle podbrzusza były zupełnie inne, no ale jutro myślę że się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak fajnie, że się Wam udaje :) :) ;) u mnie to niestety chyba okres przyjdzie moje cykle są 31-34 nie raz, raz na rok 28, dziś mój 24 dc a mnie boli już 5 dzień brzuch i nie przestaje..:( wczoraj miałam na wkładce (nosze w razie jakby @) i miałam troszkę zabarwioną na żółto, przez noc nic te żółte zawsze było moim zwiastunem @ ale w 24 dc......hmmm do tego temp 37, a szyjka trochę za zgięciem środkowym wskazującego palca (ale nie wiem jak miałam przedtem, piersi jak przed @, a śluzu żadnego. aha robiłam test ten gratis z allegro do testów owu i wyszła jedna kreska, a druga była taka, że raz na słońcu ją widziałam raz nie, myślę że po pierwsze to był test aż z allegro...po drugie może to była kreska, że to jest miejsce gdzie miałabym ewentualnie pojawić (fabrycznie) a po trzecie moje wyobrażenia. nawet jak mi się nie udało na to mogę z Wami zostać :( kwietniówki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tym bardziej jak w zeszłym miesiącu też miałam takie bóle śmieszne trchę dłygoo przed @ pierwszy raz więc myslałamże juz wtedy, ale widocznie coś w moim organizmie sie pomieszało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buunia u mnie też od wczorajszego popołudnia spokój ból podbrzusza znikł a momentami był silny i nospę brałam dziś no może jakieś echa pobolewania ale rzadko . Cycuchy się uspokoiły są jakby większe ale to norma w tej fazie cyklu. Sutki to tylko bolą brzy dotyku. Powiem wam że tracę nadzieję na pozytywny finał. Wczoraj w rossmanie błam było kilka testów ciążowych ale wszystkie od 1 dnia spodziewanej miesiączki te do wczesnego wykrywania to Quick Viue (nie wiem czy dobrze napisałam) i bobo test? bo jutro muszę kupić Balbinka Gratulacje i ciebie poproszę o fluidki ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka_84
Zrobilam drugi test z porannego i jest druga kreseczka ale nadal słaba, tzn słabsza niz kontrolna ale jest. Bylam na badaniu beta, wynik mam miec za 2 godzinki, to pojade kolo 12 bo wczesniej nie dam rady. Jestem baaardzo ciekawa jaki bedzie wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ale wydaję mi się, że jak Wam bóle ustąpiły to chyba dobrze, czyli że dzidziuś się zagnieździł i już nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka_84 test z krwi to będzie tylko potwierdzeniem, ale już Ci chce pogratulować !!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy...zwariuje do jutra miałam iść kosić trawe ale nie ide bo strasznie zesłabłam, mam wzdęcia i biegunke jakąś, wiem marudzę..... Balbinka---spokoju życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka_84
Dziękuję dziewczynki, jesteście kochane :* jak tylko bede miec wynik dam Wam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn to sraszliwy niejadek, je chyba za kare, pluje jedzeniem, zaraz zwariuje, zrobiłam mu kanapkę ale nich nie myśli że mu podam, jak zgłodnieje sam zje, muszę się opamiętać bo nigdy nie będzie miał poszanowania do jedzenia, pomyśleć że inne dzieci głodują.... za dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams obyś miała rację jak dobrze że jutro weekend ;) U mnie burza była;) uwielbiam ;) a dziś facet pralkę mi przyjdzie naprawiać bo mi nie pobiera płynu do prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia- testujesz sie w niedziele? ja juz nie zwracym uwagi (tzn. staram sie) na ewentualne objawy. niestety pod ciaze mozna tak wiele bolesci przypisac, ze ja juz stracilam orientacje :P wole nie pisac i myslec, ze to moze byc objaw, ehhh... mlody wstal dzis wczesniej, niz ustawa przewiduje, wiec chyba sie drzemne razem z nim, a co :) wpadne po poludniu, milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama prawie 2-latka tak zatestuję z rańca a test kupię jutro wieczorem coby mnie nie korciło ;) Wątpię że będzie pozytyw bo choć senność jak najbardziej dziś do mnie powróciła to może to przez spadek ciśnienia. Ból a raczej rozpychanie w podbrzuszu też jest ale brak bólu piersi jaki miałam w poprzedniej ciąży tylko lekkie swędzenie dziś o ile sobie nie zmyślam a kłucie w sutkach minęło. Mój mąż pewny pozytywu bo mówi że marudzę ale ja wiem swoje że to ON marudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka_84
Odebrałam wynik bety i jestem w ciąży :D Ale jestem szczesliwa.... Przesyłam fluidki ciążowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka_84
NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 buuunia..............20.07.........26-28...............?. ............3 atrams...............21.07............32..............18. 08..........3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 anitia.................05.08...........28...............0 2.09.........8 rapasta.............07.08............30................?. ..............19 NICK ..................TERMIN PORODU.........Cykl starań eterno......................11 kwiecien 2011............8 MagdaK29..........................? ........................1 brestova....................11.04.2011................... 8 owca220510.....................????...................... ..4 Balbinka_84.................17.04.2011...................3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×