Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Dzisiaj ja robię pobudkę? Dzień dobry,zapowiada się ładny dzionek.Już jestem po usg połówkowym.Dzidzia waży 533g.Wszystko w normie i jest....kolejnym marcowym CHŁOPCEM.Bardzo proszę Kobietki wpiszcie mi do tabelki Julek lub Staś,bo ja zielona jestem w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
dziewczynki wczoraj lekarz przepisał mi no spe 3 razy dziennie mimo ze na nic nie narzekałam. Stwierdził ze powinno sie brac jakis czas teraz, do momentu az macica juz bedzie ....coś tam...nie pamietam jak dokladnie to nazwał:) bierzecie może???ja nie jestem przekonana mimo ze ufam mojemu lekarzowi. Mam jeszxze magnez z potasem zazywac na bóle mięśni nóg. tak wogóle to jestem w siódmym niebie ze szczescia od wczoraj:) iwem ze wszystko ok i ta córeczka:) cały czas o tym mysle i sie usmiecham do siebie:) ale fajne uczucie...... myslicie juz o porodzie?nastawiacie sie jakos? ja jestem panikara i boje sie bólu strasznie!!! nie wiem jak to bedzie, w moim miescie nie ma szans na znieczulenie ani cesarke na życzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was spodziewa się cesarskiego cięcia? Już o tym wiecie? U mnie na 60% CC.Po pierwszej nie byłam zachwycona(to mało powiedziane). Jeszcze 10 do 12 tygodni i muszę podjąć decyzję razem z lekarzem prowadzącym.Zapytałam go czy u nas w szpitalu można wziąć znieczulenie do porodu,(nie można)to mi odpowiedział,że przecież ostrzegał mnie już wcześniej że jest duże prawdopodobieństwo cc.I co ja mam robić.Nie wiem co o tym myśleć,już nie mogę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
tak to moj pierwszy poród. A ty dlaczgo masz zalecane cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatojatojatoaj
NICK------WIEK----MIASTO-------TERMIN-----PŁE ---IMIĘ ewka4127.(24)....Szczecin....28.02.11 tahitiana.(23).....podhale .....28.02.11 Nassani.(26).......Wwa .........28.02.11x2..K+M...Agata+Dariusz Milutek.(23).......śląskie.... ...28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011.(31)...Wejherowo....1.03.11 ja też marcówka.(29)........zach-pom.....1.03 .11...M...Julek/Staś madzia_ .(25)....świętokrzyskie....1.03.1 1 Paulka_Paulka.(30)...Radom.... .1.03.11 mama 35 (35)...... małopolska ....1.03.11 Shastraa(26) ......Łomża..........2.03.11... Upsy (26)...........podlaskie.......2.03.11... Rybki_trzy(23).....śląskie.... .....2/3. 03.11...M... Staś Historynka(23).......Kraków...... 3.03.11 elwir_a(32)............Warszawa....3.03.11...synek ??? Andzia (24)............Kraków........4.0 3.11...M...Kubuś jestem jestem(27)...Rzeszów........4 .03.11...M.....? tuethe.(21)...........TG(śląski e)4-6.03.11..K...Julcia ewelunia21(24).......Skierniewice. ....5.03.11 mooniśka(25)..........Niemcy....... ....5.03.11 Cymbałka(26).........Wejherowo..... .6.03.11 Kathaya(23)...........Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78(32)...........Dąbrowa górnicza..6.03.11.M..sebastian ,szymon Agawa_Agawa(37)....Poznań.............. 8.03.11 Magda_1980(30)......łódzkie......... .....8.03.11...córcia ewelona(29)..........świętokrzyskie......9.03.11 Zuzka23(24)..........opolskie...... .......10.03.1.M....Bartuś katia 30(28)...........Żary(lubuskie).....1 0.03.11 szczęśliwa78(32).....WLKP........ .......12.03.11 puszek666(30)........Carlow IRL........12/13.03.11 x2... gula(34)................kuj-pom.. ...........14.0 3.11 git(23)..................kuj-pom ...........16-20.03.11!?..Julian/ Laura single_mama(28)......Dublin......... .....14.03.11 fonia29(33)............Wawa....... ........4.03.11 Betty82(28)...........Wielkopolska ......14.03.11 Jacobs(23).............wielkopolskie......15.03.11 Eli122(27)..............Wielkopolska. .....poł.marca melonik85(24)..........Lubuskie.... ........17.03.11 Agniecha8087(23).....Slask->Rybnik... .18.03.11 Murzynek2011(21)....Jaworzno (śląsk)..20.03.11 ORLLA(28)...............Belfast....... ......23.03.11 ila78(32)................Wieruszów...........21.03.11 kalina(22)..............śląsk... ..............21.03.201 Nesteatropica................................23.03.11 ona 1988(22)..........Tarnów..............23.03.2011 malwka85(25).......Ruda Śląska...........23.03.11 ilosiaaa(24)..........Płock..... ............23.03.11..K/M? Igor/Nadia? kasia1919(24)......Katowice.......... ....24.03.11 drunia(23)............Łódż.... .............24.03.11 Suelen(26)...........Zgierz...... ..........24.03.11..M..Nataniel dorcia80(30)........Wwa........... ......24.03.11 swem(33)............dolnośląskie ..........25.03.11 mzebr(28)...........Białystok... .........25.03.2011 Drugie Szczęście (32)...Warszawa......25.03.1 anka87(23)............Wieliczka...... ....26 .03.11 oRunia(33).............Gliwice....... ......26.03.11 singri(26)..............Warszawa.... .....26.03.11 kropeczka2011(23)..podlaskie...........27.03.11 dani_83(27)............kuj-pom........ ....27.03.11 beatuska(19) .........LUBUSKIE ..........27.03.11 aniorek9(38)..........pomorskie....... ...28.03.11 manika74(36)..........zach-pom......... .30.03.11 jus29(29)...............mazowieckie... ...31.03.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7lat temu miałam silne zatrucie ciążowe,które wywołało stan przedrzucawkowy a potem rzucawkę.W ostatniej chwili zrobili CC ratując życie moje i mojego synka.Jeżeli teraz ciśnienie będzie rosło to tniemy wcześniej.Ja bym wolała uniknąć cięcia,ale tak jak u Ciebie nie ma szans na znieczulenie do porodu.Dlatego nie wiem co mam myśleć,mam jeszcze trochę czasu na decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tojatojatoja,Dziękuje za tebelkę.Z usg termin porodu mam 4 dni wcześniej,albo Synek będzie duży.Ale te 4 dni nie maja teraz żadnego znaczenia.Chyba że mnie już nie chcecie i pogonicie do lutówek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przeczytałam wszystko na reszcie:) was to zostawić na kilka godzin nie zajrzeć raz wieczorkiem i już nadrukowne że nie można dojść do ładu:D JA to już nie wiem kiedy z wami pisałam bo wpisów nie moge znaleźć:D Coś o wózkach piszecie ja juz chyba pisałam że my juz wybralismy murę 4 tylko może się nam trafi jakaś promocja wyprzedażowa na koniec roku:) pisałam też chyba że wszytsko inne mamy łóżeczko rożki kocyki no prawie wszystko:) Ja tez na początku chciałam x-landera ale jak go zobaczyłam to czar prysł:/ Ta gondolka to jakieś nieporozumienie moim zdaniem przynajmniej chociaż my dzidzie mamy wiosenno-letnie więc nie bedziemy musiały ich zawijać w tony kocyków i kombinezon ale dla mnie i tak malutka:/ no i te koła:/ wielkie jakiś rozstaw ogromny no odpadł niestety odpadł:) jeszcze mi się na zdjęciach podobał straaaasznie bolder sd ecoline. Ale oczywiście na żywo juz takiego wow nie było wykonanie to pomyłka jakas moim zdaniem przynajmniej plastik na plastiku jakby się miało zaraz połamać ale fakt że gondolka jest duuuża i fajny kształt spacerówki:) jutro mam połówkowe w 4d:) oj nie mozemy sie doczekać Mlody zaciesza:D ale chyba mysli że zobaczy fotę rodzeństwa no cóż rozczaruje sie pewnie ale chcemy żeby uczestniczył we wszystkim więc go zabieramy:) a w ddtvn o tych wózkach to pewnie póxniej bedzei koło 10 bo to z tym Urbańskim on zawsze jakoś tak późno wchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka - Ja też mam termin na koniec lutego ale w lutowkach to raz na tydzien się strona zmienia więc dyskusja to nie jest zbyt burzliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki ja dziennie patrze na ddtvn pozniej sie biore do roboty. moj mezus wczoraj mial przyplyw uczuc i przed spaniem caly brzusio wycalowal:)a wiecie co nad ranem zrobilam jak mezus poszedl do pracy chyba mialam za duzo miejsca w lozku i tak sie wiercilam az w koncu z niego spadlam i broda walnelam o szafke.jak sie wystraszylam :)broda napuchnieta i rozcieta:( mezusiowi to napisalam to mi napisal ze jutro mnie pasami przypnie do lozka heheh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka gratuluje chłopca! Duży już jest;) Lidian fajnie,że córeczka;) Chłopaków już tutaj za dużo;P Mi lekarz kazał tylko brać witaminy dla kobiet w ciaży, nic więcej... Ja myśle o porodzie co chwile, boje się jak to będzie... MI jak narazie moj gin nie mowil jak prawdopodobnie będę rodzic ale chyba wolałabym normalnie... Sonka78 Ty lepiej uważaj w łózku! Ja sie tez wierce ale żeby spasc ? Chyba tylko Ty potrafisz;) Na szczescie jeszcze uda mi sie zobaczyc to w ddtvn co nas interesuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I o wózkach nic nie było,szkoda. Ja chodzika napewno nie kupie bo Szwagierka by mnie zabiła jakby go zobaczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo o wozkach rano....ale nic ciekawego nie bylo....jedynie wspomnieli o regulacji rączki, ze najlepiej by byl 3w1 i pokazywali jakies najnowsze wozki z "migaczami" albo swiatlami:O.....ceny....4000, 2600, ?....., 1200....no a o takich rzeczach to my wiemy od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :). Witam po przerwie,nadrobiłam zaległosci na forum :). Oświadczam wszem i wobec,ze jestem mężatką od soboty :D !!! Było cudnie! Skromnie,ale wyjątkowo :).Ja sama w momencie wypowiadania przysięgi małżeńskiej nie mogłam wydusić z siebie słowa :) zatkało mnie ze wzruszenia.... i wszyscy czekali w napięciu :P.Nie myślalam o rozmyśleniu sie,ale sama podniosła chwila gdzies poruszyła mnie do głębi :).Pogoda nie dopisała za bardzo,było zimno ideszczowo,ale udało sie porobic jakies fotki :). W pracy nadal nie zgłosiłam,ze jestem w ciazy,a to koniec 19 tyg. juz... Czekam na polowkowe,ktore potwierdzi,że dzidzia ma sie dobrze,ale to za 2,5 tyg jeszscze,wtedy spokojnie poinformuje o moim blogoslawionym stanie ;). Niestety ruchow wcale nie czuje!!!! nic a nic! nie wiem co jest tego powodem :(.Nic tez ne kupilam dla dziecka,chcemy najpierw plec poznac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki licytuje piekna wyprawke trzymajcie kciuki moze mi sie uda jeszcze godzinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla i jak sie czujesz jako Mężatka?:) Ja w dniu ślubu kościelnego jak wstałam to się popłakałam bo lało ale godzine przed wyjściem do kościoła wyszło słońce i było cudnie;) Ale pogoda nie jest najważniejsza... ważne jest to,że się kochacie i na zawsze ze sobą będziecie... Sonka78 trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu wesoło od rana :) JA TEŻ MARCÓWKA, ogromnie gratuluję syneczka :) Ja dopiero wstałam :P więc programu nie obejrzałam :) ale tak rano wstałam i na śniadanie wzieła mnie ogromna chęć na bułkę z dżemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla jeszcze raz gratulacje!!!:) Elwira nieprawda że tylko Ty pamietasz o Cymbałce bo ja też pamietamł:P Właśnie się miałam zapytać czy ktos wie co u niej:) Przypomniały mi się początki froum weszłam tam dzień przed zrobieniem testu ciążowego. Wtedy tylko czytałam:) Wtedy bycie w ciąży było dla mnie abstrakcją hihi. Mam pytanko do mam pracujących, jak idziecie do gina to bierzecie zwolnienie na ten dzień tzn on wam je daje podczas wizyty a potem zanosicie do pracy? Usg 4D mam u innego gina czy mam mu mowic ze to polowkowe czy on sam bedzie wiedzial i zrobi te wszystkie pomiary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka to widze ze niejestem osamotniona co mnie cieszy:)) Orlla gratulacje jeszcze raz:))) ja chodzika tez niekupuje bo u mnie to teściowa by mnie przechrzciła chyba:) ale za to taki pchacz o ile fachowo to nazwałam to juz mam od przyjaciólki nowiusienki wiec dzidzia sie bedzie miala czym bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUS, idziesz do ginekologa i on wypisuje ci zwolnienie, zanosisz do pracy, prosisz o potwierdzenie (ksero z podpisem kto przyjął) i gotowe. Pamiętaj, że jak zwolnienie masz np. do 3.11. to nie możesz iść 5, lepiej iść np. 29.10. Z tego co wiem lekarz nie może wystawić wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjj
prosze o interpretacje wynikow: TSH 3-2.94 NORMA:0.27-4.20 T3 -198.9ng/d NORMA-80.0-200 T4 -12.46 NORMA-5.1-14.1 PROLAKTYNA 13.04 NORMA-4.79-23.3 staram sie juz 2 lata o ciaze i nic wszystkie badani mam w normie ide za pare dni do lekarza moj m idzie zbadac nasienie noi ostanio niema sluzu plodnego jak bralam wiesiolek to mialam ładny ciagnący plodny sluz a terz jest go brak jaka moze byc przyczyna???? mozecie mi pomoc?????????lekarz mówi ze wyniki sa dobre ale zastanawiam sie nad prolaktyna po ovbciazeniu bo tego nie mialam robionego badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie wyniki badań masz super, a prolaktyna jest w środku normy. Trzymam ogromnie kciuki, aby wam się udało, my też sie długo staraliśmy, aż w pewnym momencie wyluzowaliśmy i dwie kreski sie pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen no jesli pojdę 8- go po godz 16 to tez mi powinien wystawić zwolnienie od 8-go bo jeszcze trwa ten dzien, wiem że nie mozna wystawiac wstecz typu isc 8-go po zwolnienie na 7-go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to się na to zdecyduje;) Tym bardziej,że zakup łóżka nam odpadł bo Tesciowa obiecała wiec moge kupić coś innego;) Co do zapytania najlepiej właśnie wyluzowac, nie myślec po każdym współżyciu a może tym razem się uda... Ja tak samo jak u Suelen, wyluzowaliśmy i bum 2 kreseczki;) życze Wam aby wkońcu się udało! Ahh i znowu mam 2 facetów w pokoju grających w guitar hero- jakie to słodkie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×