Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Suelen to się teraz oszczedzaj. Twój Mąż ma teraz zadanie skakac przy Tobie. Mam nadzieje,że sie wszystko szybko unormuje! Trzymam kciuki! Myślałam,że bardziej skróciłaś włoski ale pasemka widać, ladnie;) A brzusio to bardzo duży już masz;) powiedziałabym,że wyglada już na 8 miesiac;) Ładne meble;) Sonka to teraz juz wiem o co Ci chodziło, hihi;) Ja piernicze,4,50 i 60 cm? jaki wielkolud! Tysia fajnie,że z Małą wszystko dobrze;) 700 g to juz dużo;) Napewno się odwróci... ma jeszcze na to troche czasu;) robie sobie owocowa herbatke.. taka sypana;) na tlc leci o nie udanych operacjach plastycznych! ochyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze przepisala mi na te skurcze w nogach magnez:P ja na szczescie juz po tej glukozie....ojejku jak sobie przypomne to az mi niedobrze...za slodkie:P Malutka dzisiaj troche buziolek pokazala i takiej fajne zdjecia mi porobila w tym 4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na ostatniej wizycie gin powieziała ze mał ułozony jest miednicowo na lewym boku , wiec tez mam troszkę stracha że się nie zdąży przekrecić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE przecież pisałam wam cały czas, że Ja jestem DUŻA ba nawet BARDZO DUŻA, a waga pokazuje po dzisiejszym ważeniu +6kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom moja Mala na tamtej wizycie dobrze byla przekrecona glowka do dolu a teraz sie przekrecila odwrotnie mam nadzieje ze znow zrobi tego fikolajka:P i sie przekreci glowka w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen bardzo duża to Ty nie jestes, bez przesady;) Ja mam nadzieje,ze Mała będzie dobrze odwrócona bo cesarki nie chce. Boje się jej bo bywały przypadki,że dziewczyny się nie wybudzały. M mi tez pare racy powiedział,ze ma nadzieje,ze normalnie będę rodzic bo się boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez się wydaje ze przed 30 tc Dzidzius moze pozmieniac swoje pozycje i jeszcze nie wszystko przesądzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia maluchy mają jeszcze troszkę czasu napewno się przekrecą a narazie tylko tak straszą mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej przerwie :) Najpierw pytanie do Madzia:) ....czy te pierwsze usg co mówili że dziewczynka było 2D,3D czy 4D ..a na jakim powiedzieli ze chłopczyk ( wiecie laseczki czemu pytam hi hi) Przeczytam do końca co napisałyście i wrócę ....jestem na 307stronie wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula to i tak niezle 307 strona, ja nieraz juz wysiadałam jak miałam do nadrobienia kilkanaście stron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula! i co z ta wysypka? uczulenie na gruszke czy to drugie? 307 strona to zaraz nadrobisz wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura przeczytałam ale naprodukowałyście ... Jus29 masz racje że czytać te zaległości to koszmar lepiej byc na bieżąco :) Więc zacznę od przywitania nowych koleżanek na naszym forum ...WITAJCIE MAMUŚKI..:) Suelen uważaj na siebie i maluszka bo jeszcze wizyta u Tuethe nas czeka:) Tuethe pierogi że mi nie przesłałaś to ci wybaczam ale pierniki musisz hi hi :)Na szczęście była to wysypka od gruszki ale dzięki za troskę :) Dziś byłam u dentysty czekałam prawie 2 godziny nim mnie przyjęła oczywiście borowanie bez znieczulenia koszmar nawet maleństwo było tym faktem niezadowolone bo kopało ...ale kolejna wizyta dopiero pod koniec stycznia więc spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , pytanko : Czy zauwżyłyście już że wasze maluszki mają swoje określone pory aktywności .? Bo mój Bartek to tak ok.5 rano pobudka i jak się rozchodzi to do 7mej.Póżniej w dzień to różnie ale wieczorem to punkt dziewiąta a On zaczyna szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula pierogów nie wyslałam bo trafiłyby do Ciebie w ciężkim stanie ale jak chcesz pierniki to poprosze adres, kupie puszeczke i wysle;) Ja jutro chyba pojde sie zapisac do dentysty bo mnie ząb boli i dziś zauważyłam,że dziura mi się robi:( a chcialam isc po porodzie, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yolanta moja najbardziej szaleje jak się kłade spać czyli tak ok 24;) ale w dzień też czasem szaleje;) różnie bywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam prezenty na gwiazdkę już wybrałyście coś ? Moja starsza chciałaby PSP lub Xbok 360 czy jakoś tak ale powiedziałam jej że to raczej jest niemożliwe bo są to bardzo drogie prezenty. Kurcze ja w ich wieku to chciałam jakiś ciuch a nie jakiś sprzęt wrrrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YOLANTA mój synek ma już swój harmonogram dnia :) zazwyczaj kopie sobie rano w godzinach 7-9 później cały dzień śpi i daje o sobie znać ok 22 do 1 rano :) TUETHE słoneczko idź koniecznie do dentysty, aby nie było gorzej. Jutro czekam na informację o zapisaniu się. Niedługo zacznę omijać posty Tuethe bo ona pisze zawsze o takich pysznościach a to pierożki, a to ciasto teraz pierniczki :) ślinka, aż cieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Mala to najczesciej wieczorem baraszkuje a tym bardziej jak jeszcze sie poloze to wtedy daje dzezu ostro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wogóle nie mam pomysłu na prezenty , mam chrześnicę 5cio letnią i pustkę w głowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula.. mój M chciałby xboxa 360 i chciałam mu go kupić na urodziny tzn myślałam nad tym jak jeszcze pracowałam ale moje plany uległy zmianie i nie wiem co kupić a mam jeszcze 2 tyg. Na święta zapewne kupie Mu ksiązke, sweter, koszule czy cos, nie wiem jeszcze. Wymyśliłam co kupić rodzicom ale nie wiem czy braciki się dołożą. Suelen jutro musze isc popłacic więc i do dentysty zajrze, mam nadzieje,że nie pocałuje klamki bo to dosc daleko:P Obiecuje,ze sie poprawie i już nie będe pisac tyle o pysznosciach choc jutro robie pizze na obiad;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen i jak tu niemieć zachcianek jak tu Tuethe takie smakołyki nam podsuwa :) Julcia będzie miała dobrze z taką mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a M się na mnie fuknął bo nie puściłam totka. Dobrze wie,że mam skleroze.. mogł mi rano przypomniec;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×