Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

hej kobietki, bylam na wizycie kontrolnej w szpitalu i okazalo sie ze doktor nie dojechal, powiedzialam ze mam problem z krwawieniem i bolami brzucha, kazali mi jechac od razu do innego szpitala godzina drogi, ale u nas sniezyca i jechalismy 2 godz, w szpitalu z wielka laska zbadali mi szyjke jest zamknieta!!! zrobili usg, slyszalam serducha!!! i dali mi zastrzyk podtrzymujacy, chcieli mnie zostawic do jutra ale sie nie zgodzilam, jutro musze jechac po drugi zastrzyk ale u nas taka mgla i sniezyca ze masakra, ciesze sie ze wszystko ok a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek mogłaś zostać w szpitalu do jutra, poobserwowaliby Cię w nocy i nie musiałabys sie męczyć jazdą jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Biedronko- witaj. Dzis w nocy pospalam, nawet tak mnie noga niebolala jak zwykle. Zlapalam katar i jeszcze w gardle mnie drapie, zaraz zrobie mleczko z miodem i czosnkiem- mam nadzieje ze pomoze, Puszku- to bardzo dobrze ze u ciebie i u dzieciatek wpozadku-uwazaj na siebie. Milego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia-:)
NICK------WIEK----MIASTO-------TERMIN-----PŁE ---IMIĘ ewka4127.(24)....Szczecin....28.02.11 tahitiana.(23).....podhale .....28.02.11 Nassani.(26).......Wwa .........28.02.11x2..K+M...Agata+Dariusz Milutek.(23).......śląskie.... ...28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011.(31)...Wejherowo....1.03.11 ja też marcówka.(29)........zach-pom.....1.03 .11...M...Julek/Staś madzia_ .(25)........świętokrzyskie......1.03.1 1.....M...Adrian Paulka_Paulka.(30)...Radom.... .1.03.11 mama 35 (35)...... małopolska ....1.03.11 Shastraa(26) ......Łomża..........2.03.11... Upsy (26)...........podlaskie.......2.03.11... Rybki_trzy(23).....śląskie.... .....2/3. 03.11...M... Staś Historynka(23).......Kraków...... 3.03.11 elwir_a(32)............Warszawa....3.03.11...M.... Kacper Andzia (24)............Kraków........4.0 3.11...M...Kubuś jestem jestem(27)...Rzeszów........4 .03.11...M.....? tuethe.(21)...........TG(śląski e)......4-6.03.11..K...Julcia Ewelunia21(24).......Skierniewice. ....5.03.11..córcia?... mooniśka(25)..........Niemcy....... ....5.03.11 Cymbałka(26).........Wejherowo..... .6.03.11 Kathaya(23)...........Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78(32)..........Dąbrowa górnicza..6.03.11.M..sebastian ,szymon daria2010(31)........warszawa.........06-03-2011..synek(3 7)....Poznań.............. 8.03.11 Magda_1980(30)......łódzkie......... .....8.03.11...córcia ewelona(29)..........świętokrzyskie......9.03.11 git(23)................kuj-pom ..............9.03.2011..synek Zuzka23(24)..........opolskie...... .......10.03.1.M....Bartuś katia 30(28)...........Żary(lubuskie).....10.03.11 szczęśliwa78(32).....WLKP........ .......12.03.11 puszek666(30)........Carlow IRL........12/13.03.11 x2... karolina_r22(22).....Gdańsk)..............13.03.11..M... Bartosz gula(34)................kuj-pom.. ...........14.0 3.11 single_mama(28)......Dublin......... .....14.03.11 fonia29(33)............Wawa....... ........14.03.11 Betty82(28)...........Wielkopolska ......14.03.11 Jacobs(23).............wielkopolskie......15.03.11 Inwazja (27)...........śląskie..............15.03.2011...k. Gaja Eli122(27)..............Wielkopolska. .....poł.marca melonik85(24)..........Lubuskie.... ........17.03.11 Migotka8765(18)......małopolskie........17.03.2011...Bar tuś Agniecha8087(23).....Slask->Rybnik... .18.03.11 Murzynek2011(21)....Jaworzno (śląsk)..20.03.11.....M....Tomek ila78(32)................Wieruszów...........21.03.11 kalina(22)..............śląsk... ..............21.03.201 Lidian (28)....................................22.03.2011...córcia Ania.Minia.83..........Warszawa..........23.03.2011 J Nesteatropica................................23.03.11 ona 1988(22)..........Tarnów..............23.03.2011 malwka85(25).......Ruda Śląska...........23.03.11 ilosiaaa(24)..........Płock..... ............23.03.11...córeczka ORLLA(28)...............Belfast....... ......23.03.11 kasia1919(24)......Katowice.......... ....24.03.11 drunia(23)............Łódż.... .............24.03.11 Suelen(26)...........Zgierz...... ..........24.03.11..M..Nataniel dorcia80(30)........Wwa........... ......24.03.11 swem(33)............dolnośląskie ..........25.03.11 mzebr(28)...........Białystok... .........25.03.2011 Michał Patryk Drugie Szczęście(32)...Warszawa......25.03.1 anka87(23)............Wieliczka...... ....26 .03.11 oRunia(33).............Gliwice....... ......26.03.11 singri(26)..............Warszawa.... .....26.03.11 kropeczka2011(23)..podlaskie...........27.03.11 dani_83(27)............kuj-pom........ ....27.03.11 beatuska(19) .........LUBUSKIE ..........27.03.11 aniorek9(38)..........pomorskie....... ..28.03.11 ...k..Nadia lub Sandra manika74(36)..........zach-pom......... .30.03.11 jus29(29)...............mazowieckie... ...31.03.2011..córcia Tysiaaa(21)..............mazowieckie......13.03.2011...co rka...Lenka biedronka1985..........Warszawa.........17.03.2010 córka ...Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_:)
Witam Wszystkie przyszłe mamusie:) Bardzo dawno mnie nie było, ale to z nadmiaru obowiązków. Teraz wzięłam urlop na studiach więc będę miała więcej czasu:) Ostatnio byłam na wizycie i przeżyliśmy duże zaskoczenie dotyczące płci dzidziusia. Od dwóch miesięcy byliśmy pewni że będzie córcia, mówiliśmy już cały czas do niej Julcia, a teraz okazało się, że to jednak chłopczyk... wiadomo, że najważniejsze jest to, żeby maleństwo było zdrowe i właściwie płeć nie jest dla mnie bardzo istotna, bo to nasze pierwsze dziecko, ale czuje się troszkę zmieszana. Imię mieliśmy wybrane dla chłopca też (Adrianek), ale minie chyba kilka dni zanim się tak całkiem przestawię na myśli o synku. Dobrze, że akcesoria dziecięce i ubranka staram się kupować w neutralnych barwach (żeby potem były dla drugiego dzieciaczka), a nie kupowaliśmy typowo dziewczęcych. Ale tak poza tym to wszystko jest u nas ok, poza typowymi dolegliwościami występującymi w ciąży (zgaga, ból pleców, skurcze łydek, zaparcia, bezsenność itd.) wszystko jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamusie ;-) ja oczywiscie poszlam spac pozno a nie spie od 5.30, jestem padnieta ale zasnac nie moge wiec wstalam isiedze na kompie, moj nie poszedl do pracy, tzn nie pojechal, w irlandii nie ma opon zimowych, my mamy wlasnie letnie niby nowe ale same wiecie jak jest slizko na drodze, tu w irlandii wszyscy kierowcy maja letnie opony i jezdza 30 na godzine, stwarzaja zagrozenie dla innych, my mamy ciezkie i wielkie auto i jak wracalismy wczoraj ze szpitala to nie moglismy stanac w danym miejscu zeby skrecic, masakra jakas, tuethe wiem moglam zostac ale upartosc kobiety w ciazy nie zna granic - na szczescie czuje sie super madzia - napewno dla ciebie jest duzym zaskoczeniem ze bedziesz miala chlopca a nastawialas sie na dziewczynke, powiem ci ze ja wybralam dla synka szymus i tak mowilismy caly czas ale od pewnego czasu zmienilo sie na adasia a ja dalej mowie do brzucha kasia i szymus ;-) dobrze ze dzidzia zdrowa, a w ktorym tygodniu powiedzieli ze bedzie dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zastanawiam sie co z Nassani ona juz b dawno nic nie napisala a jest w ciazy blizniaczej, troche mnie to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana mamusie ja to dzisiaj mialam ciezka noc boli mnie brzuch ale jakos tak dziwnie nie jest to zwykly bol tylko taki dziwny wczoraj czulam jakbym miala jakis skurcz ale nie wiem zabardzo jak to rozroznic co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedoswiadczona witaj - w ktorej czesc brzucha cie boli a moze inaczej opiszesz bol w sensie skurcze, klocie itp. bralas nospe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolna czesc brzucha jak sie rusze nawet delikatnie to czuje takie jakby klucia a czasami to mnie zlapie scisnie taki bol a po chwili pusci i dalej boli ale juz mniej ostatnio mam troche strsow niedogaduje sie z mezem i moze przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry....ale nas zasypało.... Puszek...cieszę się,że wszystko w porządku :) niedoświadczona_ja miewam takie jakby skurcze jakby mi ktoś jajnik wyrywał...w nocy jak sie przewracam z boku na bok....trzyma parę sekund i puszcza...ale np raz w nocy...pytałam mojego gina powiedział,że to więzadła....ale jeśli się martwisz i ból dokucza Ci częściej to zadzwoń do lekarza lub się do niego wybierz....niech sprawdzi czy wszystko ok....lepiej dmuchać na zimne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam ginowi o tym wczesniej bo mialam takie bole w 3 miesiacu jak jeszcze pracowalam to powiedzial ze to nic sie nie dzieje, ale teraz tez mu powiem w sobote ide na usg 3d swoja droga to juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze moje malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co to za uczucie...kiedy nie można się doczekać na widok maleństwa....ale spokojnie sobota tuż,tuż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty82 Ty juz mialas takie badanie? mam nadzieje ze malenstwo nie bedzie spalo chcialabym potwierdzic plec bo na zwyklym usg gin powiedzial ze bedzie dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja we wtorek byłam na 4d....tzn najpierw lekarz przeprowadzał usg w 2d wtedy robił pomiary i oglądał narządy i podła nam płeć...:)potem przełączył na 4d byśmy mogli ładnie pooglądać buziaczka naszej córci....niestety mała nie chciała całej buźki odsłonić....ale widzieliśmy część jej pysia...oczko,nosek i usteczka....cały czas zasłaniała się łapkami:)widzieliśmy jak wkłada paluszki do buzi i jak ziewa.... powiem Ci,że jak dzidzia śpi to może nawet i lepiej (może uda się ją obudzić)....nasza szalała i ciężko było uchwycić np by pokazać płeć w 4d....ale i tak jestem zadowolona....lekarz mówił,że najlepsze zdjęcia buziaczków wychodzą pod koniec ciąży..... :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedoswiadczona - takie bole sa normalne, rozciaga sie macica, najgorsze sa regularne skurcze i plamienia swieza krwia, aha stres tez robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry .chcialam sie przywitac i znikam dzisiaj moze pojade do mamy.milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) jakis taki dziwny ten dzien....nic sie nie che....jestem jakos anty nastawiona..... madzia powiedz dlaczego wzielas sobie dziekanke? boisz sie ze nie dasz rady? i powiedz co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ;) ja już zmieniłam pościel, wstawiłam pranie, posprzątałam kuchnię.jakoś dużo energii mam dzisiaj :D zastanawiałam się nad kombinezonem, czy ten co mamy starczy, moja mama chciała kupić kombinezon jeszcze jeden grubszy, ale ją wyprzedziłam, po co ma kupować nowy, kupiłam używany, niestety różowy, ale trudno ;) http://allegro.pl/kombinezon-z-prosiaczkiem-disney-0-3m-i1342759005.html jak będzie zimno to Gajcia będzie w misiowym i w tym, myślę, że się oba przydadzą i tak, choćby do wózka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj teraz to przegiełyście z tym pisaniem na prawdę!!!! Ja tu was chciałam przywitac o 6.30 bo kompa odpaliłam ale nie, nie mogłam bo tu tyle stron do nadrobienia:/ witam nowe koleżanki nie wiem kogo juz witałam a kogo nie:d ktoś sie mnie o coś pytał chyba jestem jestem?? jak ja smaruje to krocze bodajże?? normalnie że tak powiem:) leje oliwkę no i masuję zaleca się najbardziej masować tę część między hmmm jak to ładnie napisac :D wejściem do pochwy a odbytem haha nie mów M że to robisz mój zwariował i mówi że on by chciał i mnie katuje więc się ukrywam i mówię że juz nie smaruje :D a wiadomo po co on chce mi "pomóc" w tej sprawie:/ a tak codziennie to ja takiej pomocy nie potrzebuje:D:D więc jakbym mogła cofnąc czas to bym mu nie powiedziała:D:D:D no to i do Szczecina zawitał śnieg :D mało bo malo ale w mojej części miasta parlaiż:/ nie wiem czemu tak na prawdę... nie dojechalismy z jasiulą na pianino musiałam odwołać a do szkoły jechalismy ponad godzine a normalnie 10-15 minut:/ cos ucichł temat zakupów:) wózki już wybrane na 100%?? bo ja to znowu zgłupiałam i pomyslałam sobie że jakby taki śnieg był też w przyszłym roku to spacerówką od xq to chyba tak średnio na spacer sie wybrać. więc znowu powróciła do mnie moja kochana mura a wczoraj skończyła się aukcja na spacerówke od mury za 800 zł:/ i sie wkurzyłam bo mogłam ją kupic i dokupic tylko fotelik z bazą i gondolke może nawet by się używana trafiła w dobrym stanie i by było dużo taniej:) ehhh nie wiem czemu mi ten wózek tyle problemu sprawia nie rozumiem sama siebie dlaczego jest dla mnei taki ważny. Dlaczego nie zastanawiałam się az tak długo na butelką czy nad ubrankami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Kat ale z Ciebie ranny ptaszek. Pomogło mleko z miodem i czosnkiem?:) Madzia witaj. Widze,ze córcie chcieliście nazwać tak jak ja:) Ja mam nadzieje,że mi Mała niespodzianki nie zrobi;) Zreszta na badaniu perfidnie rozkroczyła nóżki i nic nie dyndało;) Puszek ciesze sie,że dobrze sie czujesz:) Mnie dzisiaj tez troche brzuch boli ale to pewnie tak jak Puszek napisała... macica się rozciąga. Mała ma tez coraz mniej miejsca w środku i bede to tez coraz bardziej odczuwać;) Jestem jestem mi też sie nic nie chce. Gadałam z Ciocią bo Mama powiedziała,ze będę piec pierniki i poprosila,żebym też dla niej i dla Wujka upiekła chociaz troche. A mi siętak nie chce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D....kiedys juz mu wspomnialam ze taki masarz sie robi to w oczach od razu pojawily sie jakies chochliki:D Ale powiedz to jest masarz...hmmm....na zewnatrz? tzn masujesz to miejsce tak jak brzuch:D....nie wkladasz nigdzie palcow:D:D......jak to brzmi:P........debilnie:D:D no ale inaczej sie nie da postawic pytania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja łądny ten kombinezonik;) Ewka my chyba wszystkie mamy problem z wózkiem bo wkońcu to będzie pierwszy pojazd naszych Maleństw. Reszte sie łatwiej wybiera więc się nie martw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka.. o wiele łatwiej wybrać ubranka i inne rzeczy niż wózek, to będzie pierwszy pojazd naszych maluszków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×