Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

4 tys za porod? o matko! naprawde ich popiesciło! Tesciowej nie chce się isc wiec ja sie poturlam.. pokoj posprzatany, zjem do konca sniadanie i mykam do kauflanda. Spowrotem przyjade z M bo pracuje dzisiaj krocej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ja tez mam taki wkurzajacy kaszel ale zazwyczaj wieczorem mnie łapie. Pije herbate z cytryna,ktora jakos w ciaży mi za bardzo nie smakuje... 8 miesiac od 33 tyg sie zaczyna prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zostalo 64 dni masakra na dzis jestem w 30 tydzien i 6 dni czyli jak to jest :jestem w 31 tygodniu jutro sie zacznie 32 czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe wejdz sobie w moja stopke ebobas i tam jest kalkulator i ci wyskoczy ktory masz tydzien. Mi wyskakuje 31 a mam 31.2 a nie 32....... W pn bylam u gina (30.5) i wpisal mi 30tc a nie 31......wiec sie trzymam jego wersji........ Takze od nastepnej srody mam 32 tc i wskakuje w 8msc:) ....tak po mojemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Czytam Was właściwie od początku , ale jakoś nigdy nie umiałam sie zmobilizować zeby cos napisac. Jestem obecnie w 29 tc, termin mam na 20 marca...i jestem coraz bardziej zdenerwowana. Najbardziej boje sie tego ze bedzie cos nie tak z dzieckiem:( bo w kwietniu poronilam w 7 tc i dlatego jestem caly czas przewrazliwiona. Tak Was czytam i w koncu stwierdzilam ze odwaze sie kompletowac wyprawke dla mojej Malutkiej. W zwiazku z tym mam pytanie: czy moglybyscie podac mi strone gdzie sa listy potrzebnych rzeczy (pisalyscie to kilka razy ale jakos tak teraz nie umiem do tego dojsc), albo ewentualnie czy ktoras z Was moglaby jeszcze raz wkleic taka liste? Pozdrawiam Was cieplo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale znalazlam artykul jeden co pisze ze od 33tc zaczyna sie 8msc:)....zobaczymy jak wskoczy nam licznik co pisze ile dni zosatlo do konca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczyny! Tak jak pisałam wczoraj jestem chora...W nocy się strasznie męczyłam . Nos zatkany, nie mogłam oddychać...może przespałam się tylko z 2 godzinki :( Jak wstałam to mąż męczył żebym poszła do lekarza no i tak zrobiłam... Na szczęście po osłuchaniu mnie pani doktor powiedziała, że jestem czysta :) Jestem w początkowej fazie choroby więc mam leżeć i zapisała mi BIOPAROX aer.doust./donosowy, HEDELIX syrop i w ostateczności jak już będę się bardzo źle czuć mam wziąśź antybiotyk OSPAMOX. Tak więc Sylwester odwołany, musiałam odmówić gości :( Mam nadzieję, że to znajomi zrozumieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. która z Was pisała, że ma podwyższone leukocyty ? nie pamiętam ;) w każdym razie mam pytanko, co lekarz na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podwyższone leukocyty i mój lekarz na to nic, mówi, że w ciąży to normalne. Norma u mnie jest do 10, ja mam 11,2, podobno jak dobije do 12 to lekarz włączy mi antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam trochę wyżej, polecił mi iść do dentysty, bo twierdzi, że to często jest przyczyną, u dentysty już byłam, bez znieczulenia dałam radę :) no i muszę czekać na następną wizytę i skierowanie na badanie, ale tak z ciekawości się pytam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi zalecil sok z zurwiny chyba na te leukocyty nie pamietam dokladnie cos tam bylo podwyzszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no tak to pewnie cos bylo z moczem :P nie zwrocilam na to uwagi bo mowil ze te nie grozne tylko zeby ten sok pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski;-) wkurzylam sie na R, caly czas byla mowa ze nie zapraszamy nikogo jeszcze rano o tym dyskutowalismy, a teraz podjechalismy pod dom i co? sasiedzi stoja na balkonie i pala papierosy a moj R wysiadl z auta i od razu pyta sie ich co robia na sylwka a oni ze moze pojda do znajomych ale im sie nie chce, a moj R jesli macie ochote to wpadnijcie do nas bo my siedzimy w domu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. M stwierdził,ze robił sobie ze mnie jaja a ja w taka pogode poleciałam mu poduszke kupic. Z Tesciowa sie tak fajnie dogadałam... ja szłam z kauflanda do Niej a ona do kauflanda kupic mi ta poduszke. Dobrze,ze sie spotkalysmy... Jestem jestem a mi moj liczy wlasnie tak,ze jak mam np 31.2 to juz 32 tydz jest. przeczytalam emiela co mi polozna napisala i 8 miesiac to od 33 tygodnia. Malutka witaj. Napewno z dzieckiem bedzie wszystko dobrze, nie martw sie na zapas:) Szczesliwa zdrowiej kobitko!! Puszku no chyba sobie jaja robi.. przeciez Ty masz lezec i odpoczywac a nie gosci zabawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak mnie boli brzuch od wczoraj, caly czas mam twardy, poszlam wczesniej spac bo myslalam ze mi sie porod zacznie, dzisiaj tez kamien no i jak ja mam siedziec tyle godzin z nimi a nie wypada isc sie polozyc do sypialni z reszta kurka wolalabym rozlozyc sie na kanapie a nie sama siedziec w sypialni wrrrrr co mu odbilo? zarcia nie mamy takiego imprezowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek powiedz mu,ze jak zaprosil gosci to niech teraz idzie i cos do jedzenia zrobi a Ty lez w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym się napiła redsa, hym ;-))) co do liczenia tygodni, to ja też korzystam z kalkulatora ebobas tak jak jestem jestem, i mi położna jak wylicza przed każdą wizytą to powiedziała że jak jest np.30 i 2dni to to jest 30 a nie 31. witaj malutka ;-) szczęśliwa, współczuję, ale słyszałam że Bioparox jest świetny, jestem jestem nie wiem czy nie powinnaś lekarzowi tego leku na twój kaszel zasugerować i przy dzisiejszym pobraniu krwi byłam się zważyć,przytyłam tylko 1,5kg. Nie ważę się w domu bo nie wiem jak to jest mam w domu dwie wagi i jedna pokazuje 1,5kg mniej niż u gina a druga aż 4kg. I na tej właśnie z różnicą 4kg zawsze się ważyłam i było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku, popieram tuethe, ja bym mu wszystko zostawiła, ja dziś też zostawiłam kartkę z zakupami więc M jak wstał to poleciał do sklepu,ja w tym czasie komara złapałam i jak się obudziłam do sałatka była juz zrobiona i balony pompowali, także u mnie luzik ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku a moze oni nie przyjda;).......a moze jak zagladna to kolo polnocy;) czy na 100% jestescie umowieni ze wpadna posiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie na 100 % mam nadzieje ze nie przyjda jesli chodzi o jedzenie i sprzatanie to Robi zrobi wszystko to nie ma problemu dziewczyny ale same wiecie jak to jest z obcymi w domu, juz sie tak nie polozysz ulozysz tylko siedzisz taka wyprostowana w jednym miesjcu ahhh, najbardziej chodzi mi o zachowanie mojego R, jakby mial zaniki pamieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obliczam tak jak tuethe dzisiaj zaczelam 30 tydzien ciazy i jak sobie obliczylam to idealnie dojde do 17 marca 40-toma tygodniami a 8 miesiac zaczne 17 stycznia 9 miesiac zaczne 17 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×