Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Jacobs co się temu dziecku stalo?:( Co za babsko głupie.. nie mogla Cię poinformowac,ze nie przyjedzie? tyle km niepotrzebnie przejechalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Jacobs wspolczuje Ci :-( z calego serca, ale pomysl ze napiszesz zdasz i potem juz tylko swieta ;-) jesli chodzi o synka kuzynki to bardzo mi przykro to straszne......Jacobs ale dzidzius byl chory? Czy co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostal nagle jakies zakazenie w aorcie...cos tak ciotka tlumaczyla ale nie znam szczegolow. Mowila tylko kiedy pogrzeb itd.....biedactwo;( nawet nie probuje sobie wyobrazic jak ona (kuzynka) sie teraz musi czuc. Z dnia na dzien stracila malenstwo, a jeszcze tydzien temu dodala zdjecia na nk.... Ten babsztyl naprawde straszny juz bym miala to z glowy a tak znow musze sie stresowac ehhh ale co zrobic. Z milszych rzeczy, przyszla mi posciel do lozeczka z wiesniackim baldachimem:) naprawde sliczna juz nie moge sie doczekac az ja wloze do lozeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedactwo... tyle miesięcy czekania, porod, radosc z przyjscia na swiat i takie zakonczenie:( bardzo mi zal tej dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie chcę sobie wyobrażać co czuje ta dziewczyna... matko jedyna to straszne... I pomyśleć, że chodzimy na te kontrole, ja mam co 3 tyg. na kazdym usg i zapewnienia, że wszystko jest oki... ale i tak sie boje... Współczuję wszystkim którzy stracili kogoś bliskiego a najbardziej biednym mamusią, które straciły swoje pociechy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zaczełam sie bać... matko oby moja Mała była zdrowa.. ciasto wyciągłam z piekarnika, polałam stopioną czekoladą, posypałam orzechami i odrobiną żurawiny drobno pokrojonej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacobs, to strasznie smutne co piszesz o tym dziecku, współczuję bardzo tej dziewczynie a tą kobitą sie nie przejmuj , pomyśl że pojedziesz, zdasz i będzie z głowy :) i zajmiesz sie milszymi rzeczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JACOBS wieśniackie baldachimy rządzą!! jestem z Ciebie dumna :) Bardzo przykro mi z powodu tego małego chłopczyka :( niechcę nawet myśleć co czuje jego mama. TUETHE olej ich, po prostu świnie i prostaki, to, że jesteś na L4 nie zwalniało ich z tego, aby cię nie zaprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcialam was dziewczyny wprowadzac w taki smutny nastroj ale nie mialam sie komu wygadac...:( trzeba sie modlic zeby nasze maluszki byly zdrowe a na pewno take beda!! Tueathe wiesz co jak tak czytam o twoich kulinarnych dokonaniach to tak sobie mysle ze powinnas olac ta pizzerie i sama otworzyc restauracje! Marnujesz swoj talent dziewczyno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacobs ja i otworzyc restauracje? co Ty:) zawsze chciała pracować w jakieś dobrej restauracji na kuchni ale ja sie na to nie nadaje... takie pichcenie w domu dla rodziny to cos innego niz dla ludzi... Suelen a mam ich gdzieś wiesz:) popracuje tam po macierzynskim az nie znajde jakies dobrej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a jak bylo w szkole rodzenia? dzisiaj szybko dojechaliscie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole znowu u mnie wędzą tylko,ze tym razem szynke i mi śmierdzi dymem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laski dziś mnie coś tam kłuje, a do tego wydaje mi się, że opadł mi brzuch i to baaardzo... czy to coś nie pokojącego??? zauważyłyście coś takiego u siebie??? Ja słyszałam, że brzuch opada przed porodem... no ale to troche za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia poloz sie i odpocznij..byc moze to nic powaznego tylko przemeczenie albo stres. A jak nie przejdzie do jutra to jedz do lekarza, lepiej dmuchac na zimne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam umówioną wizytę o 17.30. Jak tylko wrócę to wam napiszę. Idę zaraz spać bo zmęczona jestem tym dzisiejszym dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Muszę sporo przeczytać bo daleko jestem w polu z naszym forum... Suelen widziałam że mojego psa reklamowałaś dzięki to miłe :) Tuethe gofry wyszły bleee bo pomyliłam się i wsypałam 2szkl. cukru zamiast 2 łyżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie pisalas... ahh te haribo. Poloz sie do lozka i odpoczywaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula! :) jak zdrowko:) no coz kazdemu zdarzaja sie pomyłki:) Puszek a co to za kreski?:P jaki Ty juz masz brzuszek wielki!!! ahh te dzieciaczki Ci rosna jak na drozdzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to Betty miała zdawac egzamin na prawko? Wczoraj? dzisiaj? Ciekawe jak Jej poszło... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ma extra brzuszek :D A ja mam tak mega nisko... w porównaniu z Puszkiem ... :( dobra laseczki idę spać Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieki, namalowalam Wam moje Mychy ;-) moze nie za bardzo wyszlo ale chcialam Wam pokazac jak sa ulozone, Suelen wlasnie jak w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś się jeszcze kulam ale strasznie mnie noga boli jak za dużo chodzę. Kupiłam dziś na allegro podgrzewacz ,butelki i termoopakowanie tommee tippee kasa znów poszła wrrrr ale sprzedawca miał najtaniej a dziś widziałam w sklepie te produkty i były prawie 2X droższe. W środę idę do lekarza może coś mi powie ile maleństwo teraz ma cm i jaka waga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Betty Andzia glowa do gory, do mojego nie porownuj bo ja mam tam dwie Mychy a Ty jedna, dobranoc Andzia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula - gofry mniammmm dziewczyny w ekspresie reporterow bedzie o noworodku ktory zostal uznany za martwego i byl 6 godz po porodzie bez opieki a jednak przezyl!!!! to cud!!! ale jaki blad lekarzy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po wielkich zakupach, ledwo wróciłam do domu, bez obiadu jeszcze wypakowałam zakupy, wstawiłam boczuś i doprawiłam zupę, ledwo doszłam do łożka, nie krzyczcie na mnie, juz odpoczywam, zjadlam zupkę i czekałam na ruchy. Ale są bo się juz przestraszyłam. co do grupy krwi to ja mam - i mąż też i robiłam przeciwciała co do macania brzucha to też nie czuję się wtedy komfortowo jak ktoś mnie dotyka, to tak jakby ktoś macał mnie po cyckach. miałam taka akcję w pracy że kolega znienacka mnie podszedł i bach mi na brzuch, odczucie było obrzydliwe tuethe u mnie wigilia w pracy była w poniedziałek, wiedziałam o niej wczesniej i powiedziałam że jak nie będzie śnieżycy to będę,ale widziałam że szefowej to na rękę nie było, więc odpusciłam, przykro mi było no ale cóż także olej ich, wigilia to z bliskimi, a co byś takie sztuczne i fałszywe życzenia chciała dostać ? bo ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny już mniej wiecej nadrobiłam zaległości :) dziś troche leniuchowałam oglądalam filmy na laptopie i troche odarnelam dom... mialam dziś tragiczny humor .. na psa kota zla byłam za nic,, mamie dogryzałam non stop i obraziła sie potem glupio mi było :( a jak rozmawiałam z M to stwierdził ze sie denerwuje i ze już nie bedzie mnie drażnnić i nie zadzwoni.... teraz odpoczywam a nastrój lepszy :) jestem pod wrazeniem że tak gotujecie ... no wiem ze świeta idą ale ja to ogólnie nie lubie gotowac no chyba że mam wenę /;p to czasem gołąbki zrobie albo ciasto upiekę ale pierogow nienawidze robić i stać dlugo przy garach też nie... mój M troche narzeka bo jego "idealna" mamusia jest niezastąpiona w kuchni i chciałby żebym ja też taka byla.. no ale cóż widziały gały co brały :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×