Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

A orientujecie się czy ten test tolerancji jest obowiązkowy do zrobienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dzisiaj spytam mojej pani doktor o to badanie. oglądam DDTVN na temat "ojej, bedziemy mieli dziecko" czyli gadżety i wyprawka z punktu widzenia tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj jaki nowy program bedzie wieczoram na tvn style o przezyciach kobiet w ciąży tytul chyba "7 kobiet"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUS, racja chyba o 20:00, bardzo chętnie obejrzę ten program. w DDTVN, to czasem śmieszne są te artykuły, bo rodzice mają listę, wszystko w sklepie wybrała mama, a tata tyko płacił :/ było o żelazku na suchą parę, walizce i że śpioszki tylko zapinane z przodu broń boże z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tego nie slyszalam ze spioszków nie wolno zapinać z tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam podziękować dziewczynki WAM,za wczorajsze słowa otuchy,e napewno z moją dzidzia jest wszystko dobrze i pomimo ,że nie cuje ruchów nie powinnam sie martwić.Tłumacze sobie ,że pewnie łożysko mam przodujące... mało pije płynów,i może przez to brzuch nie jest więksy i dzidius ma problem z wierceniem ;).Wasze słowa otuchy gdzieś podswiadomie wpłyneły na mnie,że WKONCU!! powiedziałam w pracy o moim błogosłaionym stanie :D.Reakcja innych byla miła,radość i gratulacje oraz wielkie oczy :P.Może to,ze tak dlugo ukrywałam ten fakt,też gdzieś wpływał na dzidzie ,żeby ,,była cicho,, skoro ja traktowalam jakopowód do wstydu.. bo poczęte było przed ślubem :(. Tera pomimo tego ,ze wszystko jest ,,legalnie,, i po Bożemu,jakoś trudno sie przestawić i nosic brzuszek z dumą... ehhh no ale nic, :) jakoś to będzie :). Muszę spisać liste rzeczy dla bobaska od WAS, bo duuuużo tego jest :). Ściskam cieplutko!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie, tylko ten tatuś tak mówił, że zapinanie z tyłu powinno byc zabronione, bo to męczarnia dla rodziców i udręka dla dziecka. Ja tam mam bardzo dużo pajacy zapinanych z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze dodam,ze pracuje w sklepie gdzie są miedzy innymi ciuszki dla niemowląt.Niektóe przesłodkie ,ale nie maja ,,zatrzasków w kroczu,, .Zdecydowanie bede kupowac tylko takie body,pajacyki ktore beda miały łatwy dostęp do zmiany pieluchy.Niektore dzieci niecierpia przebierania czy przewijania,a bedzie nam zalezalo,zeby szybko zalatwic smiane pieluchy ;).Myślę,że to o wiele praktyczniejsze niż ubranka tylko zapinane na szelkach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidian mnie też porod przeraża ale sobie myśle tak, moja Mama urodziła 4 dzieci normalnie to ja sobie poradze. Smutna marcówka jestem w bardzo trudnej sytuacji. NIe możesz na nikogo liczyc i to jest przykre. Musisz mu dać jasno do zrozumienia,ze go potrzebujesz a jak mu to nie pasuje to niech sie zastanowi nad swoim życiem. Jus29 gratuluje poczucia ruchów dziecka;) Moja w nocy dawała mi popalić, Maż sie strasznie z tego smiał bo mi brzuch skakał;) Jestem jestem ja etż tak mam ze czasem z jednej strony brzuch jest wieksz bo tam Julcia się ułożyła;) Ewka4127 ja bym takich ludzi poprostu udusiła! Co ich obchodzi to,że w ciaży jestes? Musza miec o czym na wsi gadac:/ debile:/ Orlla ciesze sie,ze powiedziałaś w pracy o ciaży;) MOże teraz maluch Ci się odwdzięczy kopniakami;) Musze isć na miasto a tak mi się nie chce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orrla buziaki dla Ciebie ,nie wiedziałam że mialas takie problemy bo niestety nie nadrobilam wszystkich wpisów. Co do spioszkow to ja osobiscie nie widziałam takich co by byly zapinane tylko na ramionkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do śpioszków u mnie jest sporo zapinanych z tyłu i w kroku, aby łatwo zmienić pieluszkę... takie chyba będą dobre? ORLLA jestem z ciebie dumna, że powiedziałaś w pracy!! noś brzuszek z dumą, bo to Ty tworzysz ten maleńki cud, a opinią ludzi to się w ogóle nie przejmuj. Wierzę, że obie w końcu sie doczekamy tych kopniaczków naszych dzieci, w końcu się chyba rozkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus29 a ja widze po sklepach wiele cudnych ciuszkow,tylko ze wlasnie sa zdejmowane od gory a nie odpinane w kroku :( bez sensu! tym bardziej dla noworodka.A te kombinezony ktore pokazalyscie w linkach to maja zdejmowane ,,stopki,, ja sie zdecyduje na kombinezon pełny,bez zdejmowania stopek :).bedzie dzidzi cieplej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen dzięki! :) a Ty jaka masz budowe ciała? jeśli moge zapytac ;),ja waze duuuużo!! i to chyba przeszkadza w poczuciu ruchow dziecka.. tylko,że tluszczyk jesT NA ZEWNATRZ brzucha więc nie powinno miec to wpływu na ruchy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja,ja widzialam w sklepach kombinezony wlasnie cale,i bardzo fajnie wygladaly i nie robiły wrażenia niewygodnych :).Kazda mama wie co dla jej dziecka bedzie najlepsze :).DO wyboru do koloru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mówienia o ciąży w pracy to się koleżanka na mnie obraziła, że od razu nie powiedziałam, tłumaczyłam jej, że bez sensu jest się chwalić w 5 tyg., kiedy jeszcze nic nie widać na usg, sama na 100% nie wiedziałam. też się mijałyśmy z urlopami i dopiero w sierpniu po moim urlopie wyszło, że jestem w ciąży, koleżanka była wściekła. poszłam na l4 na 2 tyg., a potem już dalej, bo miałam problemy z plamieniem i tak sobie się czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
cześć dziewczyny!!! tak się bardzo rozpisałyście o wyprawkach i o listach zakupów, muszę wybrać się do mamy i obejrzeć jakie ciuszki zaostały po innych wnukach- mam nadzieję, że nie są za bardzo wybrane!!!chociaż powiem, że trochę się tego obawiam...miałam nadzieję, że najpierw muszę meble wstawić, a mebli nie mam jeszcze, żebym miała gdzie te rzeczy chować...ech już sama nie wiem... wczoraj był u mnie kuzyn i powiedział, że jego żona z jakiegoś kalendarza zrobiła mi test i wyszło, że będzie dziewczynka, że u 95%znajomych to się sprawdziło, jej też...no więc nie wiem jak to teraz interpretować! mam nadzieję, że maluszek w czwartek pokaże kim tak naprawdę jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORLLA Ja naprawdę jestem duża :) zawsze byłam przy kości, no ale co począć :) wrzuciłam gdzieś nawet moje zdjęcie z brzuchem i same dziewczyny powiedziały, że duży mam brzuch. Też się zastanawiam czy to przez moje kształty i tłuszczyk nie czuję. Chcesz to na maila moge wysłać siebie :) No Ja nie wiem czy kupić gruby kombinezon czy nie? mam tak ciepły, pluszowy z polarkiem od środka, ale kto wie kiedy Nat postanowi sie urodzić :/ uff... właśnie dodałam ogłoszenie, że oddam suknię ślubną, ciekawe czy ktoś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen... skoro masz ciepły ten kombinezon to może wystarczy, mały i tak zaraz wyrośnie, kocem można jeszcze przykryć i hyc do samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! EWKA4127- Chwalić się brzuszkami trzeba. ELWIRA-idziemy łeb w łeb haha u mnie z usg 24 lutego ORLLA-fajnie że pochwaliłaś się w prac,teraz będziesz chyba troszkę spokojniejsza.I Maleństwo tez za chwilę będzie szalało.Zapewniam Ciebie że tłuszczyk przeszkadza w odczuwaniu ruchów,a nawet przy usg w 22tygodniu przeszkadzało mojemu lekarzowi i co chwilę mówił że my niewiele zobaczymy. SUELEN-skąd masz takie wysokie ciśnienie?zawsze takie miałaś? Ja mam przykazanie do szpitala jak będzie 140/90 ,ale ja nie biorę żadnych leków.Dmuchają na zimne bo jestem po silnym zatruciu ciążowym.Jakie ilości pieluszek planujecie kupić? Podobaja mi się tetrowe z nadrukiem,ale myślę że flanelowe wygodniejsze.Na pewno chce kupić dużo pieluszek,a flanelowe potem posłużą chociażby na przewijak,do wózka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze miałam ciśnienie 130/80, ale w ciąży to tak skoczyło, że szok. Znalazłam się w szpitalu z ciśnieniem 180/120 i nastraszeniem mnie o możliwych komplikacjach. To Ja zostanę przy tym kombinezoniku. ja kupię 30 tetrowych i 5 flanelowych, tetra jest lepiej chłonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka no i u mnie z usg ten termin :) a Ty masz termin na moje urodziny :) ja wlasnie nie chciałabym urodzić 24 lutego moze byc wcześniej albo później ale nie w moje urodziny :) Suelen to faktycznie wysokie, musisz duzo odpoczywać kobietko :) a kombinezon moim zdaniem Ci sie przyda chociazby na pierwsze spacery noooo chyba ze nagle zrobi sie 20 stopni ciepła na dworze, poza tym to nie jest duzy wydatek... ja chyba tylko tetrowe kupie nie planuje jakos ich długo używać, raczej wole jednorazowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------WIEK----MIASTO-------TERMIN-----PŁE ---IMIĘ ewka4127.(24)....Szczecin....28.02.11 tahitiana.(23).....podhale .....28.02.11 Nassani.(26).......Wwa .........28.02.11x2..K+M...Agata+Dariusz Milutek.(23).......śląskie.... ...28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011.(31)...Wejherowo....1.03.11 ja też marcówka.(29)........zach-pom.....1.03 .11...M...Julek/Staś madzia_ .(25)....świętokrzyskie....1.03.1 1 Paulka_Paulka.(30)...Radom.... .1.03.11 mama 35 (35)...... małopolska ....1.03.11 Shastraa(26) ......Łomża..........2.03.11... Upsy (26)...........podlaskie.......2.03.11... Rybki_trzy(23).....śląskie.... .....2/3. 03.11...M... Staś Historynka(23).......Kraków...... 3.03.11 elwir_a(32)............Warszawa....3.03.11...M.... Kacper Andzia (24)............Kraków........4.0 3.11...M...Kubuś jestem jestem(27)...Rzeszów........4 .03.11...M.....? tuethe.(21)...........TG(śląski e)4-6.03.11..K...Julcia ewelunia21(24).......Skierniewice. ....5.03.11 mooniśka(25)..........Niemcy....... ....5.03.11 Cymbałka(26).........Wejherowo..... .6.03.11 Kathaya(23)...........Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78(32)...........Dąbrowa górnicza..6.03.11.M..sebastian ,szymon Agawa_Agawa(37)....Poznań.............. 8.03.11 Magda_1980(30)......łódzkie......... .....8.03.11...córcia ewelona(29)..........świętokrzyskie......9.03.11 Zuzka23(24)..........opolskie...... .......10.03.1.M....Bartuś katia 30(28)...........Żary(lubuskie).....1 0.03.11 szczęśliwa78(32).....WLKP........ .......12.03.11 puszek666(30)........Carlow IRL........12/13.03.11 x2... gula(34)................kuj-pom.. ...........14.0 3.11 git(23)..................kuj-pom ...........16-20.03.11!?..Julian/ Laura single_mama(28)......Dublin......... .....14.03.11 fonia29(33)............Wawa....... ........4.03.11 Betty82(28)...........Wielkopolska ......14.03.11 Jacobs(23).............wielkopolskie......15.03.11 Eli122(27)..............Wielkopolska. .....poł.marca melonik85(24)..........Lubuskie.... ........17.03.11 Agniecha8087(23).....Slask->Rybnik... .18.03.11 Murzynek2011(21)....Jaworzno (śląsk)..20.03.11 ORLLA(28)...............Belfast....... ......23.03.11 ila78(32)................Wieruszów...........21.03.11 kalina(22)..............śląsk... ..............21.03.201 Nesteatropica................................23.03.11 ona 1988(22)..........Tarnów..............23.03.2011 malwka85(25).......Ruda Śląska...........23.03.11 ilosiaaa(24)..........Płock..... ............23.03.11..K/M? Igor/Nadia? kasia1919(24)......Katowice.......... ....24.03.11 drunia(23)............Łódż.... .............24.03.11 Suelen(26)...........Zgierz...... ..........24.03.11..M..Nataniel dorcia80(30)........Wwa........... ......24.03.11 swem(33)............dolnośląskie ..........25.03.11 mzebr(28)...........Białystok... .........25.03.2011 Drugie Szczęście(32)...Warszawa......25.03.1 anka87(23)............Wieliczka...... ....26 .03.11 oRunia(33).............Gliwice....... ......26.03.11 singri(26)..............Warszawa.... .....26.03.11 kropeczka2011(23)..podlaskie...........27.03.11 dani_83(27)............kuj-pom........ ....27.03.11 beatuska(19) .........LUBUSKIE ..........27.03.11 aniorek9(38)..........pomorskie....... ...28.03.11 ...k..Nadia lub Sandra manika74(36)..........zach-pom......... .30.03.11 jus29(29)...............mazowieckie... ...31.03.2011 Inwazja (27)...........śląskie..............15.03.2011...k. Gaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tetrowych kupie kilka bo Miskowi bede dawac jednorazowki...no chyba ze bedzie uczulony no to wtedy trzeba bedzie zaopatrzyc sie w wiecej. A tak na poczatek 10-20 wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwira śliczne imię wybraliście dla synka :) mój siostrzeniec ma tak na imię, super chłopczyk z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisałam imie mojego synka, poza tym przyda sie gdzieś bliżej tabelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen dzieki, długo sie zastanawialiśmy i do tego imienia tez nie jesteśmy przekonani na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×