Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ewira własnie wysłałam Ci zaproszenie, widzę że pochodzisz z tego miasta co i ja i nawet do tej samej szkoły chodziłyśmy:) To Ty Monik74 po godz 14 wysłałaś mi zaproszenie? bo nie jestem pewna:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 5 h go nie widzialam no zaraz bedzie od 6..... elwira wyslalam, mnie latwo rozpoznac bo jestem w irlandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku aaa to Ty byłaś pierwsza która mnie zaprosiła :) działacie jak błyskawice :) jus nooo faktycznie:) czyli nasi rodzice mieszkają gdzieś niedaleko siebie, moim na oś Młynarska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh wkurzylam sie, ciekawe co z obiadem, ja to chyba bym przy nim dzisiaj z glodu zginela, kazal mi odpoczywac i co nawet nie sprawdzi czy zyje ahh te gry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwira no na Młynarskiej 24:P zresztą ja sama do niedawna tez tam mieszkałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie dziewczyny! jaki ten swiat mały:) jeszcze sie okaze,ze kolezanki z podwórka tutaj są:P Elwir_a dziewczyny mają motorka w dupci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek nie denerwuj sie. facet to facet. Mi mój by ugotował na obiad kiełbase bo twierdzi,ze nic nie umie zrobic:P dobrze,ze mam jeszcze sily,zeby w kuchni sie babrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybyl do kompa czyli pietro wyzej, a jego kom lezy obok mnie haha ale slysze ze zyje bo kurwy leca hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jaki ten świat mały i ile dziewczyn znajomych odnalazło ;-) jus29 PUDŁO to ja ci wysłalam, ciekawa byłam czy mnie poznasz ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja Ciebie tez nie kojarzę, ale twarz jakoś wydaje się być znajoma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Ty byłas,Ciebie tez brałam pod uwagę:) no z Monika jakoś wiek mi się nie zgadzał:P, a ja Ciebie nie poznałam bo Ty wczesniej buzki nie pokazywałas i w nicku nie masz imienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe moj gotuje nawet b dobrze ale z ta jego regularnoscia.....cienko.......ciekawa jestem kiedy zejdzie na dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te gry ... pamietam jak mój brat potrafił grać całą noc , a potem chodził wkurzony z czerwonymi oczami ... dobrze że mój m nie gra :) ale ma za to inne używki - nie odpuści żadnego meczu w tv ( kto by przypuszczał że to muzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek uwielbiam te kurwy, szmaty itp podczas gdy M gra... usmieje sie z tego zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to takie hasła lecą właśnie w trakcie meczu :) a najbardziej: " jak on tego nie strzelił ??????????? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzieci graja więc nie ma przekleństw ;-)) elwira ,wysłałam ci zaproszenie,chodziłyśmy do tej samej szkoły na Kawęczyńską tylko chyba w innych latach ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek ja patrze na mecze jak sa jakeis mistrzostwa czy cos i tez sie strasznie wkurzam:P a jak na skoki patrze to tym bardziej,bo teraz pozmieniali zasady,ktore doprowadzaja mnie do kurwicy:P Puszek mój nigdy nie musial sobie nic gotowac bo zawsze Mama obiad im gotowała, no a jesli nie ugotowała to ja to robiłam albo jechali po jakies gotowce... Tesciowej nie chce sie gotowac juz i czesto było tak,ze przyjezdzałam do nich i do kuchni odrazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide ugotowac pierogi....wolam wolam i nic, kurde, pewnie jak poczuje zapachy to przyjdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek to nasza specjalnosc.. ja musze sie doprowadzić do ładu bo za h mamy byc u kolezanki a ja nie wiem co ubrac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tez tak się objadałyście w święta jak ja?, normalnie gdybym tyle zjadła rok temu padłabym z przejedzenia, a tak wrocilismy od rodzicow i ja zaraz bach do lodowki a u tesciow tylko ja jadłam sledzie i pożarłam 3/4 dużej salaterki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus29 śledzie to i ja jadłam sama, takie pycha pod pierzynką, i jak chcieli mi zabrać grzybową to się kłóciłam, bo ja jadłam barszcz z uszkami, ale nic nie wskórałam, bo i tak mi zabrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia29 no faktycznie tylko Ty wcześniej skończyłaś ..... ale fajnie Was pooglądać dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×