Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ale będziesz śliczną kuleczką :) i narobiłaś mi smaku na kisiel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listonosz był:/ Ale on jest wnerwiający... Stoi i gada gada gada... Jakby mnie obchodziło ile on ma dzieci i gdzie on jeździ na wakacje:/ Dawaj list i won mi bo marznę:D ale on tak zawsze czasami udaje że mnie nie ma:) niedobrze mi po tym budyniu nalałam za dużo soku:/ M mówi że mam jeść bo widocznie bobo chce:/ tyle że ja mam normy tycia wyczerpane już przed ciążą:/ +14 kg po odstawieniu tabletek i stabilizacji hormonalnej:/ masakra i tak będe biegać po ciąży po 2 godziny dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thuete to mamy podobnie bo ja tez mam 166 i na ostatniej wizycie mialam 61,4 a to bylo 25 zeszlego miesiaca wiec pewnie bedzie wiecej juz. suelen co to jest 4 kilo ja jak narazie przytylam 6,9 do dnia dzisiejszego wiec przypuszczam ze najwiecej ze wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to sio do kuchni zrobic kisiel:) Zjadłam i jest mi teraz wystarczajaco słodko;) Jak narazie mam dosc jedzenia. Hehe jeśli będę tak sie objadać słodyczami to kuleczką napewno będę;) Inwazja kombinezonik fajny;) Maż włąśnie do mnie dzownił,żebym mu przypomniała jutro,ze ma zabrac wypis ze szpitala. Dostanie za to pieniążki;) I tez sie dowiedział,ze za to ze jestem u niego w pracy tez ubezpieczona to dostaniemy wiecej pieniazkow jak urodzi sie Malutka;) Ciesze sie;) Ewka jedz nie przejmuj sie. Ja stwierdzilam,ze tez bede potem biegac cwiczyc,zeby spalic zbedne kilogramy jesli takie sie pojawia a przy moim objadaniu sie slodyczami jest to nie uniknione:) Jestem jestem super;) Dużo za niego dałas? Ja kurka czekam na ciuszki i sie juz doczekac nie moge az paczka przyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM super ten pajaco-kombinezon, Ja mam bardzo podobny i mam nadzieję, że wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, problem w tym, ze nie mam :( a nie chce mi się iść do sklepu. Ale pocieszam sie pomarańczami, które mi wczoraj mąż kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka78 ja przytyłam 7 kg i tez nie przyznam sie ile teraz ważę :) mój mąż zadeklarował się że po porodzie bedzie siedział z maluszkiem zebym mogła spokojnie chodzić na fitness więc mam nadzieje przez 4 miesiące zrzucić z nawiązką :) i tez mam 166 cm wzrostu więc powinnam ważyć max 65 przed ciążą a ważyłam więcej :( ale wiecie co mój lekarz mówi ze przez 6 miesięcy to 7 kg nie jest dużo przytyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem to z kaczuszka super!! Kurka chyba dzis Meża do tesco wyciągne bo tam zawsze coś w przecenie fajnego jest;) Suelen przywiozlabym Ci kisiel ale niestety nie mam prawka;P Ja Wam powiem tak... schudłam te 4 kg przez wymiotywanie ale od tego czasu przytyłam już 5. Mam nadzieje,ze wiecej niz 65kg nie bede wazyc, zreszta czy to wazne? Oby dziecko bylo zdrowe a z kg mamusie sobie jakos poradza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja elwira te body co ty kupiłas za 13 zł to ja mam takie same tylko z pepco zapłaciłam 6 zł za sztukę sa świetne bo mięciutkie:) metke maja inną że niby innej firmy ale sprawdziłam mam je przed sobą :) te same wzory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwir_a fajne te ciuszki :) ja jutro dostane torbe rzeczy od szwagierki, dlatego narazie sie wtrzymuje z zakupami, choć to ciężkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle sie rozpisałyscie dziewczyny:))) FONIA zestwa jest cudny buteleczki i wszystko jest naprawde prajtyczne moze nie odrazu wszystkie butelki uzyje a napewno nie. ale juz beda lezały moj mąz tak jak ja lubi miec na ZAŚ:)) sa tez miejsze zestawy z miejsza iloscia butelek czy przyborów zalerzy co komu potrzebne:) dziś dokupił mi w sklepie laktator reczny nowy do kompletu i bez butelki bo mamy ich tyle i zapłacil 30 zl a z butelka 6o pare wiec opłacało sie:)) GULA kolacja zrobiona maz dumny jak paw chodził i taki szczęsliwy ze go doceniłam i chwaliłam a jeszcze jak wasze wpisy zobaczył to uśmiech mu stwarzy niezchodził:))do tego małe przytulanie i dziś chodzi jakby bujał w obłokach:)) ELWIRKA super zakupki ja kupiłam zestaw wyprawke ten biały z żyrafka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez z żyrafką :) ewka4127 to i ja zajrzę do tego pepko chociaż jakoś nie byłam przekonana do tego sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka super te zestawy, ja tez patrzyłam jest nawet taki sprzedawca markdj22 który ma fajne zestawy, jednak stwierdziłam ze poczekam na wiosenno letnie zestawy, bo duzo jest w tych zestawach zimowych ubranek, a przecież zimy to tylko miesiąc bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwir_a Ty to poszalałaś z tymi zakupami;) Nawet od tej samej osoby co ja kupiłaś;) ja zawsze staram sie kupowac rzeczy od jednego sprzedawcy,zeby nie placic niepotrzebnie kilka razy za przesyłke;) Ilosiaaa Maż zadowolony to i Żona;) Zostałam sama w domu... mam troche ciszy i spokoju aż Bracia nie wroca z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELWIRA, ale zaszalałaś :) prześliczne są te rzeczy. SONKA, ten pierwszy zestaw jest bardzo ciekawy, zastanawiam się za ile pójdzie, bo rzeczy są ładne sporo ich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen ja podobny licytowalam i poszedl za 420:(masakra jakas mnie sie oba podobaja ale skad tyle kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka a ta wyprawka dla chlopczyka jest super. Dużo tych ciuszków. Pewnie za jakies 300 zł pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 420 to nie jest duzo za tyle ciuszków za wczorajsze zakupy zapłaciłam prawie 250 zł a to tylko kilka rzeczy a w tych zestawach jest prawie wszystko z cieplejszych ubrań.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wygrać w totka i niczym się nie przejmowac;P Ten kombinezonik z misiem jest uroczy... Ludzie jakby mogli to pobili by sie na allegro za takie zestawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwir_a jakbym normalnie pracowała to bym się nie przejmowała. Dla mnie 420 zl na raz wydac na ciuszki to jest dużo bo to praktycznie cała kasa za l4 co na miesiac dostaje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie jest dużo, ale mnie np. szkoda na raz wydać tyle pieniędzy, wolę stopniowy kupować :) sama mam już masę ciuszków, ale kupowane są w czasie i na raz tak mocno nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety tez wole stopniowo kupowac niz raz a duzo jak narazie kupilam 4 nowe bodziaki a po wyplacie moze tez cos kupie.obiecalam sobie ze w tym miesiacu kupuje wanienke i wszystko inne co do kapania ale bez plynow i takich tam i moze mi wystarczy na jakies laszki jeszcze zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA mam tak samo, rozpisałam co kupic w danym miesiącu, bo naraz tyle kasy może zaboleć. W tym miesiącu kupujemy pościel do łóżeczka i wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×