Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciagle szukam

Proszę o opinie wszystkie Panie :)

Polecane posty

Ja was obie zostawie za jakies 20 minut ,bedziecie mialy siebie a rano nie napisze bo i tak kazdy bedzie spal:)Mam nadzieje ze jutro bedzie rownie tloczno co dzis , ja sie postaram ja kobiecalem drugi temat rozkrecic ale moze byc goraco bo dodatkowo maila obsluguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze -wspolczuje Ci,brzydula 30-mam nadzieje ze u was jest lepiej ,u mnie od popoludnia chodzi do teraz a i tak duszno bo okna zamkniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzisiaj nie bylo az tak goraco-wial przyjemny wiaterek teraz mam 24C wiec calkiem niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede wam marudzil,ide spac bo oczy pieka a pozatym ..zaraz kimne .Slodkich snow Słoneczka,pewnie bede pod wieczor dopiero ale jak zdaze wczesniej to napisze.Milego piatkowego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jeszcze troszeczke i mykam, jutro o 9 musze byc na nogach i znowu obowiazki:-) w domku mam wszystkie okna pootwierane , w nocy popadalo to dzisiaj upaly byly do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow to niezle ,pewnie to efekt bliskosc morza:)Obiecuje byc jutro ,dziekuje wam za bardzo milo spedzone popoludnie i wieczor.Trzymajcie sie cieplo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle szukam dobranoc i pamietaj jutro zyczni dzien z usmiechem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pojde sie polozyc:)poczytam jeszcze cos:) dobranoc dziekuje za mile spedzony wieczor:) pozdrawiam i do nastepnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydula i zoatalysmy same:-) ide popatrzec jeszcze na inne topiki i powoli tez bede sie kladla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) oj widzę,że dziewczyny w dobry humor naszego autora wprawiacie ;) i tak trzymac pózniej poczytam jak znajdę czas ,dziś zapowiada sie zamieszanie i to wielkie w pracy wiec nadrobię lekturę w wolnym czasie :D ciagle szukam dopiero dziś odp na e-mail ,lepiej pózno niz wcale ;) życze miłego dnia wszystkim :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh a już myślałam,że jako pierwsza się teraz odezwę a tu garnierkka mnie bezczelnie wyprzedziła:) Brzydula no dostałam meila- odpisałam, jeśli nudziłoby ci się kiedyś możesz coś napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo,weekendowo piekne Panie ,zaraz uciekam w teren ale postaram sie byc wieczorkiem,pieknego popoludnia zycze mimo iz goracego:)Swietnie wplywacie na mnie ,nie zaprzecze:)) garnierkka-ciesze sie ze jestes ,nieprzejmuj sie ze dzis dopiero ,wazne ze odpisalas,brakowalo Cie wczoraj,udanego dnia w pracy,bede wieczorkiem,obiecuje :) miła jak zawsze- nie lam sie ,moze jutro juz Ci sie uda byc pierwsza🌻 sle Ci na pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)cześć garnierkka, no gdzie Ty się wczoraj podziewałaś;) jak Wam piątek mija?u mnie właśnie padało, co tam padało była ulewa:)nigdy bym nie pomyśała, że tak się z deszczu ucieszę:) życzę miłego popołudnia, zajrzę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybitwa z k-c-witaj i zegnaj do pozniej :)Przysmazylo mnie niewasko ale jakos dalem rade,napisze wiecej jak wroce.Ja juz wybywam z domku do zobaczenia wieczorkiem ,moze nawet poznym:)Pa wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! towarzystwo weekendowo c.sz, wychodzi z ciebie rasowy flirciarz. bravo! tak trzymac:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła :) nie marzę o niczym innym jak pospać bardzo długooooo,jutro nadrobie zaległości ;)więc liczę,że bedziesz pierwsza :) miła piekna dziewczyna w naturalnej scenerii :) ciagle szukam widzę,że wczoraj był wieczór rozsyłania fotek,już żałuję,że mnie nie było :( pewnie zakładaj nowy temacik :) zlecimy sie tam wszystkie haha brzydula jest z kołobrzegu :) miłe wspomienia wakacyjne z twojego miasta mam,kiedyś czesto bywałam :) teraz wybieram spokojniejsze miejsca ale lody na porcie zawsze były naj :) xoxoxo u mnie zastój w tych sprawach ,nie moge nad wodę :( załapałam uczulenie i muszę unikac słonca chwilowo ,a ty powiadasz bajeczki ogladasz :D rybitwa wczoraj to nieplanowany wyjazd ale dziś planowany lodowaty drink w knajpie ze znajomymi :) pozdrawiam was wszystkich i miłego wieczorku zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierka! wstydu nie masz. wpadasz jak blyskawica i od razu pol strony zajmujesz:) hej! mam nastepny pomysl dla wolnych/niezaleznych:) wczoraj bylismy z moim ulubionym:) mezem na zakupach spozywczych i przypomialo mi sie jeszcze z czasow kiedy to ja szukalam, ze robienie zakupow to jest swietna okazja do poznania kogos. chodzisz , wybierasz, mozesz zapytac o opinie o jakims produkcie, pozartowac np. z jego reklamy w tv itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, miła, jakby co to ja się już melduję-choć nie wiem jak długo dziś zabawię. Garnierkka-życzę miłego drinkowania dzisiaj:) xoxoxo-ja do pomysłów na poznanie dorzucam swój-stosowałam metodę "na miłośniczkę zwierząt":)miałam psa, z którym robiłam kilometry w pobliskim parku-to jest skuteczne;)ew jakiegoś spacerującego/cą można szczegółowo wypytać o rasę pupila-każdy psiarz się na to złapie;) ciągle szukam-ale Ty zabiegany dziś jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybitwa, metoda na psa, bardzo skuteczna z doswiadczenia polecam na 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula30 tez sie przywitam nie moge spac...a ty o tej godzinie ze spaceru:-D zycze wam wszystkim dobrej nocy i usmiechu z rana jutro:-) garnierrka dziekuje za kwiatka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze:) Ja to łazja jestem:P Zaciagnelam kumpla nad morze ale siacy byl:O Wrocilam do domku a tu kuzynka tel,ze jedzie do kolobrzegu wiec poczekalam i razem sie wypuscilysmy;) juz nie pamietam kiedy sie tak smialam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×