Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

A w ogole dzis mialam jazde :(. Wkoncu puscil ten mroz wczoraj ,popadal deszcz i sa roztopy i mimo,ze chodniki prawie czyste to gdzieniegdzie rozbabrany snieg jest... i mnie neistety rano takowy lod sie znalazl pod kolami roweru i juz lezalam :P na szczescie wyladowalam na tylkach ale potem brzuch mnie bolal ehhhhhhh... szkoda gadac! Naprawde uwazalam! a jednak sie podwinelo niechcacy!! Macierzynskie zaczne dopiero 31 stycznia,wiec bede musiala ptroche jeszcze powozic sie rowerem :( nie ma ze boli. Chetnie bym wziela jakies chorobowe zeby nie musiec jezdzic ,ale nikt mi nie wypisze takiego ,,na ladne oczy,, .Jednak nie strasze :) wszytsko dobrze,bobasek kopal wiec jestem juz spokojna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... chomik mi zdechł::( ale to nawet dobrze bo się już nie meczy... Orlla witaj:) zarafki górą, hehe:) bardzo fajny wózek wybrałas:) Powodzenia z wybraniem łóżeczka:) ja jak bede odbierac to musze dokupic przewijak i wanienke. Orlla wyladowałąs na tyłku? to jest wlasnie najgorzej! jak cos sie bedzie dziac jedz do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe moje konolencje z powodu chomika :(.Ja tez kiedys mialam i tez zdechl,bardzo to przezyla,potem miala drugiego ale uciekl... i Bog jeden wie jak skonczyl :( nigdy jego zwlok nie znaleziono :(.Stracila kotke tez rok temu i baaaaaaardzo ja oplakiwalam :(.Wiec rozumiem Twoj smutek!! Napewno dzieki Tobie mial piekne zycie :). A teraz troszke zmienie temat,jaki przewijak kupisz? taki wlasnie nakladany na lozeczko czy osobno calkiem?? Tak spadlam na pupke z roweru.. i potem brzuch bolal... ale przeszlo... teraz lezymy i grzejemy kostuchy ,nie widac nic niepokojacego ;).Ty bidulko pare dni temu sama mialas ,,jazde,, ehhh trzeba uwazac... OBIECUJE!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Tuethe? nieraz sie zastanawiam nad Twoja Julka :) ,jest nadzwyczaj ruchliwa,z tego co piszesz :) i jestem bardzo ciekawa czy jak sie urodzi ,czy bedzie spokojna czy raczej zywym dzieckiem :) czy ma znaczenie aktywnosc w brzuchu na pozniejsze zachowanie po narodzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche sobie popłakałam ale wiedziałam,ze to wkońcu nastąpi... M stwierdził,ze był wyjatkowy bo wszystkie chomiki w nocy biegają a w dzień spią a On na odwrót;) Co do przewijaka kupie taki nakładany na łóżeczko bo na oddzielny nie mam miejsca. Brat dopiero remont mieszkania zaczyna w marcu i zanim go skonczy i się urządzi a my potem pokoj dla Małej zrobimy to troche czasu minie... Po mojej glebie boli mnie ręka... nawet drzwi nie moge nia otwierac:/ no ale cóz.. NIe mam pojęcia czy ruchliwosc w brzuchu ma znaczenie na to jakie potem dziecko bedzie.. Mam jednak nadzieje,ze Mała będzie spokojna:) jak tatus wroci z pracy to moze zaczynac wariowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczynki ;-) ja po zakupach - kupilam 2 koszule do karmienia (jedna mam w domu) czyli mam w sumie 3 ;-) chyba styknie ;-), wkladki laktacyjne, majtki jednorazowe, recznki nawilzone poporodowe, podklady do przewijania, smoczki silikonowe, patyczki do uszu, i sliczne body a do tego spodenki na szelkach ;-) chyba jeszcze cos kupilam ale juz nie pamietam.... ale wczoraj byl szal z nk ;-) musze Was pozapraszac dzisiaj, bo wczoraj klasa zaczela mi szwankowac ;-( tuethe nie masz wiesci od suelen? orla fajny wozeczek, icandy to dobra firma, ja chcialam kupic takowy wozek ale on u nas kosztuje dla blizniakow 1100 euro plus foteliki hehe, w irlandi pln sa tansze a wangli to juz wogole tanie, ale coz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wróciłam ze świąt u rodziców i było super bardzo wesoło. Dziś znów siedze w pracy ale tylko do środy i biore wolne bo w czwartek badania poźniej sylwester. Ale ślicznie wyglądacie z brzuszkami przy choinkach i w ogóle. Wyobraźcie sobie że ja nie mam jeszcze ani jednego zdjecia z brzuszkiem. Ostatnio jak wygarnełam to mojemu D to zaczął mi pstrykać fotki tylko że ja byłam chora zasmarkana w dresie. No nic bede musiała zrobić sobie to foto jakoś sama i w końcu pokazać mój bęben jak to mój brat określił..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek a miałas juz nie kupować ciuszków:P ja zaczełam z nk i tak poleciało, hihi:) Ja mam 2 koszule i wiecej nie kupuje, w domu bede w szerokich koszulkach od Męża śmigac:) Suelen jeszcze nic nie pisała ale obiecała,ze jesli czegoś się dowie to napisze a ja odrazu Wam to przekaze. Zuzka ja zawsze sobie zdjęcia sama robiłam bo myślałam,ze M mnie ochrzani,ze się Wam pokazuje a tu sam mi powiedział,ze zdjecie z Nim przy choince moge dac:) i teraz Was wszystkie ogląda:) Ma radoche z wieśniar:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) tuethe.. przykro mi z powodu chomika, ale przynajmniej się już bidulek nie męczy :( umówiłam się na wizytę u dentysty na środę, tak dla sprawdzenia. dzwoniłam do mojej dentystki i zapytałam o znieczulenie w ciąży, powiedziała, że daje to samo znieczulenie tylko, że mniejszą dawkę. zadzwoniłam też do mojego gina i powiedział mi, że można stosować znieczulenie, że nie ma przeciwwskazań. mam pytanie, czy Wy chodzicie teraz do dentysty? i jak ze znieczuleniem? w karcie ciąży są miejsca na wpis od dentysty, lekarza ogólnego i jeszcze na okulistę jest miejsce, to chyba wszystko ma być wypełnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja ja bylam u dentysty niedawno ale nawet nie pomyslalam,zeby karte ciązy zabrac. Bez znieczulenia się obeszło bo miałam tylko małą dziurke w zębie ale mam przyjsc tak do kontroli pod koniec stycznia. A znieczulenia i tak bym nie chciała bo mimo wszystko bym się bała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - piekne zdjecia ze slubu, jestes bardzo fotogeniczna, cudowne, zazdroszcze, ja nie bede takich miala w bialej sukni... ale mi ta klasa chodzi wrrrr jak stary traktor...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku to zaszalalas z zakupami:) ja tez mam 3 koszule do karmienia i mysle, ze starczy:) Orla śliczy wózeczek wybrałaś. Tuethe przykro mi z powodu chomika, tez kiedys mialam chomika i mial jakiegos guza w glowie i weterynarz mi go uspal. Inwazja ja odkad jestemw ciazy nie bylam u dentysty bo chodze raz w roku na kontrole, a u mnie w karcie ciazy raczej nie ma miejsca na dentyste i okuliste... Ale na 100% nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku dziękuje:) jak tak patrze na te zdjecia to chuda dupa ze mnie była:P troche sobie podrzemałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oglądalam galerie tuethe i niebyła;/ zablokowana i nadal moge;p ihhi przykro mi z powodu chomsia ale sie juz nie meczy to najwazniejsze Orlla fajny ten wozeczek taki zgrabny:).wogule ile zaproszen na nk dostalam hihihi kurde az sie niemoge połapac kto jest kto;p hihihija tez dzis oglądalam wozeczki wpadl mi w oko graco trekko ale niewiem M ieogladal wiec ja sie tylko moge podniecac ze fajny;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie do mnie Suelen napisała! Niestety trafiła na jakąs gnide lekarke. Dzisiaj tylko ja zbadali i zrobili wywiad a jutro beda robic powtornie glukoze i reszte badan. Przesyła dla Was wszystkich buziaki od siebie i Natanielka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia ja chyba sobie na kartce popisze, ktora jest ktora bo za niedlugo sie pogubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak ktoras nie jeszcze toeby do szpitala to w biedrone bedzie w przyszlym tygodniu torba za 19zl, ja mam tylko pisze jakby ktos na jeden raz potrzebowal tylko to szkoawydawac duza kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina dzięki za info:) mam nadzieje,ze bedzie w miare duża bo w realu była za 20 zł tez ale taka mała mi się wydawała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widziałyscie rozmowy w toku? normalnie wow! te dziewczyny się wyginają tak,ze szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! ale miałam czytania :) ale sobie zrobiłyście towarzyską noc :) mnie niestety nie ma na nk (kiedyś sie wkurzyłam i pozamykałam wszystko ) tuethe, współczuje z chomiczkiem :( dziękujemy za pozdrowienia od suelen :) co do zakupów to też sie wybieram , ale chyba tylko dlatego że jestem uzależniona :) bo ubranek dla małej już chyba mam dużo, a starsza dostała kupę ciuchów pod choinkę ... a sobie to niewiadomo co kupić bo rozmiar nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dziś trochę pospałam bo wstałam o 12 a potem chłopaki wyciągnęli mnie po to ps3,masakra jakaś ledwo doszłam do sklepu, bo brzuch mi się zrobił jak kamień i już wiem czemu wasi panowie puszku i tuethe tak siedzą i namiętnie grają ;-)) wciąga ;-) tuethe wysłałam ci zaproszenie na nk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za mile slowa na temat mego wozka ;),ja niestety nie zamiescilam u siebie na NK fotki z brzuszkiem bo nawet nie ma mi kto takiej zrobic narazie.. wiec cisza.. potem bedzie wielkie zaskoczenie dla wszytskich jak juz malenstwo bedzie na swiecie ;). Kurcze,tak sie zastanawiam.. bo kupujecie butelki,sterylizatory..termosiki..i takie tam... hmmm.. Ja to sie zarzekalam,ze jeeeesli kiedys mede miala dziecko,to nie ebde sama karmic ale sama butelka :P,jakos dziewne mi sie wydawalo zebym ja miala je karmic.. teraz jednak odkad jestem w ciazy przyszlo ta jakos naturalnie ta mysl,ze bede przynajmniej probowac dac z siebie to co najlepsze :P nie wiem z jakim skutkiem. Nie wie czy kupowac butelki i smoczki.. Jak bylismy z mezem w pradnie rodzinnej-ktora obowiazuje przed slubem,tam Pani miedzy innymi mowila wlasnie o karmieniu piersia.. opowiadala o sobie.. i baaaardzo mi sie podobalo co mowila,mianowicie nie dawal dziecku w ogole smoczka,nie dopajala nawet woda przez pol roku,dziecko bylo na samym jej mleku i jest zdrwo ,nie chorowite i baardzo zachwalala... tez bym tak chciala,tylko czy jestem w stanie przewidziec jak to bedzie u mnie z pokarmem... :( potem sie okaze ze musze na gwalt po laktator leciec albo co ?? Zdarzylo mi sie ze dwa razy ze mialam uplyw ,,pokarmu,,z piersi :P dziwnie sie z tym czulam,ale zarazem niesamowie wiedziec ze wkrotce bede mogla dziecko karmic :D,szok normalnie :) nie dociera do mnie to do konca! Pewnie dopoki nie bede trzyamc w ramionach potomka to nie uwierze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcowa Suelen jest w szpitalu... Fonia przyjęte:) robie sobie wlasnie okłąd na ręke bo głupia się zapomniałam i jak wstawałam z łózka to się o nią oparłam i jeszcze bardziej boli:( gry wciągają owszem... ja czekam az ps3 szwagierka od szwagra przywiezie bo wziol do anglii a chcemy sobie pograc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia ile daliscie za ps3? Orlla my chyba wszystkie jeszcze nie wierzymy,ze juz niedlugo dziecko bedzie z nami:) ja mam coraz gorsze upłąwy, wczoraj to miałam bluzke mokra tak,ze szok. Powiedziałam do M "ide się wysikac" a On do mnie " juz nie musisz bo się posikałaś" i pokazał na bluzke:P wariat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko! Jak narazie kupuje same body dla dziecka tak na 0 do 3 miesiecy,mam 11 sztuk :P. Mam 5 body,skrapetusie i niedrapki,jedna czepke.I tyle :P. Szukalam dzis w sklepach spioszkow! ale zywcem tutaj takowych nie sprzedaja!!! :( jak juz to gdzieniegdzie sa spodenki i osobno bluzeczki,ale nie chce tego kupowac,bo bede musiala ubierac przez glowke dziecko ,gumka moze je gniesc w brzuszek no i nie ma zatrzaskow w kroku co sie wiaze ze zdejmowanie ich do przwijania po kilka razy :(. Czy ma ktos tak ze w ogole nie kupuje spioszkow ale same body??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla ja mam wszystkiego po troche.. półspiochy tez kupiłam ale 2 sztuki, takie koszuleczki tez mam ale z guziczkiem przy główce albo z taka hm nakładką,ze na brzuszku się odpina. Fonia widze,ze lubisz zmieniac kolor włosów:) a Twój starszy syn to naprawde przystojniak. Oj ale beda się dziewczyny o Niego bic a raczej drapac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki, TUETHE ... - wytropiłaś Mnie :P Ej tak sobie czytam Was i już teraz to nawet nie które z Was mogę oglądać... Noi śmieję się sama do siebie, że jeszcze brakuje nam video-konferencji na skypie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia no widzisz:D Masz racje jeszcze skypa brakuje:P ale ze mną by wideo konferencji nie było bo nie mam kamerki:P Mała mi się tak wypina,ze mi brzuch chyba zaraz pęknie... :) a na sylwka jednak nie jedzimey do tego kolegi brata... musiałabym albo spac na podłodze albo bracik albo M nie moglby byc,zebysmy wrocili do domu. M powiedział,ze na podłodze spac nie będę a bezsensu,zeby ktorys z nich nie pił w sylwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×