Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Gość anal wolicie z gumka czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuupppp
uuuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i temat nam padł :( ploteczka were are you???? Czekamy tutaj na rewelacje ze straponem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze temat :) olaskar, jestes czasmai ejszcze?? co z ploteczka? tyle bylo o tym penisie a teraz nawet nie napisala ze nie wypalilo podejrzewam ze to sciema byla u mnie git! wyobrazcie sobie wszyscy! co mnie dzisiaj w nocy obudzilo ?! moj facet pod koldra miedzy moimi nogami lizal mnie w szparke ! ejjejejejej! :) co za orgazm mialam , boze dzieki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treffik
Bibulka, a zrewanzowalas sie lodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to moj ukochany o 2 nad ranem zaczal mnie delikatnie dotykac, co skonczylo sie mega osssstrym seksem ;D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie zrobil;am loda ups.... moj facet chcial zebym wziela do buzi ale byl juz gleboko we mnie a ja penisa z cipki do buzi brac nie lubie, zrobilam to pare razy i nie smakowal mi najlepiej :( za to zerznal mnie i spuscil sie mi na piersi i szyje :) umylam sie i psolzismy spac po bozemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treffik
Zaczolgal sie bidulek do pracy po tym megaseksie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to osobiscie wole chyba zeby konczyl raczej w ustach ;] Bardzo lubi gdy polykam ;] A poza tym mniej sprzatania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze sprzataniem bez przesady nie chlapiemy po scianach ja po prostu nie lubie jak mi sie spuszcza do bzui mamy ustalone ze moze to zrobic na moje cialo na wlosy tez nie lubie bo musze myc itd pare razy przyjelam do ust ale facet wie ze ma tego nei robic i jak dochodzi to mowi : JUZ ja wtedy wyjmuje z ust, pobudzam go dalej reka i dochodzi a jak robie loda na kleczaco to sperma laduje na piersiacha ja sie potem tule mu do brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treffik
Bibulka, fajnie - tez tak lubie konczyc.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treffik
A jak spuszcze sie na twarz i usta, to lubie pozniej zlizywac z niej moj soczek.. :) tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie pewne zboczenstwa ogolnie ejstem otwarta i nie krempuje sie ale kurcze, nie zycze sobie zeby mi facet spryskiwal wlosow sperma no chyba ze ejstem przed kapiela ale rpzeciez ze sperma na ulice nie wyjde ;) do buzi tez nie lubie, nei dlatego ze sie brzydze czy cos....po prostu smak spermy mi nie odpowiada ogolnie mojego faceta bym zjadla calego....ale sperme bym odlala do szklaneczki ;) i nei ruszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalila
Ja też nie jestem fanką połykania... parę razy to zrobiłam ale jakoś nie wzięło mnie to... dziwny smak więc nie będę się zmuszać... Wolę juz nawet na włosy :) ale najlepiej na piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treffik
tez uwazam, ze nie jest to przysmak, ale w podnieceniu wszystko ma inny wymiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wkońcu udało sie moją żone przekonać do bardziej ostrego sexu - co prawda to jeszcze nie jest to na co licze ale juz o wiele lepiej i widać zę jednak w każdej kobiecie siedzi suka trzeba tylko umieć ja wydobyć - do tej pory wydawało mi sie że preferuje raczej sex delikanty i romantyczny ktory juz mnie powoli nudził a nawet wkórwiał - jednak jak sie okazało tylko mi sie wydawało . W niedziele naszła mnie taka chcica że powoedziałem jej prosto z mostu że albo ją zaraz porzadnie wyryucham albo nie wiem co zrobie i o dziwo wcale nie odmówiła - zaczeła naprawde ostro mi obciagać dosatwała klapsy i była tak mokra jak nigdy praktycznie bez zadnych pieszczot z mojej strony - zadowalała mnie oralnie chyba z pól godziny liząc jajka , ssac mi kutasa z perwersyjnym wyrazem twarzy mówiac rozne swinstwa widac było ze jest naprawde ostro napalona co nie zdarzało sie wczesniej - potem sex naprawde mocno i ostro rózne pozycje od tył z klapsami wyzywaniem od suki i małej dziwki - na koniec mega orgazm . Pozytywny symptom ze na drugi dzien z ochotą to powtórzyła a dziś zapowiada sie kolejna powtórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wkońcu udało sie moją żone przekonać do bardziej ostrego sexu - co prawda to jeszcze nie jest to na co licze ale juz o wiele lepiej i widać zę jednak w każdej kobiecie siedzi suka trzeba tylko umieć ja wydobyć - do tej pory wydawało mi sie że preferuje raczej sex delikanty i romantyczny ktory juz mnie powoli nudził a nawet wkórwiał - jednak jak sie okazało tylko mi sie wydawało . W niedziele naszła mnie taka chcica że powoedziałem jej prosto z mostu że albo ją zaraz porzadnie wyryucham albo nie wiem co zrobie i o dziwo wcale nie odmówiła - zaczeła naprawde ostro mi obciagać dosatwała klapsy i była tak mokra jak nigdy praktycznie bez zadnych pieszczot z mojej strony - zadowalała mnie oralnie chyba z pól godziny liząc jajka , ssac mi kutasa z perwersyjnym wyrazem twarzy mówiac rozne swinstwa widac było ze jest naprawde ostro napalona co nie zdarzało sie wczesniej - potem sex naprawde mocno i ostro rózne pozycje od tył z klapsami wyzywaniem od suki i małej dziwki - na koniec mega orgazm . Pozytywny symptom ze na drugi dzien z ochotą to powtórzyła a dziś zapowiada sie kolejna powtórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedrso, gratuluje udanego pozycia :) swietnie :) dzisiaj ja etz zerznij , hihihi u mnie wczoraj tez byl seksik poznym wieczorem byla pozycja 69, nie uwierzycie ale trwala prawie godzine m mial wzwod ale chyba nie mogl dojsc albo, nie wiem czekal na mnie :/ bo ja powiedzialam, '69? ok, ale ja napewno szybciej dojde i potem popieszcze ciebie' i k***** nie moglam dojsc najpierw chyba zpol godz nic w koncu jak uzyl paluszkow i jezyczka to troche cos sie ruszylo ale niemoglam osiagnac szczytu........ calosc, lacznie z seksikiem (bo w koncu mi sie udalo dojsc) trwala 1 godz jak ja doszlam do m troche mnie pobzykal , musialam sie umyc bo zalal mni cala ;) a potem, polozylam sie do lozka i powiedzialam , pobzykamy? to byl zart ale stanal mu znowu i wtedy szepnelam do ucha 'mocniej poprosze' a potem ' no to teraz mnie porzadnie zerznij' i zrobil to z cala sila swoja wystarczy mi bzykania przynajmniej na caly dzien dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio naprawde jest zajebiscie - widac ze nie tylko mnie nużył romantyczny sex - powiedziałem jej że chce zeby była moją dziwką która będę rżnął na wszelkie perwersyjne sposoby i na dziś wieczór już czeka mnie extra zabawa kupiła sexy ubranko , pończoszki - i powiedziała że obsłuzy mnie jak w najlepszym burdelu najpierw streaptese potem obciagnie i na koniec bede mógł ja zerznąć jak sukę - tylko musze na stole opłate zostawić :) stoji mi na samą myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani, wrocilam po dluzszej przerwie spowodowanej wymiana komputera w pracy a pozniej moim urlopem. Tak sie zlozylo ze niemialam jak skorzystac z komputera i napisac jak bylo. a bylo cudownie. poprostu nastepny ciekawy pomysl ktory zostal spelniony, ale glownie to byla fantazja mojego faceta i zrobilam to glownie dla niego. od tamtego czasu casy czas chodzi mi to po glowie, lapie sie na tym ze coraz czesciej o tym mysle. A zabawa straponem jest poprostu zajebista. nie sadzilam ze sex to dla faceta taka zajebista frajda. Takie posuwanie i wykonywanie ruchow to poprostu cos zajebistego, az zaczynam zalowac ze nie urodzilam sie facetem. ale dzieki straponowi moglam sie chociaz przez ten moment poczuc jak facet. wrazenie jest niesamowite i niedo opisania.Kobieta tylko sie wypina i na tym koniec, a facet ma tyle mozliwosci, tyle ruchow moze wykonac, normalnie poezja. zaczelam od delikatnych pieszczot, piescilam jego tyleczek, lizalam i bawilam sie paluszkiem, a potem zawiazalam mu oczy, przewiazalam rece i gdy skonczylam smarowac jego tyleczek zelem zalozylam stapon i poprostu go delikatnie wsadzilam, ale po chwili delikatnosc nie byla juz potrzebna bo wchodzil jak w maslo. moj facet sie polozyl na plecach i nogi uniosl go gory, odkrylam mu oczka i rozwiazalam rece. widok byl taki ze mialam mokro, a dodtakowo od tych ruchow, strapon delikatnie ocieral o moja lechtaczke wiec co chwila mialam orgazm, ale po chwili zobaczylam ze jak tak lezy to mam przed soba jego kutasa wiec nie zmarnowalalm takiej okazji i posuwajac go bawilam sie jego kutasem, bralam do buzi, bawilam sie reka, piescilam jajeczka. no poprostu strasznie mi sie podobalo i jeszcze te orgazmy od strapona ktorego pasek ocieral o moja myszke. gdy moj facet doszedl powiedzial ze jeszcze nigdy nie bylo mu tak dobrze. dziekowal ze sie zdecydowalam i go tak milo zaskoczylam. od tamtej pory kochalismy sie tak jeszcze dwa razy i za kazdym razem bylo innaczej, drugi raz byl od tylu, a ostatnio bylo na boku i na plecach. na plecach najbardziej mi sie podoba bo moge sie bawic jego kutasem ssac go i wogole, a pozatym jest mi najwygodniej. powiem wam ze nie spodziewalam sie ze sex dla faceta i zabawa z wkladaniem kutasa to taka frajda. jesli ktos sie zdecyduje to polecam na poczatek byc delikatnym i bardzo duzo zelu, ale tylko na poczatek bo potem jest juz slisko i nie trzeba. a do tego wszystiego jeszcze bardzo mi sie podoba jak moge mu dac klapsa;) to juz wogole powoduje ze jestem strasznie podnecona. ale ten widok jak moj facet lezy przedemna ze stojacym kutasem i ma taki bledny wzrok i to ja moge go posuwac to jest poprostu cudowne. dlaczego facet ma z sexu duzo wieksza przyjemnosc niz kobieta? my tylko sie wypinamy i czasem poskaczemy na jezdzca a oni moga tak duzo? polecam kazdemu. jesli macie jakies pytanie to chetnie odpowiem. pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz przepraszam ze tak dlugo mnie nie bylo. a co u was? bibulka i ola? odezwijcie sie? wpadacie tu jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze za drugim razem wzielam mojego faceta jak prawdziwa suke, kazalam mu kleknac i zrobic mi laske, wiem ze to niebylo to samo co my kobiety im robimy ale powiem wam ze taki facet kleczacy przed kobieta i robiacy laske to tez ciekawy i bardzo podniecajacy widok, chyba zaczynam rozumiec czemu tak wielu facetow lubi jak kobieta przed nim kleczy i robi laske:))) taka odmiana i uzycie strapona byla w moim przypadku spelnieniem fantazji mojego faceta ale jak tak teraz mysle to bylo trafienie w 10-siatke. bo bardzo mi i jemu sie taka zabawa spodobala i jestem pewna ze jeszcze wiele razy odkryjemy jego potencjal. jedno jest pewne ze to bardzo urozmaicilo nasza sypialnie. dla niektorych to ostre zboczenie ale ja podchodze do tego na luzie i opinie innych mam gdzies, bo to mi i mojemu facetowi ma byc dobrze;) jeszcze raz buziaczki dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski!!! ploteczka no myslalam kobito ze albo cie facet porzucil albo z tym peniskiem sciemnialas ;) mowisz ze jemu sie podoablo?? ale kochacie sie ejszcze normalnie?? czy woli tak ;) my wczoraj bez seksu, bleee. nie mialam nastroju za to dzisiaj byl taki szybki bzykl w lazience nie doszlam niestety, za to po jak sie wysunal ze mnie to wylalo sie ze mnie pelno spermy wiec facetowi bylo dobrze chyba ;) ale mi tez bylo niezle tylko szkoda ze tak szybko, ja do dojscia potrzebuje dlugguuugiegorzniecia a nie takie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj bibulka. oczywiscie ze taki normalny sex nadal uprawiamy. strapon to tylko tak raz na jakis czas. zwykly sex jest zbyt cudowny aby o nim zapominac. musze ci powiedziec ze po tym przezyciu mojego faceta ze straponem wyczuwam ze sie juz tak do konca przedemna otworzyl, teraz rozmawiamy o sexie i swoich pragnieniach jeszcze bardziej otwarcie, mowimy sobie tak bez niczego co bysmy chcieli i co nas kreci. wczesniej tez to bylo, ale bylo takie nie do konca odkryte. jakby mowil ale nie wszystko, zdradzil mi ze bardzo chcialby mnie zgwalcic, zrobic mi taki bardzo prawdziwy i realny gwalt i pytal co bym powiedziala gdyby ktoregos dnia mnie tak zaskoczyl. oczywiscie sie zgodzilam, bo ja lubie wszystko i zawsze sie praktycznie na wszystko zgadzam. bibulka a powiedz czy przez to ze w sexie jest u was tak dobrze to w zyciu codziennym tez jest lepiej? czy to sa dwie oddzielne sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie obawialam jego reakcji na moj pomysl, myslalam ze mnie z domu wyrzuci, ale juz po pieszczotach wiedzialam ze to nigdy sie nie wydarzy, on jak i ja za bardzo lubimy takie zabawy. zreszta to byla jego fantazja wiec za bardzo mu zalezalo na jej spelnieniu aby mnie wyrzucac, teraz jestem pewna ze gdybysmy nie mieszkali razem to po takiej zabawie napewno by mi zaroponowal wspolne mieszkanie, i moglabym sie wprowadzic od zaraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibulka ja np. uwielbiam jak mi sie facet spuszcza na twarz, albo do buzi tylko ze moj facet pali i jego sperma ma strasznie gorzki posmak. chociaz nie powiem bo ostatnio sie bardzo poprawilo. musze byc bardzo ale to bardzo makrecona aby polknac, zazwyczaj spuszcza mi sie na twarz, albo jak juz wezme do buzi to potem wypluwam bo na sama mysl co mam w buzi to mi sie cofa i czuje jak podchodzi pod gardlo. Z robieniem laski jak wyjmie z cipki albo tyleczka nie mam zadnego problemu, powiem wiecej ze nawet mnie to kreci jak jego kutas jest taki mokry i caly w moich sokach. ale najbardziej lubie jak jest caly w slinie, jak od niej ocieka i az sie kleji. no poprostu uwielbiam to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witaj Ploteczko:) wkoncu jestes:) gratuluje odwagi i takiej zajebistej zabawy.....hmmm jak to czytam to az mnie kusi by sprobowac....zobaczymy moze... Z Ola niemglismy sie doczekac realacji z tych zabaw i naprawde myslelismy ze cie z domu wyrzucil:) a po takim rznieciu dupka go nie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×