Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Sonka ja mam 95, miesiąc w pracy mnie nie było a brzuch urosl, na pewno powiedzą ze urosł sporo przez ten czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus ja to ogladałam w sklepie ale stwierdziłam,ze nie mam gdzie tego postawic wiec nie kupuje... Sonka ja mam 90, wczoraj mierzyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez nie ma gdzie postawic,ledwo na lozeczko znalezlismy miejsce, ale ze jest na kołkach to bedzie jezdzic z kąta w kąt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech chyba juz bym chciala znac na 100% płeć, bo juz mi się nie chce nazywać dziecka Maluszkiem tylko imieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudziana? nie podobaja mi sie tacy faceci, blee;P Na 100 % bedziemy wiedziec jak się urodzi choc mam nadzieje,że Julci to Julcia a nie Mateuszek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio nie potrafil dobrze okreslic, ale za tydzien 4D powinnam juz wiedziec, jesli się nie odwroci:) (Boze jak to szybko zlecialo, pamiętam jak pisałam Wam ze usg dopiero 11 grudnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez się tacy nie podobają ale lepsze to niz tacy malutcy i chudziutcy hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ciekawa czy jutro mnie zapisza na usg w przyszlym tygodniu bo musze moją Małą zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dzisiaj jak mu powiedziałam ze ważę już 61 kg to stwierdził ze strachem ze jaktak dalej pojdzie to go zgniotę przy sexe jak będe na gorze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yolanta nie przejmuj się wagą! ;) Jus ale Ci Mąż powiedział... moj sie przynajmniej juz nie obija o kosci miednicy bo tłuszczykiem się pokrywa powoli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus do szkoły rodzenia nie idę. Sonka ja w brzucholu dokładnie tyle co i Ty :) A i moja waga niestety juz 10 kg do przodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście :) jeszcze nie doczytałam, ale napiszę co tam u nas po wizycie. Szyjka jest skrócona, Panią doktor to zmartwiło powiedziała, że mam leżeć i brać Luteinę 3xdziennie, abym nie urodziła jeszcze w y tym roku. Dostałam także kolejny lek na nadciśnienie Cordafen plus Dopegyt jak dotychczas. Troszkę się wystraszyłam, a już najbardziej mój mąż. Mam także do zrobienia mocz, krew i test na glukozę z 50mg. oraz Ja mój brzuch i pysio :) http://img571.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img571/3549/dscf5243.jpg&via=mupload

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie tez nie podobaja faceci jak pudzian.owszem jak troszke miesni jest to fajnie wyglada ale wole szczuplych facetow.bo pudzianowi predzej czy pozniej te "miesnie" sflaczeja i zwiotczeja i jak bedzie wygladal jak slon fuuujjjjj.a piszac ze bedzie mial cos z pudziana mialam na mysli ze byc moze sie duzy urodzi.kolezanka naturalnie urodzila synka 4,50 i 60 cm ja sobie tego nie wyobrazam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa chyba bede rodzic w Sochaczewie choc jeszcze sie zastanawiam nad tym a Ty pewnie w plocku?.....niedawno wrocilam do domku.....jeszcze po drodze samochod mi sie dookola obkrecil:P mamuska moja sie wystraszyla troche ale nie jest jeszcze tak zle u mnie drogi tak w miare poodsniezane...wiec tak Kochaniutkie gin powiedziala mi ze Mala wazy 700g....jak narazie plec jej sie nie zmienila i raczej sie nie zapowiada na to zeby sie zmienila wiec bardzo mnie to cieszy:) dzis mnie zwazyla i tez 10kg jestem do przodu:P no ale tak Malutka sie przekrecila jest teraz nozkami do dolu niestety:( i jesli sie spowrotem nie przekreci to raczej czeka mnie cesarka:( i to mnie zasmucilo....troche mi sie zeszlo zanim nadrobilam to co ponapisywalyscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×