Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Suelen nigdy takich koralików nie widziałam... ale teraz wymyslala zabawki dla dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślcie, że Ja taka mądra :P to moja chrześnica Agusia mi mówiła o tym jak byłam u niej w listopadzie na urodzinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałam Suelen,ze sama na to wpadłaś. A to psikus;P Yolanta dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tuethe
chcesz rodzicom prezent robić,skoro ojciec ma Cie za nic ????? :O nie wiem,jak może sie po Tobie wydzierać.... w ciąży Jesteś i w dodatku bardzo pracowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE ktoś tu się martwi o ciebie :) Dziewczyny co wy ja nawet nie wiem o czym Aga czasem do mnie mówi :/ a ona ma jeszcze dwie siostry :) za moich czasów takich mądrych zabawek nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba tez uciekam....M wrocil z pracy wlasnie...a poza tym znow cos mnie rozbiera...glowa mnie zaczela bolec oczy mam takie dziwnie ciezkie i w ogole miesnie mnie tez pobolewaja:( kurde nie chce byc chora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYSIA idź ucałuj męża, a potem pod kocyk, napij się ciepłej herbatki z cytrynką i wygrzej się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest tak,że ma mnie za nic. Każdy ma zły dzień a jak na taki trafie to mi zawsze cos powie, tak odreagowuje. Ostatnio ja go wkurzałam jak gotował wiec jestesmy kwita;) Teraz chodzi i mnie zaczepia bo ma dobry humor wiec ja sie na niego nie gniewam. Sama czasem jestem okropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiaa dobranoc! Abyś jutro lepiej sie czuła. Suelen zabijesz mnie! Gadam z koleżanką i przypomniało mi się o parówkach w cieście z sosem jej mamy i mam takiego smaka na to,że szok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laseczki troszkę popisałam a teraz zmykam spać . Do zobaczenia jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen się obraziła na mnie za to,że znów o jedzeniu napisałam, hihi ;) uciekam bo mam isc na te miasto a troche czasu mi to zajmie a potem jeszcze ugotowac obiad:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie obraziłam się :) byłam w kuchni po mandarynki, obierałam dla siebie i męża i tak oto zjedliśmy cały kilogram :D ale pycha były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie doczytałam o parówkach, no teraz to będą mi się śnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, jak tam z rana? ja juz nie spie od 6, wczoraj dostalam drugi zastrzyk na podtrzymanie, pani zrobila mi ktg, z moimi myszkami wszystko w porzadku i nic wiecej sie nie liczy, aleeee jestem szczesliwa ;-) nastepna wizyta za tydzien ;-) wystraszyli sie irole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry z ranka .zycze milego dnia ja wlasnie czekam na fachowcow co mi dziury zrobia w blacie.moze sie wkoncu wygrzebie z tego balaganu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Was to nie można zostawić,nie nadażam potem czytać. Wyczytałam że Dzieciątko ma do 34 tygodnia czas żeby sie ostatecznie ułożyć do porodu,tzn że mamy jeszcze czas A u mnie na wysokości pępka.......uwaga......117cm Niezła za mnie "laseczka" TUETHE poproszę o przepis na pierniczki,jak nie jest strzeżony hahah upiekłabym z dzieciaczkami. JUS komada bardzo dobrze się sprawdza jak masz mało miejsca.Miałam taką dla Jaśka,miał tylko kącik swój w naszym pokoju.Zajmuje mało miejsca i jest wielofunkcyjna.Szczególnie kąpiel na odpowiedniej wysokości.Polecam z doświadczenia. SUELEN czy w związku z RR masz jakieś dodatkowe badania zalecANE,TYPU BIAŁKO W MOczu? Obserwuj szczególnie ran czy nie masz obrzęgów,które nie zmniejszają się po nocy.Nie chodi o nogi,a raczej twarz,ręce.Czy Twój lekarz widzi zagrożenie zatruciem??? Ale przesłuchanie hahaha.Oczywiście nie musisz odpowiadać.Po prostu byłąm w podobnej sytuacji. PUSZKU Jesteś pod opieką lekarzy,będzie dobrze. :-) Sałątkę śledziową robię bez przepisu. prościzna 1 puszka groszku 1 słoik papryki konserwowej -pokroić 1 słoik górków konserwowych-pokroić 2 słoiki śledzi kwaśnych-oberwć skórki i pokroić do tego troszkę majonezu i kwaśnej śmietany możesz dodać posiekaną cebulę,koniecznie sparzoną Kwasota jak nie wiem ale u mnie się zajadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, ale dzis pospalam, dopiero sie obudzilam, za to nocka byla nieciekawa. Ja tez marcowka- u mnie rowniez 117cm wiec sie nieprzejmuj. Tuethe- przylaczam sie do prosby o przepis na pierniczki. Milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jak to jest u Was w sprawie porodu, bo ja wczoraj zapytalam mojego Robcia i on powiedzial ze nie chce byc podczas porodu ze mna....troche mnie to zmartwilo ale z drugiej strony nie bede nalegala, zapytalam czy bedzie chociaz za drzwiami to mi powiedzial ze tak jesli zdazy z pracy dojechac....no teraz to juz wogole z tego nic nie wiem i nie rozumiem, chyba razem oczekujemy dzieci a nie tylko ja i powinnismy razem to wszystko przezywac, wiem ze na okres porodu ojcowie biora urlopy przeciez i tak na wczasy w tym roku nie pojedziemy wiec ten urlop moze zostawic dla nas, kurde troche mnie to zasmucilo to jego podejscie tym bardziej ze bede rodzic a Irlandii, boje sie ze czegos nie zrozumie no i wiecie bliznieta - czyli porod podwojny, myslalam ze chociaz za reke mnie potrzyma przeciez nie musi gapic sie miedzy nogi, ahh ale sie wyzalilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU faktycznie Faceci są dziwni.Też wolałabym mieć blisko siebie pomocną dłoń,ale nie chce to trudno.Nie mogę Go zmusić.Boi sie traumatycznego przeżycia(u dentysty mdleje hihihi)Za to po powrocie do domku,przejął na siebie prawie wszystkie obowiązki.Każdy z Nich jest inny. Mój Maluszek nie wkłada mi jeszcze stópek między żebra,ale czuję się tak jakby się "rozchodziły"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) puszek... my już przed ciążą o tym rozmawialiśmy i u nas było to od początku naturalne, że mój mąż będzie ze mną, nie musiałam go przekonywać, sam chciał, powiedział nawet, że to jest najważniejszy moment w życiu i musi być z nami. przy sali porodowej jest prysznic i położna mówiła, że one są też spokojniejsze jak partner czy mąż są z żoną, bo jak jest czas i chęć to można wejść pod prysznic i są spokojne, bo facet zadba żeby się nic nie stało, a poza tym jakiś masaż po plecach czy coś to tylko mój mąż :) może jeszcze Twój mąż zmieni zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje maluchy kopia mnie od srodka jakby w szyjke macicy i to tak boli strasznie - ale niech boli dobrze ze sie ruszaja :-) bardzo boj sie zastrzykow a jak wczoraj mieli mi robic ten na podtrzymanie to myslalam ze zemdleje ale jak siostra powiedziala ze z dziecmi wszystko ok itd, itp to kamien spadl mi z serca i ten zastrzyk moze mi zrobic - moze glupio to zabrzmi -nawet w oko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede go namawiala bo pozniej zobaczy krew albo jakis krzyk uslyszy to moze bedzie mial pretensje ze go zmusilam, albo przedstawilm porod w innym swietle, ostatnio jak robili mi badanie szyjki macicy A TO W IRLANDII JEST RZADKOSCIA NORMALNIE TEGO NIE ROBIA I UWAZAJA TO ZA COS NIEPOTRZEBNEGO to moj R chcial zwiac z gabinetu bo przyznam ze mnie to bolalo bardzo ale przezwyciezyl strach i zlapal mnie za reke, siostra stala obok mnie i masowala mi cialo i mowila tak JESTEM TU PO TO ZEBYS SIE ROZLUZNILA I JESTEM TU PO TO ZEBYS PRZESZLA PRZEZ TO DZIELNIE, JESTES WSPANIALA, I DOBRZE SOBIE RADZISZ HAHA ALE CYRK BYL NA KOLKACH , a w sumie jesli chodzi o to badanie to ja go w Polsce mialam robione 10 tysiecy razy tylko irole siebie tak nakrecili i mnie przy okazji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcowka - Twoj tez nie chce byc podczas porodu, boi sie? Inwazja zazdroszcze, moj jest opiekunczy bardzo ale jesli chodzi o pood to ja nie wiem co sie z nim stalo, chlop jak dab 190 cm wzrostu waga ciezka haha a chyba boi sie krwi ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×