Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja wozka tez nadal nie mam wybranego. Pojedziemy moze w ten week cos poogladac. W sumie to i w lutym jest czas by go kupic i upatrzec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU bardzo się cieszę, że z dziećmi jest wszystko dobrze, że jednak ktoś i gdzieś cię zbadał. Przykro mi, że musiałaś jechać do innego szpitala, ale najważniejsze, że jesteś już zbadana. MADZIU faktycznie mieliście niespodziankę, ale przyzwyczaicie się i później nie będziecie chcieli zamienić chłopczyka na żadną dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) niedwano sie podnioslam z lozeczka...jakas jestem dzisiaj dziwna...w nocy co pare minut aby sie budzilam a potem ciezko usnac mi bylo....jakas dziwna ta noc byla...i tez mnie bolal brzuch w nocy jak wlasnie z boku na bok sie przekrecalam...dzis wizyta u gin juz sie nie moge doczekac:) u mnie sniegu jest tyle ze szok...ale przynajmniej nie jest tak zimno jak wczoraj:P a tak poza tym to mam nadzieje ze mi Mala tez nie zrobi takiej niespodzianki i jej cos nie wyrosnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYSIU mam podobnie jak Ty jak się przekręcam na boki to mnie brzuch boli, ale nie mam pojęcia dlaczego. Dzisiaj mam wizytę na 19:45 to podpytam troszkę Panią doktor. A ty, na którą idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam :) ide cos porobic w domu musze gdzies wyladowac zle moce dzisiejsze co sa we mnie;)....jakies sprzatanko zrobie .... pozniej zagladne ale nie rozpisujcie sie na 10 stron:P aaa i kobietki......fotki, nie zapomnijcie o fotkach:P Tysia czekamy na relacje po wizycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem nie nie wkładam nigdzie palców:D:D:D masuję po prostu wcierając bo pożadany efekt jest taki sam jak przy brzuchu czyli chcę żeby skóra tam była bardziej elastycznai sprężysta i żeby podczas porodu była w stanie się rozciągnąć bardzo bez pękania :) jest też taki sposób który nakazuje ćwiczenia w ten sposób żeby tak wkładac palce a po kilku miesiącach ćwiczeń powinna się mieścić cała dłoń:/ i ten sposób jest ponoć bardziej skuteczny bo to tak jakbys już wczesniej ćwiczyła przechodzenie główki przez kanał rodny . Dla mnie to jednak za duży hardcore więc pozostanę przy masowaniu na zewnątrz:D jedziemy jutro do poznania:D młdoy ma w sobotę zawody obok poznania i robimy sobie wycieczkę wrócimy dopieor w niedziele :) tylko ta pogoda:/ chyba na sanki w tym poznaniu pójdziemy a nie do zoo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i z tym bolem brzucha przy przekrecaniu sie na boki...ja tez go mam. Musze go jakby podniesc ze soba jak sie przekrecam to wtedy nie boli....czyli mysle ze maluszek nam juz ciazy i dlatego tak jest ale moze sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli dzisiaj znowu wrzucamy nasz zdjątka :) jestem za, uwielbiam oglądać wasze brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na 15:45...ale pewnie jak wroce to bedzie cos kolo 6lub 7 wieczorem....ja wlasnie teraz jestem strasznie nerwowa...malo wiele cos i tak sie wkurwiam ze szok....i pozniej na M sie to odbija az czasem jest mi go szkoda ze ma taka wstretna zone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię patrzeć na Wasze brzusie...i swoim się dziś pochwalę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Anna
Witajcie .. jestem na forum nowa i rowniez mam termin na marca tj 27 marca przyjdzie na swiat Nasza wymodlona ukochana corka :-) pozdrwiam zyczac milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARLENO witaj serdecznie :) gratuluje córuni, macie już pomysł na imię dla waszej księżniczki? i przede wszystkim jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek666 dziewczynka została rozpoznana u mnie na usg w ok. 20 tygodniu, potem w 24 tygodniu potwierdzona a teraz w 28 tygodniu wykluczona ponieważ wyraźnie widać siusiaka. Pewnie chłopczyk później ujawnił swoje prawdziwe oblicze:) jestem jestem obecnie kończe studia tzn. kończyłabym gdybym nie wzięła dziekanki. Studiuję pedagogikę, licencjat robiłam na dziennych, a mgr. kończę przez internet. Uczę się w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi z tym, że po licencjacie przeniosłam się na studiowanie przez internet i właśnie tak się pechowo złożyło, że termin egzaminów semestralnych przypada mi ok. 20 lutego, czyli przed samym porodem. Myślałam, że będę mogła przełożyć jakoś te egzaminy, ale z racji tego, że są to studia przez internet termin zjazdu egzaminacyjnego jest jeden a na zjazdach comiesięcznych nie ma możliwości zdawania. Musiałabym dodatkowo płacić za każdy przedmiot, żebym mogła zdawać warunkowo (po ok. 200 - 300 zł za przedmiot w zależności od jego ważności) no i musiałabym jeździć na każde zaliczenie do Łodzi, a z pewnością nie zdałabym wszystkiego przykładowo w jeden tydzień, bo terminy byłyby uzależnione od wykładowców. Najlepszym wyjściem było wzięcie urlopu na ten semestr (tzn. od grudnia do marca), a potem powtórzę od marca z inną grupą to co było od października. Zła jestem tylko, że nie wzięłam wcześniej tego urlopu, ale pani w dziekanacie zapewniała mnie, że z przełożeniem egzaminów w razie potrzeby nie ma problemu, a pozatym egzaminy miały być trzy tygodnie wcześniej to myślałam, że zdążę. Za szkołę płacę prawie 500 zł. miesięcznie więc stwierdziłam, że bez sensu płacić za całe półrocze, poświęcać mnóstwo czasu na naukę a potem nie pojechać na egzaminy i jeszcze na dodatek płacić za poprawki... No i tym sposobem mam teraz wolne:) Mam nadzieję że nie pokręciłam za bardzo tej mojej sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie, jesli mam wade wroku w jednym nawet duza to potrzebne mi jest zaswiadczenie od okulisty do porodu? Czy przez moja wade moge miec zlecona cesarke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedoswiadczona_ja też mam wadę wzroku-astygmatyzm...i okulary strefa +3 cylinder-4 ....i sama się nad tym zastanawiam....ale do okulisty na pewno przed porodem dobrze by było się udać na konsultacje....czytałam,że trzeba zrobić badanie dna oka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty82 badania to naewno trzeba zrobic po nowym roku wybiore sie do okulisty jeszcze dokladnie wypytam gina jakie te badania, ale martwi mnie ze przez to moge miec cesarke. Kolezanka mojego meza ma wade wroku chyba ok +4 na kazde oko i jak lekarz na porodowce spojrzal w karte to od razu ja wyslal na cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja y wzroku nie mam myslę że trzebaby sie przejść do okulisty. Wiem natomiast że koleżanka miała w dzieciństwie leczonego zeza i nie może rodzić naturalnie bo może jej nerw pójść przy parciu więc dostała od razu skierowanie na cesarke jak jest z innymi wadami? nie mam pojęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a was zostawić na kilka dni to już naprodukowałyscie postów tyle że hohoho :) nienadąrzam czytac:) od tygodnia siedze u mamy kurde i tak solidnie nas zasypało z tąd moje rzadkie odwiedzinki na forum bo net cos nawala;/ wiec po krudce odpisze dziewczynkom co pisały do mnie;p Fonia ściełam włoski bo mi strasznie ale to strasznie wypadaja wiec raczej siła wyzsza niż chęć:( Tuethe dorwałą mnie szalona fryzjerka ihihih i zrobiła cudna fryzurke rachu ciachu i było po strachu teraz taka mega wygoda:))) jestem_jestem fajne te twoje oczyska musza byc teraz po liftingu ihhi;p Suelen tez mam te leginsy ktorych nie polecasz i rowniez totalnie niezadowolona jestem;/ kupiłam inne M od kogos innego srednia grubosc ale pas wygodny długi tyle ze M ogromne i musze S miec dziwna ta rozmiarowka no ale 17zł kosztowały wiec nie majatek. TYSIA to moje rejony jestes a gdzie zamierzasz rodzic?? wogule to witam na forum:* (ja z PŁOCKA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam,że dzis dam Wam troche od siebie odpocząć. Poszłam z psem do lidla-droga polna, ten miał ubaw tarzal sie w śniegu a ja sie zmachałam. Zrobiłam ciacho na pierniki ale czekam az zmywarka skończy myć i będę mogłą rozwalkowac, zrobic jakies kształty i odpiec. Potem jedno ciacho dla nas i dla dziewczyny Brata. Wiec dzis akcja pierniki;) Marlena witam;) napisz cos więcej o sobie:) Madzia najwazniejsze,ze mozesz sobie te wszystkie egzaminy przelozyc na pozniej i nie bedziesz sie stresowac czy wszystko umiesz tylko bedziesz na spokojnie oczekiwac narodzin dzidziusia;) Ilosiaaa ważne,ze jestes zadowolona z pracy szalonej fryzjerki:P ja postanowiłam zapuszczac-ciekawe czy mi sie odwidzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój brat kupił 10 kg słodziutkich mandarynek:P tylko,ze 5 kg dla cioci ale i tak mam sie czym teraz objadać;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już nie wiem jak z tą wadą jest ja mam + 3 i mi lekarka powiedziała że to nie jest wskazanie do cc ;-(( też w dzieciństwie miałam operację na zeza Biedronko widzę że także jesteś z warszawy, mogę zapytać który szpital wybrałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie dogadałysmy hihi moj pierniczek sie własnie piecze:) fasolka po bretonsku zrobiona;p ,pierozki ulepione:) i jem milke;p wczoraj robiłam gofry;p zjadłam 12 hahahah dupsko mi rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ciuszki!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5102434 ostatnie minuty możesz jeszcze kupić super zestaw za 1 zł !!!!!!!!!!!!!!!!! --------------------------------------------------------------------------------------- http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5102434 ostatnie minuty możesz jeszcze kupić super zestaw za 1 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi to smacznego:)) ja sie martwiłam ze nie tyje i waga non stop 60 pokazuje wczoraj sie warzyłam a tu 65;p trudno niebede sobie odmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×