Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

No, ale chyba wie, że u was teraz wszystko idzie na maluszka, niech zrobi prezent dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna! nie było placków w lidlu. Jak bracik nie znajdzie w biedronce to jestem w czarnej dupie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam ponad godzine temu Mężowi smsa czy kupić flaszke. Odpisał mi jak weszłam do domu. Ten to ma rułe:P Co dziś pichcicie? ja zaraz ide po krupniczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki....mnie wczoraj jakos dziwnie brzuch bolal i byl taki twardy...a co do jazdy samochodem to ja jeszcze jezdze ale rzadko ostatnio mialam akcje stalismy na gorce i kolesiowi przedemna zaczal samochod zjezdzac na mnie i trabilam i trabilam i nic przyjebal we mnie i pozniej tlumaczyl sie tym ze tak przed nim ktos cofal a co to mnie obchodzi on we mnie przyjebal a nie ktos tam...u mnie jest -10...tuethe torcic fajowy i pewnie pyszny:P u mnie mama wczoraj zrobila pierogi z kapusta i grzybami ale miala wyrzerke:P a co do sprzatania to ja ogarniam od pon i jakos mozolnie mi to idzie...mam nadzieje ze dzis skoncze:P ale sie rozpisalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś jem naleśniki z dżemem, jakąś taką ochotę mam, a K. może iść do mamy (i tak idzie) więc jak znam życie da mu obiadek bo jest biedny. A któraś pomoże mi z tymi moim firankami, bo się moczą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia mnie dzisiaj cos lewa strona brzucha boli. Mam nadzieje,ze Mała się dziwnie ułożyła i to dlatego bo juz schizów dostaje... Albo przez to,ze dzisiaj duzo chodziłam? Suelen tez dzis myslalam o nalesnikach z dzemem ale zrobie M tortille to i ja jedna zjem(brat mnie uratował, pojechal do carrefura). Z firankami Ci nie pomoge, niestety. Moja by musiała isc do prania ale smole to. Wczoraj Mama chciała mi okno umyć ale już mi było zimno więc powiedziałam,ze nie ma tego ruszac bo Michał ją ochrzani-podziałało, hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia ale nie potrzaskal Ci z przodu auta niczego? ale bym ochrzaniła takiego palanta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakimś forum wyczytałam, aby namoczyć firanki w wodzie z sodą :/ a co mi szkodzi, spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia moze i wczesnie ale ja sie boje porodu przedwczesnego i chce miec do konca roku wszystko zrobione! ;-) tata blizniakow - moj brzuch tez mi twardnieje, codziennie, ale to sa tak zwane skurcze braxtona hicksa - jak narazie powinny byc bezbolesne, dobrze ze ciaza jest dwukosmowkowa i dwuowodniowa, ja tez w takiej jestem, jesli chodzi o bole brzuszka mozliwe ze to jest normalne, ja ich nie mam, moze dzieci sa wieksze od moich i rozpychaja sie w macicy, skonsultujcie to z innym lekarzem, ja bym tak zrobila, ja swoja ciaze konsultowalam z 2 lekarzami, dodam ze ja tez nie pracuje bo po pracy wlasnie mialam jakies krwawienia itp, w domu zwolnilam, nie odkurzam nie myje podlog, poprostu zwracam wieksza uwage na siebie i dzieci, a brudna podloga moze zaczekac na mojego partnera ;-) jesli chodzi o cisnienie to ja mam 100 na 50 a u lekarza hmnnn 130 na 70 to jest podobno syndrom bialego fartucha, stres u lekarza itp. tym nie nalezy sie przemowac. mam nadzieje ze dzisiaj na wizycie wszystko wyjasni wam lekarz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam ostatnio taki proszek do wybielania w rossmanie firmy domol, i ładnie wybieliło, a domowych sposobów nie znam bo my mamy tylko jedną firankę ;-)) o sodzie też słyszałam, raczej nie zaszkodzi mój M dziś w kuchni króluje ;-))) ja zaraz za szykowanie na zebranie do szkoły syna się zbieram a że mi trochę wolniej schodzi ...;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja mialam kolke 2 dni temu, az chodzic nie moglam, a w ten dzien bylismy w tesco, tzn umowiam sie z moim ze on podjedzie pod tesco a ja tam przyjde z domu a to kawalek drogi ale chcialam sie przewietrzyc, pozniej chodzilismy po sklepie no i w domu po zjedzeniu obiadu kolka gotowa wiec moze to od chodzenia sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie watpie zeby to podzialalo na niego jest wredny jak malo kto, a najbardziej lubi ciagnac od ludzi pieniadze szkoda gadac normalnie.nie wiem jak to bedzie:/pewnie bede musiala kupic a malemu nie kupie bo skad kase wziasc:/:/:/;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz emerytury nie ma malej bo ma gornicza jest sam ,ale niby tam 200 zl na leki daje jest po zawale jakies tam raty placi ale nie wierze zeby go nie bylo stac , na rachunki mu daje polowe bo mieszkamy razem na pietrze to my na polowe a babka na dole ale ona ma swoje liczniki tylko woda jest wspolna.zastanawiam sie czego nie zaplacic zeby kupic ten wegiel:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek ja mam kolkę od chodzenia non stop, wczoraj kawałek który przerabiam w 20 minut szłam prawie godzinę ;-)) sonka współczuje, bo jako dziadek to mógłby fundnąć, a tak pewnie mieliście uzgodnione że raz ty raz on Suelen mi pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) mogę się dołączyć do tematu? ja mam termin na 01.04.2011. i juz nie moge się doczekać mojej małej księżniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek mam nadzieje,ze to kolka... Dzisiaj sie nachodziłam i ciągle cos robie.. Sonka nie wiem co Ci doradzic. Powinien wiedziec,ze teraz wszystkie pieniadze ida an dziecko. Niektorych ludzi to ja nie rozumie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka, jesli nie kupisz to on kupi prawda? i bedzie cieplo w domu bo przeciez on nie bedzie w zimnym siedzial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe na szczescie nic sie nie stalo ale widac bylo ze gostek dopiero chyba co prawko zdal bo taki jakis zamotany pow ze 50zl moze mi dac bo on nie ma czasu ze mu sie spieszy ja mowie no ok jak chce dac to czemu nie ale nic na szcescie sie nie stalo...no ja niestety musze sobie wszystko sama kupywac i mial i rachunki placic bo jak narazie to sami mieszkamy i tak co miesiac kolo tysiaka idzie na mial i rachunki....a tym bardziej juz sie muszez aopatrzyc jak mala przyjdzie na swiat bo przy niej to musi byc bardzo goraco zeby pupa jej nie zmarzla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj abyssa, jasne ze mozesz, skad jestes? jak sie czujesz? czy to pierwsza ciaza? napisz cos o sobie, i dopisz sie do tabelki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka a co do taty to na prawde jakis dziwny facet tym bardziej ze wie ze macie inne wydatki bo dziecko w drodze...ja babke swoja mam taka sknere...bo ja jej inaczej nie umiem nazwac...ja bym mu powiedziala wprost ze nie mam za co kupic i nie kupie a jak on jeden raz wiecej kupi to nic mu se nie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kurde sama nie wiem jeszcze mam wizyte u gina znowu 80 zl i badania zrobic na ta wizyte sama nie wiem jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 22 lata i pierwszy raz w ciąży :) Jestem z okolic Torunia. Moja ciąża przebiego ...hmmm... dobrze pod tym względem, że mala sie dobrze rozwija ale fatalne samopoczucie. Do końca 5 miesiąca wymiotowałam po 20 razy dziennie, schudłam prawie 10 kg i tym sie własnie troche martwie. Moge zapytać ile przytyłyscie do tej pory? Mi brakuje jeszcze 1,5 kg do wagi sprzed ciąży i boję się że przez to może być coś nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka skoro twoja kolej to raczej nie masz wyboru. Dziadek jak bedzie mial troche oleju w glowie to sam powie ze kupi bo wy macie duzo wydatkow teraz a nastepnym razem juz kupicie wy....no ale skoro z niego sknera to nie ma sie co "prezentu" spodziewac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abyssa ja mam teraz 8+ a dzis zaczal mi sie wlasnie 29tc. Musisz zapytac swojego gin o wage.....ale jesli malutka rozwija sie dobrze a tobie badania wychodza dobrze to mysle ze nie masz czym sie martwic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abyssa witaj;) jesli tyjesz to sie nie martw. Ja tez schudłam przez pierwsze 4 miesiace ale juz to nadrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×