Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ma założony passer i leży na wszelki wypadek w łóżku i sie z niego nie rusza. Za 3 tyg ma kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z łódzkiego :( jak miałam 10 lat przeprowadziliśmy sie do Kamienia Pomorskiego, ale 5 lat później rodzice się rozwiedli i wróciliśmy do miasta, gdzie mieliśmy mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen takiej sałatki z tuńczykiem jeszcze nie jadłam;) Tuńczyk i ananas... pasuje jedno do drugiego? Ja zawsze robiłam z cebulą, ogórkiem kiszonym, kukurydzą i majonezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie smakuje, zazwyczaj gościom też :) Ja jadłam tą sałatkę na jakiejś imprezie i wstyd powiedzieć ile wtedy jej zjadłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sałatek zawsze dużo jadłam jak nikt nie patrzał :D bo by pomyśleli,ze w domu jedzenia nie mam... Ja też marcówka dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCÓWECZKO dobranoc :* Ja jeszcze bardzo lubię sałatkę z brokułami, migdałami i sosem czosnkowym lubię też z kapustą pekińską i kurczakiem z gyrosem i sos czosnkowy... uśliniłam się przy samym wypisywaniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też spadam lulu, bo mój małżonek dzić od 20.00 w domu:) święto jakieś:D dobranoc kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen jestes wielka dziekuje bardzo :* tez bym cos zjadla ale cooo.w lodowce mam tylko ser i puszki od kota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIKA słodkich snów!! SONKA, nie ma problemu, polecam się na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brokuły i migdały? niezła jestes;P ja wlasnie myślałam sobie,ze jesli jutro bede miała siły to zrobie sobie sałatke z makaronem świderki, szynką,żółtym serem, brokułami, groszkiem i majonezem, mniami;) Manika spij dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nigdy nie lubiłam mieszać smaków. Jednak każdy lubi co innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak mój mąż :) on w ogóle najchętniej we wszystkim miałby mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to tak jak mój Mąż. Jadłby tylko mięso i nic więcej;) Sałatka gotowa? ja musze sie zadowolić mlekiem z płatkami bo nic ciekawego w lodówce nie znalazłam a mleczko mama przywiozła ze wsi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mi się puszki nie chciało otwierać, zrobiłam sobie Słodką Chwilę Kaszkę Manną, ale strasznie słodka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przeczytałam wątek o wpadkach ginekologa, oj... uśmiałam się troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chciałam kasze manne zdjesc ale za dlugo sie robi:) Ja będę to wszystko czytać jutro bo dzisiaj już się nie potrafie skupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam taką z saszetki, ale nie polecam. Była tak słodka, że aż mnie mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę pamiętac;) Muszę Cię już dzisiaj opuścić, wymęczyłam się dzisiaj i już mi sie oczy zamykają jak nigdy... M "patrzy" na film a tak naprawde już spi wiec nie bede wredal i się też położe:) Kolorowych snów;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkich snów, Ja też zaraz idę czekam, aż mąż dokończy coś w swojej grze. A ja nie lubię sama leżeć w łóżku więc czekam na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaw tym tygodniu sama w lozku moj mezus w pracy a co najgorsze w przyszlym tygpdniu tez:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, Dziewczyny ale wy pracowite jestescie, Poczytalam te smieszne przypadki i normalnie niemoge sie przestac smiac. Uciekam jeszcze do lozka. Milego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Ja też marcówka wiem wiem miałąm wstać nie predzej niż o 10 ale taka głodna już jestem,ze wcinam śniadanie;) Jak już wstałam to pójde do biblioteki gdzie będzie Tesciowa ale obiecuje,ze popołudniu sobie pośpie;) Suelen myślałam,ze szybko zasne a tu lipa... przed 2 mi się udało jak oglądałam 2 odcinek CSI miami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynkija sie dzisiaj nic nie wyspalam pies od sasadki tak szczekal ze nzjachetniej bym go rozszarpala:((wypuscila go na dwor o 4 masakra jakas:(dzisiaj wyciagne mezusia zeby jechac ogladac kuchnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się z rana.Dziecko juz w szkole a ja sobie pije kawkę i czytam co wczoraj pisałyście.Znów sie w nocy budziłam przez kaszel.TYETHE ty to masz zdrowie.Jak czujesz się na siłach to pewne że szalej.Nie mam pomysłu co to robić dzisiaj>U mnie bardzo pada.Ile można sprzątać?Ale góre prasowania omijam z daleka udając że jej nie widzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej SONKA-duzą będziesz miała tą kuchnię? Nie moge sie doczekać meblowania,a dopiero się ściany tynkują.Ciekawe czy zdążymy do lutego.Najgorzej będzie z kasa,bo chcemy robić za gotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka78 to mialaś tak jak ja....dziś mnie też szczekanie psa sąsiadów obudził....ale byłam wkurzona....ech... Dziewczyny życzę pogodnego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcoweczko ja mieszkam w starym domu i mam bardzo mala nie wustawna kuchnie.na jednej scianie mi wejda tylko dwie szafki 80 plus piec pralka i lodowka.ale raczej kupie kuchnie z bodzia bo sa po pierwsze na stopach a nie jak gdzie indziej stoja w calosci na podlodze no i mozna kupowac szafki oddzielnie nie trzeba w zestawach to co wymyslilam qyjdzie mnie w tamszej opcji 1675 lub drozsza te same meble 2150.ale tez musze zmienic piec zlew i baterie w kuchnie ale to moze byc na przyszly miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×