Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja objadłam sie okropnie, szczególnie ciasta :) to ile macie w pasie??? ja już pisałam 118 ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie obzarłam tzn jadłam jadłam i ciągle chciałam jesc.. jak bylismy u tesciow to po pewnym czasie powiedziałam,ze maja chowac jedzenie bo bede dalej jesc... ubrałam sie i pomalowałam;) nawet szybko mi to poszło:P a ja w pasie mam 96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam śledzika :) teraz idę ćwiczyć na skrzypcach z córką , moze mi trochę małą w brzuchu rozbudzi :) ona zawsze sie rusza gdy słyszy skrzypce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty wszystkie jestesmy zakrecone:) Pytam sie M czy moge byc tak ubrana a On " ubierz co chcesz" ahh Ci faceci:P jakbym ubrała miniówe to by się dopiero zainteresował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziole dla Wieśniar od Suelen :) Porobili dziś Jej mnóstwo badań w tym glukoze. Szyjke ma skrocona ale zamknięta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe baw się dobrze ;-) ja spadam do Arkadii bo jest wyprzedaż i muszę chociaż jeden sklep odwiedzić choćbym miała na czworakach dojść ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe to tez ją pozdrow:) niech trzyma się i pamięta ze o niej myślimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny;)mi po świętach też przybyło w pasie... i to nie wiem czy to przez jedzenie czy przez to że dzidzia urosła. Co do wizyt to ja ostatnią miałam 07.12.2010 a nastepną mam dopiero 05.01.11. Wcześniej chodziłam równo co 3 tygodnie a teraz prawie mam 4 tyg. przerwy. A też myslałam że pod koniec to się częściej chodzi. Może przez święta lekarz chce mieć mniej roboty i to stąd. W pasie mam 95 cm ( 30 tydz. 2d )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Tuethe proszę powiedz mi jak przesłać mam zdjęcie na nasze forum bo nie wiem :(A też chcę wam się pokazać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam ze zapach jedzenia wyciagnie Misia z lasu, juz zjedlismy, R rozpala w kominku ;-) bedziemy ogladac film Efekt Motyla kurcze ja nadal jestem glodna ...... co by tu zjesc, ta dieta bezcukrowo-beztluszczowa mnie dobije... dziewczyny poleccie jakis dobry film ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula mozesz umieścic zdjęcie na www.fotosik.pl tylko tam musisz zalozyc konto, dodac zdjęcie i przesłać link, albo wysłac link z konta na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...ja niedwno wrocilam bo bylam w Wawie z M z tym telefonem zalatwic co tesciowa odjebala...wczoraj mialam troche wrazen i przy okazji nerw...mamuska moja miala duze cisnienie 200 na 100....i musialam ja zawiesc do szpitala ale na szczescie wyszla tylko czekalam tam na nia 3h bo zbijali jej to cisnienie...elwira wyslalam ci zaproszenie i zaraz poszukam reszte dziewczyn i tez powysylam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia, dzięki ;-)) ja muszę chyba sobie zrobić listę imię - nick ;-)))) niestety do sklepu nie doszłam, musiałam wrócić, kuźwa mać, ale już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×