Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

nie moglam sie powstrzymac i odgrzalam sobie kopytek:D ja od poczatku ciazy przytylam tylko 3kg brzuszek rosnie i nie jest taki najmniejszy ale widze ze schudlam na buzi a maz mowi ze i nogi i rece mi spadly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa ale dzisiaj dostałąs motorka w dupie:P 65 to nie straszna waga;) a mi sie zaraz pierniki będą piec... wszystkie blaszki mam pełne a ciasto jeszcze jest, hehe:) i oczywiscie wygladam jak ciamajda bo jestem cała z mąki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co ze zdjęciami brzuszków?! ja już pstryknęłam fotki i zaraz wrzucam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty ja wrzuciłam zdjęcie wczoraj;) jak i pare dziewczyn;) Wkońcu,któraś odważyłą sie dać zdjecie z buźką;) Duży już masz brzucholek i taki fajny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny;) ja się może i rzadziej odzywam ale czytam forum jak tylko mam chwilkę czasu. Jakoś wolę czytać niż pisać;) wklejam zdjęcie swojego brzuszka, bo skoro na początku też tak zrobiłam to teraz nie bedę gorsza;) najfajniesze zdjęcia to pewnie będą i tak po 35 tygodniu;) http://img202.imageshack.us/img202/9896/73158524.jpg powiedzcie mi czy Was też tak swędzi skóra? mnie od kilku dni szczególnie wieczorami swędzą nogi i ręce...brzuch o dziwo nie. Normalnie jakbym się nie myła czy coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathaya...śliczny brzuszek....szczuplutki...nie to co mój- bęben :) co to będzie później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to zależy od figury sprzed ciąży i predyspozycji :) ja przed ciążą do kościotrupków nie należałam....więc i teraz tak to wygląda....no gdzieś te 10 kg musiało wejść...na szczęście w tyłek mocno mi nie idzie...jak na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETTY wyglądasz pięknie :) masz śliczną buzię i jeszcze piękniejszy kształtny brzuszek. KATHAYA śliczny brzuszek, wyglądasz jakbyś była na początku 5 miesiąca :) taki malutki, ale ślicznie się mięśnie układają co widać. Nie wiem dlaczego, ale jakoś dzisiaj stresuje się przed wizytą u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Suelen :) I nie stresuj się...wszystko będzie ok:) jak tylko wrócisz zaaz pisz co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś brzuszki się ćwiczyło hihi;)Suelen ja też przed ostatnią wizytą bardziej niż zawsze się stresowałam ( aż ciśnienie mi skoczyło do 140/90 a zawsze miałam 110/60)nie wiedzieć czemu...ale niepotrzebnie, bo wszystko było ok. Ty też nic się nie stresuj, bo Twoja dzidzia na pewno nie jest tym zachwycona. Będzie ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty 82 ja też juz przytyłam 8 kg ale wlazło mi w uda i tyłek;)czuję się jak słonica hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zmienisz zdanie...do 40 tygodnia daleko;)jeszcze Was wszystkie przegonie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e...jakie wyrzuty sumienia?to nie Ty miałaś ochotę na popcorn tylko na pewno maluszek więc jesteś rozgrzeszona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mnie kopie ,a kurde co bedzie mna zadzil.masakra jak ja zgubie te kilogramy.tak myslesobie czy sobie pozniejnie kupic tej pilki do cwiczen hm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki śliczne brzuszki, mnie nie namawiajcie narazie omijam aparat ;-))) kathaya z tym swędzeniem to powinnaś lekarzowi powiedzieć oczywiście bez stresu, bo czasem się zdarza że może to być związane z wątrobą i wtedy bada się poziom bilirulbiny.To się nazywa cytomegalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathaya zgrabna laseczka z Ciebie co ma fajny brzuszek;);) Suelen napewno wszystko z Natanielkiem jest dobrze, nie stresuj się bo to Wam zaszkodzi;) Sonka nie załuj sobie, widocznie miałas ogromną ochotę na popcorn;) Ja zrobiłam juz z jednego ciasta pierniki, przyozdobiłam. Teraz robie z 2 ciast tzn Mama je wyrabia bo ja już nie mam siły a gdzie tak wszystko upieczone i ozdobione?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe dokladnie zmobilizowalam sie do działania wkoncu;p hihihi a moj M zachwycony ze moze przebierac:) i niewie co ma jesc:) dziewczynki brzuszki cudne :))) tuethe 65 niewiele no ale startowalam z 59to juz mam 6kg na plusie ale to dobrze pamietam jak biadolilam ze nic nietyje to mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zrobiłam jabłka w cieście....hmmm...cały dzień dziś bym jadła, ciągle głodna chodzę.....na obiad był krupnik :)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia to jak miałaś zeza to tak by sie wydawało że cc raczej. Wiem że tej koleżance powiedzieli że jak bardzo chce to może rodzić naturalnie ale niech sie nie zdziwi jak po porodzie spojży w lusterko a tam zez:/ wiec ona od razu poszła na cc. dopytaj lekarza i tyle:) a mi sie nie chce fotki robić :) wiem leń ze mnie ale to tyle czynności trzeba wykonac ostatnio tez sie tak zbierałam że sie nie zebrałam. wstać iść do lusterka zrobić fotę znaleźc kabel podłączyć go zgrac fote na dysk a potem wrzucić na serwis .... za dużo roboty jak dla mnie :D:D jak mi się zachce to wam wrzucę:) wiem okropna jestem:D:D:D a moje dziecko duże ma dzisiaj focha od ana :D lewą nogą wstał. od rana fuczy :D teraz go wygoniłam na dwór odśnieżac z tata może się dotleni to mu przejdzie:) a maleństwo jakieś takie mało ruchliwe się zrobiło. tak sie rusza bo czuje że sie rpzemieszcza ale nie kopie:) pewnie już miejsca coraz mniej:) coś nic nie kupujecie:( ja mam wszytsko prawie to mi się nawet oglądac w necie nie chcialo:) a tak to zawsze linki powrzucałyście to mogłam pooglądac wasze zakupy i się pocieszyc z wami:) dzisiaj sobie chociaz torby do wózków pooglądałam na necie ale to też tak bez dotykania zaglądania do środka to takiej torby raczej nie kupię:) chociaz fajna jest ta od x landera tylko jakbym sie na tę murę jednak zdecydowala(a wszytsko na to wskazuje) to tak słabo torbę z napisem x lander powiesić czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem tez bym tak zrobiła ale ta od mury mi się nie podoba i ma mało kieszonek a kosztuje ponad 200 zł;/ jakby była extra funkcjonalna to bym za nia tyle dała przecież będe używać ale jak mi się nie podoba to nie kupię:) i tak właśnie szukam jakiejś innej:) ta od x landera mi się najbardziej podoba bo jest ładna zgrabna ma mnóstwo kieszonek i zakamarków ale tez tak mi się wydaje że na murze torbę od x landera zawiesic to tak hmmmm po wieśniacku:D:D:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze poszukaj zupelnie bez napisow. Jakas taka neutralna a rownie super jak x-l:).....tylko nie wiem czy taka istnieje bo ja jeszcze zupelnie jestem zielona w sprawie wozkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marcowe Mamy.Czytam was od jakiegoś czasu juz i tak postanowiłam że się przyłaczę do was , jak oczywiście mnie przyjmiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witay yolanta pewnie że przyjmiemy:) im nas więcej tym lepiej i weselej:) gdzieś tu blisko jest tabelka to się dopiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×