Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

MURZYNKUale ty chudzinka jesteś(u mnie centymetr na wysokości pępka dzis pokazał.............120 :-) ) O takich ładnych rzeczach mogę więc pomarzyć.Najbardziej mi sie podoba 1 koszula. Pępek juz jest na granicy,ale nic a nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynek jak ci przyjdzie ta pierwsza koszula to napisz czy jestes zadowolona bo tez chcialam ja kupic i jeszcze mam pytanko do ciebie ile ci tamten sprzedawca policzyl za wysylke tych wszystkich rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia moze dziewczyny zapadły w sen zimowy:P torcik oblozony kremem i innymi dodatkami, teraz zabawa z lukrem;) Murzynku mi juz pepek dawno wyskoczył, nie boli;) super te koszule i ten szlafrokk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE fajnego masz Męża. Siostra właśnie mi napisała że juz wyjeżdżaja samochodem z Anglii do domku na swięta Ja piernicze,a tu wszystko pozasypywane.Latem jechali 18 godzin.Najgorsze jest to że jej Synek nie ma jeszcze 2 lat.Myślę że w 24 godziny sie wyrobią,żeby tylko w jakimś mega korku nie utknęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kupiła na allegro koszulki nocne ( 2 szt ) ale nie umiem juz ich znaleźć żeby pokazać, ale musze niestety powiedzieć że mimo że to bawełna 100% to jakaś inna ( chińska czy co :) ) no ale cena też była niska bo ok. 17zł trudno ważne że rozpinane, na szczęście mam jeszcze jedną z Triumphu którą dostałam - ta jest milusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe bezlitosna jestes jak pomysle o torciku ajj;p a moze masz racje ze zimuja;p murzynku super zakupki jeju ale mi mala czadu daje;p pepek ja mialam odrazu na wierzchu jak jakis sonar;p albo antena;p nieboli mnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja kupiłam mały rozmiar ale nie wiem czy na pewno bedą za jakiś czas dobre :P ale wyszlam z z założenia że skoro wcześniej nosiłam rozmiar 34/36 to oni przy szyciu i oznakowaniu koszul dla kobiet ciąży biorą to pod uwage przyznajm sie ze nie mierzylam sie wcześniej ale jak tak juz napisałaś to od razu po centymetr poleciałam :P na wysokości pępka mam 89 cm niby brzuszek nie duży ale wydaje mi sie skoro przed ciażą byłam szczupła to teraz mam wieksze "szanse" na rozstępy a tych chciałabym jak najbardziej uniknąć :) a tak a propos..... jakich kremów używacie ? ja teraz smaryje sie kremem z ziajki fajnie mi sie wchlania ale troche tłusty jest ..... na początku używałam pharmaceris i troche sie mazał a pozatym jak dalam go wiecej to mi sie zbrylał i sypał sie ze mnie ;/ a miedzy czasie używalam z gerbera i on najlepszy był i jak ziajka sie skończy to go znowu kupię bo super sie wchłania nawet jak dam go od serca i cena niższa niż pharmaceris no i nie zauważyłam żeby był tłusty fissanu nie próbowalam ale pani w aptece mowiła ze tłusty ciekawa jestem jaki jest krem Mustela tylko troche drogi;/ może któraś używa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam Perfecta Mama , ale mi to już niewiele pomoże :( w pierwszej ciąży rozstępy wyszły mi w 9 m-cu ! w jedną noc - masakra ( w nocy coś mnie brzuch swędział, a rano szok :( zaznaczam że smarowałam się od 3 m-ca teraz też smaruje się od początku żeby uniknąć nowych ( stare są widoczne teraz takie białe ...) ale gin mi powiedział że rtozstępy to niestety tez genetyka , jak mama miała to ja też :( ale pieprzę to , są gorsze problemy w życiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kremy mustela i polecam szybko sie wchlania i skora jest bardzo nawilzona po nim. Nie mam zadnych rozstepow jak narazie. Moja kolezanka uzywala cala ciaze i nie miala rozstepow. Ja mam ten krem do brzuszka i drugi do piersi plus gratis dostalam do brodawek. A po porodzie zamierzam kupic zel poporodowy z tej firmy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przyjda to na pewno dam znać :D myśle ze nie ma co przeplacać za koszule do szpitala bo tę do porodu to przypuszczam ze nieźle załatwie krwią.. a tak w ogóle to nie lubię koszul wiec raczej bede ich używać tylko w szpitalu a jesli chodzi o te zakupu u jednego sprzedawcy to ja sama zaproponowałam mu rabat i niezbyt sie wysilil bo dał mi 3 %!!!! ale jak bedziecie coś wiecej kupować to proście o darmową przesyłke kurierską- jesli na to pójdzie to bedzie sie wam bardziej opłacać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam dove. Ostatnio kupilam w rossmanie ten dla ciezarnych ale nie wiem jak sie nazywa, zreszta wiecej go nie kupie bo mi smierdzial. Takze teraz znow dove a czasem przewinal sie z garniera ten czerwony. Poki co jest ok, rozstepow brak. A pepek JESZCZE siedzi w srodku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Mustelli słyszałam same świetne pinie,ale jakoś nie zainwestowałam.Używałam zajki,ale taka sobie,teraz kończę 2 tubkę Perfekta mama i jestem zadowolona,kupie nastepna. Rozstepy to kwestia rozciagliwości skóry,o podłożu genetycznym zresztą. Pierwszą ciążę zaczynałam od 70kg,a że przytyłam 36 to mam rozstępy aż do nerek,całe piersi,połowa ud i nawet kawałek pipki sie załapał na rozstępy :-) Pogodziłąm sie z nimi a mój K twierdzi że bez nich nie miałby Takiego cudownego Synka.Do tego preferuje (on) sex przy zapalonym świetlem. ale zwierzenia intymne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba nie ma znaczenia jakiej firmy sie uzywa czy na rozstepy czy nie? chodzi bardziej o natłuszczenie skory czy sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze te dla kobiet ciezarnych sa typowo dostosowane do przedziwdzialania rozstepom ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem, chyba masz rację - chodzi głównie o natłuszczanie bo czytałam w gazetach że zalecają do smarownia nawet oliwkę dla niemowląt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ja tez mialam ten rosmana i tez smierdzial stoi polowa go teraz;/ masakra a teraz uzywam oliwki bambino bo mi sie ziajka skonczyla;/ a jestem z niej zadowolona. moja znajoma tez uzywala oliwki i tylko oliwki cala ciaze i ani jednego rozstepa! zazdroszcze ja mam dupsko w pasiakach cale male sa i jasne ale jakby mnie tkos biczował;p ihih kasia a mustella do piersi dobra zadowolona jestes? ja mam straszne zylki na melonach moich;/ srednio to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam! jestem z siebie dzisiaj dumna:D Ja tez marcówka ważne,zeby Twoja siostra dojechałą cała i zdrowa... Wspaniale Ci Mąż powiedział o tych roztepach. nie ważne,że są! ważne,że jest cudowny synek;) ja mam oliwke do ciała z nivei bodajze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia a ja fundnelam sobie jeszcze oliwke:P...i oczywiscie uzylam raz:P a balsam to juz przy koncowce wymieklam:D...twarda bylam:D....by prawie caly zuzyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zadowolona jestem z tych kremow a ten do biustu rewelacyjny i jakos te piersi sa jedrniejsze wydaje mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musze sprubowac zeby zwisoakow niemiec;p ihih do pepka;pmjestem to zeczywiscie twardziel z ciebie;p ja dalam sobie siana;p dziewuszki a mam głupie pytanie albo i nie;p jaki rozmiar czapeczki kupic do kombinezonu;p bladego pojecia niemam na allegro w cm podane i niewiem sam oco kaman;p Tuethe ja tez dumna z ciebie jestem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się u was dzisiaj działo :) Ja dopiero wróciłam, dzisiaj miałam bardzo pracowity dzień, a na koniec dnia tak mnie wk*** K. mama i babcia, że jeszcze mi serce za szybko bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moge się pochwalić? :P M powiedział,że chce dopiero jutro zobaczyc... dzisiaj lukeir w jednym kawałku położyłam;) nie wiedziałam jak ozdobic i taie proste ozdobki zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy wam tez troche poszlo w uda mi sie takie buleczki troche zrobily i zaczelam troche cwiczyc na te nogi i duzo chodzic sie staram..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen! Wkońcu się odezałas! Juz sie o Ciebie bałam... Nie denerwuj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia i w nogi i w tylek:(.......jakos zrobilam sie z tylu malo proporcjonalna:(...a ten cellulit 😭 😭 😡 Ta szczotke napewno sobie kupie jak bede w rossmanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś od rana byłam w mojej firmie, potem u mamy, potem poszliśmy do K. rodziny... w skrócie mówiąc jestem wyrodną matką, stracę to ciążę i będę musiała chodzić w następnej... nie odzywam się do męża i długo się nie odezwę. Mnie na razie idzie w brzuch, smaruję balsamem uda, brzuszek i piersi, a czasem robię sobie masaże naprzemiennie wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen nie jestes wyrodna matka i nie stracisz dzidziusia! Nawet tak nie mysl! A mi poszło w uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×