Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

he he... myślę, że nie jedna z nas podpisze się pod listą kupowania w ciuchach, takie perełeczki czasem można znaleźć, że mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dostać pake ciuszków dla małego od szwagierki. Podobno odkupiła za tanioche od kolezanki. Jak już ja dostane bede widziec co mi jeszcze brakuje ale jak zawsze jestem na miescie to cos kupuje.Teraz wanienka kocyki recznik po kapieli termometr pizamy dla mnie troche sie tego nazbiera. W lutym znow cos kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN - ojj dokładnie.....Ja ostatnio dostałam czadową bluze na zamek,bluzeczke w paski i takie zarąbiste śpiochy ala skejty....super :) do tego spodnie i spódnica dla Natki i zapłaciłam 10 zł !! bo mieli akurat taka promocję ze 5 szt za 10 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z chemi to jeszcze nie mam nic też spory wydatek tak naraz wszystko nakupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też byłam u nas w takim ciucholandzie, odzież z francji. I tam jest strasznie tanio bo 10zł za kg. Wiec nakupiłam fajowych rzeczy dła małego plus dwie bluzy dla mojego D i zapłaciłam 17zł. Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba czas na obiad bo coś sie zgłodna zrobiłam.....a dziś zrobiłam kasze jęczmienna i gulasz i ogóras...mniam uwielbiam :):):) Do tego mam pod opieka babcie i ona chyba tez by juz cos zjadła hi hi :) Ide nastawić wode na kasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka - tooo faktycznie super ! Ja ostatnio kupiłam plyn do prania niemowlęcych ubranek z DZIDZIUSIA :) Ślicznie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! byłam rano w tesco ale sie wkurzyłam , bo nie dość że już serio zupełnie nie nadaję się na zakupy (strasznie się męczę) to jeszcze tesco ma bałagan w ubrankach , nie są pometkowane albo są na wieszakach -50% a wcale nie są przecenione , wrrrr, albo jeszcze tak że mają naklejoną obniżkę a jak się idzie pod czytnik to dupcia albo cena jest inna albo kodu nie ma w bazie , ze wszystkim trzeba latać do pani z odzieży............w sumie nic nie kupiłam :( ale kupiłam to co miałam kupić :) czyli tonik i mleczko do demakijażu :) oprócz tego pampersy 2 (108 szt po 59,99) - nie wiem dziewczyny, czy to drogo ? kikikiki witaj :) a gdzie masz taki fajny sklep że są fajne ciuszki używane ? piszesz że ze śląska jesteś , to może w katowicach ? chętnie bym tam zajrzała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen no fakt! Pisałas wczoraj,ze bedziecie butów szukac... ahh te heribo przeklęte!! Kikikiki to się Wam udało:) A Natalka ma szczescie, ale będzie rozpieszczac braciszka:) Dziewczyny a Wy znów o ciuszkach... Ja nie mam ani jednej sukieneczki dla Malutkiej, hmm. Kurka bo polece jeszcze jutro do sklepu i mnie M zaszczeli:P u mnie w ciucholandach to nie ma az tak fajnych rzeczy albo ja nie mam nerwów żeby szukac:P chyba te drugie, hehe:) Kikikiki godzina obiadowa:) ja czekam na M, zreszta buraczki się dopiero gotuja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem nie działa ta stronka. Basilek w tesco zawsze bajzel jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny. Nie odzywałam się długo na forum, ale nic strasznego się nie dzieje, leżymy sobie od dwóch miesięcy. Na początku listopada trafiłam do szpitala, wyszłam po tygodniu z pessarem i leżę od tej pory, ale to już na wszelki wypadek. Tydzień temu miałam usg- 30 t.c. i 5 dni, wszystko wskazuje na chłopaka- wprawdzie miał pępowinę między nogami, ale worka też się lekarka dopatrzyła :P Ma długaśne nogi- no na pewno nie po mnie, i ważył już wtedy 1687 g. :D Strasznie się cieszę, jak szłam do szpitala myślałam tylko żeby wytrzymać kilka tyg, a tu już 31 t.c. skończony i wszystko ok. Jak się potwierdzi chłopak, będzie mały Brunon (oczywiście komentarzy się już nasłuchałam na temat imienia :P ). Nie dam rady przelecieć całego tematu do tyłu, ale mam nadzieję że trzymacie się wszystkie bez jakiś większych problemów... Andzia, jeśli jeszcze się udzielasz, pytałaś o Ujastek, mogę napisać bo tam byłam. Pozdrawiam Was wszystkie, bardzo często wchodzić nie będę, niestety laptopa nie mam, ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w tym sklepie wszystko wisi ładnie na wieszaczkach bo ja też nie miałabym nerwów zeby coś kopać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE o 17 idę do szkoły rodzenia, a na 20 do lekarza więc będą pewnie późno :) Wczoraj kupiłam pierś z kurczaka, schowałam ją do lodówki, dzisiaj wyjmuję i aż mnie odrzuciło, wściekłam się jak nie wiem wrr... poszłam kupić rzeczy i dziś mój mąż ma zupę zamiast kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek-k nie w Pszczynie ;P tuethe - zapchałam sie drożdzówką....i babci tez dałam...i z obiadem tez na Męza poczekam bedzie przed 16 wiec wytrzymiemy jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem wiecej tych spacji trzeba było usunąc:) Historynka witaj! Miałam do Ciebie e-meila pisac:) Ciesze się,ze napisałaś tutaj. Brunon.. ciekawe imię, mało spotykane:) Zuzka a bedziesz w tym ciucholandzie jeszcze? moze znajdziesz cos fajnego dla dziewczynki:P i znowu wirus do polski wrócił... kurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historynka ja bede miec zakladany pessar chyba jutro jak paczke przywioza z pessarem-powiedz mi jak to wyglada z nim czy boli zakladanie czy sie go czuje przy chodzeniu czy normalnie mozna funkcjonowac itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen postaram sie zapamiętac:) choc o szkole rodzenia pamiętam bo chodzicie dzień po nas:) Kikikiki mój też przed 16 wraca:) ja zjadłam monte właśnie bo czuje sie taka niedosłodzona:P Byłam kiedys w Pszczynie ale nie pamiętam po co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a co do piersi z kurczaka.. ja jak kupie to odrazu wkładam do zamrażalnika. Wole potem odmrozic,zeby wlasnie takiej niespodzianki nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak juz wróce do swojego domu na L4 to bede tam zaglądać czesto. Dla dziewczynek też jest sporo ciuszków. Nawet sama kupiłam jak jeszcze nie wiedziałam ze to chłopczyk taki gruby różowy pajacyk z pluszu. Prześliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, a Ty dziś nie miałaś czasem jechać z bratem do silesii ? tak pytam, bo jakby coś fajnego było to daj znać - ja mam bardzo blisko i duże chęci .... tylko ten brzuch taki wielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Misiek chyba jest juz odwrocony glowka w dol bo mi caly czas kolo zoladka sie rozpycha. A wy jak czujecie ruchy? na dole czy u gory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dalej leży poprzecznie kopanie czuję z prawej strony, czasem coś puknie z lewej, ale to chyba rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie dostałam zaproszenie od ślicznej dziewczyny na nk o inicjałach IS z obco znanej mi miejscowości, przyznać się, która to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak leze na boku jednym badz drugim to kopie po bokach wtedy a jak normalnie siedze to tu gdzie zoladek to czuje nie kopanie a takie jakby wypinanie, wypychanie, przesuwanie pod skora....hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jest ułożona głową w dół plecy ma tam gdzie ja mam plecy czyli rączki i nóżki na z przodu ( mam przed sobą) jak nimi rusza to brzuch mi faluje , potrafi wypchnąć nie wiem może kolano może piętkę że robi mi sie taki guz wielkości śliwki np koło pępka przyznam że to trochę bolesne ale się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż na usg ze szpitala mam opis, że mały leży miednicowo w pozycji grzbietowej czyli pleckami lezy na moim pęcherzu. Ale to później nadrobię, która to, bo teraz gotuję obiad i w chwili przerwy przychodzę poczytać co piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×