Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

mnie ostatnio siostra normalnie wkurw!! Mialam napad smiechu....strasznie sie smialam az mi lzy poszly;) a ta mi mowi zebym przestala bo sie cos Miskowi moze stac! 😡...powtorzyla to z 3 razy a nie bylysmy same.....!! zezloscilam sie sie wtedy.....bo mi chyba smiac sie nie wolno a tylko zloscic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudo torcik!!:) kasia dzia kochana zmontuje sobie taka szczotke;p super wyglada;p Suelen niedenerwoj sie kochana Natus jest najwazniejszy! a męzowi zasadz kopa w dupe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K. matka i babka jeździły po mnie, a mój K. siedział cicho, no to mówię do niego, że może by się coś odezwał, a on że on nie będzie nic mówić. Poszłam na zwolnienie, leżę, dbam o siebie, ale w pracy jest problem :( dziewczyna na moje miejsce znalazła się w szpitalu w stanie ciężkim i trzeba podszkolić nową osoby robota na 2-3 godziny, a potem na telefon. Miałam jechać autem i wrócić autem, siedzenie przecież mnie nie zabije. Jestem tak zła na K. że szkoda gadać jak on mógł pozwolić, żeby jego rodzina tak po mnie jeździła!? tak to ich Natanielek nie interesuje, mają nas w du** a teraz ku*** troskliwe babcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE super :) widzę, że dalej bawisz się z masą cukrową :) mnie jakoś to nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe no jestem pod wrażeniem tego tortu!!!! nie mam pojęcia jak Ty to zrobilaś!!! Suelen nie denerwuj sie - napij sie melisy:) i olej innych mnie też moja teściowa wkurza , potrafi być wredna a moj M czasem jak małe dziecko da jej sie podejść i palnie głupote za głupotą!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen ale dlaczego ci tak powiedzialy?? Naprawde mogly by sie pochamowac z takimi tekstami..nie przejmuj sie nie ma sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen kiepska sytuacja...Powinien stanąć w Twojej obronie. Jeśli masz pracować to proszę uważaj na siebie. Napewno nic się nie stanie a One nich sie w dupe ugryzą! Nie przejmuj się proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one jeszcze więcej mówiły, ale napisałam te najdotkliwsze dla mnie, a wszystko dlatego bo jutro miałam iść do pracy na 2-3 godziny, poproszono mnie, a nie kazano. Czuję się na siłach to czemu nie. Nie mam melisy :( dawno nie miałam z mężem cichych dni, ale nie ustąpię, bo jego rodzina ma mnie za jakąś kretynkę po której można jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie! Na Nastepny raz bedziesz miala nauczke by nie siedziec cicho jak twoj maz nie ma jezyka! Ja zapytalabym sie co sie nagle tacy troskliwi zrobili..... A meza zjebala porzadnie w domu!! Ale swinia z niego ze nie stanal w twojej obronie.......ale tacy sa czasem faceci ze cos ich omota i w danej syt nie wiedza jak sie zachowac.....dlatego trzeba dac im nauczke :P;)...by zapamietali raz na zawsze jak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki;) Starałam sie;) zaraz ide prezent pakowac... Suelen ściskam Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE to jednorazowe wyjście miało być, a zresztą w tej samej firmie pracuje K. jest serwisantem w mojej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze przeciec nie idzisz orac do pola :P bez przesady ciaza to nie choroba ze mamy siedziec w domu na dupie. A skoro sie dobrze czujesz to czemu nie..a maz powinien cie bronic w takich sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, piekny torcik - normalnie zawodowstwo :) suelen, nie wkurzaj się , faceci to buraki po prostu, my jesteśmy po Twojej stronie, ja czasem mam wrażenie że dla mężów zawsze na pierwszym miejscu będzie mamusia :P np. mamusia nie może przeciez iść pieszo do lekarza trzeba zawieźć, a żona ? młoda jest niech zapieprza na piechotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen nie martw sie moja teściowa ma mnie za gówniarza ( rzeczywiście nie jestem wiekowa :P) ale traktuje mnie z buta ... bo jej drugi syn i synowa mają po 30 lat a my 21 i 23 i tak na prawde nic mnie nie szanuje , probuje mi narzucać swoje zdanie a jak mowie że sie nie zgadzam ze coś jest zlym pomyslem to nie przyjmuje tego do wiadomości... mnie już gardlo sie ściska żeby nie wybuchnąć i czegoś chamskiego jej nie powiedzieć a ona dalej swoje... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to o co chodzi? Przeciez moze do Ciebie zagladac jak sie czujesz... Jesli czujesz sie na siłach, nie masz daleko i to tylko na 2-3 h to jedz. Tylko naprawde uwazaj. Szef to napewno doceni... Jestem jestem zrobiłam krem waniliowy taki z tytki:P jedna warstwe posypałam jeszcze orzechami, na druga położyłam pokrojone brzoskiwnie z puszki a na górną nic nie dawałam bo na to położyłam lukier;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki, MURZYNKU nie daj się. Uważam, że dobrze przy nich mu powiedziałam, że może by się odezwał. Bardzo się cieszę, ze was tu mam, bo zamiast się rozryczeć jak zawsze mogę się wyżalić tutaj :( Wdech, wydech, mandarynkę zjadam i odrazu jest mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos jeszcze facetów, wiecie jaką sytuację widzę najczęściej w supermarkecie przy kasie ? podjeżdżają pełnym wózkiem mąż i żona (obojętnie jaki wiek, chociaż najczęściej po 50-tce ) on pierwszy potem wózek i ona i zgadnijcie kto wykłada towar na taśmę ? Ona (schyla sie, podnosi i kładzie na taśmę i tak wiele razy - towaru dużo), a on ? on ten towar UKŁADA na taśmie :) :) ;) nie wiem może ma to jakieś znaczenie :) układa sobie mleka razem soki, poprawia paczuszki równo, pilnuje żeby cola sie nie przewróciła gdy kasjerka rusza taśmą :) kabaret po prostu jak będziecie kiedyś przy kasie to zwróćcie na to uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bardzo wkurza jak rodzinka Męża mówi do mnie "dziecko":/ a to tylo dlatego,ze jestem najmłodsza, eh.. A te "dziecko" będzie miało za 2 miesiace dziecko, ciekawe jak wtedy beda na mnie mówic. Suelen moge Ci dac wiecej mandarynek jeśli to Ci pomoze;) Basilek mi M nie daje wyciagać zakupów z wózka, nie daje mi sie schylac. Z koszyka to mu zawsze pomagam ale z wózka, predzej by mnie chyba pacnał w łeb:P Jestem jestem nie ma problemu, zapakuje i wysle;) mam nadzieje,ze bedzie im smakowac. Prezent spakowany;) ale jestem z siebie dzisiaj zadowolona, jak nigdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×