Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Suelen a kiedy ma urodizny? Wiem,ze pisałąś już kiedyś ale zapomniałam. Musi sobie teraz na ten prezent zasłużyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziny ma w listopadzie, ale kupiłam mu prezent pod choinkę. Nawet nie wiem co mu powiedzieć bo on uważa, że matka i babka zrobiły dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale głupia jestem! no przecież,ze w listopadzie... robiłas tort z owocami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe to sie chyba wykosztowałas bo patrzyłam na allegro co to w ogóle za figorki sa no i troche kosztują :) wiec powinien być zadowolony :) no i niech doceni bo sie wykosztowałaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kosztowały swoje bo 270 zł z przesyłką ale powiedziałam mu,że uzbierałam 300 zł i ma zamówić sobie to co by chciał. A jednak to są figurki warhammer zwykły a nie 40000 choc dla mnie jedno i to samo:P Raz do roku moge mu coś droższego kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski laseczki jestem wreszcie w domku , pomagalam bracika przeprowadzac nic nie nosilam ciezkiego zebyscie znowu nie krzyczaly.pakowalam ubrania do torebi takie tam .co do pieluch do szpitala kupuje mala paczke zawsze mozna dokupic bo skad mam wiedziec ze junior nie bedzie na jakies uczulony albo czy nie bedzie przesikiwal.i co bede co chwile malucha przebierac jak przesika.kumpela poradzila zeby do szpitala kupic mala paczke bo pozniej nie wiadomo, jej synek pieluchy pampers przesikiwal a na happy byl uczulony dostawal wysypki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D Jupi!!! byłam dziś w castoramie i kupiłam ozdoby choinkowe... takie śliczne... i muszę się pochwalić, że już choinkI unrane i wyglądają ślicznie... całe fioletowe :D ciesze sie jak dziecko :) pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie wysuszyłam cytrynke pokrojona w plasterki na choinke,ktorej jeszcze nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój jak chce niech sam sobie ubiera choinkę :( Zapomniałam wam napisać, że dziś wyrżnęłam się na ulicy, czysty lód był, ale ludzie przeszli obok, nikt nie pomógł mi wstać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurna! Suelen nic Ci się nie stało? a jak Mały? rusza sie? ja prawie sie dzis wywaliłam... juz siebie widziałam z gębą na lodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, upadłam najpierw na biodro i kolano, ale jest ok, mały się rusza. Chodzi mi tylko o znieczulicę naszego społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aderjyk5dhtytujhg
Mam pytanko odnosnie zamawianie rzeczy przez allegro,czy wystarczy sie zalogowac tam i juz odrazu mozna zamawiac rzeczy czy procedura jest skomlikowana? i czy sie tam podaje swoj adres przy rejestracji czy przy kazdym zamowieniu?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tak to już jest... a dziewczyny wszystkie nagle zniknęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro jest pełna rejestracja: imię, nazwisko, adres, telefon. Do domu przychodzi list z kodem aktywacji i wtedy już można zamawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski laseczki jestem wreszcie w domku , pomagalam bracika przeprowadzac nic nie nosilam ciezkiego zebyscie znowu nie krzyczaly.pakowalam ubrania do torebi takie tam .co do pieluch do szpitala kupuje mala paczke zawsze mozna dokupic bo skad mam wiedziec ze junior nie bedzie na jakies uczulony albo czy nie bedzie przesikiwal.i co bede co chwile malucha przebierac jak przesika.kumpela poradzila zeby do szpitala kupic mala paczke bo pozniej nie wiadomo, jej synek pieluchy pampers przesikiwal a na happy byl uczulony dostawal wysypki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka widzisz jak nas juz znasz,hihi;) jak sie czujesz?:) Która była dzis u dematologa? M porobił mi zdjęcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje dobrze , nawet bardzo nogi mnie troszke bola z chodzenia po schodach.maly sie rusza jak zwykle ale czuje go jakby przy nerkach czy to mozliwe zeby wlazl mi na plecy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem wykończona. Jak wyszłam z domu o 12 tak wróciłam o 19-ej. leżę i brzusio mnie trochę boli. nadrobiłam was wreszcie ;-))) tuethe torcik prześliczny !!!!!! jesli chodzi o pieluszki to koleżanki synek urodził się 3kg. i zużyła 3 paczki z tych rozmiaru 1 w ciągu 2 tyg. doszedł do wagi 4kg. i pomalutku mówi że zmienia na większe. Więc ja na 100 % kupię 2 paczki rozm.1 murzynek zakupy świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe jasne jeszcze troche i bedzie mi biegal dookola brzucha lacznie z plecami hehe.kurde poszlabym sie kapac ale jakos nie umie sie zmobilizowac i wstac mi sie nie chce:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka możliwe, i czasem ból jest niesamowity, ja przykładałam w pierwszej ciąży poduszkę elektryczną i wtedy mi przechodziło, także polecam Suelen współczuję i też trzymam tak jak dziewczyny twoją stronę, a jeśli M uważa że nie masz racji to ja bym, nie popuściła, musi się nauczyć kto tu jest ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia to do łóżeczka;) Sonka to nie wstawaj, musisz odpocac bo sie napracowałas. Zaraz mi uszy zmiękną bo M do jaj tego słucha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia29 ale mnie nie boli smyra mnie przynerkach dlatego pytalam czy to mozliwe zeby mi tam wszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuthe nie mogę do wyrka bo muszę z wami troszkę posiedzieć ;-)) sonka możliwe że tam siedzi, toż już mało miejsca się robi ;-)) a ja uzupełniłam tylko, bo mi mały jak wszedł pod nerki do końca prawie tam siedział .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia dziewczyny dzisiaj są wyjatkowo cichce... ja chciałam o północy Męza obudzic i dac mu prezent a On zamiast isc spac to czyta ksiażke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×