Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

taka różnica to nie jest tragedia ale bywa,ze to jest nawet 300 zl albo i wiecej... Gula dzieci to studnia bez dna;) Jednak jakby tylko patrzało się z perspektywy pieniędzy to watpie,żebysmy się szybko zdecydowali. Ja mam teraz problemy z praca tzn kasą ale potem to odbije i nie będzie zle;) Zresztą moi rodzice dali sobie rade z 4 dzieci a nie mieli fortuny wiec i ja sobie poradze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w bardzo dużym sklepie w Łodzi ''SŁOŃ" i jak pytaliśmy sprzedawcy to mówił, że 90% wózków daje gwarancję roczną, ale mądrze powiedział jak się ma coś popsuć to jest to okres przejścia z gondoli na spacerówkę. Dlatego Ja wózek kupię na początku marca, aby ta gwarancja nie leżała np. od stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę mieć 3 i też fortuny nie mam ale spoko damy radę :) Idę dziewczyny spać bo wcześnie dziś wstałam, ale miło się gawędziło do zobaczenia jutro pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama samotnie przez bardzo długi cza wychowywałam trójke dzieci i dała radę, grunt to mieć wsparcie w rodzicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen masz racje, grunt to mieć w rodzinie opracie. Podziwiam Twoją Mame! Gula śpij dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie boje,ze urodze wcześniej... Mnie i brata Mama wczesniej urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dużo :( uważaj na siebie, odpoczywaj i zaciskaj nogi, niezapomnij jeszcze z Julcią porozmawiać, że ma grzecznie siedzieć w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M stwierdził,ze od stycznia będzie się stresował... Jak nie będę o tym myśleć to urodze wtedy kiedy powinnam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham,słucham;) Wkońcu jest starszy i mądrzejszy;) A Twój już wrócił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie Ci się. Położ się może do łóżka, po co masz czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam na HBO2 ''czekając na sobotę" i aż nie wiem co powiedzieć. A w łóżku leżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierzę.... czyżbym była pierwsza :) dzień dobry wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) piękny dziś dzień w Karkowie... moja mała już się domaga spacerku i zabawy, więc muszę wysłać Ł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! SUELEN Kobieto,kiedy Ty śpisz?! A ja dzisiaj wstałam przed 5tą.Tak mnie męczył kaszel że i tak nie spałam,więc zwlokłam sie z wyrka i juz mam gotowy obiad ;-) ,pranie zrobione i zaczęłam prasowanie(tego to na pewno dzisiaj nie skończę).Jeszcze ciacho upieke tylko nie wiem jeszcze jakie.A potem bede leżakować. hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ja zajdam własnie plateczki;p wczoraj mialam gosci tzn tesciowa i uparli sie tesciowie na Wiktorie;/ hm podba mi sie ale niejestem zdecydowana kurde wkurza mnie ta presja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki mnie sie wczoraj net troszke pierdzielil wiec mnie nie bylo.ilosiaaa ja bym sie nie dala tesciom to wkoncuja twoje dziecko nie ich a jak chca niech sobie zrobia ja bym dala takie jak mi odpowiada a nie tesciom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to ze mi sie niepodoba tylko niechce presji ze to ma byc to nawet z M niegadalismy o tym jeszcze przeciez jest tyle imion pięknych. hmmm dla chłopca juz mialam a z dziewczynka mam teraz problem... mimo ze sie ciesze jak cholera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :-) a ja wczoraj kupilam sobie wypasiona sokowirowke hurrra i pilam pyszne soczki :-) az sie maluchy zaczely wiercic z radosci mam nadzieje, a na kolacje zrobilam placki ziemniaczane mniammmmm, ciagle ogladam wozki i nie wiem co wybrac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen co tak szybko wstałąs? :P ja do 2 patrzałam na Dr.Housa;) Andzia u mnie w TG tez super pogoda;) Ja tez marcowka ale jestes robotna;) Moj M ma dzwonic do Mamy,ze przyjedziemy na obiad bo nie chce mi sie gotowac:P Ilosiaaa to od Ciebie zalezy jakie imie dasz a nie od Tesciow;/ jesli chcesz inaczej to daj inaczej. Puszek fajnie,ze zakupilas chociaz sokowirówke, kiedy przyjdzie czas na lodowke?:P Zaraz sprawdze jak mi ciacho wyszło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciam do Was:D ehhh fajny weekend był:D w sumie jeszcze sie nie skończyl:) ale dzisiaj znowu pranie i prasowanie:D Oczywiście jak zawiozłam młodego w piatek na judo to miałam 1.5 godziny no i o lumpa zachaczyłam:D 4 kg wyniosłam:d ale i sobie bluzek nakupiłam i M jak nowe no i starszakowi sie kurtka trafiła i oczywiście dla malucha. Zrobiłam wczoraj segregację łachów dla malucha i sie przeraziłam bo mam cały karton 100/60cm na tzw start ledwo się domknął:D więc juz koniec basta nic nie kupuję tylko na wieksze bobo już :) do kupienia zostaje tylko wózek, komoda kąpielowa, pieluchy, witamina d3, sól fozjologiczna. I wsio chyba:D Na świeta jak pojedziemy to juz łóżeczko przywieziemy:) oglądam Martynę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka,to faktycznie juz nie kupuj ych malutkich ubranek,bo nie zdążysz ich założyć.Jak już trafisz jakąś perełkę to tylko w większym rozmiarze :-) Na 4kg to musiałas trochę kupić,ale jak piszesz że to dla całej rodzinki to jesteś rozgrzeszona. Już mnie tyłek boli od siedzenia,ale spisałam sobię listę tzw.drobiazgów od jednego sprzedawcy.Kurczę wyszło mi 450zł.!!!!! M się złapie za głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku-sokowirówka fajna rzecz.Z czego robiłaś te soczki? Lubię takie tylko musze rozrzedzać wodą trochę.Podeślesz szklanke na drugie śniadanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×