Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciagle szukam

Proszę o opinie wszystkie Panie :)

Polecane posty

miła a ty strajkujesz? znów pierwsza 🖐️ gdzie sie podział ciagle szukam ? rybitwa xoxoxo --ha ha juz wiem jak poznałyscie swoje połówki :D xoxoxo te pomysły bardziej naturalne w ameryce u nas facet pomyslaby ,ze mam swira rozmawiajac o reklamie np.jogurtu :D a moze zacznę ogladac reklamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam wszystkie kobietki,przepraszam ale bylem poza domem i internetem,zaraz to nadrobie:) xoxoxo -czy ja wiem czy taki flirciarz?masz racje ale nie przekraczam granicy dobrego smaku i zawsze jestem taktowny:)J a sie strzymam ze sposobem na zakupy,jakos tak neipotrafilbym podejsc,za niesmialy jestem:)) garnierkka- oj spioszku :)Ja tez bylem barodz dawno w kolobrzegu ,pamietam smazalnie ryb ,mniam i pyszna bita smietanie z borowkami(wiem ze gdzie indziej tez mozna to zjesc)a pozatym automaty do gier,ehhh czasy szalonej mlodosci:)Zdjecie juz wysylam :))Moze powinnas sprobowac tego sposobu,ja bym wymiekl ,naprawde:) rybitwa z k-c - noo troszeczke ,przyznam:)weekend ,wizyta u kolegi plus swietny koniec piatku i sobota:))Zdecydowanie swietna. miła jak zawsze - "pojawiasz sie i znikasz, mam na Twym punkcie ...bzika:)🌻:))) Brzydula30 - witaj witaj,widze ze kiedy ja znikam Ty sie pojawiasz:))Mysle ze to nie to ze mnie unikasz:)) to żart oczywiscie.:)No wiesz ,niewiedzialem ze spiacych znajomych wyciagasz:)Masz tyle energii ze napewno nie nadazaja za Toba :) dobrze - widze ze Ty z Brzydulka jestescie nocne marki :))podziwiam was .Brzydulka zdecydowanie korzysta z wakacji a biorac pod uwage morze bliskie to ..jest fajnie :) Jestem jestem dzis ale ze wzgledu na zalatwienia moglem byc dopiero teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, ze tutaj jest latwiej zagadac z kazdym i o wszystkim. garnierka, nie poznalam swojej polowki w parku, ale bylas blisko, faktem jest ze mial psa co z pewnoscia nas do siebie zblizylo. gdyby nie lubil mojego psa to do widzenia! wyeliminowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle szukam własnie sprawdziłam pocztę i nic nie dotarło :( pamietam automaty "złap mnie" cały plecak maskotek wracał z kołobrzegu :Dto był szał . xoxoxo a więc musiało to być blisko parku :) aby moj pies kogos polubił i to bardzo trzeba sie z nim bawic ma swoja ulubioną zabawę :D haha on czeka tylko na chetnego intruza i nie da mu spokoju :D oj napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dzisiaj w pracy wyjatkowo sie pocilam i odparowywalam po wczorajszym;) Widze,ze macie mile wakacyjne wspomnienia z Kolobrzegu:) Dzisiaj bylo parno i w poludnie przeszla burza,pierwszy raz cos takiego widzialam.zrobilo sie ciemno jak w nocy U Was tez byla nawalnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była rano nie wiem czy szaro czy biało ale groznie ,popadalo jak z cebra po południu znów parówa i upał i tak leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierkka--bardzo Cie przepraszam ,mam problemy z netem,usilowalem juz 3 godzine wyslac zdjecie ale niestety zbyt wolno idzie .Jesli nie uda mi sie wyslac dzis ,wysle jutro z rana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak brzydulko,niestety lamie mnie spanie wobec czego uciekne Wam na dzis.Napisze jutro i powysylam obiecane maile.Dobrej ,spokojnej nocki zycze wam i mnostwa milych snow,kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze za duzy format ;) xxl :D z góry dziekuję dobranoc wszystkim 🖐️ Brzydula ty to pewnie życie zaczynasz nocne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie:) Brzydula30 - dziekuje🌻mimo iz nie snilo sie nic to spalo smacznie,mam nadzieje ze Tobie tez nocka minela spokojnie z mnostwem snow) garnierkka-heej,nieno az tak szeroki nie jestem by nie zmiescic sie w mailu:)Dzis wyslalem niedawno wiec ..ocen sama:) Brzydulke i dobrze podziwiam,ja na razie etap siedzenia noca mam za soba ,mam nadzieje ze zawitacie dzis i znow bedzie wesolo,tloczno i ...calusnie:)A bylbym zapomnial ,mysle ze dzis zaloze ten temat o ktorym pisalem:) Pozdrowienia wszystkim sle :)I zapraszam na cherbatke z lodem bo u mnie od rana juz smazy,uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiamak
kogo szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiamak
myślisz że tutaj ją znajdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze kazde miejsce jest dobre,w kazdym sa takie same szanse wiec czemu nie ?Skad wiadomo ze akurat tu nie bedzie kogos a moze cakiem gdzie indziej ale probowac trzeba ,samo nic sie nie stanie a tylko czekajac i marzac drepta sie w miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiamak
czyli jednak konkretna osoba cię interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklamalbym gdybym napisal ze nie ,ale nie za sam wyglad sie kogos obdarza uczuciem,ciezko pisac tu o tym ale nie oczekuje duzo,po prostu fundamentalne wartosci,wiesz o czym pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiamak
wiem ale niestety ja się nie kwalifikuję życzę owocnych poszukiwań i przesyłam pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,miła jak zawsze - "pojawiasz sie i znikasz, mam na Twym punkcie ...bzika'' o jak miło:D garnierka nie,nie strajkuję ... kiedyś Cię wyprzedzę...zobaczysz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła jak zawsze -🌻,wszyscy tesknili,ja tez:)Pociesze Cie ze u mnie tez padal albo chodzil ledwo ledwo(upały)Lubie zaskakiwac miło,ciesze sie ze Ci sie podobało:))Ty i garnierkka jestescie widze ostrymi rywalkami do pierwszego posta,to bardzo.... przyjemne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) u mnie też wczoraj były burze, a dzisiaj nareszcie jest chłodniej. Widzę, że każdy ma jakieś wspomnienia z Kołobrzegu:)nie mogę być gorsza-też mam miłe wspomnienia, z czasów licealnych...ale tak naprawdę u mnie na 1szym miejscu są góry-to jest moja miłość i zdecydowanie więcej wakacyjnych przygód miałam własnie tam:) Garnierkka;)ruszaj z psem do parku...i zobaczymy co będzie;) a ja właśnie piję kawkę-kto się przyłaczy?:) pozdrawiam Was wszystkich,miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ rybitwo,z checia napije sie jesli masz smietanke ,2 a co do slodzika to ...cos wymyslimy:)Malo wedrowalem po gorach ale kto wie ,moze kiedys jeszcze sie uda:)Moze i mnie kiedys uda sie przypadkiem garnierkke spotkac,byloby to zaskakujaco ... niespodziewane :)Niedawno zaczelo lac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Widze, ze wszysty sie rozpisali, a ja teraz musze nadrabiac czytaniem:) Ciagle szukam- ja chyba cierpie na bezsennosc i dlatego klade sie w poznych porach obojetnie czy musze wstac czy nie rano, widze, ze wrociles do normy bardzo sie ciesze:-D u mnie od 3 dni na zmiane pada i swieci sloneczko ,ale nie ma upalow hmm wkoncu moge poodychac:-) Pozdrawiam wszystkich i zycze spokojnego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem spowrotem,oo widze ze dobrze zawitała,heej🌻,ciesze sie ze jestes ,nie do konca wydobrzalem ale to na pw temat.Wlasnie zauwazylem Twoj temat i nie omieszkam zostawic tam swojego ...sladu:)Na razie pusto wiec nie ma z kim popisac,poflirtowac ,ehh ta niedziela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle szukam dziekuje za kwiatka:-) zalozylam bo troche sie naczytalam przykrych opinii o zwiazkach itd itp. jak chcesz to pisz na pw ja jak odbiore to odpowiem:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×